Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "F"Vrchní
rozhodčí:
Šindelář Petr
HOSTUJÍCÍ:Slovan Luhačovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HERNA STOLNÍHO TENISU U TENISOVÝCH KURTŮ - OTROKOVICE - BAŤOVRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:45546:688Slovan Luhačovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Petr
Mareš Lukáš
 
 
Tomášek Ivan
Žmolík Pavel
 
 
-10711-643210
2.Zeman Ondřej
Kadlečík Martin
 
 
Pekárek Antonín
Prchlík Pavel
 
 
-5-5-4  0311
3.Kadlečík MartinŽmolík Pavel-978-4-62312
4.Mareš LukášTomášek Ivan-10-5-10  0313
5.Jelínek PetrPekárek Antonín1265  3023
6.Zeman OndřejPrchlík Pavel9-2-5-6 1324
7.Mareš Lukᚎmolík Pavel-8-99-2 1325
8.Jelínek PetrTomášek Ivan-9-910-7 1326
9.Zeman OndřejPekárek Antonín-66-4-4 1327
10.Kadlečík MartinPrchlík Pavel-5-7-9  0328
11.Jelínek PetrŽmolík Pavel6-365 3138
12.Zeman OndřejTomášek Ivan-66-4-4 1339
13.Kadlečík MartinPekárek Antonín-5-6-3  03310
14.Mareš LukášPrchlík Pavel-13-89-6 13311
15.Zeman OndřejŽmolík Pavel79-75 31411
16.Kadlečík MartinTomášek Ivan-5-4-0  03412
17.Mareš LukášPekárek Antonín-9-88-5 13413
18.Jelínek PetrPrchlík Pavel149-1-8832513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlečík Martin04Žmolík Pavel22
Mareš Lukáš04Tomášek Ivan40
Jelínek Petr31Pekárek Antonín31
Zeman Ondřej13Prchlík Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK RokytniceVrchní
rozhodčí:
Bureš Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:SK Bohuslavice nad VláříRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Hospůdky za lávkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:24635:549SK Rokytnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křek Pavel
Ščuglík Jiří st.
 
 
Vaněk Bronislav ml.
Jaroš Vladislav st.
 
 
-6967 3110
2.Bureš Zdeněk
Petrů Ivo
 
 
Vaněk Bronislav st.
Maček Libor
 
 
796  3020
3.Ščuglík Jiří st.Jaroš Vladislav st.-7-53-5 1321
4.Bureš ZdeněkVaněk Bronislav ml.-97-8853231
5.Petrů IvoVaněk Bronislav st.8-8123 3141
6.Křek PavelMaček Libor733  3051
7.Bureš ZdeněkJaroš Vladislav st.9-9-811-72352
8.Petrů IvoVaněk Bronislav ml.85-58 3162
9.Křek PavelVaněk Bronislav st.9-1046 3172
10.Ščuglík Jiří st.Maček Libor776  3082
11.Petrů IvoJaroš Vladislav st.-10-10-8  0383
12.Křek PavelVaněk Bronislav ml.-7-57973293
13.Ščuglík Jiří st.Vaněk Bronislav st.-3-7-7  0394
14.Bureš ZdeněkMaček Libor597  30104
15.Křek PavelJaroš Vladislav st.9-957 31114
16.Ščuglík Jiří st.Vaněk Bronislav ml.-4-4-7  03115
17.Bureš ZdeněkVaněk Bronislav st.387  30125
18.Petrů IvoMaček Libor538  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ščuglík Jiří st.13Jaroš Vladislav st.31
Bureš Zdeněk31Vaněk Bronislav ml.13
Petrů Ivo31Vaněk Bronislav st.13
Křek Pavel40Maček Libor04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Zlín "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KPST - SK Louky "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna ZlínRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37668:687KPST - SK Louky "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Výmola Patrik
Vavrys Ondřej
 
 
Mareček Ivo
Šustrová Zuzana
 
 
-1076-2113210
2.Slouka Břetislav
Slouka Lukáš
 
 
Volf Jiří
Pišín Miroslav
 
 
-9-9810-42311
3.Vavrys OndřejMareček Ivo-7-43-8 1312
4.Výmola PatrikŠustrová Zuzana8-434 3122
5.Slouka BřetislavVolf Jiří-2-8-9  0323
6.Slouka LukášPišín Miroslav-4-7-5  0324
7.Výmola PatrikMareček Ivo10811  3034
8.Slouka BřetislavŠustrová Zuzana-7-7-4  0335
9.Slouka LukášVolf Jiří-11-645-92336
10.Vavrys OndřejPišín Miroslav8-814-6-72337
11.Slouka BřetislavMareček Ivo-5-658-82338
12.Slouka Lukᚊustrová Zuzana588  3048
13.Vavrys OndřejVolf Jiří710-78 3158
14.Výmola PatrikPišín Miroslav18-117-1393268
15.Slouka LukášMareček Ivo58-10-8-52369
16.Vavrys OndřejŠustrová Zuzana499  3079
17.Výmola PatrikVolf Jiří78-115 3189
18.Slouka BřetislavPišín Miroslav-5-8-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vavrys Ondřej22Mareček Ivo31
Výmola Patrik40Šustrová Zuzana13
Slouka Břetislav04Volf Jiří22
Slouka Lukáš13Pišín Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Valašské Klobouky "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slopné "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 40, Valašské Klobouky, 76601, Vjezd z ul. Soukenická - brána na spodní hraně budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:33711:666TJ Sokol Valašské Klobouky "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nahodil Jan
Raška Martin
 
 
Kolařík Jakub
Trunkát Josef
 
 
8-988 3110
2.Kyjanka Petr
Juřica Petr
 
 
Surý Patrik
Šůstek Bohuslav
 
 
10-8-13-6 1311
3.Kyjanka PetrKolařík Jakub9-7-105-82312
4.Raška MartinTrunkát Josef6-4-8-6 1313
5.Juřica PetrSurý Patrik3-10-9-8 1314
6.Nahodil JanŠůstek Bohuslav-98611 3124
7.Raška MartinKolařík Jakub-11-9-3  0325
8.Juřica PetrTrunkát Josef-9-685-62326
9.Nahodil JanSurý Patrik435  3036
10.Kyjanka PetrŠůstek Bohuslav713-49 3146
11.Juřica PetrKolařík Jakub8-6-6973256
12.Nahodil JanTrunkát Josef647  3066
13.Kyjanka PetrSurý Patrik-67-1512-82367
14.Raška MartinŠůstek Bohuslav9-886 3177
15.Nahodil JanKolařík Jakub885  3087
16.Kyjanka PetrTrunkát Josef9-8-8-8 1388
17.Raška MartinSurý Patrik3-8-8763298
18.Juřica PetrŠůstek Bohuslav7-989 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kyjanka Petr13Kolařík Jakub22
Raška Martin22Trunkát Josef31
Juřica Petr22Surý Patrik22
Nahodil Jan40Šůstek Bohuslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:25639:557TJ Sokol Kostelec "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopečný Zdeněk st.
Dvořák Jakub
 
 
Rašík David
Mokrý Filip
 
 
-456-653210
2.Šerý Ondřej
Vlček Jan
 
 
Podola Milan
Dovrtěl Jaroslav
 
 
785  3020
3.Vlček JanMokrý Filip-9106-8-62321
4.Kopečný Zdeněk st.Rašík David5-13-6-12 1322
5.Šerý OndřejPodola Milan576  3032
6.Dvořák JakubDovrtěl Jaroslav10116  3042
7.Kopečný Zdeněk st.Mokrý Filip-4-78-8 1343
8.Šerý OndřejRašík David689  3053
9.Dvořák JakubPodola Milan6-519 3163
10.Vlček JanDovrtěl Jaroslav-69-6-8 1364
11.Šerý OndřejMokrý Filip-4-79-5 1365
12.Dvořák JakubRašík David9-867 3175
13.Vlček JanPodola Milan8-763 3185
14.Kopečný Zdeněk st.Dovrtěl Jaroslav-7810-263295
15.Dvořák JakubMokrý Filip655  30105
16.Vlček JanRašík David828  30115
17.Kopečný Zdeněk st.Podola Milan434  30125
18.Šerý OndřejDovrtěl Jaroslav-8-8-8  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vlček Jan22Mokrý Filip31
Kopečný Zdeněk st.22Rašík David13
Šerý Ondřej22Podola Milan04
Dvořák Jakub40Dovrtěl Jaroslav22
Hráč TJ Sokol Mysločovice "B" Dovrtěl nastoupil k zápasu s nezpůsobilou raketou.



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Štítná "B"Vrchní
rozhodčí:
Šuráň Jiří
HOSTUJÍCÍ:FS Napajedla "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Štítná nad Vláří, Štítná nad Vláří 417, 76333, ZŠ Štítná nad Vlaří, malá tělocvična (vchod z boku školy)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:33569:587nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinďák Miroslav
Hnaníček Josef
 
 
Jestříbek Martin
Hastík Petr
 
 
-9-10-6  0301
2.Petrů František
Strnad Filip
 
 
Škrabala Jaroslav
Čevela Slavomír
 
 
755  3011
3.Hnaníček JosefŠkrabala Jaroslav-6-5-6  0312
4.Pinďák MiroslavČevela Slavomír-4-5-6  0313
5.Petrů FrantišekHastík Petr-6769 3123
6.Strnad FilipJestříbek Martin-11-9-6  0324
7.Pinďák MiroslavŠkrabala Jaroslav-8-7-9  0325
8.Petrů FrantišekČevela Slavomír3-898 3135
9.Strnad FilipHastík Petr-9798 3145
10.Hnaníček JosefJestříbek Martin-11-9-6  0346
11.Petrů FrantišekŠkrabala Jaroslav-8-76-4 1347
12.Strnad FilipČevela Slavomír7108  3057
13.Hnaníček JosefHastík Petr-104-10783267
14.Pinďák MiroslavJestříbek Martin-7-6-9  0368
15.Strnad FilipŠkrabala Jaroslav9710  3078
16.Hnaníček JosefČevela Slavomír-48-45-42379
17.Pinďák MiroslavHastík Petr-8967 3189
18.Petrů FrantišekJestříbek Martin986  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hnaníček Josef13Škrabala Jaroslav31
Pinďák Miroslav13Čevela Slavomír22
Petrů František31Hastík Petr04
Strnad Filip31Jestříbek Martin31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS