Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Luhačovice "B"Vrchní
rozhodčí:
Žmolík Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Valašské Klobouky "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 228, 763 26, Luhačovice, Sokolovna Luhačovice, vchod od nákupního střediskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:44677:723TJ Sokol Valašské Klobouky "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novosad Petr
Prchlík Pavel
 
 
Raška Martin
Nahodil Jan
 
 
7-55-5-92301
2.Pekárek Antonín
Šebesta Petr
 
 
Fojtů Dalibor
Kyjanka Petr
 
 
-6-9-9  0302
3.Novosad PetrNahodil Jan-812-12493212
4.Pekárek AntonínKyjanka Petr-7-95-2 1313
5.Prchlík PavelRaška Martin6-46-9-72314
6.Šebesta PetrFojtů Dalibor59-126 3124
7.Pekárek AntonínNahodil Jan-6-5-12  0325
8.Prchlík PavelKyjanka Petr-8-987-122326
9.Šebesta PetrRaška Martin10-9-81093236
10.Novosad PetrFojtů Dalibor-9-6-7  0337
11.Prchlík PavelNahodil Jan573  3047
12.Šebesta PetrKyjanka Petr-7-6-3  0348
13.Novosad PetrRaška Martin-7-677-122349
14.Pekárek AntonínFojtů Dalibor-84-3-4 13410
15.Šebesta PetrNahodil Jan-912-37-923411
16.Novosad PetrKyjanka Petr-6-79-7 13412
17.Pekárek AntonínRaška Martin-8966 31512
18.Prchlík PavelFojtů Dalibor94-9-81132612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novosad Petr13Nahodil Jan22
Pekárek Antonín13Kyjanka Petr40
Prchlík Pavel22Raška Martin22
Šebesta Petr22Fojtů Dalibor22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Zlín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:16656:494TJ Sokol Kostelec "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ovesný Vratislav
Šerý Ondřej
 
 
Vavrys Ondřej
Karbus Dominik
 
 
-7-12-12  0301
2.Dvořák Jakub
Vlček Jan
 
 
Slouka Břetislav
Slouka Lukáš
 
 
1084  3011
3.Vlček JanKarbus Dominik6-999 3121
4.Ovesný VratislavVavrys Ondřej-8-7-6  0322
5.Dvořák JakubSlouka Lukáš3-1450 3132
6.Šerý OndřejSlouka Břetislav744  3042
7.Ovesný VratislavKarbus Dominik6610  3052
8.Dvořák JakubVavrys Ondřej10-97-483262
9.Šerý OndřejSlouka Lukáš5-838 3172
10.Vlček JanSlouka Břetislav597  3082
11.Dvořák JakubKarbus Dominik79-76 3192
12.Šerý OndřejVavrys Ondřej-68118 31102
13.Vlček JanSlouka Lukáš483  30112
14.Ovesný VratislavSlouka Břetislav10910  30122
15.Šerý OndřejKarbus Dominik274  30132
16.Vlček JanVavrys Ondřej6-8-94-523133
17.Ovesný VratislavSlouka Lukáš775  30143
18.Dvořák JakubSlouka Břetislav5410  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vlček Jan31Karbus Dominik04
Ovesný Vratislav31Vavrys Ondřej22
Dvořák Jakub40Slouka Lukáš04
Šerý Ondřej40Slouka Břetislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Štítná "B"Vrchní
rozhodčí:
Pinďák Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK RokytniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Štítná nad Vláří, Štítná nad Vláří 417, 76333, ZŠ Štítná nad Vlaří, malá tělocvična (vchod z boku školy)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31695:636TJ Štítná "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinďák Miroslav
Hnaníček Josef
 
 
Křek Pavel
Bureš Daniel
 
 
-8-8-9  0301
2.Petrů František
Maryáš Jaroslav
 
 
Petrů Ivo
Šuráň Zbyněk
 
 
333  3011
3.Hnaníček JosefKřek Pavel-8-7-8  0312
4.Pinďák MiroslavPetrů Ivo-8984 3122
5.Petrů FrantišekBureš Daniel279  3032
6.Maryáš JaroslavŠuráň Zbyněk-997-8-92333
7.Pinďák MiroslavKřek Pavel9-7-91043243
8.Petrů FrantišekPetrů Ivo898  3053
9.Maryáš JaroslavBureš Daniel-79-6-9 1354
10.Hnaníček JosefŠuráň Zbyněk678  3064
11.Petrů FrantišekKřek Pavel67-67 3174
12.Maryáš JaroslavPetrů Ivo6-986 3184
13.Hnaníček JosefBureš Daniel13-6-9-9 1385
14.Pinďák MiroslavŠuráň Zbyněk98-10-9-152386
15.Maryáš JaroslavKřek Pavel8-99-12103296
16.Hnaníček JosefPetrů Ivo-678-6-92397
17.Pinďák MiroslavBureš Daniel-109-8-7 1398
18.Petrů FrantišekŠuráň Zbyněk894  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hnaníček Josef13Křek Pavel13
Pinďák Miroslav22Petrů Ivo13
Petrů František40Bureš Daniel31
Maryáš Jaroslav22Šuráň Zbyněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FS Napajedla "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična I. ZSRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:14 FS Napajedla "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škrabala Jaroslav
Čevela Slavomír
 
 
Ševčíková Hana
Navrátil Miroslav
 
 
     3110
2.Jestříbek Martin
Zatloukal Darek
 
 
Jelínek Petr
Kadlečík Martin
 
 
     3020
3.Jestříbek MartinJelínek Petr     0321
4.Zatloukal DarekNavrátil Miroslav     0322
5.Škrabala JaroslavKadlečík Martin     3032
6.Čevela SlavomírŠevčíková Hana     3142
7.Zatloukal DarekJelínek Petr     3152
8.Škrabala JaroslavNavrátil Miroslav     3062
9.Čevela SlavomírZeman Ondřej     3072
10.Jestříbek MartinŠevčíková Hana     3082
11.Škrabala JaroslavJelínek Petr     0383
12.Čevela SlavomírNavrátil Miroslav     3093
13.Jestříbek MartinZeman Ondřej     30103
14.Zatloukal DarekŠevčíková Hana     30113
15.Čevela SlavomírJelínek Petr     30123
16.Jestříbek MartinNavrátil Miroslav     31133
17.Zatloukal DarekZeman Ondřej     31143
18.Škrabala JaroslavŠevčíková Hana     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jestříbek Martin31Jelínek Petr22
Zatloukal Darek31Navrátil Miroslav13
Škrabala Jaroslav31Kadlečík Martin01
Čevela Slavomír40Ševčíková Hana04
   Zeman Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Bohuslavice nad VláříRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mysločovice 56, 763 01, Herna stolního tenisu při hotelu Sport, přízemíRozhodčí:hráči
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:43 SK Bohuslavice nad Vláří

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rašík David
Podola Milan
 
 
Vaněk Bronislav st.
Tomeček Josef
 
 
     1301
2.Utinek Miroslav
Gazdoš Jaroslav ml.
 
 
Vaněk Bronislav ml.
Jaroš Vladislav st.
 
 
     2302
3.Podola MilanVaněk Bronislav st.     1303
4.Rašík DavidVaněk Bronislav ml.     3213
5.Gazda ZdeněkJaroš Vladislav st.     3223
6.Utinek MiroslavTomeček Josef     3133
7.Rašík DavidVaněk Bronislav st.     2334
8.Gazda ZdeněkVaněk Bronislav ml.     3144
9.Utinek MiroslavJaroš Vladislav st.     1345
10.Podola MilanTomeček Josef     3155
11.Gazda ZdeněkVaněk Bronislav st.     0356
12.Utinek MiroslavVaněk Bronislav ml.     0357
13.Podola MilanJaroš Vladislav st.     2358
14.Rašík DavidTomeček Josef     3268
15.Utinek MiroslavVaněk Bronislav st.     0369
16.Podola MilanVaněk Bronislav ml.     13610
17.Rašík DavidJaroš Vladislav st.     31710
18.Gazda ZdeněkTomeček Josef     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Podola Milan13Vaněk Bronislav st.40
Rašík David31Vaněk Bronislav ml.22
Gazda Zdeněk22Jaroš Vladislav st.22
Utinek Miroslav13Tomeček Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slopné "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KPST - SK Louky "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Salonek pohostinství SlopnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:26 SK Slopné "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolařík Jakub
Trunkát Josef
 
 
Pišín Miroslav
Volf Jiří
 
 
     3010
2.Surý Patrik
Škarek Ladislav
 
 
Šustrová Zuzana
Mareček Ivo
 
 
     0311
3.Kolařík JakubŠustrová Zuzana     3021
4.Trunkát JosefMareček Ivo     3131
5.Škarek LadislavVolf Jiří     2332
6.Surý PatrikPišín Miroslav     0333
7.Trunkát JosefŠustrová Zuzana     3143
8.Škarek LadislavMareček Ivo     1344
9.Surý PatrikVolf Jiří     3154
10.Kolařík JakubPišín Miroslav     3264
11.Škarek LadislavKrajčovič Michal     3174
12.Surý PatrikMareček Ivo     3084
13.Kolařík JakubVolf Jiří     3194
14.Trunkát JosefPišín Miroslav     1395
15.Surý PatrikKrajčovič Michal     30105
16.Kolařík JakubMareček Ivo     30115
17.Trunkát JosefVolf Jiří     31125
18.Škarek LadislavPišín Miroslav     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolařík Jakub40Šustrová Zuzana02
Trunkát Josef31Mareček Ivo13
Škarek Ladislav13Volf Jiří13
Surý Patrik31Pišín Miroslav31
   Krajčovič Michal02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS