Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Luhačovice "B"Vrchní
rozhodčí:
Žmolík Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 228, 763 26, Luhačovice, Sokolovna Luhačovice, vchod od nákupního střediskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:39604:660TJ Sokol Kostelec "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žmolík Pavel
Tomášek Ivan
 
 
Dvořák Jakub
Šerý Ondřej
 
 
576  3010
2.Heinrich Ladislav
Hanák Jaromír
 
 
Vlček Jan
Ovesný Vratislav
 
 
3-4613 3120
3.Žmolík PavelŠerý Ondřej-8-8-4  0321
4.Hanák JaromírVlček Jan9-103-7-112322
5.Tomášek IvanOvesný Vratislav446  3032
6.Heinrich LadislavDvořák Jakub-9-5-8  0333
7.Hanák JaromírŠerý Ondřej157-610 3143
8.Tomášek IvanVlček Jan-48-10-9 1344
9.Heinrich LadislavOvesný Vratislav67-119 3154
10.Žmolík PavelDvořák Jakub-687-883264
11.Tomášek IvanŠerý Ondřej-67-9-9 1365
12.Heinrich LadislavVlček Jan-5-3-7  0366
13.Žmolík PavelOvesný Vratislav14-97-12-102367
14.Hanák JaromírDvořák Jakub-7-49-7 1368
15.Heinrich LadislavŠerý Ondřej-4-7-8  0369
16.Žmolík PavelVlček Jan-11-610-9 13610
17.Hanák JaromírOvesný Vratislav8-767 31710
18.Tomášek IvanDvořák JakubWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žmolík Pavel13Šerý Ondřej31
Hanák Jaromír22Vlček Jan40
Tomášek Ivan12Ovesný Vratislav13
Heinrich Ladislav13Dvořák Jakub21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Štítná "B"Vrchní
rozhodčí:
Šuráň Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Valašské Klobouky "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Štítná nad Vláří, Štítná nad Vláří 417, 76333, ZŠ Štítná nad Vlaří, malá tělocvična (vchod z boku školy)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34685:665TJ Štítná "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Filip
Hnaníček Josef
 
 
Kyjanka Petr
Juřica Petr
 
 
78-9-7-32301
2.Petrů František
Pinďák Miroslav
 
 
Fojtů Dalibor
Nahodil Jan
 
 
-915-9-9 1302
3.Hnaníček JosefNahodil Jan-7-6-7  0303
4.Pinďák MiroslavKyjanka Petr9-9-812103213
5.Petrů FrantišekJuřica Petr869  3023
6.Strnad FilipFojtů Dalibor-78106 3133
7.Pinďák MiroslavNahodil Jan-9910-13-102334
8.Petrů FrantišekKyjanka Petr698  3044
9.Strnad FilipJuřica Petr756  3054
10.Hnaníček JosefFojtů Dalibor-5-9-8  0355
11.Petrů FrantišekNahodil Jan7-922 3165
12.Strnad FilipKyjanka Petr-7799 3175
13.Faldík FrantišekJuřica Petr-9-9-4  0376
14.Pinďák MiroslavFojtů Dalibor-98-7-6 1377
15.Strnad FilipNahodil Jan54-99 3187
16.Faldík FrantišekKyjanka Petr-910-5-3 1388
17.Pinďák MiroslavJuřica Petr-126-7693298
18.Petrů FrantišekFojtů Dalibor-64-108932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hnaníček Josef02Nahodil Jan22
Pinďák Miroslav22Kyjanka Petr13
Petrů František40Juřica Petr13
Strnad Filip40Fojtů Dalibor22
Faldík František02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FS Napajedla "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Zlín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična I. ZSRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čevela Slavomír
Hastík Petr
 
 
Výmola Patrik
Slouka Břetislav
 
 
     3110
2.Jestříbek Martin
Zatloukal Darek
 
 
Vavrys Ondřej
Veselka David
 
 
     0311
3.Zatloukal DarekSlouka Břetislav     3021
4.Hastík PetrVavrys Ondřej     1322
5.Jestříbek MartinVeselka David     3132
6.Čevela SlavomírVýmola Patrik     1333
7.Hastík PetrSlouka Břetislav     3043
8.Jestříbek MartinVavrys Ondřej     3053
9.Čevela SlavomírVeselka David     3063
10.Zatloukal DarekVýmola Patrik     1364
11.Jestříbek MartinSlouka Břetislav     3074
12.Čevela SlavomírVavrys Ondřej     3284
13.Zatloukal DarekVeselka David     0385
14.Chadalík AlexandrVýmola Patrik     0386
15.Čevela SlavomírSlouka Břetislav     3096
16.Zatloukal DarekVavrys Ondřej     0397
17.Chadalík AlexandrVeselka David     0398
18.Jestříbek MartinVýmola Patrik     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zatloukal Darek13Slouka Břetislav04
Hastík Petr11Vavrys Ondřej22
Jestříbek Martin31Veselka David22
Čevela Slavomír31Výmola Patrik40
Chadalík Alexandr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK RokytniceRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mysločovice 56, 763 01, Herna stolního tenisu při hotelu Sport, přízemíRozhodčí:hráči
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Utinek Miroslav
Rašík David
 
 
Křek Pavel
Bureš Daniel
 
 
     3110
2.Gazda Zdeněk
Dovrtěl Jaroslav
 
 
Žálek René
Černý Michal
 
 
     3220
3.Rašík DavidKřek Pavel     3230
4.Gazda ZdeněkBureš Daniel     2331
5.Dovrtěl JaroslavŽálek René     1332
6.Utinek MiroslavČerný Michal     3042
7.Gazda ZdeněkKřek Pavel     0343
8.Dovrtěl JaroslavBureš Daniel     2344
9.Utinek MiroslavŽálek René     1345
10.Rašík DavidČerný Michal     3055
11.Dovrtěl JaroslavKřek Pavel     3165
12.Utinek MiroslavBureš Daniel     2366
13.Rašík DavidŽálek René     3076
14.Gazda ZdeněkČerný Michal     3086
15.Utinek MiroslavKřek Pavel     2387
16.Rašík DavidBureš Daniel     2388
17.Gazda ZdeněkŽálek René     2389
18.Dovrtěl JaroslavČerný Michal     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rašík David31Křek Pavel22
Gazda Zdeněk13Bureš Daniel40
Dovrtěl Jaroslav22Žálek René31
Utinek Miroslav13Černý Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slopné "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Salonek pohostinství SlopnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:36 TJ Jiskra Otrokovice "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolařík Jakub
Trunkát Josef
 
 
Búbela Pavel
Navrátil Miroslav
 
 
     3010
2.Surý Patrik
Šůstek Bohuslav
 
 
Mareš Lukáš
Jelínek Petr
 
 
     3120
3.Kolařík JakubJelínek Petr     1321
4.Trunkát JosefMareš Lukáš     1322
5.Šůstek BohuslavNavrátil Miroslav     2323
6.Surý PatrikBúbela Pavel     2324
7.Trunkát JosefJelínek Petr     2325
8.Šůstek BohuslavMareš Lukáš     0326
9.Surý PatrikNavrátil Miroslav     3036
10.Kolařík JakubBúbela Pavel     2337
11.Šůstek BohuslavJelínek Petr     2338
12.Surý PatrikMareš Lukáš     1339
13.Kolařík JakubNavrátil Miroslav     3049
14.Trunkát JosefBúbela Pavel     03410
15.Surý PatrikJelínek Petr     30510
16.Kolařík JakubMareš Lukáš     30610
17.Trunkát JosefNavrátil Miroslav     32710
18.Šůstek BohuslavBúbela Pavel     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kolařík Jakub22Jelínek Petr31
Trunkát Josef13Mareš Lukáš31
Šůstek Bohuslav04Navrátil Miroslav13
Surý Patrik22Búbela Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KPST - SK Louky "B"Vrchní
rozhodčí:
Volf Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Bohuslavice nad VláříRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zlín-Louky, hospůdka u hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39 SK Bohuslavice nad Vláří

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pišín Miroslav
Volf Jiří
 
 
Vaněk Bronislav st.
Tomeček Josef
 
 
     3210
2.Šustrová Zuzana
Mareček Ivo
 
 
Vaněk Bronislav ml.
Jaroš Vladislav st.
 
 
     0311
3.Mareček IvoTomeček Josef     3121
4.Šustrová ZuzanaVaněk Bronislav ml.     0322
5.Pišín MiroslavVaněk Bronislav st.     2323
6.Volf JiříJaroš Vladislav st.     3233
7.Šustrová ZuzanaŠebák Miroslav st.     3243
8.Pišín MiroslavVaněk Bronislav ml.     3153
9.Volf JiříVaněk Bronislav st.     0354
10.Mareček IvoJaroš Vladislav st.     2355
11.Pišín MiroslavŠebák Miroslav st.     3165
12.Volf JiříVaněk Bronislav ml.     0366
13.Mareček IvoVaněk Bronislav st.     2367
14.Kolomazník AntonínJaroš Vladislav st.     1368
15.Volf JiříŠebák Miroslav st.     3078
16.Mareček IvoVaněk Bronislav ml.WO    3088
17.Kolomazník AntonínVaněk Bronislav st.     0389
18.Pišín MiroslavJaroš Vladislav st.     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mareček Ivo12Tomeček Josef01
Šustrová Zuzana11Vaněk Bronislav ml.21
Pišín Miroslav22Vaněk Bronislav st.40
Volf Jiří22Jaroš Vladislav st.31
Kolomazník Antonín02Šebák Miroslav st.03
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS