Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vyškov AVrchní
rozhodčí:
Srna Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sochorova 552/15, tělocvična SOŠ Vyškov (odbočit z hlavní u benzinky CAROIL, pak první doleva, a pak po 200 metrech doprava a dozádu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:28578:567KST Vyškov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beránek Pavel
Libánek Ondřej
 
 
Šťavík Ondřej
Jangl Marek
 
 
10-511-7133210
2.Kapusta Ján
Srna Antonín
 
 
Mosnák Milan
Mocek Milan
 
 
9-1087 3120
3.Trávniček BorisMosnák Milan-8-179-112321
4.Libánek OndřejŠťavík Ondřej-9-78-2 1322
5.Beránek PavelMocek Milan727  3032
6.Kapusta JánJangl Marek-6776 3142
7.Libánek OndřejMosnák Milan-4-5-5  0343
8.Beránek PavelŠťavík Ondřej88-76 3153
9.Kapusta JánMocek Milan7-996 3163
10.Trávniček BorisJangl Marek7-86-993273
11.Beránek PavelMosnák Milan7-656 3183
12.Kapusta JánŠťavík Ondřej-9-9-9  0384
13.Trávniček BorisMocek Milan-8-199593294
14.Libánek OndřejJangl Marek-7-9-9  0395
15.Kapusta JánMosnák Milan-98-14932105
16.Trávniček BorisŠťavík Ondřej9-6-2-9 13  
17.Libánek OndřejMocek Milan         
18.Beránek PavelJangl Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trávniček Boris21Mosnák Milan22
Libánek Ondřej03Šťavík Ondřej21
Beránek Pavel30Mocek Milan03
Kapusta Ján31Jangl Marek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:40Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:28630:570TJ Jiskra Strážnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomeček Tomáš
Martinek Tomáš
 
 
Kosík Tomáš
Melichar Libor
 
 
-6-6-11  0301
2.Morávek Jindřich
Jamný Petr
 
 
Šebesta Štefan
Kraus Jan
 
 
598  3011
3.Jamný PetrMelichar Libor-12-948-112312
4.Tomeček TomášKosík Tomáš-7-12-8  0313
5.Frolek RadekKraus Jan878  3023
6.Morávek JindřichŠebesta Štefan9510  3033
7.Tomeček TomášMelichar Libor-210-3-7 1334
8.Frolek RadekKosík Tomáš10-6-9-7 1335
9.Morávek JindřichKraus Jan449  3045
10.Jamný PetrŠebesta Štefan467  3055
11.Frolek RadekMelichar Libor-87-8-3 1356
12.Morávek JindřichKosík Tomáš36-913 3166
13.Jamný PetrKraus Jan722  3076
14.Tomeček Tomᚊebesta Štefan718  3086
15.Morávek JindřichMelichar Libor-1-75-7 1387
16.Jamný PetrKosík Tomáš97-3-9-82388
17.Tomeček TomášKraus Jan-7656 3198
18.Frolek RadekŠebesta Štefan9-10-96732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jamný Petr22Melichar Libor40
Tomeček Tomáš22Kosík Tomáš31
Frolek Radek22Kraus Jan04
Morávek Jindřich31Šebesta Štefan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Bezucha Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:22596:515T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybár Dušan ml.
Rybár Dušan st.
 
 
Konečný Jaroslav
Zajíc René
 
 
9-9-66-52301
2.Jakubčík Roman
Šaur Ivo
 
 
Himal Tomáš
Pešek Oldřich
 
 
-9-10-9  0302
3.Rybár Dušan ml.Himal Tomáš6912  3012
4.Rybár Dušan st.Zajíc René458  3022
5.Šaur IvoKonečný Jaroslav311-66 3132
6.Jakubčík RomanPešek Oldřich612-93 3142
7.Rybár Dušan st.Himal Tomáš7-7-7-8 1343
8.Šaur IvoZajíc René6-4-7-7 1344
9.Jakubčík RomanKonečný Jaroslav6612  3054
10.Rybár Dušan ml.Pešek Oldřich379  3064
11.Šaur IvoHimal Tomáš910-8-1-82365
12.Jakubčík RomanZajíc René37-75 3175
13.Rybár Dušan ml.Konečný Jaroslav146-72 3185
14.Rybár Dušan st.Pešek Oldřich544  3095
15.Jakubčík RomanHimal Tomáš-9-9128-62396
16.Rybár Dušan ml.Zajíc René999  30106
17.Rybár Dušan st.Konečný Jaroslav         
18.Šaur IvoPešek Oldřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rybár Dušan ml.40Himal Tomáš31
Rybár Dušan st.21Zajíc René13
Šaur Ivo12Konečný Jaroslav03
Jakubčík Roman31Pešek Oldřich03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
Kalivoda Petr
HOSTUJÍCÍ:SPIN Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:34454:529SPIN Lednice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalivoda Petr
Polášek Zdenek
 
 
Pagáč Martin
Zítka Patrik
 
 
-78-6-3 1301
2.Darmovzal Zdeněk
Wirth Imrich
 
 
Bednařík Marcel
Vedral David
 
 
-9-7-6  0302
3.Polášek ZdenekVedral David-2-6-8  0303
4.Kalivoda PetrBednařík Marcel-99-6-5 1304
5.Wirth ImrichZítka Patrik13-106-6-42305
6.Darmovzal ZdeněkPagáč Martin12-796 3115
7.Kalivoda PetrVedral David-5-5-8  0316
8.Wirth ImrichBednařík Marcel-5-59-5 1317
9.Darmovzal ZdeněkZítka Patrik548  3027
10.Polášek ZdenekPagáč Martin-411-4-5 1328
11.Wirth ImrichVedral David-5-10-5  0329
12.Darmovzal ZdeněkBednařík Marcel186  3039
13.Polášek ZdenekZítka Patrik-885-673249
14.Kalivoda PetrPagáč Martin45-76 3159
15.Darmovzal ZdeněkVedral David3-2-7-6 13510
16.Polášek ZdenekBednařík Marcel-7    01  
17.Kalivoda PetrZítka Patrik         
18.Wirth ImrichPagáč Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Polášek Zdenek12Vedral David40
Kalivoda Petr12Bednařík Marcel21
Wirth Imrich03Zítka Patrik12
Darmovzal Zdeněk31Pagáč Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Salajka Milan
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32401:473KST Oltec Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikeska Michal
Bohunský Rostislav
 
 
Fábo Ján
Novotný Petr
 
 
12-6-5-6 1301
2.Čechovský Martin
Čechovský Václav
 
 
Galanda František
Pelikán Jan
 
 
8-8-5-7 1302
3.Mikeska MichalFábo Ján-8-9-11  0303
4.Čechovský MartinGalanda František9-94-543213
5.Salajka MilanPelikán Jan-7-19-7 1314
6.Bohunský RostislavNovotný Petr767  3024
7.Čechovský MartinFábo Ján5-6-9-6 1325
8.Salajka MilanGalanda František-10-4-8  0326
9.Bohunský RostislavPelikán Jan-7-5-4  0327
10.Mikeska MichalNovotný Petr346  3037
11.Čechovský VáclavFábo Ján-8-510-5 1338
12.Bohunský RostislavGalanda František-610-610-112339
13.Mikeska MichalPelikán Jan-9-11-5  03310
14.Čechovský MartinNovotný Petr         
15.Bohunský RostislavFábo Ján         
16.Mikeska MichalGalanda František         
17.Čechovský MartinPelikán Jan         
18.Čechovský VáclavNovotný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikeska Michal12Fábo Ján30
Čechovský Martin11Galanda František21
Salajka Milan02Pelikán Jan30
Bohunský Rostislav12Novotný Petr02
Čechovský Václav01   
Nejsou Domácí střídají v zápase č. 11 - Čechovský Václav za Salajka Milan



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky BVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:29619:599TJ Holásky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babák Petr
Javůrek Martin
 
 
Vybíral Matouš
Adam Petr
 
 
99-1510 3110
2.Slavíček Martin
Škvařil Petr
 
 
Andorko Pavel
Nechvátal Petr
 
 
10-9108 3120
3.Babák PetrVybíral Matouš-7911-9103230
4.Škvařil PetrAndorko Pavel-7-8-7  0331
5.Javůrek MartinAdam Petr5-6-5-11 1332
6.Slavíček MartinNechvátal Petr85-63 3142
7.Škvařil PetrVybíral Matouš-9-9-10  0343
8.Javůrek MartinAndorko Pavel-6-104393253
9.Slavíček MartinAdam Petr-7-1410293263
10.Babák PetrNechvátal Petr108-8-1093273
11.Javůrek MartinVybíral Matouš108-8-10-102374
12.Slavíček MartinAndorko Pavel-1410115 3184
13.Babák PetrAdam Petr-67-9893294
14.Škvařil PetrNechvátal Petr-5-3-6  0395
15.Slavíček MartinVybíral Matouš954  30105
16.Babák PetrAndorko Pavel         
17.Škvařil PetrAdam Petr         
18.Javůrek MartinNechvátal Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Babák Petr30Vybíral Matouš22
Škvařil Petr03Andorko Pavel12
Javůrek Martin12Adam Petr12
Slavíček Martin40Nechvátal Petr12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy