Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Luhačovice "B"Vrchní
rozhodčí:
Žmolík Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Slopné "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 51, Pozlovice, Víceúčelový sál OÚ Pozlovice, vchod z pravé strany budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36694:653nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomášek Ivan
Žmolík Pavel
 
 
Kolařík Jakub
Trunkát Josef
 
 
-11-124-8 1301
2.Pekárek Antonín
Prchlík Pavel
 
 
Surý Patrik
Škarek Ladislav
 
 
-88-76-92302
3.Žmolík PavelKolařík Jakub-8-127-5 1303
4.Tomášek IvanTrunkát Josef-12-10-10  0304
5.Prchlík PavelSurý Patrik5-9113 3114
6.Pekárek AntonínŠkarek Ladislav354  3024
7.Tomášek IvanKolařík Jakub-50-12-4 1325
8.Prchlík PavelTrunkát Josef99-97 3135
9.Pekárek AntonínSurý Patrik-79102 3145
10.Žmolík PavelŠkarek Ladislav10-636 3155
11.Prchlík PavelKolařík Jakub-6-8-10  0356
12.Pekárek AntonínTrunkát Josef7-109-543266
13.Žmolík PavelSurý Patrik-7911-7-82367
14.Tomášek IvanŠkarek Ladislav-12-87483277
15.Pekárek AntonínKolařík Jakub-87-7-7 1378
16.Žmolík PavelTrunkát Josef-8-10-7  0379
17.Tomášek IvanSurý Patrik-101047 3189
18.Prchlík PavelŠkarek Ladislav998  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žmolík Pavel13Kolařík Jakub40
Tomášek Ivan22Trunkát Josef22
Prchlík Pavel31Surý Patrik13
Pekárek Antonín31Škarek Ladislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KPST - SK Louky "B"Rozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mysločovice 56, 763 01, Herna stolního tenisu při hotelu Sport, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:22 TJ Sokol Mysločovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Podola Milan
Rašík David
 
 
Pišín Miroslav
Mareček Ivo
 
 
     3010
2.Utinek Miroslav
Gazda Zdeněk
 
 
Šustrová Zuzana
Volf Jiří
 
 
     3120
3.Rašík DavidPišín Miroslav     3030
4.Gazda ZdeněkMareček Ivo     3040
5.Podola MilanVolf Jiří     3050
6.Utinek MiroslavŠustrová Zuzana     3260
7.Gazda ZdeněkPišín Miroslav     3170
8.Podola MilanMareček Ivo     3180
9.Utinek MiroslavVolf Jiří     3190
10.Rašík DavidŠustrová Zuzana     30100
11.Podola MilanPišín Miroslav     31110
12.Utinek MiroslavMareček Ivo     03111
13.Rašík DavidVolf Jiří     32121
14.Gazda ZdeněkKolomazník Antonín     23122
15.Utinek MiroslavPišín Miroslav     23123
16.Rašík DavidMareček Ivo     03124
17.Gazda ZdeněkVolf Jiří     31134
18.Podola MilanKolomazník Antonín     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rašík David31Pišín Miroslav13
Gazda Zdeněk31Mareček Ivo22
Podola Milan40Volf Jiří04
Utinek Miroslav22Šustrová Zuzana02
   Kolomazník Antonín11



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FS Napajedla "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Bohuslavice nad VláříRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična I. ZSRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:17 FS Napajedla "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jestříbek Martin
Hastík Petr
 
 
Tomeček Josef
Vaněk Bronislav st.
 
 
     2301
2.Škrabala Jaroslav
Čevela Slavomír
 
 
Jaroš Vladislav st.
Vaněk Bronislav ml.
 
 
     3011
3.Jestříbek MartinVaněk Bronislav st.     3021
4.Hastík PetrTomeček Josef     3131
5.Škrabala JaroslavJaroš Vladislav st.     3041
6.Čevela SlavomírVaněk Bronislav ml.     3151
7.Hastík PetrVaněk Bronislav st.     3161
8.Škrabala JaroslavTomeček Josef     3171
9.Čevela SlavomírJaroš Vladislav st.     3281
10.Jestříbek MartinVaněk Bronislav ml.     3091
11.Škrabala JaroslavVaněk Bronislav st.     32101
12.Čevela SlavomírTomeček Josef     30111
13.Jestříbek MartinJaroš Vladislav st.     30121
14.Hastík PetrVaněk Bronislav ml.     13122
15.Čevela SlavomírVaněk Bronislav st.     30132
16.Jestříbek MartinTomeček Josef     30142
17.Hastík PetrJaroš Vladislav st.WO    03143
18.Škrabala JaroslavVaněk Bronislav ml.     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jestříbek Martin40Vaněk Bronislav st.04
Hastík Petr21Tomeček Josef04
Škrabala Jaroslav40Jaroš Vladislav st.03
Čevela Slavomír40Vaněk Bronislav ml.13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Štítná "B"Vrchní
rozhodčí:
Pinďák Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Štítná nad Vláří, Štítná nad Vláří 417, 76333, ZŠ Štítná nad Vlaří, malá tělocvična (vchod z boku školy)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:27607:543TJ Štítná "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrů František
Maryáš Jaroslav
 
 
Jelínek Petr
Mareš Lukáš
 
 
-98-8693210
2.Pinďák Miroslav
Faldík František
 
 
Ševčíková Hana
Krčma Lukáš
 
 
566  3020
3.Faldík FrantišekKrčma Lukáš542  3030
4.Pinďák MiroslavŠevčíková Hana959  3040
5.Petrů FrantišekMareš Lukáš7-5-12-10 1341
6.Maryáš JaroslavJelínek Petr-9-5-9  0342
7.Pinďák MiroslavKrčma Lukáš645  3052
8.Petrů FrantišekŠevčíková Hana667  3062
9.Maryáš JaroslavMareš Lukáš5-89-10-82363
10.Faldík FrantišekJelínek Petr-10-9-10  0364
11.Petrů FrantišekKrčma Lukáš584  3074
12.Maryáš JaroslavŠevčíková Hana948  3084
13.Faldík FrantišekMareš Lukáš-8-8-6  0385
14.Pinďák MiroslavJelínek Petr-9-8-7  0386
15.Maryáš JaroslavKrčma Lukáš776  3096
16.Faldík FrantišekŠevčíková Hana129-910 31106
17.Pinďák MiroslavMareš Lukáš9-1011-9-523107
18.Petrů FrantišekJelínek Petr-5-5-5  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Faldík František22Krčma Lukáš04
Pinďák Miroslav22Ševčíková Hana04
Petrů František22Mareš Lukáš40
Maryáš Jaroslav22Jelínek Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "E"Vrchní
rozhodčí:
Karal Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK RokytniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:37685:693nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šerý Ondřej
Dvořák Jakub
 
 
Křek Pavel
Žálek René
 
 
-9882 3110
2.Vlček Jan
Ovesný Vratislav
 
 
Bureš Daniel
Bureš Zdeněk
 
 
838  3020
3.Ovesný VratislavBureš Zdeněk8-6-7843230
4.Šerý OndřejBureš Daniel897  3040
5.Dvořák JakubKřek Pavel-87-79-92341
6.Vlček JanŽálek René69-510 3151
7.Šerý OndřejBureš Zdeněk-7-3-10  0352
8.Dvořák JakubBureš Daniel5-5-9-6 1353
9.Vlček JanKřek Pavel-5-5-9  0354
10.Ovesný VratislavŽálek René10-8-7983264
11.Dvořák JakubBureš Zdeněk10-887 3174
12.Vlček JanBureš Daniel49-9-893284
13.Ovesný VratislavKřek Pavel-412-8-6 1385
14.Šerý OndřejŽálek René-118-78-102386
15.Vlček JanBureš Zdeněk6-108-6-92387
16.Ovesný VratislavBureš Daniel-82312 3197
17.Šerý OndřejKřek Pavel-7-88-5 1398
18.Dvořák JakubŽálek René9-3-4-13 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ovesný Vratislav31Bureš Zdeněk22
Šerý Ondřej13Bureš Daniel13
Dvořák Jakub13Křek Pavel40
Vlček Jan22Žálek René22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Valašské Klobouky "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Zlín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 40, Valašské Klobouky, 76601, Vjezd z ul. Soukenická - brána na spodní hraně budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:35642:605Orel Zlín "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kyjanka Petr
Raška Martin
 
 
Slouka Břetislav
Výmola Patrik
 
 
4-119-543210
2.Nahodil Jan
Fojtů Dalibor
 
 
Vavrys Ondřej
Veselka David
 
 
-9-96-9 1311
3.Nahodil JanVeselka David-63-6-7 1312
4.Kyjanka PetrVavrys Ondřej8-52-2-142313
5.Fojtů DaliborSlouka Břetislav447  3023
6.Raška MartinVýmola Patrik-15-34-6 1324
7.Kyjanka PetrVeselka David-6-4-9  0325
8.Fojtů DaliborVavrys Ondřej6101  3035
9.Raška MartinSlouka Břetislav244  3045
10.Nahodil JanVýmola Patrik8-11-5-8 1346
11.Fojtů DaliborVeselka David-9-1110283256
12.Raška MartinVavrys Ondřej11-6-8-6 1357
13.Nahodil JanSlouka Břetislav257  3067
14.Kyjanka PetrVýmola Patrik-8-8-8  0368
15.Raška MartinVeselka David-117117 3178
16.Nahodil JanVavrys Ondřej8-3-13-10 1379
17.Kyjanka PetrSlouka Břetislav397  3089
18.Fojtů DaliborVýmola Patrik-49-9-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nahodil Jan13Veselka David22
Kyjanka Petr13Vavrys Ondřej31
Fojtů Dalibor31Slouka Břetislav04
Raška Martin22Výmola Patrik40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS