Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno AVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33697:650nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orság David
Gřunděl Matěj
 
 
Filák Tomáš
Pečinka Lukáš
 
 
825  3010
2.Jeřábek Vladimír
Kuča Jan
 
 
Bíla Jindřich
Kim Olga
 
 
-4-11-5  0311
3.Jeřábek VladimírPečinka Lukáš4-84-7-92312
4.Gřunděl MatějHimal Tomáš236  3022
5.Kuča JanKim Olga13-3-11-11 1323
6.Havel VojtěchFilák Tomáš815-4-1093233
7.Gřunděl MatějPečinka Lukáš987  3043
8.Kuča JanHimal Tomáš372  3053
9.Havel VojtěchKim Olga-3-2-4  0354
10.Jeřábek VladimírFilák Tomáš7-957 3164
11.Kuča JanPečinka Lukáš-1043-7-92365
12.Havel VojtěchBíla Jindřich8-88-9-82366
13.Jeřábek VladimírKim Olga5-876 3176
14.Gřunděl MatějFilák Tomáš5-8-1114-82377
15.Havel VojtěchPečinka Lukáš-5-10101293287
16.Orság DavidBíla Jindřich13118  3097
17.Gřunděl MatějKim Olga-11-911-7 1398
18.Kuča JanFilák Tomáš-76-9-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jeřábek Vladimír21Pečinka Lukáš22
Gřunděl Matěj22Himal Tomáš02
Kuča Jan13Kim Olga31
Havel Vojtěch22Filák Tomáš22
Orság David10Bíla Jindřich11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Charitonov Vitalij
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:25624:534TJ Sokol Brno I B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charitonov Vitalij
Laicman Petr
 
 
Vybíral Matouš
Ondrovčák Radek
 
 
7-135-1093210
2.Herník Miloslav
Poledňa Martin
 
 
Marek Jaroslav
Vybíral Pavel
 
 
-35-10683220
3.Laicman PetrMarek Jaroslav7-5-13-6 1321
4.Herník MiloslavVybíral Matouš-966-7-92322
5.Charitonov VitalijVybíral Pavel343  3032
6.Poledňa MartinOndrovčák Radek685  3042
7.Herník MiloslavMarek Jaroslav12-6-8-9 1343
8.Charitonov VitalijVybíral Matouš859  3053
9.Poledňa MartinVybíral Pavel376  3063
10.Laicman PetrOndrovčák Radek-915-11-72364
11.Charitonov VitalijMarek Jaroslav-14-10-5  0365
12.Poledňa MartinVybíral Matouš-578-6-72366
13.Laicman PetrVybíral Pavel174  3076
14.Herník MiloslavOndrovčák Radek-4998 3186
15.Poledňa MartinMarek Jaroslav-827-983296
16.Laicman PetrVybíral Matouš999  30106
17.Herník MiloslavVybíral Pavel-6977 31  
18.Charitonov VitalijOndrovčák Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Laicman Petr22Marek Jaroslav31
Herník Miloslav12Vybíral Matouš22
Charitonov Vitalij21Vybíral Pavel03
Poledňa Martin31Ondrovčák Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc AVrchní
rozhodčí:
Kamenický Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30266:381TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strmiska Tomáš
Kamenický Tomáš
 
 
Lučko Martin
Tůma Karel
 
 
-8-3-5  0301
2.Weiser Daniel
Havránek Lukáš
 
 
Fischer Karel
Černý Radek
 
 
-9-8-7  0302
3.Strmiska TomášFischer Karel-2-6-2  0303
4.Havránek LukášLučko Martin-59-9-6 1304
5.Kamenický TomášTůma Karel-8-11-6  0305
6.Weiser DanielČerný Radek-9-999-92306
7.Havránek LukášFischer Karel-8-10-5  0307
8.Kamenický TomášLučko Martin-8-97-11 1308
9.Weiser DanielTůma Karel-89-4-12 1309
10.Strmiska TomášČerný Radek-4-7-3  03010
11.Kamenický TomášFischer Karel         
12.Weiser DanielLučko Martin         
13.Strmiska TomášTůma Karel         
14.Havránek LukášČerný Radek         
15.Weiser DanielFischer Karel         
16.Strmiska TomášLučko Martin         
17.Havránek LukášTůma Karel         
18.Kamenický TomášČerný Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Strmiska Tomáš02Fischer Karel20
Havránek Lukáš02Lučko Martin20
Kamenický Tomáš02Tůma Karel20
Weiser Daniel02Černý Radek20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky AVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:22556:481Orel Silůvky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolbert David
Novák Lukáš
 
 
Nikl Pavel
Vašíček Pavel
 
 
95-88 3110
2.Pikula Radek
Záděra Luboš
 
 
Kouřil Vít
Kouřil Přemysl
 
 
3-6-98-72311
3.Pikula RadekVašíček Pavel-99-7-5 1312
4.Kolbert DavidNikl Pavel7-496 3122
5.Pavlicová RenataKouřil Vít-425-7-92323
6.Záděra LubošKouřil Přemysl672  3033
7.Kolbert DavidVašíček Pavel-85710 3143
8.Pavlicová RenataNikl Pavel-9865 3153
9.Záděra LubošKouřil Vít975  3063
10.Pikula RadekKouřil Přemysl74-11-963273
11.Pavlicová RenataVašíček Pavel-27-8-6 1374
12.Záděra LubošNikl Pavel-2976 3184
13.Pikula RadekKouřil Vít9-3-7-8 1385
14.Kolbert DavidKouřil Přemysl546  3095
15.Záděra LubošVašíček Pavel883  30105
16.Pikula RadekNikl Pavel5    10  
17.Kolbert DavidKouřil Vít         
18.Pavlicová RenataKouřil Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pikula Radek12Vašíček Pavel22
Kolbert David30Nikl Pavel03
Pavlicová Renata12Kouřil Vít21
Záděra Luboš40Kouřil Přemysl03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín CVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5374:264SKST Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Podrazil David
Melichar Libor
 
 
Traxler Jan
Třináctý Richard
 
 
10116  3010
2.Buriánek Patrik
Trgo Miloš
 
 
Tupec Pavel
Táborský Jindřich
 
 
8810  3020
3.Podrazil DavidTraxler Jan7-4910 3130
4.Trgo MilošTupec Pavel97-93 3140
5.Melichar LiborTřináctý Richard648  3050
6.Buriánek PatrikTáborský Jindřich657  3060
7.Trgo MilošTraxler Jan749  3070
8.Melichar LiborTupec Pavel6-1159 3180
9.Buriánek PatrikTřináctý Richard854  3090
10.Podrazil DavidTáborský Jindřich-98-63532100
11.Melichar LiborTraxler Jan964  30  
12.Buriánek PatrikTupec Pavel         
13.Podrazil DavidTřináctý Richard         
14.Trgo MilošTáborský Jindřich         
15.Buriánek PatrikTraxler Jan         
16.Podrazil DavidTupec Pavel         
17.Trgo MilošTřináctý Richard         
18.Melichar LiborTáborský Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Podrazil David20Traxler Jan02
Trgo Miloš20Tupec Pavel02
Melichar Libor20Třináctý Richard02
Buriánek Patrik20Táborský Jindřich02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
Pavelka Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:35Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30321:395TJ Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chmelík Daniel
Skála Richard
 
 
Palát Jiří ml.
Svoboda Aleš
 
 
-4-9-6  0301
2.Pavelka Jakub
Ličbinský Roman
 
 
Telecká Jana
Kolůch Jaroslav
 
 
-9-9-6  0302
3.Pavelka JakubPalát Jiří ml.8-9-9-9 1303
4.Chmelík DanielTelecká Jana-7-2-11  0304
5.Skála RichardMocek Jan4-910-8-42305
6.Ličbinský RomanSvoboda Aleš-13-9411-92306
7.Chmelík DanielPalát Jiří ml.-11-2-11  0307
8.Skála RichardTelecká Jana-8-5-5  0308
9.Ličbinský RomanMocek Jan7-9-45-92309
10.Pavelka JakubSvoboda Aleš-75-10-7 13010
11.Skála RichardPalát Jiří ml.-5    01  
12.Ličbinský RomanTelecká Jana         
13.Pavelka JakubMocek Jan         
14.Chmelík DanielSvoboda Aleš         
15.Ličbinský RomanPalát Jiří ml.         
16.Pavelka JakubTelecká Jana         
17.Chmelík DanielMocek Jan         
18.Skála RichardSvoboda Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pavelka Jakub02Palát Jiří ml.20
Chmelík Daniel02Telecká Jana20
Skála Richard02Mocek Jan20
Ličbinský Roman02Svoboda Aleš20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy