Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vyškov AVrchní
rozhodčí:
Srna Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sochorova 552/15, tělocvična SOŠ Vyškov (odbočit z hlavní u benzinky CAROIL, pak první doleva, a pak po 200 metrech doprava a dozádu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:38730:737nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kapusta Ján
Libánek Ondřej
 
 
Javůrek Martin
Vičík Oldřich
 
 
-4-697-82301
2.Srna Antonín
Olejníček Vojtěch
 
 
Slavíček Martin
Rozman Michal
 
 
67-9-693211
3.Srna AntonínJavůrek Martin-2-89-8 1312
4.Libánek OndřejSlavíček Martin-7-941083222
5.Trávniček BorisVičík Oldřich8-8-131163232
6.Kapusta JánRozman Michal811-97 3142
7.Libánek OndřejJavůrek Martin-10-114-14 1343
8.Trávniček BorisSlavíček Martin-9-7-5  0344
9.Kapusta JánVičík Oldřich149-6-7-112345
10.Srna AntonínRozman Michal8610  3055
11.Trávniček BorisJavůrek Martin7-119-5-82356
12.Kapusta JánSlavíček Martin-910-7863266
13.Srna AntonínVičík Oldřich89-138 3176
14.Libánek OndřejRozman Michal734  3086
15.Kapusta JánJavůrek Martin-5-8-10  0387
16.Srna AntonínSlavíček Martin8-55-3-82388
17.Libánek OndřejVičík Oldřich-109-4-8 1389
18.Trávniček BorisRozman Michal810-87 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Srna Antonín22Javůrek Martin40
Libánek Ondřej22Slavíček Martin22
Trávniček Boris22Vičík Oldřich22
Kapusta Ján22Rozman Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
Studýnka Antonín
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:41693:705KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mosnák Milan
Hoch Vítek
 
 
Andorko Pavel
Nechvátal Petr
 
 
-10-8-9  0301
2.Mocek Milan
Jangl Marek
 
 
Vybíral Matouš
Adam Petr
 
 
-3-7-5  0302
3.Jangl MarekVybíral Matouš-8-6-4  0303
4.Mocek MilanAndorko Pavel59-96 3113
5.Hoch VítekNechvátal Petr-3-12-8  0314
6.Mosnák MilanAdam Petr-7714-11-72315
7.Mocek MilanVybíral Matouš79-8-693225
8.Hoch VítekAndorko Pavel-5-988-52326
9.Mosnák MilanNechvátal Petr-7-9-9  0327
10.Jangl MarekAdam Petr-74107 3137
11.Hoch VítekVybíral Matouš7-9-98-72338
12.Mosnák MilanAndorko Pavel-7-439103248
13.Jangl MarekNechvátal Petr744  3058
14.Mocek MilanAdam Petr4-95-983268
15.Mosnák MilanVybíral Matouš58-8-6-102369
16.Jangl MarekAndorko Pavel610-8-1383279
17.Mocek MilanNechvátal Petr-83108 3189
18.Hoch VítekAdam Petr8-10-12-10 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jangl Marek31Vybíral Matouš31
Mocek Milan40Andorko Pavel13
Hoch Vítek04Nechvátal Petr22
Mosnák Milan13Adam Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BVrchní
rozhodčí:
Frolek Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:20528:472TJ Jiskra Strážnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frolek Radek
Morávek Jindřich
 
 
Čechovský Martin
Čechovský Václav
 
 
-6-4-9  0301
2.Vránová Radana
Obrdlík Štěpán
 
 
Mikeska Michal
Drábek Ivo
 
 
810-612 3111
3.Morávek JindřichMikeska Michal11-8-105113221
4.Frolek RadekČechovský Václav347  3031
5.Vránová RadanaKrál Jiří119-98 3141
6.Obrdlík ŠtěpánDrábek Ivo674  3051
7.Frolek RadekMikeska Michal66-94 3161
8.Vránová RadanaČechovský Václav99-8-6-62362
9.Obrdlík ŠtěpánKrál Jiří9-10-9563272
10.Morávek JindřichDrábek Ivo-610-6873282
11.Vránová RadanaMikeska Michal-45-9-9 1383
12.Obrdlík ŠtěpánČechovský Martin78-75 3193
13.Morávek JindřichKrál Jiří8-111010 31103
14.Frolek RadekDrábek Ivo12    10  
15.Obrdlík ŠtěpánMikeska Michal         
16.Morávek JindřichČechovský Martin         
17.Frolek RadekKrál Jiří         
18.Vránová RadanaDrábek Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Morávek Jindřich30Mikeska Michal12
Frolek Radek20Čechovský Václav11
Vránová Radana12Král Jiří03
Obrdlík Štěpán30Drábek Ivo02
   Čechovský Martin01
Střídání Čechovský Matin za Čechovský Václav



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:33548:581nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brhel Richard
Oleskevych Oleksandr
 
 
Fábo Ján
Kubín Jiří
 
 
-59-3-10 1301
2.Veselý Jan
Gallus Petr st.
 
 
Šmídek Roman
Pelikán Jan
 
 
-5-76-7 1302
3.Brhel RichardFábo Ján-5-9-7  0303
4.Oleskevych OleksandrPelikán Jan764  3013
5.Gallus Petr st.Kubín Jiří9-9-6963223
6.Veselý JanŠmídek Roman-6811-633233
7.Oleskevych OleksandrFábo Ján6-7-8-9 1334
8.Gallus Petr st.Pelikán Jan-5-4-3  0335
9.Veselý JanKubín Jiří-6-78793245
10.Brhel RichardŠmídek Roman10106  3055
11.Gallus Petr st.Fábo Ján-9-4-8  0356
12.Veselý JanPelikán Jan-6-5-5  0357
13.Brhel RichardKubín Jiří476  3067
14.Oleskevych OleksandrŠmídek Roman646  3077
15.Veselý JanFábo Ján-4-610-5 1378
16.Brhel RichardPelikán Jan9410  3088
17.Oleskevych OleksandrKubín Jiří656  3098
18.Gallus Petr st.Šmídek Roman-4-4-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brhel Richard31Fábo Ján40
Oleskevych Oleksandr31Pelikán Jan22
Gallus Petr st.13Kubín Jiří04
Veselý Jan22Šmídek Roman13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Bezucha Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14457:363T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybár Dušan ml.
Rybár Dušan st.
 
 
Baláž Branislav
Kalivoda Petr
 
 
-711611 3110
2.Jakubčík Roman
Juras Pavel
 
 
Grufík Kamil
Němeček Radek
 
 
-4674 3120
3.Rybár Dušan ml.Kalivoda Petr472  3030
4.Juras PavelGrufík Kamil6-11-111363240
5.Jakubčík RomanNěmeček Radek2107  3050
6.Rybár Dušan st.Baláž Branislav7-59-7-42351
7.Juras PavelKalivoda Petr-8-9-4  0352
8.Jakubčík RomanGrufík Kamil-7254 3162
9.Rybár Dušan st.Němeček Radek957  3072
10.Rybár Dušan ml.Baláž Branislav657  3082
11.Jakubčík RomanKalivoda Petr389  3092
12.Rybár Dušan st.Grufík Kamil-6-7-6  0393
13.Rybár Dušan ml.Němeček Radek926  30103
14.Juras PavelBaláž Branislav         
15.Rybár Dušan st.Kalivoda Petr         
16.Rybár Dušan ml.Grufík Kamil         
17.Juras PavelNěmeček Radek         
18.Jakubčík RomanBaláž Branislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rybár Dušan ml.30Kalivoda Petr12
Juras Pavel11Grufík Kamil12
Jakubčík Roman30Němeček Radek03
Rybár Dušan st.12Baláž Branislav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Švejda Alois
HOSTUJÍCÍ:SPIN Lednice ARozhodčí:Zajíc René
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:Himal Tomáš
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17504:437TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
Pagáč Martin
Bobrzyk David
 
 
7-848 3110
2.Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
Bednařík Marcel
Zítka Patrik
 
 
846  3020
3.Konečný JaroslavBednařík Marcel-6-2-7  0321
4.Zajíc RenéZítka Patrik-101189 3131
5.Himal TomášPagáč Martin864  3041
6.Damborský BohumilBobrzyk David3-985 3151
7.Zajíc RenéBednařík Marcel-89-79-82352
8.Himal TomášZítka Patrik978  3062
9.Damborský BohumilPagáč Martin1027  3072
10.Konečný JaroslavBobrzyk David-11859 3182
11.Himal TomášBednařík Marcel6-4-8-12 1383
12.Damborský BohumilZítka Patrik-11-661473293
13.Konečný JaroslavPagáč Martin7-5-1010932103
14.Zajíc RenéBobrzyk David584  30  
15.Damborský BohumilBednařík Marcel         
16.Konečný JaroslavZítka Patrik         
17.Zajíc RenéPagáč Martin         
18.Himal TomášBobrzyk David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Konečný Jaroslav21Bednařík Marcel30
Zajíc René11Zítka Patrik03
Himal Tomáš21Pagáč Martin03
Damborský Bohumil30Bobrzyk David02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy