Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky AVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:29615:583Orel Silůvky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Lukáš
Kolbert David
 
 
Marek Jaroslav
Ondrovčák Ladislav
 
 
56-10-373210
2.Záděra Luboš
Pikula Radek
 
 
Vybíral Pavel
Kříž Bohumil
 
 
3-7-6-7 1311
3.Pikula RadekKříž Bohumil9-18-8-9 1312
4.Pavlicová RenataVybíral Pavel-8-6-6  0313
5.Záděra LubošMarek Jaroslav4-687 3123
6.Kolbert DavidOndrovčák Ladislav7810  3033
7.Pavlicová RenataKříž Bohumil7-97-8-92334
8.Záděra LubošVybíral Pavel557  3044
9.Kolbert DavidMarek Jaroslav-1310-5-1 1345
10.Pikula RadekOndrovčák Ladislav84-79 3155
11.Záděra LubošKříž Bohumil107-4-993265
12.Kolbert DavidVybíral Pavel-13-78993275
13.Pikula RadekMarek Jaroslav-9-8-10  0376
14.Pavlicová RenataOndrovčák Ladislav576  3086
15.Kolbert DavidKříž Bohumil-568-883296
16.Pikula RadekVybíral Pavel-8872 31106
17.Pavlicová RenataMarek Jaroslav         
18.Záděra LubošOndrovčák Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pikula Radek22Kříž Bohumil22
Pavlicová Renata12Vybíral Pavel13
Záděra Luboš30Marek Jaroslav21
Kolbert David31Ondrovčák Ladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc AVrchní
rozhodčí:
Kamenický Tomáš
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:31365:436MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámek Aleš
Weiser Daniel
 
 
Filák Tomáš
Peterka Ondřej
 
 
-9-9-7  0301
2.Mikuš Juraj
Kamenický Tomáš
 
 
Pečinka Lukáš
Slavíček Martin
 
 
7-7-9-6 1302
3.Adámek AlešPeterka Ondřej-1688-10-72303
4.Mikuš JurajFilák Tomáš4310  3013
5.Kamenický TomášPečinka Lukáš-8-3-6  0314
6.Weiser DanielSlavíček Martin68-65 3124
7.Mikuš JurajPeterka Ondřej-11-9-10  0325
8.Kamenický TomášFilák Tomáš97-3-7-72326
9.Weiser DanielPečinka Lukáš-9-11-6  0327
10.Adámek AlešSlavíček Martin-1-6-10  0328
11.Kamenický TomášPeterka Ondřej6-9-8-7 1329
12.Weiser DanielFilák Tomáš-4-6-5  03210
13.Adámek AlešPečinka Lukáš         
14.Mikuš JurajSlavíček Martin         
15.Weiser DanielPeterka Ondřej         
16.Adámek AlešFilák Tomáš         
17.Mikuš JurajPečinka Lukáš         
18.Kamenický TomášSlavíček Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Adámek Aleš02Peterka Ondřej30
Mikuš Juraj11Filák Tomáš21
Kamenický Tomáš03Pečinka Lukáš20
Weiser Daniel12Slavíček Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Prachař Marek
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
14:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:38634:654SKST Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laicman Petr
Charitonov Vitalij
 
 
Brhel Richard
Melichar Libor
 
 
527  3010
2.Poledňa Martin
Prachař Marek
 
 
Buriánek Patrik
Trgo Miloš
 
 
-8-8-2  0311
3.Poledňa MartinTrgo Miloš-9911-9-52312
4.Laicman PetrBrhel Richard-6-2-6  0313
5.Charitonov VitalijBuriánek Patrik866  3023
6.Herník MiloslavMelichar Libor-9-8-7  0324
7.Laicman PetrTrgo Miloš-29-6-4 1325
8.Charitonov VitalijBrhel Richard11-7-10693235
9.Herník MiloslavBuriánek Patrik-9410-9-82336
10.Poledňa MartinMelichar Libor8-989 3146
11.Charitonov VitalijTrgo Miloš-7768 3156
12.Herník MiloslavBrhel Richard-73-3693266
13.Poledňa MartinBuriánek Patrik-65-9-13 1367
14.Laicman PetrMelichar Libor-13-978-72368
15.Herník MiloslavTrgo Miloš10-8-12-6 1369
16.Poledňa MartinBrhel Richard6-8-136WO3279
17.Prachař MarekBuriánek Patrik-128-9-2 13710
18.Charitonov VitalijMelichar Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Poledňa Martin22Trgo Miloš31
Laicman Petr03Brhel Richard13
Charitonov Vitalij30Buriánek Patrik31
Herník Miloslav13Melichar Libor21
Prachař Marek01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno AVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:13443:349SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Kuča Jan
 
 
Střítežský Roman
Chmelík Daniel
 
 
976  3010
2.Orság David
Gřunděl Matěj
 
 
Novák Martin
Ličbinský Roman
 
 
-88-9953220
3.Gřunděl MatějLičbinský Roman8-752 3130
4.Orság DavidStřítežský Roman71010  3040
5.Kuča JanNovák Martin-7-74773250
6.Jeřábek VladimírChmelík Daniel7-989 3160
7.Orság DavidLičbinský Roman-5-46-9 1361
8.Kuča JanStřítežský Roman-11524 3171
9.Jeřábek VladimírNovák Martin5-574 3181
10.Gřunděl MatějChmelík Daniel673  3091
11.Kuča JanLičbinský Roman-97-891132101
12.Jeřábek VladimírStřítežský Roman947  30  
13.Gřunděl MatějNovák Martin         
14.Orság DavidChmelík Daniel         
15.Jeřábek VladimírLičbinský Roman         
16.Gřunděl MatějStřítežský Roman         
17.Orság DavidNovák Martin         
18.Kuča JanChmelík Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gřunděl Matěj20Ličbinský Roman12
Orság David11Střítežský Roman02
Kuča Jan30Novák Martin02
Jeřábek Vladimír20Chmelík Daniel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice AVrchní
rozhodčí:
Němec Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 113, Rebešovice, 66461, sportovní areál TJ Sokol RebešoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:33653:659TJ Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Radek
Fischer Karel
 
 
Palát Jiří ml.
Svoboda Aleš
 
 
99-1010 3110
2.Lučko Martin
Tůma Karel
 
 
Mocek Jan
Kolůch Jaroslav
 
 
-87-5-8 1311
3.Lučko MartinMocek Jan497  3021
4.Tůma KarelTelecká Jana9-9-63-52322
5.Černý RadekPalát Jiří ml.-8-9-13  0323
6.Fischer KarelKolůch Jaroslav710-119 3133
7.Tůma KarelSvoboda Aleš-8-5-4  0334
8.Černý RadekTelecká Jana869  3044
9.Fischer KarelPalát Jiří ml.8-10-77-42345
10.Lučko MartinKolůch Jaroslav10-5-78-72346
11.Černý RadekSvoboda Aleš14-7-9-8 1347
12.Fischer KarelTelecká Jana559  3057
13.Lučko MartinPalát Jiří ml.869  3067
14.Tůma KarelKolůch Jaroslav-810-16-7 1368
15.Fischer KarelSvoboda Aleš117-97 3178
16.Lučko MartinTelecká Jana896  3088
17.Tůma KarelPalát Jiří ml.-7-6-11  0389
18.Černý RadekKolůch Jaroslav-679-7-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lučko Martin31Mocek Jan01
Tůma Karel04Telecká Jana13
Černý Radek13Palát Jiří ml.31
Fischer Karel31Kolůch Jaroslav31
   Svoboda Aleš21
V mužstvu hostí vystřídal Svoboda Mocka.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov AVrchní
rozhodčí:
Kouřil Přemysl
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno BRozhodčí:Studnička Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16487:395TJ Sokol Vracov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nikl Pavel
Vašíček Pavel
 
 
Traxler Jan
Třináctý Richard
 
 
693  3010
2.Kouřil Vít
Trcala Michal
 
 
Fila Martin
Táborský Jindřich
 
 
-7107-653220
3.Nikl PavelTraxler Jan88-10-693230
4.Kouřil VítFila Martin4-10-11-8 1331
5.Trcala MichalTřináctý Richard69-46 3141
6.Vašíček PavelTáborský Jindřich546  3051
7.Kouřil VítTraxler Jan727  3061
8.Trcala MichalFila Martin-54-5-5 1362
9.Vašíček PavelTřináctý Richard4-858 3172
10.Nikl PavelTáborský Jindřich9-1268 3182
11.Trcala MichalTraxler Jan9-5-47-42383
12.Vašíček PavelFila Martin3115  3093
13.Nikl PavelTřináctý Richard651  30103
14.Kouřil VítTáborský Jindřich7    10  
15.Vašíček PavelTraxler Jan         
16.Nikl PavelFila Martin         
17.Kouřil VítTřináctý Richard         
18.Trcala MichalTáborský Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nikl Pavel30Traxler Jan12
Kouřil Vít11Fila Martin21
Trcala Michal12Třináctý Richard03
Vašíček Pavel30Táborský Jindřich02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy