Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ivančice AVrchní
rozhodčí:
Šlapanský Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Šošůvka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chřestová 262/22, 66491 IvančiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:32666:614Orel Ivančice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
Cetkovský Martin
Obalil Jiří
 
 
-10568 3110
2.Štěpán Libor
Šlapanský Jan
 
 
Bezděk Luboš
Kutil Libor
 
 
-4-107983220
3.Císarík PavelBezděk Luboš574  3030
4.Peška LadislavKutil Libor-7-35-11 1331
5.Šlapanský JanCetkovský Martin-137-6-12 1332
6.Štěpán LiborObalil Jiří647  3042
7.Peška LadislavBezděk Luboš-48-68-92343
8.Šlapanský JanKutil Libor-7-11-9  0344
9.Štěpán LiborCetkovský Martin4911  3054
10.Císarík PavelObalil Jiří-10-8-9  0355
11.Šlapanský JanBezděk Luboš-6-3138-62356
12.Štěpán LiborKutil Libor9-337 3166
13.Císarík PavelCetkovský Martin8-826 3176
14.Peška LadislavObalil Jiří8-9-8493286
15.Štěpán LiborBezděk Luboš-9-98-8 1387
16.Císarík PavelKutil Libor4-67-973297
17.Peška LadislavCetkovský Martin1-9-118632107
18.Šlapanský JanObalil Jiří9-82  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Císarík Pavel31Bezděk Luboš31
Peška Ladislav22Kutil Libor22
Šlapanský Jan03Cetkovský Martin13
Štěpán Libor31Obalil Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky BVrchní
rozhodčí:
Vališ Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:25562:519Orel Silůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paták Zdeněk
Ertl Jakub
 
 
Dočekal Petr
Kopřiva Tomáš
 
 
8-7-8793210
2.Vališ Petr
Škorpík Jan
 
 
Prachař Marek
Musil Ondřej
 
 
6-849 3120
3.Ertl JakubDočekal Petr537  3030
4.Vališ PetrPrachař Marek6-9-12-8 1331
5.Škorpík JanMusil Ondřej14-11109 3141
6.Paták ZdeněkKopřiva Tomáš78-96 3151
7.Vališ PetrDočekal Petr99-68 3161
8.Škorpík JanPrachař Marek-711512 3171
9.Paták ZdeněkMusil Ondřej8-765 3181
10.Ertl JakubKopřiva Tomáš8-104-673291
11.Škorpík JanDočekal Petr-9-465-42392
12.Paták ZdeněkPrachař Marek-10-6-5  0393
13.Ertl JakubMusil Ondřej-7-8-6  0394
14.Vališ PetrKopřiva Tomáš-7-9-5  0395
15.Paták ZdeněkDočekal Petr592  30105
16.Ertl JakubPrachař Marek-11    01  
17.Vališ PetrMusil Ondřej         
18.Škorpík JanKopřiva Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ertl Jakub21Dočekal Petr13
Vališ Petr12Prachař Marek21
Škorpík Jan21Musil Ondřej12
Paták Zdeněk31Kopřiva Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany AVrchní
rozhodčí:
Daněk Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8418:311TJ Sokol Hlubočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daněk Zdeněk ml.
Navrátil Václav
 
 
Pernička Pavel
Chlíbek David
 
 
89-6-7-102301
2.Sirbu Jakub
Kovář Jakub
 
 
Havránek Lukáš
Burda Radim
 
 
8-7-6993211
3.Sirbu JakubPernička Pavel-85811 3121
4.Navrátil VáclavChlíbek David595  3031
5.Daněk Zdeněk ml.Havránek Lukáš747  3041
6.Kovář JakubBurda Radim676  3051
7.Navrátil VáclavPernička Pavel658  3061
8.Daněk Zdeněk ml.Chlíbek David565  3071
9.Kovář JakubHavránek Lukáš-10796 3181
10.Sirbu JakubBurda Radim875  3091
11.Daněk Zdeněk ml.Pernička Pavel10-974 31101
12.Kovář JakubChlíbek David         
13.Sirbu JakubHavránek Lukáš         
14.Navrátil VáclavBurda Radim         
15.Kovář JakubPernička Pavel         
16.Sirbu JakubChlíbek David         
17.Navrátil VáclavHavránek Lukáš         
18.Daněk Zdeněk ml.Burda Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sirbu Jakub20Pernička Pavel03
Navrátil Václav20Chlíbek David02
Daněk Zdeněk ml.30Havránek Lukáš02
Kovář Jakub20Burda Radim02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá AVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bučovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34652:650TJ Cemo Mokrá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paták Radek
Kvapil Zdeněk
 
 
Bil Martin
Spirit Michal
 
 
-10-128-4 1301
2.Vojtěch Martin
Vojtěch Tomáš
 
 
Dragan Tomáš
Macháň David
 
 
-9-8-10  0302
3.Kvapil ZdeněkMacháň David-9854 3112
4.Paták RadekDragan Tomáš8611  3022
5.Vojtěch TomášBil Martin-5-8-8  0323
6.Vojtěch MartinSpirit Michal-7-7-5  0324
7.Paták RadekMacháň David86-7-863234
8.Vojtěch TomášDragan Tomáš578  3044
9.Vojtěch MartinBil Martin9-586 3154
10.Kvapil ZdeněkSpirit Michal9-87-573264
11.Vojtěch TomášMacháň David9-9-5-7 1365
12.Vojtěch MartinDragan Tomáš-98-311-52366
13.Kvapil ZdeněkBil Martin5-78-5-32367
14.Paták RadekSpirit Michal854  3077
15.Vojtěch MartinMacháň David-7-106-7 1378
16.Kvapil ZdeněkDragan Tomáš986  3088
17.Paták RadekBil Martin-7-34983298
18.Vojtěch TomášSpirit Michal-11-896932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kvapil Zdeněk31Macháň David22
Paták Radek40Dragan Tomáš13
Vojtěch Tomáš22Bil Martin22
Vojtěch Martin13Spirit Michal13
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany AVrchní
rozhodčí:
Hejdušek Ivan
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
11:47Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:32324:458STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Busta Stanislav
Hejdušek Ivan
 
 
Křepela Radim
Krása Petr ml.
 
 
-4-5-7  0301
2.Götz Bořivoj
Hrabal Marek
 
 
Těžký Pavel
Pačinek Jakub
 
 
-6-3-3  0302
3.Götz BořivojPačinek Jakub-9-49-4 1303
4.Hejdušek IvanKrása Petr ml.-789-10-82304
5.Hrabal MarekKřepela Radim-2-3-4  0305
6.Busta StanislavTěžký Pavel968  3015
7.Hejdušek IvanPačinek Jakub7-10-111-42316
8.Hrabal MarekKrása Petr ml.-7-7-9  0317
9.Busta StanislavKřepela Radim106-3-8103227
10.Götz BořivojTěžký Pavel-7-5-6  0328
11.Hrabal MarekPačinek Jakub-8-69-4 1329
12.Busta StanislavKrása Petr ml.-10-10-4  03210
13.Götz BořivojKřepela Radim         
14.Hejdušek IvanTěžký Pavel         
15.Busta StanislavPačinek Jakub         
16.Götz BořivojKrása Petr ml.         
17.Hejdušek IvanKřepela Radim         
18.Hrabal MarekTěžký Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Götz Bořivoj02Pačinek Jakub30
Hejdušek Ivan02Krása Petr ml.30
Hrabal Marek03Křepela Radim11
Busta Stanislav21Těžký Pavel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim AVrchní
rozhodčí:
Šípka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33694:662nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smolík Milan
Šípka Zdeněk
 
 
Zukal Adam
Petr Michal
 
 
-11-59-10 1301
2.Fučík Petr
Cvrkal Rudolf
 
 
Kaluža Tomáš
Voráč Pavel
 
 
1087  3011
3.Cvrkal RudolfZukal Adam-113-9843221
4.Fučík PetrPetr Michal-85-116-32322
5.Smolík MilanKaluža Tomáš589  3032
6.Šípka ZdeněkVoráč Pavel976  3042
7.Fučík PetrZukal Adam-6-55-9 1343
8.Smolík MilanPetr Michal-10-8-6  0344
9.Šípka ZdeněkKaluža Tomáš698  3054
10.Cvrkal RudolfVoráč Pavel-98813 3164
11.Smolík MilanZukal Adam8-6-97-72365
12.Šípka ZdeněkPetr Michal8-8-9-5 1366
13.Cvrkal RudolfKaluža Tomáš9712  3076
14.Fučík PetrVoráč Pavel6-8-72-102377
15.Šípka ZdeněkZukal Adam-10-8-12  0378
16.Cvrkal RudolfPetr Michal15-1013-783288
17.Fučík PetrKaluža Tomáš9-883 3198
18.Smolík MilanVoráč Pavel-99-7-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cvrkal Rudolf40Zukal Adam31
Fučík Petr13Petr Michal31
Smolík Milan13Kaluža Tomáš04
Šípka Zdeněk22Voráč Pavel22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy