Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:24600:549KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Radek
Vybíral Matouš
 
 
Novák Martin
Ličbinský Roman
 
 
-39-9-8 1301
2.Vybíral Pavel
Marek Jaroslav
 
 
Sirbu Jakub
Pavelka Jakub
 
 
-103611 3111
3.Vybíral MatoušSirbu Jakub9127  3021
4.Ondrovčák RadekLičbinský Roman10-8-6-11 1322
5.Marek JaroslavPavelka Jakub36-87 3132
6.Vybíral PavelNovák Martin-10-8-4  0333
7.Ondrovčák RadekSirbu Jakub5-14129 3143
8.Marek JaroslavLičbinský Roman899  3053
9.Vybíral PavelPavelka Jakub6-11-9673263
10.Vybíral MatoušNovák Martin7-6-96-82364
11.Marek JaroslavSirbu Jakub-10448 3174
12.Vybíral PavelLičbinský Roman108-97 3184
13.Vybíral MatoušPavelka Jakub9-9-39-72385
14.Ondrovčák RadekNovák Martin10-5-8873295
15.Vybíral PavelSirbu Jakub679  30105
16.Vybíral MatoušLičbinský Roman-6    01  
17.Ondrovčák RadekPavelka Jakub         
18.Marek JaroslavNovák Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vybíral Matouš12Sirbu Jakub04
Ondrovčák Radek21Ličbinský Roman12
Marek Jaroslav30Pavelka Jakub12
Vybíral Pavel31Novák Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRAJ - Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22524:465MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filák Tomáš
Kim Olga
 
 
Podrazil David
Lorenc David
 
 
1053  3010
2.Slavíček Martin
Pečinka Lukáš
 
 
Svoboda Petr
Melichar Libor
 
 
-86-10-11 1311
3.Slavíček MartinSvoboda Petr-3-56-9 1312
4.Pečinka LukášPodrazil David-93129 3122
5.Filák TomášMelichar Libor-68-7-9 1323
6.Kim OlgaLorenc David663  3033
7.Pečinka LukášSvoboda Petr65-2-383243
8.Filák TomášPodrazil David5-109-583253
9.Kim OlgaMelichar Libor5510  3063
10.Slavíček MartinLorenc David2-786 3173
11.Filák TomášSvoboda Petr-4-2-9  0374
12.Kim OlgaPodrazil David588  3084
13.Slavíček MartinMelichar Libor10-4-2-9 1385
14.Pečinka LukášLorenc David3210  3095
15.Kim OlgaSvoboda Petr84-97 31105
16.Slavíček MartinPodrazil David9-139  21  
17.Pečinka LukášMelichar Libor         
18.Filák TomášLorenc David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavíček Martin12Svoboda Petr22
Pečinka Lukáš30Podrazil David03
Filák Tomáš12Melichar Libor21
Kim Olga40Lorenc David03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I AVrchní
rozhodčí:
Kvardová Dana
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16513:424TJ Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palát Jiří ml.
Svoboda Aleš
 
 
Novák Lukáš
Kolbert David
 
 
3-576 3110
2.Telecká Jana
Kolůch Jaroslav
 
 
Pavlicová Renata
Záděra Luboš
 
 
9-97-10-82311
3.Svoboda AlešKolbert David-1071310 3121
4.Telecká JanaZáděra Luboš-4-6-9  0322
5.Palát Jiří ml.Pavlicová Renata689  3032
6.Kolůch JaroslavNovák Lukáš656  3042
7.Telecká JanaKolbert David-1394-7-92343
8.Palát Jiří ml.Záděra Luboš9-11106 3153
9.Kolůch JaroslavPavlicová Renata646  3063
10.Svoboda AlešNovák Lukáš-81085 3173
11.Palát Jiří ml.Kolbert David77-4-983283
12.Kolůch JaroslavZáděra Luboš456  3093
13.Svoboda AlešPavlicová Renata-97107 31103
14.Telecká JanaNovák Lukáš-109   11  
15.Kolůch JaroslavKolbert David         
16.Svoboda AlešZáděra Luboš         
17.Telecká JanaPavlicová Renata         
18.Palát Jiří ml.Novák Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Aleš30Kolbert David12
Telecká Jana02Záděra Luboš12
Palát Jiří ml.30Pavlicová Renata03
Kolůch Jaroslav30Novák Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno BVrchní
rozhodčí:
Táborský Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:35541:613TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fila Martin
Třináctý Richard
 
 
Kamenický Tomáš
Mikuš Juraj
 
 
-2-89-7 1301
2.Traxler Jan
Táborský Jindřich
 
 
Adámek Aleš
Weiser Daniel
 
 
9-778 3111
3.Fila MartinWeiser Daniel5-119-9-82312
4.Táborský JindřichAdámek Aleš-5910-3-42313
5.Třináctý RichardKamenický Tomáš12-9-5-2 1314
6.Traxler JanMikuš Juraj-887-963224
7.Táborský JindřichWeiser Daniel-8-4-6  0325
8.Třináctý RichardAdámek Aleš-7-6-8  0326
9.Traxler JanKamenický Tomáš-11667 3136
10.Fila MartinMikuš Juraj76-7-7-42337
11.Třináctý RichardWeiser Daniel-49-6-10 1338
12.Traxler JanAdámek Aleš8-489 3148
13.Fila MartinKamenický Tomáš16129  3058
14.Táborský JindřichMikuš Juraj10-9-8-8 1359
15.Traxler JanWeiser Daniel8-5-9-12 13510
16.Fila MartinAdámek Aleš4    10  
17.Táborský JindřichKamenický Tomáš         
18.Třináctý RichardMikuš Juraj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fila Martin12Weiser Daniel40
Táborský Jindřich03Adámek Aleš21
Třináctý Richard03Kamenický Tomáš12
Traxler Jan31Mikuš Juraj21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov AVrchní
rozhodčí:
Šnajdr Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1015:35364:500TJ Sokol Brno I B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boruta Vladislav
Šnajdr Michal
 
 
Charitonov Vitalij
Laicman Petr
 
 
-5-6-5  0301
2.Vašíček Pavel
Nikl Pavel
 
 
Herník Miloslav
Prachař Marek
 
 
-2-9-9  0302
3.Nikl PavelCharitonov Vitalij9-61-553212
4.Šnajdr MichalPrachař Marek-8-4-2  0313
5.Boruta VladislavHerník Miloslav-7-5-7  0314
6.Vašíček PavelLaicman Petr-6-812-7 1315
7.Šnajdr MichalCharitonov Vitalij-2-3-3  0316
8.Boruta VladislavPrachař Marek9-1-4-7 1317
9.Vašíček PavelHerník Miloslav-1010611 3127
10.Nikl PavelLaicman Petr-111167 3137
11.Boruta VladislavCharitonov Vitalij-4-2-6  0338
12.Vašíček PavelPrachař Marek6-5-6-5 1339
13.Nikl PavelHerník Miloslav-52107 3149
14.Šnajdr MichalLaicman Petr-6-4-5  03410
15.Vašíček PavelCharitonov Vitalij5    10  
16.Nikl PavelPrachař Marek         
17.Šnajdr MichalHerník Miloslav         
18.Boruta VladislavLaicman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nikl Pavel30Charitonov Vitalij21
Šnajdr Michal03Prachař Marek30
Boruta Vladislav03Herník Miloslav12
Vašíček Pavel12Laicman Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice AVrchní
rozhodčí:
Němec Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 113, Rebešovice, 66461, sportovní areál TJ Sokol RebešoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:31340:419SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Radek
Fischer Karel
 
 
Havel Vojtěch
Kuča Jan
 
 
-4-69-7 1301
2.Lučko Martin
Tůma Karel
 
 
Orság David
Gřunděl Matěj
 
 
-4-8-8  0302
3.Tůma KarelHavel Vojtěch-2-5-4  0303
4.Lučko MartinGřunděl Matěj-8-87-9 1304
5.Černý RadekKuča Jan-5-7-8  0305
6.Fischer KarelJeřábek Vladimír-9596 3115
7.Lučko MartinHavel Vojtěch-10-9-9  0316
8.Černý RadekGřunděl Matěj-9-1487-72317
9.Fischer KarelKuča Jan-36-7-8 1318
10.Tůma KarelJeřábek Vladimír5-7-910-92319
11.Černý RadekHavel Vojtěch-9-8-9  03110
12.Fischer KarelGřunděl Matěj         
13.Tůma KarelKuča Jan         
14.Lučko MartinJeřábek Vladimír         
15.Fischer KarelHavel Vojtěch         
16.Tůma KarelGřunděl Matěj         
17.Lučko MartinKuča Jan         
18.Černý RadekJeřábek Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tůma Karel02Havel Vojtěch30
Lučko Martin02Gřunděl Matěj20
Černý Radek03Kuča Jan20
Fischer Karel11Jeřábek Vladimír11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy