Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:Bílová Petra
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRAJ - Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:Makovický Petr
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:36716:691nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filák Tomáš
Pečinka Lukáš
 
 
Laicman Petr
Charitonov Vitalij
 
 
87-8-8113210
2.Bíla Jindřich
Peterka Ondřej
 
 
Poledňa Martin
Martinčík Tomáš
 
 
21010  3020
3.Bíla JindřichCharitonov Vitalij3-9611 3130
4.Peterka OndřejPoledňa Martin8610  3040
5.Filák TomášMartinčík Tomáš39-55 3150
6.Pečinka LukášLaicman Petr-78-79-52351
7.Peterka OndřejCharitonov Vitalij6-7-73-52352
8.Filák TomášPoledňa Martin11-4-9-13 1353
9.Pečinka LukášMartinčík Tomáš-7-981093263
10.Bíla JindřichLaicman Petr8-8-5-9 1364
11.Filák TomášCharitonov Vitalij-10-12-9  0365
12.Pečinka LukášPoledňa Martin-7-6-9  0366
13.Bíla JindřichMartinčík Tomáš7-87-7-72367
14.Peterka OndřejLaicman Petr61-10-653277
15.Pečinka LukášCharitonov Vitalij8-5-311-72378
16.Bíla JindřichPoledňa Martin711-8-7-72379
17.Peterka OndřejMartinčík Tomáš-102105 3189
18.Filák TomášLaicman Petr1158  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bíla Jindřich13Charitonov Vitalij31
Peterka Ondřej31Poledňa Martin31
Filák Tomáš22Martinčík Tomáš13
Pečinka Lukáš13Laicman Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33666:608nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jaroslav
Ondrovčák Radek
 
 
Gřunděl Matěj
Orság David
 
 
-47-916-72301
2.Vybíral Pavel
Vybíral Matouš
 
 
Jeřábek Vladimír
Havel Vojtěch
 
 
43-108 3111
3.Ondrovčák RadekHavel Vojtěch-8-8-6  0312
4.Marek JaroslavJeřábek Vladimír9610  3022
5.Vybíral MatoušGřunděl Matěj-7-9-5  0323
6.Vybíral PavelOrság David546  3033
7.Marek JaroslavHavel Vojtěch613  3043
8.Vybíral MatoušJeřábek Vladimír96-116 3153
9.Vybíral PavelGřunděl Matěj466  3063
10.Ondrovčák RadekOrság David-866-8-72364
11.Vybíral MatoušHavel Vojtěch66-12-5-72365
12.Vybíral PavelJeřábek Vladimír8-12-8-2 1366
13.Ondrovčák RadekGřunděl Matěj-5-7-4  0367
14.Marek JaroslavOrság David67-7-883277
15.Vybíral PavelHavel Vojtěch451  3087
16.Ondrovčák RadekJeřábek Vladimír-3-35583297
17.Marek JaroslavGřunděl Matěj5-9-126-112398
18.Vybíral MatoušOrság David-3-968-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondrovčák Radek13Havel Vojtěch22
Marek Jaroslav31Jeřábek Vladimír13
Vybíral Matouš13Gřunděl Matěj31
Vybíral Pavel31Orság David22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice AVrchní
rozhodčí:
Němec Stanislav
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 113, Rebešovice, 66461, sportovní areál TJ Sokol RebešoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18521:438TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Radek
Tůma Karel
 
 
Pavlicová Renata
Záděra Luboš
 
 
10106  3010
2.Lučko Martin
Fischer Karel
 
 
Škorpík Jan
Záděra Kamil
 
 
6-1138 3120
3.Tůma KarelPavlicová Renata-9-8-4  0321
4.Lučko MartinZáděra Luboš678  3031
5.Černý RadekŠkorpík Jan-101529 3141
6.Fischer KarelZáděra Kamil799  3051
7.Lučko MartinPavlicová Renata9-8-11893261
8.Černý RadekZáděra Luboš443  3071
9.Fischer KarelŠkorpík Jan7-867 3181
10.Tůma KarelZáděra Kamil55-86 3191
11.Černý RadekPavlicová Renata-116-3-5 1392
12.Fischer KarelZáděra Luboš-97-84-62393
13.Tůma KarelŠkorpík Jan-5-58-7 1394
14.Lučko MartinZáděra Kamil6212  30104
15.Fischer KarelPavlicová Renata-1056  21  
16.Tůma KarelZáděra Luboš         
17.Lučko MartinŠkorpík Jan         
18.Černý RadekZáděra Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tůma Karel12Pavlicová Renata21
Lučko Martin30Záděra Luboš12
Černý Radek21Škorpík Jan12
Fischer Karel21Záděra Kamil03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20522:465TJ Sokol Vracov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Vít
Kouřil Přemysl
 
 
Kamenický Tomáš
Mikuš Juraj
 
 
-4-7-9  0301
2.Vašíček Pavel
Nikl Pavel
 
 
Adámek Aleš
Weiser Daniel
 
 
-996-563211
3.Nikl PavelAdámek Aleš584  3021
4.Kouřil VítMikuš Juraj364  3031
5.Kouřil PřemyslKamenický Tomáš-7778 3141
6.Vašíček PavelWeiser Daniel9-8-411-72342
7.Kouřil VítAdámek Aleš713-77 3152
8.Kouřil PřemyslMikuš Juraj-7-8-9  0353
9.Vašíček PavelKamenický Tomáš796  3063
10.Nikl PavelWeiser Daniel111310  3073
11.Kouřil PřemyslAdámek Aleš8-4-7-6 1374
12.Vašíček PavelMikuš Juraj-8559 3184
13.Nikl PavelKamenický Tomáš-12-866103294
14.Kouřil VítWeiser Daniel7-982 31104
15.Vašíček PavelAdámek Aleš         
16.Nikl PavelMikuš Juraj         
17.Kouřil VítKamenický Tomáš         
18.Kouřil PřemyslWeiser Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nikl Pavel30Adámek Aleš12
Kouřil Vít30Mikuš Juraj12
Kouřil Přemysl12Kamenický Tomáš03
Vašíček Pavel21Weiser Daniel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno BVrchní
rozhodčí:
Táborský Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:38722:735TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Traxler Jan
Třináctý Richard
 
 
Kozubík Pavel
Mergenthalová Petra
 
 
6-8-95-62301
2.Fila Martin
Táborský Jindřich
 
 
Pavelka Jakub
Střítežský Roman
 
 
966  3011
3.Fila MartinKozubík Pavel810-5-5-82312
4.Táborský JindřichPavelka Jakub-8-10-9  0313
5.Třináctý RichardStřítežský Roman-8-99-7 1314
6.Traxler JanMergenthalová Petra-82-18113224
7.Táborský JindřichKozubík Pavel-8-78-9 1325
8.Třináctý RichardPavelka Jakub139-128 3135
9.Traxler JanStřítežský Roman98-8-10-102336
10.Fila MartinMergenthalová Petra7-7-24-92337
11.Třináctý RichardKozubík Pavel-91398 3147
12.Traxler JanPavelka Jakub118-9-1393257
13.Fila MartinStřítežský Roman310-48 3167
14.Táborský JindřichMergenthalová Petra897  3077
15.Traxler JanKozubík Pavel12-7-6-9 1378
16.Fila MartinPavelka Jakub9-7109 3188
17.Táborský JindřichStřítežský Roman-96-8-10 1389
18.Třináctý RichardMergenthalová Petra11-6-6-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fila Martin22Kozubík Pavel31
Táborský Jindřich13Pavelka Jakub13
Třináctý Richard22Střítežský Roman31
Traxler Jan22Mergenthalová Petra22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I AVrchní
rozhodčí:
Kvardová Dana
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:12454:346TJ Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palát Jiří ml.
Svoboda Aleš
 
 
Trgo Miloš
Lorenc David
 
 
-98-7693210
2.Mocek Jan
Kolůch Jaroslav
 
 
Kosík Tomáš
Buriánek Patrik
 
 
51-9-1243220
3.Svoboda AlešKosík Tomáš-96105 3130
4.Palát Jiří ml.Lorenc David36-95 3140
5.Kolůch JaroslavBuriánek Patrik569  3050
6.Mocek JanTrgo Miloš-76-105133260
7.Palát Jiří ml.Kosík Tomáš913-98 3170
8.Kolůch JaroslavLorenc David1105  3080
9.Mocek JanBuriánek Patrik958  3090
10.Svoboda AlešTrgo Miloš9-1-9-12 1391
11.Kolůch JaroslavKosík Tomáš765  30101
12.Mocek JanLorenc David         
13.Svoboda AlešBuriánek Patrik         
14.Palát Jiří ml.Trgo Miloš         
15.Mocek JanKosík Tomáš         
16.Svoboda AlešLorenc David         
17.Palát Jiří ml.Buriánek Patrik         
18.Kolůch JaroslavTrgo Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Aleš11Kosík Tomáš03
Palát Jiří ml.20Lorenc David02
Kolůch Jaroslav30Buriánek Patrik02
Mocek Jan20Trgo Miloš11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy