Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Zlín "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan Luhačovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štefánikova 661, Zlín 760 01, Centrum Zlína, ulice nad kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:40563:630Slovan Luhačovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zámečníková Iveta
Karbus Dominik
 
 
Žmolík Pavel
Tomášek Ivan
 
 
-5-8-8  0301
2.Výmola Patrik
Slouka Lukáš
 
 
Prchlík Pavel
Hanák Jaromír
 
 
4-4-86103211
3.Slouka Lukᚎmolík Pavel-5-129-7 1312
4.Zámečníková IvetaTomášek Ivan-10-9-5  0313
5.Výmola PatrikHanák Jaromír2105  3023
6.Karbus DominikPrchlík Pavel-10-2-3  0324
7.Zámečníková IvetaŽmolík Pavel597  3034
8.Výmola PatrikTomášek Ivan7-5-9-7 1335
9.Karbus DominikHanák Jaromír129-10-783245
10.Slouka LukášPrchlík Pavel-2-4-5  0346
11.Výmola PatrikŽmolík Pavel5104  3056
12.Veselka DavidTomášek Ivan-11-92-7 1357
13.Slouka LukášHanák Jaromír-6-7-8  0358
14.Zámečníková IvetaPrchlík Pavel4-9-17-8 1359
15.Veselka DavidŽmolík Pavel-78-710-823510
16.Slouka LukášTomášek Ivan-1-7-4  03511
17.Zámečníková IvetaHanák Jaromír866  30611
18.Výmola PatrikPrchlík Pavel8-9-8-3 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slouka Lukáš04Žmolík Pavel22
Zámečníková Iveta22Tomášek Ivan40
Výmola Patrik22Hanák Jaromír13
Karbus Dominik11Prchlík Pavel40
Veselka David02   
Střídání domácí: Veselka David za Karbuse Dominika



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Valašské Klobouky "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK RokytniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 40, Valašské Klobouky, 76601, Vjezd z ul. Soukenická - brána na spodní hraně budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:43646:715SK Rokytnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nahodil Jan
Raška Martin
 
 
Žálek René
Křek Pavel
 
 
-3-3-8  0301
2.Kyjanka Petr
Juřica Petr
 
 
Bureš Zdeněk
Petrů Ivo
 
 
-8-3-7  0302
3.Nahodil JanBureš Zdeněk-5-56-8 1303
4.Fojtů DaliborPetrů Ivo6-12-710103213
5.Raška MartinKřek Pavel10-710-12-62314
6.Kyjanka PetrŽálek René-268-7-52315
7.Fojtů DaliborBureš Zdeněk4-789 3125
8.Raška MartinPetrů Ivo-10869 3135
9.Kyjanka PetrKřek Pavel-2-6-4  0336
10.Nahodil JanŽálek René-8-712883246
11.Raška MartinBureš Zdeněk107-6-10-62347
12.Kyjanka PetrPetrů Ivo813-10-7-62348
13.Nahodil JanKřek Pavel-4-11-8  0349
14.Fojtů DaliborŽálek René-510127 3159
15.Kyjanka PetrBureš Zdeněk-12-9-8  03510
16.Nahodil JanPetrů Ivo-8-47-8 13511
17.Fojtů DaliborKřek PavelWO    30611
18.Juřica PetrŽálek René9-7-96-1023612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nahodil Jan13Bureš Zdeněk31
Fojtů Dalibor30Petrů Ivo22
Raška Martin12Křek Pavel30
Kyjanka Petr04Žálek René22
Juřica Petr01   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:42718:746TJ Jiskra Otrokovice "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlček Jan
Šerý Ondřej
 
 
Mareš Lukáš
Jelínek Petr
 
 
-3-1412-1 1301
2.Ovesný Vratislav
Dvořák Jakub
 
 
Silný Libor
Urban Roman
 
 
-7593 3111
3.Vlček JanSilný Libor-849-9-92312
4.Šerý OndřejUrban Roman9-8-7-7 1313
5.Ovesný VratislavJelínek Petr-8-910-3 1314
6.Dvořák JakubMareš Lukáš-11911-9-142315
7.Šerý OndřejSilný Libor611-36 3125
8.Ovesný VratislavUrban Roman-64-96-52326
9.Dvořák JakubJelínek Petr108-58 3136
10.Vlček JanMareš Lukáš8-7-6-9 1337
11.Ovesný VratislavSilný Libor129-9-863247
12.Dvořák JakubUrban Roman7-66-753257
13.Vlček JanJelínek Petr-795-8-82358
14.Šerý OndřejMareš Lukáš-7-6-7  0359
15.Dvořák JakubSilný Libor85-6-863269
16.Vlček JanUrban Roman10-979 3179
17.Šerý OndřejJelínek Petr-8-8-8  03710
18.Ovesný VratislavMareš Lukáš-575-7832810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vlček Jan13Silný Libor13
Šerý Ondřej13Urban Roman22
Ovesný Vratislav22Jelínek Petr31
Dvořák Jakub31Mareš Lukáš31
Jelínek Petr - žlutá karta (nevhodný výraz)



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Štítná "B"Vrchní
rozhodčí:
Pinďák Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Bohuslavice nad VláříRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Štítná nad Vláří, Štítná nad Vláří 417, 76333, ZŠ Štítná nad Vlaří, malá tělocvična (vchod z boku školy)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:30688:635TJ Štítná "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrů František
Maryáš Jaroslav
 
 
Vaněk Bronislav ml.
Jaroš Vladislav st.
 
 
87-48 3110
2.Pinďák Miroslav
Faldík František
 
 
Vaněk Bronislav st.
Tomeček Josef
 
 
-9-896103220
3.Faldík FrantišekJaroš Vladislav st.8-4-66-82321
4.Pinďák MiroslavVaněk Bronislav st.46-5-10-152322
5.Petrů FrantišekVaněk Bronislav ml.786  3032
6.Maryáš JaroslavTomeček Josef985  3042
7.Pinďák MiroslavJaroš Vladislav st.98-107 3152
8.Petrů FrantišekVaněk Bronislav st.796  3062
9.Maryáš JaroslavVaněk Bronislav ml.-2-9-8  0363
10.Faldík FrantišekTomeček Josef-8-7-9  0364
11.Petrů FrantišekJaroš Vladislav st.-7987 3174
12.Maryáš JaroslavVaněk Bronislav st.7-94-1093284
13.Faldík FrantišekVaněk Bronislav ml.-9-8-10  0385
14.Pinďák MiroslavTomeček Josef-9-1087-92386
15.Maryáš JaroslavJaroš Vladislav st.8-678 3196
16.Faldík FrantišekVaněk Bronislav st.98-910 31106
17.Pinďák MiroslavVaněk Bronislav ml.-98-10-9 13107
18.Petrů FrantišekTomeček Josef843  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Faldík František13Jaroš Vladislav st.13
Pinďák Miroslav13Vaněk Bronislav st.13
Petrů František40Vaněk Bronislav ml.31
Maryáš Jaroslav31Tomeček Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FS Napajedla "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KPST - SK Louky "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična I. ZSRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:26 FS Napajedla "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škrabala Jaroslav
Čevela Slavomír
 
 
Volf Jiří
Pišín Miroslav
 
 
     3110
2.Hastík Petr
Jestříbek Martin
 
 
Mareček Ivo
Šustrová Zuzana
 
 
     3020
3.Hastík PetrVolf Jiří     0321
4.Jestříbek MartinMareček Ivo     2322
5.Škrabala JaroslavPišín Miroslav     3232
6.Čevela SlavomírŠustrová Zuzana     1333
7.Jestříbek MartinVolf Jiří     3243
8.Škrabala JaroslavMareček Ivo     3053
9.Čevela SlavomírPišín Miroslav     3263
10.Hastík PetrŠustrová Zuzana     3173
11.Škrabala JaroslavVolf Jiří     3083
12.Čevela SlavomírMareček Ivo     3093
13.Hastík PetrPišín Miroslav     1394
14.Jestříbek MartinŠustrová Zuzana     30104
15.Čevela SlavomírVolf Jiří     31114
16.Hastík PetrMareček Ivo     32124
17.Jestříbek MartinPišín Miroslav     23125
18.Škrabala JaroslavŠustrová Zuzana     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hastík Petr22Volf Jiří13
Jestříbek Martin22Mareček Ivo13
Škrabala Jaroslav40Pišín Miroslav22
Čevela Slavomír31Šustrová Zuzana13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slopné "B"Rozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mysločovice 56, 763 01, Herna stolního tenisu při hotelu Sport, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:31 TJ Sokol Mysločovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mokrý Filip
Rašík David
 
 
Kolařík Jakub
Trunkát Josef
 
 
     3110
2.Utinek Miroslav
Gazda Zdeněk
 
 
Surý Patrik
Váňa Jakub
 
 
     3220
3.Rašík DavidKolařík Jakub     3130
4.Mokrý FilipVáňa Jakub     3140
5.Gazda ZdeněkSurý Patrik     3150
6.Utinek MiroslavTrunkát Josef     0351
7.Mokrý FilipKolařík Jakub     3261
8.Gazda ZdeněkVáňa Jakub     2362
9.Utinek MiroslavSurý Patrik     0363
10.Rašík DavidTrunkát Josef     3273
11.Gazda ZdeněkKolařík Jakub     1374
12.Utinek MiroslavVáňa Jakub     3084
13.Rašík DavidSurý Patrik     3094
14.Mokrý FilipTrunkát Josef     32104
15.Utinek MiroslavKolařík Jakub     32114
16.Rašík DavidVáňa Jakub     30124
17.Mokrý FilipSurý Patrik     32134
18.Gazda ZdeněkTrunkát Josef     23135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rašík David40Kolařík Jakub13
Mokrý Filip40Váňa Jakub13
Gazda Zdeněk13Surý Patrik13
Utinek Miroslav22Trunkát Josef22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS