Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Luhačovice "B"Vrchní
rozhodčí:
Žmolík Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 51, Pozlovice, Víceúčelový sál OÚ Pozlovice, vchod z pravé strany budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:36674:652TJ Sokol Mysločovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pekárek Antonín
Tomášek Ivan
 
 
Utinek Miroslav
Podola Milan
 
 
-775-983210
2.Hanák Jaromír
Heinrich Ladislav
 
 
Gazda Zdeněk
Dovrtěl Jaroslav
 
 
11-8-9-7 1311
3.Tomášek IvanGazda Zdeněk8-733 3121
4.Heinrich LadislavPodola Milan-7-9-6  0322
5.Pekárek AntonínDovrtěl Jaroslav598  3032
6.Hanák JaromírUtinek Miroslav9-11-5693242
7.Heinrich LadislavGazda Zdeněk-8-7-10  0343
8.Pekárek AntonínPodola Milan897  3053
9.Hanák JaromírDovrtěl Jaroslav9-7-6-6 1354
10.Tomášek IvanUtinek Miroslav1265  3064
11.Pekárek AntonínGazda Zdeněk-8-86-8 1365
12.Hanák JaromírPodola Milan-96-10-9 1366
13.Tomášek IvanDovrtěl Jaroslav-9-6135-82367
14.Heinrich LadislavUtinek Miroslav-55-101-72368
15.Hanák JaromírGazda Zdeněk8-778 3178
16.Tomášek IvanPodola Milan-611-88-62379
17.Heinrich LadislavDovrtěl Jaroslav-86-6-11 13710
18.Pekárek AntonínUtinek Miroslav567  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomášek Ivan22Gazda Zdeněk22
Heinrich Ladislav04Podola Milan31
Pekárek Antonín31Dovrtěl Jaroslav31
Hanák Jaromír22Utinek Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slopné "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FS Napajedla "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Salonek pohostinství SlopnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33 SK Slopné "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolařík Jakub
Šůstek Bohuslav
 
 
Škrabala Jaroslav
Čevela Slavomír
 
 
     2301
2.Surý Patrik
Škarek Ladislav
 
 
Zatloukal Darek
Jestříbek Martin
 
 
     3211
3.Škarek LadislavJestříbek Martin     2312
4.Surý PatrikZatloukal Darek     3022
5.Kolařík JakubČevela Slavomír     3132
6.Šůstek BohuslavŠkrabala Jaroslav     0333
7.Trunkát JosefJestříbek Martin     3243
8.Kolařík JakubZatloukal Darek     3053
9.Šůstek BohuslavČevela Slavomír     1354
10.Škarek LadislavŠkrabala Jaroslav     0355
11.Kolařík JakubJestříbek Martin     3165
12.Šůstek BohuslavZatloukal Darek     2366
13.Škarek LadislavČevela Slavomír     3176
14.Trunkát JosefŠkrabala Jaroslav     3186
15.Šůstek BohuslavJestříbek Martin     1387
16.Škarek LadislavZatloukal Darek     3097
17.Trunkát JosefČevela Slavomír     1398
18.Kolařík JakubŠkrabala Jaroslav     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škarek Ladislav22Jestříbek Martin22
Surý Patrik10Zatloukal Darek13
Kolařík Jakub40Čevela Slavomír22
Šůstek Bohuslav04Škrabala Jaroslav22
Trunkát Josef21   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KPST - SK Louky "B"Vrchní
rozhodčí:
Volf Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Štítná "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zlín-Louky, hospůdka u hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:35 TJ Štítná "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
WO    3010
2.Pišín Miroslav
Volf Jiří
 
 
Maryáš Jaroslav
Pinďák Miroslav
 
 
     3020
3.Teichmann PetrFaldík František     0321
4.Pišín MiroslavMaryáš Jaroslav     1322
5.Volf JiříPinďák Miroslav     0323
6.Veselý PetrWO    3033
7.Pišín MiroslavFaldík František     3243
8.Volf JiříMaryáš Jaroslav     0344
9.Veselý PetrPinďák Miroslav     0345
10.Teichmann PetrWO    3055
11.Volf JiříFaldík František     0356
12.Veselý PetrMaryáš Jaroslav     0357
13.Teichmann PetrPinďák Miroslav     2358
14.Pišín MiroslavWO    3068
15.Veselý PetrFaldík František     0369
16.Teichmann PetrMaryáš Jaroslav     13610
17.Pišín MiroslavPinďák Miroslav     13611
18.Volf JiříWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Teichmann Petr03Faldík František31
Pišín Miroslav12Maryáš Jaroslav40
Volf Jiří03Pinďák Miroslav40
Veselý Petr03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Bohuslavice nad VláříVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bohuslavice nad Vláří č.134Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:745:29 SK Bohuslavice nad Vláří

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomeček Josef
Vaněk Bronislav st.
 
 
Jonák František
Vlček Jan
 
 
     3110
2.Jaroš Vladislav st.
Vaněk Bronislav ml.
 
 
Šerý Ondřej
Ovesný Vratislav
 
 
     3020
3.Tomeček JosefJonák František     3030
4.Vaněk Bronislav st.Vlček Jan     3140
5.Jaroš Vladislav st.Ovesný Vratislav     2341
6.Vaněk Bronislav ml.Šerý Ondřej     3051
7.Vaněk Bronislav st.Jonák František     3061
8.Jaroš Vladislav st.Vlček Jan     3271
9.Vaněk Bronislav ml.Ovesný Vratislav     3281
10.Tomeček JosefŠerý Ondřej     2382
11.Jaroš Vladislav st.Jonák František     3192
12.Vaněk Bronislav ml.Vlček Jan     2393
13.Tomeček JosefOvesný Vratislav     2394
14.Vaněk Bronislav st.Šerý Ondřej     1395
15.Vaněk Bronislav ml.Jonák František     30105
16.Tomeček JosefVlček Jan     13106
17.Vaněk Bronislav st.Ovesný Vratislav     31116
18.Jaroš Vladislav st.Šerý Ondřej     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tomeček Josef13Jonák František04
Vaněk Bronislav st.31Vlček Jan22
Jaroš Vladislav st.22Ovesný Vratislav22
Vaněk Bronislav ml.31Šerý Ondřej31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Valašské Klobouky "B"Rozhodčí:hráči obou týmů
Hráno v místnosti
přesná adresa
HERNA STOLNÍHO TENISU U TENISOVÝCH KURTŮ - OTROKOVICE - BAŤOVRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:30700:666TJ Jiskra Otrokovice "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Búbela Pavel
Černohous Jan
 
 
Fojtů Dalibor
Ďulík František
 
 
97-67 3110
2.Mareš Lukáš
Jelínek Petr
 
 
Juřica Petr
Šulc Milan
 
 
-811-81443220
3.Černohous JanŠulc Milan9-4-107-102321
4.Jelínek PetrFojtů Dalibor4-1094 3131
5.Mareš LukášĎulík František776  3041
6.Krčma LukášJuřica Petr-8-5-6  0342
7.Jelínek PetrŠulc Milan-79714 3152
8.Mareš LukášFojtů Dalibor-5587 3162
9.Krčma LukášĎulík František-810-85-102363
10.Černohous JanJuřica Petr5-89-363273
11.Búbela PavelŠulc Milan-104-3-10 1374
12.Krčma LukášFojtů Dalibor-6-6-10  0375
13.Černohous JanĎulík František71010  3085
14.Jelínek PetrJuřica Petr-56-134-102386
15.Krčma Lukᚊulc Milan55-3-3-62387
16.Černohous JanFojtů Dalibor165-29 3197
17.Jelínek PetrĎulík František6713  30107
18.Búbela PavelJuřica Petr1098  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černohous Jan31Šulc Milan31
Jelínek Petr31Fojtů Dalibor13
Mareš Lukáš20Ďulík František13
Krčma Lukáš04Juřica Petr22
Búbela Pavel11   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK RokytniceVrchní
rozhodčí:
Bureš Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:Orel Zlín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Hospůdky za lávkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:28609:576SK Rokytnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žálek René
Křek Pavel
 
 
Slouka Lukáš
Výmola Patrik
 
 
-115-5-11 1301
2.Petrů Ivo
Ščuglík Jiří st.
 
 
Veselka David
Vavrys Ondřej
 
 
5-10812 3111
3.Ščuglík Jiří st.Veselka David-6-8-2  0312
4.Petrů IvoVavrys Ondřej967  3022
5.Žálek RenéSlouka Lukáš334  3032
6.Křek PavelVýmola Patrik-512-8863242
7.Petrů IvoVeselka David7109  3052
8.Žálek RenéVavrys Ondřej9-6-7-9 1353
9.Křek PavelSlouka Lukáš318  3063
10.Ščuglík Jiří st.Výmola Patrik-8-4-1  0364
11.Žálek RenéVeselka David8510  3074
12.Křek PavelVavrys Ondřej7-10-7-7 1375
13.Ščuglík Jiří st.Slouka Lukáš-46106 3185
14.Petrů IvoVýmola Patrik7-4-5-3 1386
15.Křek PavelVeselka David864  3096
16.Ščuglík Jiří st.Vavrys Ondřej-106-310-72397
17.Petrů IvoSlouka Lukáš874  30107
18.Žálek RenéVýmola Patrik-1211-8-9 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ščuglík Jiří st.13Veselka David13
Petrů Ivo31Vavrys Ondřej31
Žálek René22Slouka Lukáš04
Křek Pavel31Výmola Patrik31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS