Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Luhačovice "B"Vrchní
rozhodčí:
Žmolík Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Štítná "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 228, 763 26, Luhačovice, Sokolovna Luhačovice, vchod od nákupního střediskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29637:573Slovan Luhačovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šebesta Petr
Hanák Jaromír
 
 
Maryáš Jaroslav
Petrů František
 
 
67-99 3110
2.Žmolík Pavel
Tomášek Ivan
 
 
Hnaníček Josef
Pinďák Miroslav
 
 
577  3020
3.Šebesta PetrPetrů František457  3030
4.Tomášek IvanMaryáš Jaroslav-8-8-9  0331
5.Hanák JaromírHnaníček Josef58-8-9-12332
6.Žmolík PavelPinďák Miroslav-88-87-92333
7.Tomášek IvanPetrů František361  3043
8.Hanák JaromírMaryáš Jaroslav-9-11-9  0344
9.Žmolík PavelHnaníček Josef759  3054
10.Šebesta PetrPinďák Miroslav9-6-3-5 1355
11.Hanák JaromírPetrů František694  3065
12.Žmolík PavelMaryáš Jaroslav9-8-9-5 1366
13.Šebesta PetrHnaníček Josef98-810 3176
14.Tomášek IvanPinďák Miroslav-7-6-4  0377
15.Žmolík PavelPetrů František3106  3087
16.Šebesta PetrMaryáš Jaroslav-61092 3197
17.Tomášek IvanHnaníček Josef25-10-11232107
18.Hanák JaromírPinďák Miroslav9-5-1010-623108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šebesta Petr31Petrů František04
Tomášek Ivan22Maryáš Jaroslav31
Hanák Jaromír13Hnaníček Josef13
Žmolík Pavel22Pinďák Miroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FS Napajedla "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična I. ZSRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:21 FS Napajedla "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čevela Slavomír
Škrabala Jaroslav
 
 
Ovesný Vratislav
Vlček Jan
 
 
     3010
2.Zatloukal Darek
Jestříbek Martin
 
 
Vendula Ovesná
Podhajský Jakub
 
 
     3020
3.Zatloukal DarekOvesný Vratislav     1321
4.Škrabala JaroslavVlček Jan     0322
5.Jestříbek MartinPodhajský Jakub     3032
6.Čevela SlavomírVendula Ovesná     3042
7.Škrabala JaroslavOvesný Vratislav     3152
8.Jestříbek MartinVlček Jan     2353
9.Čevela SlavomírPodhajský Jakub     3063
10.Zatloukal DarekVendula Ovesná     3073
11.Jestříbek MartinOvesný Vratislav     0374
12.Čevela SlavomírVlček Jan     2375
13.Zatloukal DarekPodhajský Jakub     3085
14.Hastík PetrVendula Ovesná     3095
15.Čevela SlavomírOvesný Vratislav     2396
16.Zatloukal DarekVlček Jan     32106
17.Hastík PetrPodhajský Jakub     30116
18.Jestříbek MartinVendula Ovesná     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zatloukal Darek31Ovesný Vratislav31
Škrabala Jaroslav11Vlček Jan31
Jestříbek Martin22Podhajský Jakub04
Čevela Slavomír22Vendula Ovesná04
Hastík Petr20   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Valašské Klobouky "B"Rozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mysločovice 56, 763 01, Herna stolního tenisu při hotelu Sport, přízemíRozhodčí:hráči
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:27 TJ Sokol Mysločovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mokrý Filip
Rašík David
 
 
Fojtů Dalibor
Nahodil Jan
 
 
     3010
2.Dovrtěl Jaroslav
Podola Milan
 
 
Kyjanka Petr
Juřica Petr
 
 
     2311
3.Mokrý FilipNahodil Jan     3221
4.Podola MilanJuřica Petr     2322
5.Dovrtěl JaroslavKyjanka Petr     3132
6.Rašík DavidFojtů Dalibor     2333
7.Podola MilanNahodil Jan     0334
8.Dovrtěl JaroslavJuřica Petr     3044
9.Rašík DavidKyjanka Petr     3054
10.Mokrý FilipFojtů Dalibor     1355
11.Dovrtěl JaroslavNahodil Jan     3065
12.Rašík DavidJuřica Petr     3075
13.Mokrý FilipKyjanka Petr     3085
14.Podola MilanFojtů Dalibor     1386
15.Rašík DavidNahodil JanWO    3096
16.Mokrý FilipJuřica Petr     30106
17.Podola MilanKyjanka Petr     23107
18.Dovrtěl JaroslavFojtů Dalibor     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mokrý Filip31Nahodil Jan12
Podola Milan04Juřica Petr13
Dovrtěl Jaroslav31Kyjanka Petr13
Rašík David21Fojtů Dalibor40
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slopné "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Zlín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Salonek pohostinství SlopnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:37 Orel Zlín "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolařík Jakub
Trunkát Josef
 
 
Zámečníková Iveta
Veselka David
 
 
     0301
2.Surý Patrik
Škarek Ladislav
 
 
Karbus Dominik
Slouka Lukáš
 
 
     3111
3.Kolařík JakubZámečníková Iveta     0312
4.Trunkát JosefKarbus Dominik     1313
5.Škarek LadislavVeselka David     0314
6.Surý PatrikSlouka Lukáš     3124
7.Trunkát JosefZámečníková Iveta     3034
8.Škarek LadislavKarbus Dominik     0335
9.Surý PatrikVeselka David     0336
10.Kolařík JakubSlouka Lukáš     3146
11.Škarek LadislavZámečníková Iveta     0347
12.Surý PatrikKarbus Dominik     3057
13.Kolařík JakubVeselka David     2358
14.Trunkát JosefSlouka Lukáš     3068
15.Surý PatrikZámečníková Iveta     1369
16.Kolařík JakubKarbus Dominik     23610
17.Trunkát JosefVeselka David     03611
18.Škarek LadislavSlouka Lukáš     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolařík Jakub13Zámečníková Iveta31
Trunkát Josef22Karbus Dominik31
Škarek Ladislav13Veselka David40
Surý Patrik22Slouka Lukáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KPST - SK Louky "B"Vrchní
rozhodčí:
Volf Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK RokytniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zlín-Louky, hospůdka u hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gottwald Michal
Pišín Miroslav
 
 
Křek Pavel
Žálek René
 
 
     2301
2.Volf Jiří
Šustrová Zuzana
 
 
Bureš Zdeněk
Ščuglík Jiří st.
 
 
     3211
3.Gottwald MichalBureš Zdeněk     0312
4.Pišín MiroslavŽálek René     3222
5.Volf JiříŠčuglík Jiří st.     3232
6.Šustrová ZuzanaKřek Pavel     0333
7.Pišín MiroslavBureš Zdeněk     3243
8.Volf JiříŽálek René     1344
9.Šustrová ZuzanaŠčuglík Jiří st.     2345
10.Gottwald MichalKřek Pavel     0346
11.Volf JiříBureš Zdeněk     1347
12.Šustrová ZuzanaŽálek René     3157
13.Gottwald MichalŠčuglík Jiří st.     3167
14.Pišín MiroslavKřek Pavel     3077
15.Šustrová ZuzanaBureš Zdeněk     3087
16.Gottwald MichalŽálek René     2388
17.Pišín MiroslavŠčuglík Jiří st.     3098
18.Volf JiříKřek Pavel     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gottwald Michal13Bureš Zdeněk22
Pišín Miroslav40Žálek René22
Volf Jiří13Ščuglík Jiří st.13
Šustrová Zuzana22Křek Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Bohuslavice nad VláříVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bohuslavice nad Vláří č.134Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:38 TJ Jiskra Otrokovice "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Bronislav st.
Tomeček Josef
 
 
Navrátil Miroslav
Silný Libor
 
 
     2301
2.Vaněk Bronislav ml.
Jaroš Vladislav st.
 
 
Mareš Lukáš
Jelínek Petr
 
 
     1302
3.Jaroš Vladislav st.Navrátil Miroslav     3112
4.Vaněk Bronislav st.Silný Libor     3022
5.Tomeček JosefMareš Lukáš     1323
6.Vaněk Bronislav ml.Jelínek Petr     2324
7.Vaněk Bronislav st.Navrátil Miroslav     3034
8.Tomeček JosefSilný Libor     1335
9.Vaněk Bronislav ml.Mareš Lukáš     1336
10.Jaroš Vladislav st.Jelínek Petr     2337
11.Tomeček JosefNavrátil Miroslav     0338
12.Vaněk Bronislav ml.Silný Libor     3148
13.Jaroš Vladislav st.Mareš Lukáš     2349
14.Vaněk Bronislav st.Jelínek Petr     13410
15.Vaněk Bronislav ml.Navrátil Miroslav     31510
16.Jaroš Vladislav st.Silný Libor     32610
17.Vaněk Bronislav st.Mareš Lukáš     30710
18.Tomeček JosefJelínek Petr     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jaroš Vladislav st.22Navrátil Miroslav13
Vaněk Bronislav st.31Silný Libor13
Tomeček Josef04Mareš Lukáš31
Vaněk Bronislav ml.22Jelínek Petr40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS