Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno AVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:18494:419SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orság David
Gřunděl Matěj
 
 
Ondrovčák Radek
Vybíral Matouš
 
 
485  3010
2.Jeřábek Vladimír
Kuča Jan
 
 
Marek Jaroslav
Vybíral Pavel
 
 
2-18-773220
3.Havel VojtěchVybíral Matouš984  3030
4.Kuča JanVybíral Pavel-1188-773240
5.Orság DavidOndrovčák Radek-7-12-10  0341
6.Gřunděl MatějMarek Jaroslav95-56 3151
7.Kuča JanVybíral Matouš686  3061
8.Orság DavidVybíral Pavel-6-10-10  0362
9.Gřunděl MatějOndrovčák Radek1010-79 3172
10.Havel VojtěchMarek Jaroslav-7-986-92373
11.Orság DavidVybíral Matouš4-744 3183
12.Gřunděl MatějVybíral Pavel9-68-993293
13.Havel VojtěchOndrovčák Radek815  30103
14.Kuča JanMarek Jaroslav         
15.Gřunděl MatějVybíral Matouš         
16.Havel VojtěchVybíral Pavel         
17.Kuča JanOndrovčák Radek         
18.Orság DavidMarek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Havel Vojtěch21Vybíral Matouš03
Kuča Jan20Vybíral Pavel12
Orság David12Ondrovčák Radek12
Gřunděl Matěj30Marek Jaroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky AVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:41693:739TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pikula Radek
Novák Lukáš
 
 
Lučko Martin
Tůma Karel
 
 
-7-6-8  0301
2.Pavlicová Renata
Záděra Luboš
 
 
Černý Radek
Fischer Karel
 
 
-4-9-4  0302
3.Pikula RadekFischer Karel-10-1048-72303
4.Novák LukášLučko Martin8-4-8583213
5.Pavlicová RenataTůma Karel6109  3023
6.Záděra LubošČerný Radek89-7-9113233
7.Novák LukášFischer Karel-7-89-5 1334
8.Pavlicová RenataLučko Martin-49-10-5 1335
9.Záděra LubošTůma Karel89-65 3145
10.Pikula RadekČerný Radek-11-1010393255
11.Pavlicová RenataFischer Karel-9101013 3165
12.Záděra LubošLučko Martin-7-68-7 1366
13.Pikula RadekTůma Karel4-879 3176
14.Novák LukášČerný Radek8-78-5-112377
15.Záděra LubošFischer Karel-4-5-9  0378
16.Pikula RadekLučko Martin12-8-9-11 1379
17.Novák LukášTůma Karel9-7-9893289
18.Pavlicová RenataČerný Radek-67-107-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pikula Radek22Fischer Karel31
Novák Lukáš22Lučko Martin31
Pavlicová Renata22Tůma Karel04
Záděra Luboš22Černý Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc AVrchní
rozhodčí:
Kamenický Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1020:38454:570TJ Sokol Vracov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weiser Daniel
Kamenický Tomáš
 
 
Nikl Pavel
Vašíček Pavel
 
 
-6-8-6  0301
2.Havránek Lukáš
Burda Radim
 
 
Kouřil Vít
Kouřil Přemysl
 
 
9-3-96-62302
3.Havránek LukášVašíček Pavel-5-8-5  0303
4.Burda RadimNikl Pavel-5-8-7  0304
5.Kamenický TomášKouřil Vít-7-6-4  0305
6.Weiser DanielKouřil Přemysl-5865 3115
7.Burda RadimVašíček Pavel-8-4-4  0316
8.Kamenický TomášNikl Pavel-949-553226
9.Weiser DanielKouřil Vít-4977 3136
10.Havránek LukášKouřil Přemysl9310  3046
11.Kamenický TomášVašíček Pavel-7-7-7  0347
12.Weiser DanielNikl Pavel-101010-783257
13.Havránek LukášKouřil Vít-5-7-5  0358
14.Burda RadimKouřil Přemysl-4-3-10  0359
15.Weiser DanielVašíček Pavel-99-3793269
16.Havránek LukášNikl Pavel-8-5-2  03610
17.Burda RadimKouřil Vít         
18.Kamenický TomášKouřil Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Havránek Lukáš13Vašíček Pavel31
Burda Radim03Nikl Pavel22
Kamenický Tomáš12Kouřil Vít21
Weiser Daniel40Kouřil Přemysl12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
Pavelka Jakub
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:27607:554TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozubík Pavel
Sirbu Jakub
 
 
Traxler Jan
Třináctý Richard
 
 
-8-761033210
2.Ličbinský Roman
Střítežský Roman
 
 
Táborský Jindřich
Tupec Pavel
 
 
5-4-79-112311
3.Ličbinský RomanTraxler Jan6-12-75103221
4.Pavelka JakubTupec Pavel8-779 3131
5.Sirbu JakubTáborský Jindřich-37-9893241
6.Kozubík PavelTřináctý Richard210-68 3151
7.Pavelka JakubTraxler Jan-10-10-6  0352
8.Sirbu JakubTupec Pavel105-10-573262
9.Kozubík PavelTáborský Jindřich868  3072
10.Ličbinský RomanTřináctý Richard102-7-8-52373
11.Sirbu JakubTraxler Jan-939-863283
12.Střítežský RomanTupec Pavel-7-96-7 1384
13.Ličbinský RomanTáborský Jindřich-12-92573294
14.Pavelka JakubTřináctý Richard13-1097 31104
15.Střítežský RomanTraxler Jan7-7   11  
16.Ličbinský RomanTupec Pavel         
17.Pavelka JakubTáborský Jindřich         
18.Sirbu JakubTřináctý Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ličbinský Roman21Traxler Jan12
Pavelka Jakub21Tupec Pavel12
Sirbu Jakub30Táborský Jindřich03
Kozubík Pavel20Třináctý Richard12
Střítežský Roman01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín CVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:40Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:39705:723TJ Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Podrazil David
Svoboda Petr
 
 
Mocek Jan
Kolůch Jaroslav
 
 
-6-58983210
2.Buriánek Patrik
Trgo Miloš
 
 
Palát Jiří ml.
Svoboda Aleš
 
 
811-85 3120
3.Podrazil DavidSvoboda Aleš8-5-1011-102321
4.Trgo MilošKolůch Jaroslav10-9-5-2 1322
5.Buriánek PatrikMocek Jan7612  3032
6.Svoboda PetrPalát Jiří ml.-13694 3142
7.Trgo MilošSvoboda Aleš8-4-1010-52343
8.Buriánek PatrikKolůch Jaroslav-9-87-9 1344
9.Svoboda PetrMocek Jan986  3054
10.Podrazil DavidPalát Jiří ml.78-8-683264
11.Buriánek PatrikSvoboda Aleš4-118-1-62365
12.Svoboda PetrKolůch Jaroslav-10-10-5  0366
13.Podrazil DavidMocek Jan-882-5-62367
14.Trgo MilošPalát Jiří ml.64-8-10103277
15.Svoboda PetrSvoboda Aleš6-964 3187
16.Podrazil DavidKolůch Jaroslav-3-6-3  0388
17.Trgo MilošMocek Jan-3-9610-62389
18.Buriánek PatrikPalát Jiří ml.105-7-8-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Podrazil David13Svoboda Aleš31
Trgo Miloš13Kolůch Jaroslav40
Buriánek Patrik13Mocek Jan22
Svoboda Petr31Palát Jiří ml.13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy