Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno AVrchní
rozhodčí:
Šišma Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:24Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:530:21487:476SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orság David
Gřunděl Matěj
 
 
Marek Jaroslav
Vybíral Matouš
 
 
8115  3010
2.
 
 

 
 
         
3.Gřunděl MatějKříž Bohumil10-9-7-11 1311
4.Kuča JanMarek Jaroslav-108108 3121
5.Jeřábek VladimírVybíral Matouš99-911 3131
6.Havel VojtěchVybíral Pavel-2-1-1  0332
7.Kuča JanKříž Bohumil-9-78-8 1333
8.Jeřábek VladimírMarek Jaroslav-4-5-7  0334
9.Havel VojtěchVybíral Matouš778  3044
10.Gřunděl MatějVybíral Pavel12-10-7-5 1345
11.Jeřábek VladimírKříž Bohumil-96109 3155
12.Havel VojtěchMarek Jaroslav86-8-883265
13.Gřunděl MatějVybíral Matouš789  3075
14.Kuča JanVybíral Pavel754  3085
15.Havel VojtěchKříž Bohumil-10985 3195
16.Gřunděl MatějMarek Jaroslav7-1152 31  
17.Kuča JanVybíral Matouš         
18.Jeřábek VladimírVybíral Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Gřunděl Matěj12Kříž Bohumil22
Kuča Jan21Marek Jaroslav12
Jeřábek Vladimír21Vybíral Matouš03
Havel Vojtěch31Vybíral Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I AVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:27Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:930:33583:572TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mocek Jan
Kolůch Jaroslav
 
 
Lučko Martin
Tůma Karel
 
 
-62-63-92301
2.
 
 

 
 
         
3.Svoboda AlešLučko Martin-5-6-9  0302
4.Mocek JanFischer Karel896  3012
5.Palát Jiří ml.Tůma Karel-7-1110643222
6.Kolůch JaroslavČerný Radek473  3032
7.Mocek JanLučko Martin-96-3-7 1333
8.Palát Jiří ml.Fischer Karel8-4-2-7 1334
9.Kolůch JaroslavTůma Karel15-10-11-82335
10.Svoboda AlešČerný Radek7710  3045
11.Palát Jiří ml.Lučko Martin-58-8843255
12.Kolůch JaroslavFischer Karel6-2-9-6 1356
13.Svoboda AlešTůma Karel-9-9119-82357
14.Mocek JanČerný Radek84-4-6153267
15.Kolůch JaroslavLučko Martin-10-63-9 1368
16.Svoboda AlešFischer Karel-96-812-122369
17.Mocek JanTůma Karel-119   11  
18.Palát Jiří ml.Černý Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svoboda Aleš13Lučko Martin31
Mocek Jan21Fischer Karel31
Palát Jiří ml.21Tůma Karel21
Kolůch Jaroslav13Černý Radek03
ŽK - Hráč Kolůch - kopal do stolu (zápas 12) ŽK - Hráč Fischer - kopal do stolu (zápas 16)

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy