Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan Luhačovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:29645:600TJ Sokol Kostelec "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlček Jan
Výmola Antonín
 
 
Tomášek Ivan
Šebesta Petr
 
 
9311  3010
2.Šerý Ondřej
Dvořák Jakub
 
 
Žmolík Pavel
Prchlík Pavel
 
 
6-8129 3120
3.Dvořák JakubŽmolík Pavel769  3030
4.Výmola AntonínTomášek Ivan-810114 3140
5.Šerý OndřejŠebesta Petr-8-8-6  0341
6.Vlček JanPrchlík Pavel-98-4-10 1342
7.Výmola AntonínŽmolík Pavel96-7-783252
8.Šerý OndřejTomášek Ivan-9-6-11  0353
9.Vlček JanŠebesta Petr7-2-1-6 1354
10.Dvořák JakubPrchlík Pavel6-4-77-82355
11.Šerý OndřejŽmolík Pavel3-1057 3165
12.Vlček JanTomášek Ivan-9-89-7 1366
13.Dvořák JakubŠebesta Petr8105  3076
14.Výmola AntonínPrchlík Pavel-2-387-72377
15.Vlček JanHanák Jaromír318  3087
16.Dvořák JakubTomášek Ivan74-89 3197
17.Výmola AntonínŠebesta Petr-8666 31107
18.Šerý OndřejPrchlík Pavel58-54 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Jakub31Žmolík Pavel03
Výmola Antonín31Tomášek Ivan22
Šerý Ondřej22Šebesta Petr22
Vlček Jan13Prchlík Pavel31
   Hanák Jaromír01



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Valašské Klobouky "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Štítná "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 40, Valašské Klobouky, 76601, Vjezd z ul. Soukenická - brána na spodní hraně budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:33689:618TJ Sokol Valašské Klobouky "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Raška Martin
Juřica Petr
 
 
Maryáš Jaroslav
Petrů František
 
 
2-7-9-6 1301
2.Fojtů Dalibor
Nahodil Jan
 
 
Pinďák Miroslav
Hnaníček Josef
 
 
-10666 3111
3.Juřica PetrHnaníček Josef-7877 3121
4.Nahodil JanMaryáš Jaroslav999  3031
5.Raška MartinPinďák Miroslav-6-86953241
6.Fojtů DaliborPetrů František-8-7-7  0342
7.Nahodil JanHnaníček Josef642  3052
8.Raška MartinMaryáš Jaroslav579  3062
9.Fojtů DaliborPinďák Miroslav-126710 3172
10.Juřica PetrPetrů František-4-71-7 1373
11.Raška MartinHnaníček Josef-106137 3183
12.Fojtů DaliborMaryáš Jaroslav-1076-853293
13.Juřica PetrPinďák Miroslav-8-8-8  0394
14.Nahodil JanPetrů František-12-8-10  0395
15.Pozlovský KarelHnaníček Josef37-8-6332105
16.Juřica PetrMaryáš Jaroslav2-7-66-1023106
17.Nahodil JanPinďák Miroslav6-74-8832116
18.Raška MartinPetrů František9-10-14-3 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Juřica Petr13Hnaníček Josef04
Nahodil Jan31Maryáš Jaroslav13
Raška Martin31Pinďák Miroslav13
Fojtů Dalibor21Petrů František40
Pozlovský Karel10   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Zlín "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FS Napajedla "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štefánikova 661, Zlín 760 01, Centrum Zlína, ulice nad kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37695:673nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vavrys Ondřej
Veselka David
 
 
Hastík Petr
Škrabala Jaroslav
 
 
-98811 3110
2.Výmola Patrik
Slouka Břetislav
 
 
Zatloukal Darek
Jestříbek Martin
 
 
-5-898-72311
3.Slouka LukášJestříbek Martin-10-7-9  0312
4.Vavrys OndřejZatloukal Darek-6-1251283222
5.Výmola PatrikHastík Petr448  3032
6.Veselka DavidŠkrabala Jaroslav-85-9-7 1333
7.Vavrys OndřejJestříbek Martin7-8-7473243
8.Výmola PatrikZatloukal Darek-538-1083253
9.Veselka DavidHastík Petr4-946 3163
10.Slouka Lukᚊkrabala Jaroslav-10-7-6  0364
11.Výmola PatrikJestříbek Martin3511  3074
12.Veselka DavidZatloukal Darek51117  3084
13.Slouka LukášHastík Petr-86-6-11 1385
14.Vavrys OndřejŠkrabala Jaroslav-9-485-122386
15.Veselka DavidJestříbek Martin-6-10-13  0387
16.Slouka LukášZatloukal Darek-4-10-10  0388
17.Vavrys OndřejHastík Petr9-7-10-7 1389
18.Výmola PatrikŠkrabala Jaroslav-711-9693299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slouka Lukáš04Jestříbek Martin22
Vavrys Ondřej22Zatloukal Darek13
Výmola Patrik40Hastík Petr22
Veselka David22Škrabala Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK RokytniceVrchní
rozhodčí:
Bureš Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Hospůdky za lávkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:14647:483SK Rokytnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křek Pavel
Žálek René
 
 
Rašík David
Podola Milan
 
 
2104  3010
2.Bureš Zdeněk
Petrů Ivo
 
 
Utinek Miroslav
Malota Filip
 
 
-61187 3120
3.Petrů IvoRašík David-869-6-62321
4.Bureš ZdeněkPodola Milan-5876 3131
5.Žálek RenéMalota Filip46-98 3141
6.Křek PavelUtinek Miroslav984  3051
7.Bureš ZdeněkRašík David1-7-5-8 1352
8.Žálek RenéPodola Milan771  3062
9.Křek PavelMalota Filip176  3072
10.Petrů IvoUtinek Miroslav-711-79-52373
11.Žálek RenéRašík David7610  3083
12.Křek PavelPodola Milan324  3093
13.Petrů IvoMalota Filip998  30103
14.Bureš ZdeněkUtinek Miroslav558  30113
15.Křek PavelRašík David388  30123
16.Petrů IvoPodola Milan788  30133
17.Bureš ZdeněkMalota Filip498  30143
18.Žálek RenéUtinek Miroslav7-8-48832153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Petrů Ivo22Rašík David22
Bureš Zdeněk31Podola Milan04
Žálek René40Malota Filip04
Křek Pavel40Utinek Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "F"Vrchní
rozhodčí:
Šindelář Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Slopné "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HERNA STOLNÍHO TENISU U TENISOVÝCH KURTŮ - OTROKOVICE - BAŤOVRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:37575:618SK Slopné "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Petr
Krčma Lukáš
 
 
Tkadlecová Tereza
Váňa Jakub
 
 
265  3010
2.Černohous Radko
Kadlečík Martin
 
 
Surý Patrik
Trunkát Josef
 
 
-5-2-6  0311
3.Černohous RadkoTrunkát Josef-11-13-6  0312
4.Kadlečík MartinSurý Patrik11-7-5-7 1313
5.Jelínek PetrTkadlecová Tereza557  3023
6.Krčma LukášVáňa Jakub-9-4-4  0324
7.Kadlečík MartinTrunkát Josef-10-7-6  0325
8.Jelínek PetrSurý Patrik-7-74-4 1326
9.Krčma LukášTkadlecová Tereza683  3036
10.Černohous RadkoVáňa Jakub-94159 3146
11.Jelínek PetrTrunkát Josef-7-96993256
12.Krčma LukášSurý Patrik-4-9-7  0357
13.Černohous RadkoTkadlecová Tereza9135  3067
14.Kadlečík MartinVáňa Jakub6-76-793277
15.Krčma LukášTrunkát Josef7-3-7-8 1378
16.Černohous RadkoSurý Patrik-7-5-6  0379
17.Kadlečík MartinTkadlecová Tereza8-12-8-7 13710
18.Jelínek PetrVáňa Jakub-5-887932810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černohous Radko22Trunkát Josef31
Kadlečík Martin13Surý Patrik40
Jelínek Petr31Tkadlecová Tereza13
Krčma Lukáš13Váňa Jakub13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Bohuslavice nad VláříVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KPST - SK Louky "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bohuslavice nad Vláří č.134Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:26 SK Bohuslavice nad Vláří

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Bronislav ml.
Jaroš Vladislav st.
 
 
Pišín Miroslav
Šustrová Zuzana
 
 
     2301
2.Vaněk Bronislav st.
Tomeček Josef
 
 
Volf Jiří
Kolomazník Antonín
 
 
     3011
3.Tomeček JosefPišín Miroslav     3021
4.Vaněk Bronislav ml.Šustrová Zuzana     3031
5.Jaroš Vladislav st.Volf Jiří     1332
6.Vaněk Bronislav st.Kolomazník Antonín     3142
7.Vaněk Bronislav ml.Pišín Miroslav     3152
8.Jaroš Vladislav st.Šustrová Zuzana     1353
9.Vaněk Bronislav st.Volf Jiří     3063
10.Tomeček JosefKolomazník Antonín     1364
11.Jaroš Vladislav st.Pišín Miroslav     3274
12.Vaněk Bronislav st.Šustrová Zuzana     3184
13.Tomeček JosefVolf Jiří     0385
14.Vaněk Bronislav ml.Kolomazník Antonín     3295
15.Vaněk Bronislav st.Pišín Miroslav     31105
16.Tomeček JosefŠustrová Zuzana     03106
17.Vaněk Bronislav ml.Volf Jiří     30116
18.Jaroš Vladislav st.Kolomazník Antonín     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomeček Josef13Pišín Miroslav04
Vaněk Bronislav ml.40Šustrová Zuzana22
Jaroš Vladislav st.22Volf Jiří22
Vaněk Bronislav st.40Kolomazník Antonín13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS