Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brná nad Labem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kojetická 1654/9, 400 03 Ústí n/L-StřekovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:26 TJ Brná nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Traksl Tomáš
Bělovský Jiří
 
 
Novák Jiří
Mašek Jan
 
 
     3210
2.Hrubeš Milan
Nitka Zdeněk
 
 
Kubín Miroslav
 
 
WO    3020
3.Traksl TomášKubín Miroslav     3030
4.Bělovský JiříNovák Jiří     0331
5.Hrubeš MilanMašek Jan     1332
6.Nitka ZdeněkWO    3042
7.Bělovský JiříKubín Miroslav     3052
8.Hrubeš MilanNovák Jiří     1353
9.Kraus OndřejMašek Jan     0354
10.Traksl TomášWO    3064
11.Hrubeš MilanKubín Miroslav     3174
12.Kraus OndřejNovák Jiří     0375
13.Traksl TomášMašek Jan     3285
14.Bělovský JiříWO    3095
15.Kraus OndřejKubín Miroslav     30105
16.Traksl TomášNovák Jiří     03106
17.Bělovský JiříMašek Jan     13107
18.Hrubeš MilanWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Traksl Tomáš21Kubín Miroslav04
Bělovský Jiří12Novák Jiří40
Hrubeš Milan12Mašek Jan31
Kraus Ondřej12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan ChabařoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Brná nad Labem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V Aleji 400, Chabařovice, 40317Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2018 17:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:5 TJ Slovan Chabařovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šrom Petr
Myška Martin
 
 
Blažek Jan
Arnautovský German
 
 
     3010
2.Kočí Antonín
Bohuslav František
 
 
Nežádal Luděk
Jonák Otakar
 
 
     3120
3.Šrom PetrBlažek Jan     3030
4.Myška MartinArnautovský German     3040
5.Kočí AntonínNežádal Luděk     3050
6.Bohuslav FrantišekJonák Otakar     3060
7.Myška MartinBlažek Jan     3070
8.Kočí AntonínArnautovský German     3180
9.Bohuslav FrantišekNežádal Luděk     3090
10.Šrom PetrJonák Otakar     30100
11.Kočí AntonínBlažek Jan     03101
12.Bohuslav FrantišekArnautovský German     30111
13.Šrom PetrNežádal Luděk     30121
14.Myška MartinJonák Otakar     30131
15.Bohuslav FrantišekBlažek Jan     30141
16.Šrom PetrArnautovský German     30151
17.Myška MartinNežádal Luděk     30161
18.Kočí AntonínJonák Otakar     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šrom Petr40Blažek Jan13
Myška Martin40Arnautovský German04
Kočí Antonín31Nežádal Luděk04
Bohuslav František40Jonák Otakar04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dolní Zálezly CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dolní Zálezly DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Dolní Zálezly, Rudé armády 26, Dolní ZálezlyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:26 TJ Dolní Zálezly C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Říha Jaroslav
Hladký Miroslav
 
 
Kovář Pavel
Hubač Jiří
 
 
     3010
2.Janda Vladimír
Hrnčíř Jaroslav
 
 
Prknová Barunka
Chrastilová Dana
 
 
     2311
3.Říha JaroslavKovář Pavel     3221
4.Hladký MiroslavHubač Jiří     3031
5.Janda VladimírPrknová Barunka     2332
6.Hrnčíř JaroslavChrastilová Dana     3142
7.Hladký MiroslavKovář Pavel     0343
8.Janda VladimírHubač Jiří     0344
9.Hrnčíř JaroslavPrknová Barunka     3054
10.Říha JaroslavChrastilová Dana     3064
11.Janda VladimírKovář Pavel     1365
12.Hrnčíř JaroslavHubač Jiří     3175
13.Říha JaroslavPrknová Barunka     3085
14.Hladký MiroslavChrastilová Dana     3095
15.Hrnčíř JaroslavKovář Pavel     2396
16.Říha JaroslavHubač Jiří     31106
17.Hladký MiroslavPrknová Barunka     30116
18.Janda VladimírChrastilová Dana     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Říha Jaroslav40Kovář Pavel31
Hladký Miroslav31Hubač Jiří13
Janda Vladimír04Prknová Barunka13
Hrnčíř Jaroslav31Chrastilová Dana13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pikron CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kojetická 1654/9, 400 03 Ústí n/L-StřekovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:178:53 TJ Chemička Ústí nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Güttner Roman
Řezníček Tomáš
 
 
Kovář Dušan
Duplinský Milan
 
 
     1301
2.Cimpl Miroslav
Přech František
 
 
Barták Tomáš
Nechyba Zdeněk st.
 
 
     2302
3.Güttner RomanDuplinský Milan     0303
4.Přech FrantišekBarták Tomáš     0304
5.Cimpl MiroslavNechyba Zdeněk st.     3214
6.Řezníček TomášKovář Dušan     0315
7.Přech FrantišekDuplinský Milan     0316
8.Cimpl MiroslavBarták Tomáš     0317
9.Řezníček TomášNechyba Zdeněk st.     0318
10.Güttner RomanKovář Dušan     1319
11.Cimpl MiroslavDuplinský Milan     13110
12.Řezníček TomášBarták Tomáš     03111
13.Güttner RomanNechyba Zdeněk st.WO    03112
14.Přech FrantišekKovář DušanWO    03113
15.Řezníček TomášDuplinský MilanWO    03114
16.Güttner RomanBarták TomášWO    03115
17.Přech FrantišekNechyba Zdeněk st.WO    03116
18.Cimpl MiroslavKovář DušanWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Güttner Roman02Duplinský Milan30
Přech František02Barták Tomáš30
Cimpl Miroslav12Nechyba Zdeněk st.11
Řezníček Tomáš03Kovář Dušan20
WO06WO60



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Slavoj Krásné Březno - INPEKO,Janáčkova 11, 400 07 Ústí n/LRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:13 TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pucherna Lubomír
Šimpach Josef
 
 
Malý Štěpán
Rada Filip
 
 
     3010
2.Kacerovský Pavel ml.
Zahradník Petr st.
 
 
Peštová Eva
Vašina Václav
 
 
     1311
3.Pucherna LubomírMalý Štěpán     3021
4.Šimpach JosefVašina Václav     3031
5.Kacerovský Pavel ml.Rada Filip     3041
6.Zahradník Petr st.Peštová Eva     1342
7.Šimpach JosefMalý Štěpán     3052
8.Kacerovský Pavel ml.Vašina Václav     3062
9.Zahradník Petr st.Rada Filip     3072
10.Pucherna LubomírPeštová Eva     3082
11.Kacerovský Pavel ml.Malý Štěpán     3092
12.Kacerovský Pavel st.Vašina Václav     0393
13.Pucherna LubomírRada Filip     30103
14.Šimpach JosefPeštová Eva     30113
15.Kacerovský Pavel st.Malý Štěpán     31123
16.Pucherna LubomírVašina Václav     30133
17.Šimpach JosefRada Filip     30143
18.Kacerovský Pavel ml.Peštová Eva     13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pucherna Lubomír40Malý Štěpán04
Šimpach Josef40Vašina Václav13
Kacerovský Pavel ml.31Rada Filip04
Zahradník Petr st.11Peštová Eva22
Kacerovský Pavel st.11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy