Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Bohuslavice nad VláříVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan Luhačovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bohuslavice nad Vláří č.134Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:37 Slovan Luhačovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Bronislav st.
Šebák Miroslav st.
 
 
Hanák Jaromír
Pekárek Antonín
 
 
     0301
2.Vaněk Bronislav ml.
Jaroš Vladislav st.
 
 
Žmolík Pavel
Tomášek Ivan
 
 
     0302
3.Jaroš Vladislav st.Žmolík Pavel     3012
4.Vaněk Bronislav ml.Hanák Jaromír     3022
5.Šebák Miroslav st.Tomášek Ivan     0323
6.Vaněk Bronislav st.Pekárek Antonín     2324
7.Vaněk Bronislav ml.Žmolík Pavel     3134
8.Šebák Miroslav st.Hanák Jaromír     0335
9.Vaněk Bronislav st.Tomášek Ivan     1336
10.Jaroš Vladislav st.Pekárek Antonín     1337
11.Šebák Miroslav st.Žmolík Pavel     0338
12.Vaněk Bronislav st.Hanák Jaromír     3148
13.Jaroš Vladislav st.Tomášek Ivan     0349
14.Vaněk Bronislav ml.Pekárek Antonín     3259
15.Vaněk Bronislav st.Žmolík Pavel     3069
16.Jaroš Vladislav st.Hanák Jaromír     23610
17.Vaněk Bronislav ml.Tomášek Ivan     30710
18.Šebák Miroslav st.Pekárek Antonín     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jaroš Vladislav st.13Žmolík Pavel13
Vaněk Bronislav ml.40Hanák Jaromír22
Šebák Miroslav st.04Tomášek Ivan31
Vaněk Bronislav st.22Pekárek Antonín31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "F"Vrchní
rozhodčí:
Búbela Pavel
HOSTUJÍCÍ:KPST - SK Louky "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HERNA STOLNÍHO TENISU U TENISOVÝCH KURTŮ - OTROKOVICE - BAŤOVRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:21700:558TJ Jiskra Otrokovice "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Búbela Pavel
Černohous Jan
 
 
Volf Jiří
Gottwald Michal
 
 
-61075 3110
2.Jelínek Petr
Mareš Lukáš
 
 
Šustrová Zuzana
Mareček Ivo
 
 
87-67 3120
3.Mareš LukášVolf Jiří493  3030
4.Černohous JanGottwald Michal-8589 3140
5.Búbela PavelŠustrová Zuzana454  3050
6.Jelínek PetrMareček Ivo7-846 3160
7.Černohous JanVolf Jiří6-971 3170
8.Búbela PavelGottwald Michal-10-157883280
9.Jelínek PetrŠustrová Zuzana1076  3090
10.Mareš LukášMareček Ivo118-105 31100
11.Krčma LukášVolf Jiří-6-11-8  03101
12.Jelínek PetrGottwald Michal6-7115 31111
13.Mareš Lukᚊustrová Zuzana11124  30121
14.Černohous JanMareček Ivo9-11-116-823122
15.Jelínek PetrVolf Jiří1025  30132
16.Mareš LukášGottwald Michal-67-104432142
17.Černohous JanŠustrová Zuzana68-66 31152
18.Krčma LukášOndruška František-6-4-5  03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mareš Lukáš40Volf Jiří13
Černohous Jan31Gottwald Michal04
Búbela Pavel20Šustrová Zuzana04
Jelínek Petr40Mareček Ivo12
Krčma Lukáš02Ondruška František10



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK RokytniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slopné "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Hospůdky za lávkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:30712:634SK Rokytnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žálek René
Křek Pavel
 
 
Surý Patrik
Váňa Jakub
 
 
993  3010
2.Bureš Daniel
Petrů Ivo
 
 
Kolařík Jakub
Trunkát Josef
 
 
5-7-8-8 1311
3.Bureš DanielKolařík Jakub-9610-3133221
4.Petrů IvoTrunkát Josef-7-810-10 1322
5.Žálek RenéSurý Patrik-89-6493232
6.Křek PavelVáňa Jakub528  3042
7.Petrů IvoKolařík Jakub-884-4-22343
8.Žálek RenéTrunkát Josef-5-83-9 1344
9.Křek PavelSurý Patrik582  3054
10.Bureš DanielVáňa Jakub-13587 3164
11.Žálek RenéKolařík Jakub8-6-89-62365
12.Křek PavelTrunkát Josef8-927 3175
13.Bureš DanielSurý Patrik6-10-9-10 1376
14.Petrů IvoVáňa Jakub817  3086
15.Křek PavelKolařík Jakub-81188 3196
16.Bureš DanielTrunkát Josef67-6-12-92397
17.Petrů IvoSurý Patrik6109  30107
18.Žálek RenéVáňa Jakub-778-7632117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bureš Daniel22Kolařík Jakub22
Petrů Ivo22Trunkát Josef31
Žálek René22Surý Patrik13
Křek Pavel40Váňa Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Zlín "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna ZlínRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:27674:630Orel Zlín "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselka David
Vavrys Ondřej
 
 
Rašík David
Utinek Miroslav
 
 
4-6-83103210
2.Karbus Dominik
Zámečníková Iveta
 
 
Malota Filip
Podola Milan
 
 
967  3020
3.Zámečníková IvetaRašík David9-6-109-82321
4.Karbus DominikUtinek Miroslav-4-2-6  0322
5.Veselka DavidGazda Zdeněk105-59 3132
6.Vavrys OndřejPodola Milan476  3042
7.Karbus DominikRašík David1110-10-973252
8.Veselka DavidUtinek Miroslav-87106 3162
9.Vavrys OndřejGazda Zdeněk8-879 3172
10.Zámečníková IvetaPodola Milan7510  3082
11.Veselka DavidRašík David6-4-74-32383
12.Vavrys OndřejUtinek Miroslav99-810 3193
13.Zámečníková IvetaGazda Zdeněk812-14 31103
14.Karbus DominikPodola Milan-6-56-9 13104
15.Vavrys OndřejRašík David475  30114
16.Zámečníková IvetaUtinek Miroslav-23-76-11 13115
17.Karbus DominikGazda Zdeněk-4-58-6 13116
18.Veselka DavidPodola Milan1048  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zámečníková Iveta22Rašík David22
Karbus Dominik13Utinek Miroslav22
Veselka David31Gazda Zdeněk13
Vavrys Ondřej40Podola Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Valašské Klobouky "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FS Napajedla "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 40, Valašské Klobouky, 76601, Vjezd z ul. Soukenická - brána na spodní hraně budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:22708:589TJ Sokol Valašské Klobouky "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fojtů Dalibor
Nahodil Jan
 
 
Čevela Slavomír
Hastík Petr
 
 
8109  3010
2.Kyjanka Petr
Juřica Petr
 
 
Zatloukal Darek
Jestříbek Martin
 
 
8-810-10-52311
3.Kyjanka PetrJestříbek Martin10-10-2853221
4.Fojtů DaliborZatloukal Darek435  3031
5.Juřica PetrHastík Petr866  3041
6.Nahodil JanČevela Slavomír-15673 3151
7.Fojtů DaliborJestříbek Martin8-479 3161
8.Juřica PetrZatloukal Darek-968-6-142362
9.Nahodil JanHastík Petr10105  3072
10.Kyjanka PetrČevela Slavomír11-78-953282
11.Juřica PetrJestříbek Martin-8-7-8  0383
12.Nahodil JanZatloukal Darek-7-16653293
13.Kyjanka PetrHastík Petr888  30103
14.Fojtů DaliborČevela Slavomír-7366 31113
15.Nahodil JanJestříbek Martin693  30123
16.Kyjanka PetrZatloukal Darek-55-86532133
17.Fojtů DaliborHastík Petr-6792 31143
18.Juřica PetrČevela Slavomír-6986 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kyjanka Petr40Jestříbek Martin13
Fojtů Dalibor40Zatloukal Darek13
Juřica Petr22Hastík Petr04
Nahodil Jan40Čevela Slavomír04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Štítná "B"Vrchní
rozhodčí:
Pinďák Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Malá tělocvična Štítná nad VláříRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:37 TJ Sokol Kostelec "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrů František
Maryáš Jaroslav
 
 
Dvořák Jakub
Šerý Ondřej
 
 
     0301
2.Pinďák Miroslav
Strnad Filip
 
 
Ovesný Vratislav
Vlček Jan
 
 
     3011
3.Pinďák MiroslavDvořák Jakub     2312
4.Strnad FilipVlček Jan     3122
5.Petrů FrantišekOvesný Vratislav     3032
6.Maryáš JaroslavŠerý Ondřej     3142
7.Strnad FilipDvořák Jakub     2343
8.Petrů FrantišekVlček Jan     3053
9.Maryáš JaroslavOvesný Vratislav     3063
10.Pinďák MiroslavŠerý Ondřej     0364
11.Petrů FrantišekDvořák Jakub     2365
12.Maryáš JaroslavVlček Jan     2366
13.Pinďák MiroslavOvesný Vratislav     0367
14.Strnad FilipŠerý Ondřej     2368
15.Maryáš JaroslavDvořák Jakub     1369
16.Pinďák MiroslavVlček Jan     3279
17.Strnad FilipOvesný Vratislav     23710
18.Petrů FrantišekŠerý Ondřej     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pinďák Miroslav13Dvořák Jakub40
Strnad Filip13Vlček Jan13
Petrů František22Ovesný Vratislav22
Maryáš Jaroslav22Šerý Ondřej31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS