Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK RokytniceVrchní
rozhodčí:
Bureš Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:Slovan Luhačovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Hospůdky za lávkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:16Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35653:631nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křek Pavel
Žálek René
 
 
Hanák Jaromír
Prchlík Pavel
 
 
4-7-9863210
2.Petrů Ivo
Bureš Zdeněk
 
 
Žmolík Pavel
Tomášek Ivan
 
 
-86126 3120
3.Bureš ZdeněkŽmolík Pavel966  3030
4.Petrů IvoPekárek Antonín-99-811-92331
5.Žálek RenéTomášek Ivan6-8-7-6 1332
6.Křek PavelPrchlík Pavel-10-7-7  0333
7.Petrů IvoŽmolík Pavel-10198 3143
8.Žálek RenéPekárek Antonín-10-6-11  0344
9.Křek PavelTomášek Ivan759  3054
10.Bureš ZdeněkPrchlík Pavel8-4-6-8 1355
11.Žálek RenéŽmolík Pavel-9639 3165
12.Křek PavelPekárek Antonín-10-7-6  0366
13.Bureš ZdeněkTomášek Ivan-55-4493276
14.Petrů IvoPrchlík Pavel66-38 3186
15.Křek PavelŽmolík Pavel-234-9-62387
16.Bureš ZdeněkPekárek Antonín-9-97-4 1388
17.Petrů IvoTomášek Ivan479  3098
18.Žálek RenéPrchlík Pavel-677-9-42399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bureš Zdeněk22Žmolík Pavel13
Petrů Ivo31Pekárek Antonín40
Žálek René13Tomášek Ivan13
Křek Pavel13Prchlík Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Zlín "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štefánikova 661, Zlín 760 01, Centrum Zlína, ulice nad kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:26612:604Orel Zlín "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Výmola Patrik
Karbus Dominik
 
 
Jelínek Petr
Mareš Lukáš
 
 
-7878 3110
2.Vavrys Ondřej
Veselka David
 
 
Navrátil Miroslav
Ševčíková Hana
 
 
WO    0311
3.Vavrys OndřejNavrátil Miroslav759  3021
4.Karbus DominikŠevčíková Hana6-964 3131
5.Výmola PatrikJelínek Petr6118  3041
6.Veselka DavidMareš LukášWO    0342
7.Karbus DominikNavrátil Miroslav-67-6873252
8.Výmola PatrikŠevčíková Hana5-789 3162
9.Zámečníková IvetaJelínek Petr-12-9-9  0363
10.Vavrys OndřejMareš Lukáš-98-8973273
11.Výmola PatrikNavrátil Miroslav5-9106 3183
12.Zámečníková IvetaŠevčíková Hana1139  3093
13.Vavrys OndřejJelínek Petr488  30103
14.Karbus DominikMareš Lukáš-11-5-6  03104
15.Zámečníková IvetaNavrátil Miroslav78-99 31114
16.Vavrys OndřejŠevčíková Hana8189  30124
17.Karbus DominikJelínek Petr-410-7-7 13125
18.Výmola PatrikMareš Lukáš-7-81010732135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vavrys Ondřej40Navrátil Miroslav04
Karbus Dominik22Ševčíková Hana04
Výmola Patrik40Jelínek Petr22
Zámečníková Iveta21Mareš Lukáš12
WO02WO20
Střídání domácí: Zámečníková Iveta za Veselku Davida



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Valašské Klobouky "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Bohuslavice nad VláříRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 40, Valašské Klobouky, 76601, Vjezd z ul. Soukenická - brána na spodní hraně budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:11647:445TJ Sokol Valašské Klobouky "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fojtů Dalibor
Nahodil Jan
 
 
Vaněk Bronislav ml.
Jaroš Vladislav st.
 
 
1059  3010
2.Kyjanka Petr
Juřica Petr
 
 
Vaněk Bronislav st.
Tomeček Josef
 
 
-67108 3120
3.Nahodil JanVaněk Bronislav st.7106  3030
4.Kyjanka PetrVaněk Bronislav ml.2811  3040
5.Fojtů DaliborJaroš Vladislav st.-71089 3150
6.Juřica PetrTomeček Josef878  3060
7.Kyjanka PetrVaněk Bronislav st.676  3070
8.Fojtů DaliborVaněk Bronislav ml.354  3080
9.Juřica PetrJaroš Vladislav st.659  3090
10.Nahodil JanTomeček Josef686  30100
11.Fojtů DaliborVaněk Bronislav st.7-5-68832110
12.Juřica PetrVaněk Bronislav ml.WO    30120
13.Nahodil JanJaroš Vladislav st.892  30130
14.Kyjanka PetrTomeček Josef7-6-56932140
15.Juřica PetrVaněk Bronislav st.-7-7-7  03141
16.Nahodil JanVaněk Bronislav ml.WO    30151
17.Kyjanka PetrJaroš Vladislav st.1076  30161
18.Fojtů DaliborTomeček Josef6-135-10732171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nahodil Jan30Vaněk Bronislav st.13
Kyjanka Petr40Vaněk Bronislav ml.02
Fojtů Dalibor40Jaroš Vladislav st.04
Juřica Petr21Tomeček Josef04
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KPST - SK Louky "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:24647:568TJ Sokol Kostelec "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jakub
Ovesný Vratislav
 
 
Volf Jiří
Pišín Miroslav
 
 
667  3010
2.Šerý Ondřej
Vlček Jan
 
 
Mareček Ivo
Šustrová Zuzana
 
 
388  3020
3.Vlček JanMareček Ivo8103  3030
4.Dvořák JakubŠustrová Zuzana558  3040
5.Ovesný VratislavPišín Miroslav8-769 3150
6.Šerý OndřejVolf Jiří666  3060
7.Dvořák JakubMareček Ivo7-6-7683270
8.Podhajský JakubŠustrová Zuzana-7-9-2  0371
9.Šerý OndřejPišín Miroslav-796-1353281
10.Vlček JanVolf Jiří6-995 3191
11.Podhajský JakubMareček Ivo-7-4-2  0392
12.Šerý OndřejŠustrová Zuzana10-6-15-5 1393
13.Vlček JanPišín Miroslav675  30103
14.Dvořák JakubVolf Jiří495  30113
15.Šerý OndřejMareček Ivo5-997 31123
16.Vlček JanŠustrová Zuzana-9810-7832133
17.Dvořák JakubPišín Miroslav-8-1412-6 13134
18.Podhajský JakubVolf Jiří5-7-5-8 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vlček Jan40Mareček Ivo13
Dvořák Jakub31Šustrová Zuzana22
Ovesný Vratislav10Pišín Miroslav13
Šerý Ondřej31Volf Jiří13
Podhajský Jakub03   
Střídání domácí: Podhajský Jakub za Ovesný Vratislav



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Štítná "B"Vrchní
rozhodčí:
Pinďák Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Slopné "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Štítná nad Vláří, Štítná nad Vláří 417, 76333, ZŠ Štítná nad Vlaří, malá tělocvična (vchod z boku školy)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:35751:715TJ Štítná "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrů František
Maryáš Jaroslav
 
 
Kolařík Jakub
Trunkát Josef
 
 
9-877 3110
2.Pinďák Miroslav
Faldík František
 
 
Surý Patrik
Škarek Ladislav
 
 
5-10-9-7 1311
3.Faldík FrantišekKolařík Jakub4116  3021
4.Pinďák MiroslavTrunkát Josef910-9-10143231
5.Petrů FrantišekSurý Patrik13-1333 3141
6.Maryáš JaroslavŠkarek Ladislav8-796 3151
7.Pinďák MiroslavKolařík Jakub-98-10993261
8.Petrů FrantišekTrunkát Josef4-5-1010123271
9.Maryáš JaroslavSurý Patrik-6-8-7  0372
10.Faldík FrantišekŠkarek Ladislav-2-9-8  0373
11.Petrů FrantišekKolařík Jakub3-1029 3183
12.Maryáš JaroslavTrunkát Josef-1110-109-92384
13.Faldík FrantišekSurý Patrik-9-89-6 1385
14.Pinďák MiroslavŠkarek Ladislav-9-108-9 1386
15.Maryáš JaroslavKolařík Jakub-38109 3196
16.Faldík FrantišekTrunkát Josef10-9-810-152397
17.Pinďák MiroslavSurý Patrik-910-811-92398
18.Petrů FrantišekŠkarek Ladislav368  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Faldík František13Kolařík Jakub04
Pinďák Miroslav22Trunkát Josef22
Petrů František40Surý Patrik31
Maryáš Jaroslav22Škarek Ladislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FS Napajedla "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična I. ZSRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:29 FS Napajedla "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škrabala Jaroslav
Čevela Slavomír
 
 
Mokrý Filip
Podola Milan
 
 
     3110
2.Jestříbek Martin
Zatloukal Darek
 
 
Rašík David
Utinek Miroslav
 
 
     3020
3.Jestříbek MartinMokrý Filip     2321
4.Zatloukal DarekPodola Milan     3231
5.Škrabala JaroslavRašík David     3241
6.Čevela SlavomírUtinek Miroslav     3151
7.Zatloukal DarekMokrý Filip     0352
8.Škrabala JaroslavPodola Milan     3162
9.Čevela SlavomírRašík David     2363
10.Jestříbek MartinUtinek Miroslav     3073
11.Škrabala JaroslavMokrý Filip     3183
12.Čevela SlavomírPodola Milan     3193
13.Jestříbek MartinRašík David     1394
14.Zatloukal DarekUtinek Miroslav     1395
15.Čevela SlavomírMokrý Filip     31105
16.Jestříbek MartinPodola Milan     30115
17.Zatloukal DarekRašík David     13116
18.Škrabala JaroslavUtinek Miroslav     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jestříbek Martin22Mokrý Filip22
Zatloukal Darek13Podola Milan04
Škrabala Jaroslav40Rašík David31
Čevela Slavomír31Utinek Miroslav13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS