Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CVrchní
rozhodčí:
Kvardová Dana
HOSTUJÍCÍ:Orel Ivančice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1034:38658:670Orel Ivančice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvarda Lubomír
Čech Jiří
 
 
Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
-11-9-7  0301
2.Musil Ondřej
Prachař Marek
 
 
Štěpán Libor
Šlapanský Jan
 
 
-99108 3111
3.Prachař MarekŠtěpán Libor45-6-9123221
4.Čech JiříCísarík Pavel-8-3-8  0322
5.Musil OndřejPeška Ladislav-556-4-82323
6.Kvarda LubomírŠlapanský Jan3-7107 3133
7.Čech JiříŠtěpán Libor-5-258-62334
8.Musil OndřejCísarík Pavel-957-7-82335
9.Kvarda LubomírPeška Ladislav559  3045
10.Prachař MarekŠlapanský Jan74-64 3155
11.Musil OndřejŠtěpán Libor8-57-3-92356
12.Kvarda LubomírCísarík Pavel97-12-8-62357
13.Prachař MarekPeška Ladislav-1489-1073267
14.Čech JiříŠlapanský Jan9-11711 3177
15.Kvarda LubomírŠtěpán Libor-8-76-7 1378
16.Prachař MarekCísarík Pavel7-96-6-92379
17.Čech JiříPeška Ladislav-2-7-7  03710
18.Musil OndřejŠlapanský Jan-12-3   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prachař Marek31Štěpán Libor31
Čech Jiří13Císarík Pavel40
Musil Ondřej03Peška Ladislav22
Kvarda Lubomír22Šlapanský Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky BVrchní
rozhodčí:
Záděra František
HOSTUJÍCÍ:TJ Šošůvka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:33392:473TJ Šošůvka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záděra Kamil
Kolbert Radek
 
 
Bezděk Luboš
Kutil Libor
 
 
-87-610-82301
2.Křupala Vladislav
Vašulín Karel
 
 
Obalil Jiří
Cetkovský Martin
 
 
4-6-9893211
3.Vašulín KarelKutil Libor-6-4-7  0312
4.Záděra KamilBezděk Luboš83-9-10-102313
5.Křupala VladislavCetkovský Martin-7-86-6 1314
6.Kolbert RadekObalil Jiří-7-6-3  0315
7.Záděra KamilKutil Libor8-7-5-8 1316
8.Křupala VladislavBezděk Luboš-9-8-7  0317
9.Kolbert RadekCetkovský Martin-7-7-6  0318
10.Vašulín KarelObalil Jiří-8978 3128
11.Křupala VladislavKutil Libor-410-78-122329
12.Kolbert RadekBezděk Luboš-4-8-9  03210
13.Vašulín KarelCetkovský Martin         
14.Záděra KamilObalil Jiří         
15.Kolbert RadekKutil Libor         
16.Vašulín KarelBezděk Luboš         
17.Záděra KamilCetkovský Martin         
18.Křupala VladislavObalil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vašulín Karel11Kutil Libor30
Záděra Kamil02Bezděk Luboš30
Křupala Vladislav03Cetkovský Martin20
Kolbert Radek03Obalil Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bučovice AVrchní
rozhodčí:
Bil Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skolni 711, Bucovice, Telocvicna ZSRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:33363:483TJ Sokol Hlubočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bil Martin
Spirit Michal
 
 
Kovář Jakub
Baričák Marek
 
 
10-9-9-5 1301
2.Macháň David
Rotrekl Martin
 
 
Navrátil Václav
Procházka Miroslav
 
 
8138  3011
3.Spirit MichalKovář Jakub-7-6-7  0312
4.Bil MartinNavrátil Václav-5-79-11 1313
5.Rotrekl MartinBaričák Marek-5-7-8  0314
6.Macháň DavidProcházka Miroslav-97910 3124
7.Bil MartinKovář Jakub-6-7-3  0325
8.Rotrekl MartinNavrátil Václav-8-9-2  0326
9.Macháň DavidBaričák Marek-59-6-9 1327
10.Spirit MichalProcházka Miroslav7-99-6103237
11.Rotrekl MartinKovář Jakub-6-9-5  0338
12.Macháň DavidNavrátil Václav-5-3-1  0339
13.Spirit MichalBaričák Marek8-3-6-10 13310
14.Bil MartinProcházka Miroslav         
15.Macháň DavidKovář Jakub         
16.Spirit MichalNavrátil Václav         
17.Bil MartinBaričák Marek         
18.Rotrekl MartinProcházka Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Spirit Michal12Kovář Jakub30
Bil Martin02Navrátil Václav30
Rotrekl Martin03Baričák Marek30
Macháň David12Procházka Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BVrchní
rozhodčí:
Chlíbek David
HOSTUJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:942:33732:704nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pernička Pavel
Chlíbek David
 
 
Vojtěch Martin
Vojtěch Tomáš
 
 
7-1255 3110
2.Trávníček Tomáš
Hanák Petr
 
 
Paták Radek
Škorpík Jan
 
 
-67-8-6 1311
3.Hanák PetrPaták Radek910-4-7-52312
4.Pernička PavelVojtěch Martin104-9-9-32313
5.Chlíbek DavidŠkorpík Jan-9-9144-92314
6.Trávníček TomášVojtěch Tomáš10411  3024
7.Pernička PavelPaták Radek-6-9-13  0325
8.Chlíbek DavidVojtěch Martin9-767 3135
9.Trávníček Tomᚊkorpík Jan687  3045
10.Hanák PetrVojtěch Tomáš5-496 3155
11.Chlíbek DavidPaták Radek-8-396-92356
12.Trávníček TomášVojtěch Martin114-6-693266
13.Hanák PetrŠkorpík Jan-913-98-102367
14.Pernička PavelVojtěch Tomáš886  3077
15.Trávníček TomášPaták Radek-710-83-72378
16.Hanák PetrVojtěch Martin13-868 3188
17.Pernička PavelŠkorpík Jan-495-4-162389
18.Chlíbek DavidVojtěch Tomáš999  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanák Petr22Paták Radek40
Pernička Pavel13Vojtěch Martin13
Chlíbek David22Škorpík Jan31
Trávníček Tomáš31Vojtěch Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko BVrchní
rozhodčí:
Přikryl Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2343:113KST Blansko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaluža Tomáš
Petr Michal
 
 
Hasala Petr
Masařík Michal
 
 
7-659 3110
2.Voráč Pavel
Přikryl Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Přikryl JiříHasala Petr-7642 3130
4.Kaluža TomášFiala Jan511  3040
5.Petr MichalMasařík Michal444  3050
6.Voráč PavelWO    3060
7.Kaluža TomášHasala Petr533  3070
8.Petr MichalFiala Jan435  3080
9.Voráč PavelMasařík Michal196  3090
10.Přikryl JiříWO    30100
11.Petr MichalHasala Petr5312  30  
12.Voráč PavelFiala Jan         
13.Přikryl JiříMasařík Michal         
14.Kaluža Tomáš         
15.Voráč PavelHasala Petr         
16.Přikryl JiříFiala Jan         
17.Kaluža TomášMasařík Michal         
18.Petr Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Přikryl Jiří10Hasala Petr02
Kaluža Tomáš20Fiala Jan02
Petr Michal20Masařík Michal02
Voráč Pavel10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim AVrchní
rozhodčí:
Fučík Petr
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:31322:432STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šplíchal Jiří
Štěpánek Luděk
 
 
Křepela Radim
Krása Petr ml.
 
 
-1-39-9 1301
2.Fučík Petr
Vermouzek František
 
 
Těžký Pavel
Pačinek Jakub
 
 
-8-98-11 1302
3.Šplíchal JiříPačinek Jakub-3-9-12  0303
4.Štěpánek LuděkKřepela Radim-7-1-1  0304
5.Fučík PetrKrása Petr ml.85-67 3114
6.Vermouzek FrantišekTěžký Pavel-135-28-72315
7.Štěpánek LuděkPačinek Jakub-5-4-9  0316
8.Fučík PetrKřepela Radim7-5-5-8 1317
9.Vermouzek FrantišekKrása Petr ml.78-8-7-52318
10.Šplíchal JiříTěžký Pavel-10-7-10  0319
11.Fučík PetrPačinek Jakub-68-5-5 13110
12.Vermouzek FrantišekKřepela Radim         
13.Šplíchal JiříKrása Petr ml.         
14.Štěpánek LuděkTěžký Pavel         
15.Vermouzek FrantišekPačinek Jakub         
16.Šplíchal JiříKřepela Radim         
17.Štěpánek LuděkKrása Petr ml.         
18.Fučík PetrTěžký Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šplíchal Jiří02Pačinek Jakub30
Štěpánek Luděk02Křepela Radim20
Fučík Petr12Krása Petr ml.11
Vermouzek František02Těžký Pavel20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy