Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Valašské Klobouky "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan Luhačovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 40, Valašské Klobouky, 76601, Vjezd z ul. Soukenická - brána na spodní hraně budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:32638:596TJ Sokol Valašské Klobouky "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fojtů Dalibor
Nahodil Jan
 
 
Prchlík Pavel
Pekárek Antonín
 
 
9-874 3110
2.Kyjanka Petr
Juřica Petr
 
 
Tomášek Ivan
Žmolík Pavel
 
 
784  3020
3.Nahodil JanPrchlík Pavel4-2-87-42321
4.Kyjanka PetrŽmolík Pavel45-35 3131
5.Juřica PetrPekárek Antonín-9-4-4  0332
6.Fojtů DaliborTomášek Ivan-984-4-92333
7.Kyjanka PetrPrchlík Pavel610-38 3143
8.Juřica PetrŽmolík Pavel-11-6-8  0344
9.Fojtů DaliborPekárek Antonín5-79-12-102345
10.Nahodil JanTomášek Ivan-12-87973255
11.Ďulík FrantišekPrchlík Pavel-4-5-2  0356
12.Fojtů DaliborŽmolík Pavel8-767 3166
13.Nahodil JanPekárek Antonín-75-7883276
14.Kyjanka PetrTomášek Ivan66-7-583286
15.Fojtů DaliborPrchlík Pavel-7-6-6  0387
16.Nahodil JanŽmolík Pavel5-479 3197
17.Kyjanka PetrPekárek Antonín645  30107
18.Ďulík FrantišekTomášek IvanWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nahodil Jan31Prchlík Pavel31
Kyjanka Petr40Žmolík Pavel13
Juřica Petr02Pekárek Antonín22
Fojtů Dalibor13Tomášek Ivan12
Ďulík František01   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Zlín "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štefánikova 661, Zlín 760 01, Centrum Zlína, ulice nad kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:35Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33689:675Orel Zlín "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Výmola Patrik
Slouka Lukáš
 
 
Vlček Jan
Dočkal Vojtěch
 
 
-710-9-7 1301
2.Vavrys Ondřej
Veselka David
 
 
Dvořák Jakub
Šerý Ondřej
 
 
-10-857-112302
3.Slouka LukášVlček Jan10-3-9-11 1303
4.Vavrys OndřejŠerý Ondřej-810-7823213
5.Výmola PatrikDočkal Vojtěch377  3023
6.Veselka DavidDvořák Jakub11-9-6-8 1324
7.Vavrys OndřejVlček Jan978  3034
8.Výmola PatrikŠerý Ondřej-39-85-52335
9.Veselka DavidDočkal Vojtěch1289  3045
10.Slouka LukášDvořák Jakub-5-5-4  0346
11.Výmola PatrikVlček Jan958  3056
12.Veselka DavidŠerý Ondřej79-8-13143266
13.Slouka LukášDočkal Vojtěch-82-711-72367
14.Vavrys OndřejDvořák Jakub11-9-9833277
15.Veselka DavidVlček Jan78-96 3187
16.Slouka Lukᚊerý Ondřej-6-5-2  0388
17.Vavrys OndřejDočkal Vojtěch698  3098
18.Výmola PatrikDvořák Jakub11-5-811332108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slouka Lukáš04Vlček Jan13
Vavrys Ondřej40Šerý Ondřej22
Výmola Patrik31Dočkal Vojtěch13
Veselka David31Dvořák Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK RokytniceVrchní
rozhodčí:
Křek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Štítná "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Hospůdky za lávkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:14688:453SK Rokytnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ščuglík Jiří st.
Šuráň Zbyněk
 
 
Pinďák Miroslav
Faldík František
 
 
4-8-5963210
2.Petrů Ivo
Bureš Daniel
 
 
Maryáš Jaroslav
Petrů František
 
 
11-6-12583220
3.Křek PavelFaldík František1058  3030
4.Šuráň ZbyněkMaryáš Jaroslav-91469 3140
5.Petrů IvoPinďák Miroslav3109  3050
6.Bureš DanielPetrů František-97-3743260
7.Šuráň ZbyněkFaldík František10-7-51253270
8.Petrů IvoMaryáš Jaroslav5-8-7-3 1371
9.Bureš DanielPinďák Miroslav9-977 3181
10.Křek PavelPetrů František998  3091
11.Petrů IvoFaldík František-8544 31101
12.Bureš DanielMaryáš Jaroslav979  30111
13.Křek PavelPinďák Miroslav684  30121
14.Šuráň ZbyněkPetrů FrantišekWO    30131
15.Bureš DanielFaldík František10122  30141
16.Křek PavelMaryáš JaroslavWO    30151
17.Šuráň ZbyněkPinďák MiroslavWO    30161
18.Petrů IvoPetrů FrantišekWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Křek Pavel30Faldík František04
Šuráň Zbyněk20Maryáš Jaroslav12
Petrů Ivo21Pinďák Miroslav03
Bureš Daniel40Petrů František02
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "F"Vrchní
rozhodčí:
Búbela Pavel
HOSTUJÍCÍ:FS Napajedla "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HERNA STOLNÍHO TENISU U TENISOVÝCH KURTŮ - OTROKOVICE - BAŤOVRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:27609:584TJ Jiskra Otrokovice "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Roman
Búbela Pavel
 
 
Čevela Slavomír
Škrabala Jaroslav
 
 
-7-89-3 1301
2.Mareš Lukáš
Jelínek Petr
 
 
Zatloukal Darek
Jestříbek Martin
 
 
9-977 3111
3.Jelínek PetrZatloukal Darek989  3021
4.Mareš LukášJestříbek Martin847  3031
5.Búbela PavelČevela Slavomír-7-11-4  0332
6.Urban RomanŠkrabala Jaroslav56-7-9-62333
7.Mareš LukášZatloukal Darek10610  3043
8.Búbela PavelJestříbek Martin-510-12-11 1344
9.Urban RomanČevela Slavomír-710-92-72345
10.Jelínek PetrŠkrabala Jaroslav8710  3055
11.Zeman OndřejZatloukal Darek-6-2-4  0356
12.Urban RomanJestříbek Martin-5-8-6  0357
13.Jelínek PetrČevela Slavomír5128  3067
14.Mareš Lukᚊkrabala Jaroslav86-105 3177
15.Urban RomanZatloukal Darek86-106 3187
16.Jelínek PetrJestříbek Martin759  3097
17.Mareš LukášČevela Slavomír1098  30107
18.Zeman OndřejŠkrabala Jaroslav5-6-7-7 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelínek Petr40Zatloukal Darek13
Mareš Lukáš40Jestříbek Martin22
Búbela Pavel02Čevela Slavomír22
Urban Roman13Škrabala Jaroslav22
Zeman Ondřej02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Bohuslavice nad VláříVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bohuslavice nad Vláří č.134Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:39 TJ Sokol Mysločovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Bronislav ml.
Jaroš Vladislav st.
 
 
Gazdoš Jaroslav ml.
Malota Filip
 
 
     3110
2.Vaněk Bronislav st.
Tomeček Josef
 
 
Utinek Miroslav
Podola Milan
 
 
     1311
3.Jaroš Vladislav st.Gazdoš Jaroslav ml.     2312
4.Vaněk Bronislav ml.Malota Filip     2313
5.Tomeček JosefUtinek Miroslav     3223
6.Vaněk Bronislav st.Podola Milan     0324
7.Vaněk Bronislav ml.Gazdoš Jaroslav ml.     3234
8.Tomeček JosefMalota Filip     1335
9.Vaněk Bronislav st.Utinek Miroslav     3045
10.Jaroš Vladislav st.Podola Milan     1346
11.Tomeček JosefGazdoš Jaroslav ml.     0347
12.Vaněk Bronislav st.Malota Filip     3057
13.Jaroš Vladislav st.Utinek Miroslav     3267
14.Vaněk Bronislav ml.Podola Milan     3177
15.Vaněk Bronislav st.Gazdoš Jaroslav ml.     0378
16.Jaroš Vladislav st.Malota Filip     2379
17.Vaněk Bronislav ml.Utinek Miroslav     3189
18.Tomeček JosefPodola Milan     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jaroš Vladislav st.13Gazdoš Jaroslav ml.31
Vaněk Bronislav ml.31Malota Filip31
Tomeček Josef13Utinek Miroslav04
Vaněk Bronislav st.22Podola Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KPST - SK Louky "B"Vrchní
rozhodčí:
Volf Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Slopné "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zlín-Louky, hospůdka u hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:41 SK Slopné "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mareček Ivo
Volf Jiří
 
 
Kolařík Jakub
Trunkát Josef
 
 
     1301
2.Gottwald Michal
Pišín Miroslav
 
 
Surý Patrik
Škarek Ladislav
 
 
     3211
3.Mareček IvoKolařík Jakub     1312
4.Pišín MiroslavTrunkát Josef     3122
5.Volf JiříSurý Patrik     0323
6.Gottwald MichalŠkarek Ladislav     3233
7.Pišín MiroslavKolařík Jakub     0334
8.Volf JiříTrunkát Josef     0335
9.Gottwald MichalSurý Patrik     2336
10.Mareček IvoŠkarek Ladislav     3046
11.Volf JiříKolařík Jakub     0347
12.Gottwald MichalTrunkát Josef     1348
13.Mareček IvoSurý Patrik     0349
14.Pišín MiroslavŠkarek Ladislav     3059
15.Gottwald MichalKolařík Jakub     23510
16.Mareček IvoTrunkát Josef     23511
17.Pišín MiroslavSurý Patrik     30611
18.Volf JiříŠkarek Ladislav     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mareček Ivo13Kolařík Jakub40
Pišín Miroslav31Trunkát Josef31
Volf Jiří04Surý Patrik31
Gottwald Michal13Škarek Ladislav13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS