Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:15475:402KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Matouš
Ondrovčák Radek
 
 
Třináctý Richard
Fila Martin
 
 
-121298 3110
2.Vybíral Pavel
Marek Jaroslav
 
 
Traxler Jan
Táborský Jindřich
 
 
-127-7563220
3.Vybíral MatoušTraxler Jan-2-8114113230
4.Ondrovčák RadekFila Martin11-569 3140
5.Marek JaroslavTáborský Jindřich-95810 3150
6.Vybíral PavelTřináctý Richard56-88 3160
7.Ondrovčák RadekTraxler Jan-11-13-9  0361
8.Marek JaroslavFila Martin698  3071
9.Vybíral PavelTáborský Jindřich76-73 3181
10.Vybíral MatoušTřináctý Richard45-129 3191
11.Marek JaroslavTraxler Jan-6110-101232101
12.Vybíral PavelFila Martin10-7-9-5 13  
13.Vybíral MatoušTáborský Jindřich         
14.Ondrovčák RadekTřináctý Richard         
15.Vybíral PavelTraxler Jan         
16.Vybíral MatoušFila Martin         
17.Ondrovčák RadekTáborský Jindřich         
18.Marek JaroslavTřináctý Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vybíral Matouš20Traxler Jan12
Ondrovčák Radek11Fila Martin02
Marek Jaroslav30Táborský Jindřich02
Vybíral Pavel20Třináctý Richard02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRAJ - Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:37625:635nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filák Tomáš
Kim Olga
 
 
Palát Jiří ml.
Telecká Jana
 
 
179  3010
2.Bíla Jindřich
Peterka Ondřej
 
 
Kolůch Jaroslav
Mocek Jan
 
 
9-47-6-72311
3.Bíla JindřichKolůch Jaroslav-5-5-9  0312
4.Pečinka LukášPalát Jiří ml.-58-5-7 1313
5.Filák TomášTelecká Jana577  3023
6.Kim OlgaMocek Jan-59-108-52324
7.Pečinka LukášKolůch Jaroslav-3-6-9  0325
8.Filák TomášPalát Jiří ml.-1-12-9  0326
9.Kim OlgaTelecká Jana513  3036
10.Bíla JindřichMocek Jan-8-6-12  0337
11.Filák TomášKolůch Jaroslav9-9-7863247
12.Kim OlgaPalát Jiří ml.656  3057
13.Peterka OndřejTelecká Jana7-7-31193267
14.Pečinka LukášMocek Jan8-66-943277
15.Kim OlgaKolůch Jaroslav45-3-9123287
16.Peterka OndřejPalát Jiří ml.77-9-733297
17.Pečinka LukášTelecká Jana-8-11-6  0398
18.Filák TomášMocek Jan10-6-8-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bíla Jindřich02Kolůch Jaroslav22
Pečinka Lukáš13Palát Jiří ml.22
Filák Tomáš22Telecká Jana13
Kim Olga31Mocek Jan31
Peterka Ondřej20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov AVrchní
rozhodčí:
Kouřil Přemysl
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:30599:560TJ Sokol Vracov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Vít
Kouřil Přemysl
 
 
Ličbinský Roman
Novák Martin
 
 
6-99-3-42301
2.Nikl Pavel
Vašíček Pavel
 
 
Juroška Ivan
Sirbu Jakub
 
 
5-715 3111
3.Nikl PavelJuroška Ivan-4-57-9 1312
4.Kouřil VítLičbinský Roman665  3022
5.Kouřil PřemyslSirbu Jakub9-7-7-5 1323
6.Vašíček PavelNovák Martin-5-97543233
7.Kouřil VítJuroška Ivan-105-12-10 1334
8.Kouřil PřemyslLičbinský Roman9-876 3144
9.Vašíček PavelSirbu Jakub-5667 3154
10.Nikl PavelNovák Martin-88-5823264
11.Kouřil PřemyslJuroška Ivan-8-2-9  0365
12.Vašíček PavelLičbinský Roman10-989 3175
13.Nikl PavelSirbu Jakub987  3085
14.Kouřil VítNovák Martin-8-69563295
15.Vašíček PavelJuroška Ivan-8-6-7  0396
16.Nikl PavelLičbinský Roman-7-9311132106
17.Kouřil VítSirbu Jakub         
18.Kouřil PřemyslNovák Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nikl Pavel31Juroška Ivan40
Kouřil Vít21Ličbinský Roman04
Kouřil Přemysl12Sirbu Jakub12
Vašíček Pavel31Novák Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice AVrchní
rozhodčí:
Němec Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 113, Rebešovice, 66461, sportovní areál TJ Sokol RebešoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16525:454TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Radek
Fischer Karel
 
 
Buriánek Patrik
Trgo Miloš
 
 
-813510 3110
2.Lučko Martin
Tůma Karel
 
 
Podrazil David
Kraus Jan
 
 
10810  3020
3.Lučko MartinTrgo Miloš-47-10-8 1321
4.Fischer KarelBuriánek Patrik6123  3031
5.Černý RadekPodrazil David-7595 3141
6.Tůma KarelKraus Jan714-77 3151
7.Fischer KarelTrgo Miloš919  3061
8.Černý RadekBuriánek Patrik-65813 3171
9.Tůma KarelPodrazil David-107-89-32372
10.Lučko MartinKraus Jan12-885 3182
11.Černý RadekTrgo Miloš9-10-10-9 1383
12.Tůma KarelBuriánek Patrik-88-911103293
13.Lučko MartinPodrazil David4510  30103
14.Fischer KarelKraus Jan         
15.Tůma KarelTrgo Miloš         
16.Lučko MartinBuriánek Patrik         
17.Fischer KarelPodrazil David         
18.Černý RadekKraus Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lučko Martin21Trgo Miloš21
Fischer Karel20Buriánek Patrik03
Černý Radek21Podrazil David12
Tůma Karel21Kraus Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno AVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:15436:328SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orság David
Gřunděl Matěj
 
 
Novák Lukáš
Kolbert David
 
 
-12-10-11  0301
2.Havel Vojtěch
Kuča Jan
 
 
Pavlicová Renata
Záděra Luboš
 
 
-5-6-5  0302
3.Jeřábek VladimírZáděra Luboš96-65 3112
4.Orság DavidPavlicová Renata957  3022
5.Havel VojtěchKolbert David868  3032
6.Kuča JanNovák Lukáš-86-8963242
7.Orság DavidZáděra Luboš3512  3052
8.Havel VojtěchPavlicová Renata7-865 3162
9.Kuča JanKolbert David-3-8-4  0363
10.Jeřábek VladimírNovák Lukáš1164  3073
11.Havel VojtěchZáděra Luboš-45-3813283
12.Kuča JanPavlicová RenataWO    3093
13.Jeřábek VladimírKolbert DavidWO    30103
14.Orság DavidNovák Lukáš         
15.Kuča JanZáděra Luboš         
16.Jeřábek VladimírPavlicová Renata         
17.Orság DavidKolbert David         
18.Havel VojtěchNovák Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jeřábek Vladimír20Záděra Luboš03
Orság David20Pavlicová Renata02
Havel Vojtěch30Kolbert David11
Kuča Jan11Novák Lukáš02
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Charitonov Vitalij
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11456:335TJ Sokol Brno I B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charitonov Vitalij
Laicman Petr
 
 
Kamenický Tomáš
Mikuš Juraj
 
 
9133  3010
2.Poledňa Martin
Herník Miloslav
 
 
Weiser Daniel
Havránek Lukáš
 
 
667  3020
3.Laicman PetrMikuš Juraj278  3030
4.Herník MiloslavWeiser Daniel4-98-5-132331
5.Poledňa MartinKamenický Tomáš99-10-7103241
6.Charitonov VitalijHavránek Lukáš-10983 3151
7.Herník MiloslavMikuš Juraj-99-8753261
8.Poledňa MartinWeiser Daniel456  3071
9.Charitonov VitalijKamenický Tomáš37-108 3181
10.Laicman PetrHavránek Lukáš283  3091
11.Poledňa MartinMikuš Juraj5-86-10732101
12.Charitonov VitalijWeiser Daniel11-8-9  12  
13.Laicman PetrKamenický Tomáš         
14.Herník MiloslavHavránek Lukáš         
15.Charitonov VitalijMikuš Juraj         
16.Laicman PetrWeiser Daniel         
17.Herník MiloslavKamenický Tomáš         
18.Poledňa MartinHavránek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Laicman Petr20Mikuš Juraj03
Herník Miloslav11Weiser Daniel11
Poledňa Martin30Kamenický Tomáš02
Charitonov Vitalij20Havránek Lukáš02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy