Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky BVrchní
rozhodčí:
Zimola Ondřej
HOSTUJÍCÍ:KST Vyškov ARozhodčí:Pazdera Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:15478:392TJ Holásky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babák Petr
Mach Ondřej
 
 
Olejníček Vojtěch
Kapusta Ján
 
 
1067  3010
2.Javůrek Martin
Vičík Oldřich
 
 
Beránek Pavel
Libánek Ondřej
 
 
386  3020
3.Babák PetrBeránek Pavel5-597 3130
4.Vičík OldřichKapusta Ján512-7-9113240
5.Javůrek MartinLibánek Ondřej3-997 3150
6.Mach OndřejOlejníček Vojtěch87-77 3160
7.Vičík OldřichBeránek Pavel-7-65-9 1361
8.Javůrek MartinKapusta Ján49-53 3171
9.Mach OndřejLibánek Ondřej-5456 3181
10.Babák PetrOlejníček Vojtěch578  3091
11.Javůrek MartinBeránek Pavel-969-5-102392
12.Mach OndřejKapusta Ján-129-47632102
13.Babák PetrLibánek Ondřej3    10  
14.Vičík OldřichOlejníček Vojtěch         
15.Mach OndřejBeránek Pavel         
16.Babák PetrKapusta Ján         
17.Vičík OldřichLibánek Ondřej         
18.Javůrek MartinOlejníček Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Babák Petr20Beránek Pavel21
Vičík Oldřich11Kapusta Ján03
Javůrek Martin21Libánek Ondřej02
Mach Ondřej30Olejníček Vojtěch02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:17468:423KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Petr
Vybíral Matouš
 
 
Mosnák Milan
Mocek Milan
 
 
9-7-7753210
2.Andorko Pavel
Nechvátal Petr
 
 
Jangl Marek
Kubík Josef
 
 
-8-98843220
3.Nechvátal PetrMocek Milan10-858 3130
4.Adam PetrMosnák Milan1096  3040
5.Andorko PavelJangl Marek-109-8683250
6.Vybíral MatoušKubík Josef-4966 3160
7.Adam PetrMocek Milan-86-6-6 1361
8.Andorko PavelMosnák Milan6-5-99103271
9.Vybíral MatoušJangl Marek8-499 3181
10.Nechvátal PetrKubík Josef9-9-6853291
11.Andorko PavelMocek Milan510-98 31101
12.Vybíral MatoušMosnák Milan-85   11  
13.Nechvátal PetrJangl Marek         
14.Adam PetrKubík Josef         
15.Vybíral MatoušMocek Milan         
16.Nechvátal PetrMosnák Milan         
17.Adam PetrJangl Marek         
18.Andorko PavelKubík Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nechvátal Petr20Mocek Milan12
Adam Petr11Mosnák Milan02
Andorko Pavel30Jangl Marek02
Vybíral Matouš20Kubík Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Salajka Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:15485:407TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čechovský Václav
Salajka Milan
 
 
Vaverka Lubomír
Orel Eduard
 
 
88-9-1193210
2.Mikeska Michal
Drábek Ivo
 
 
Lanová Renata
Pukl Ondřej
 
 
8-2-7883220
3.Mikeska MichalVaverka Lubomír-2-611-11 1321
4.Čechovský VáclavOrel Eduard-663-10-102322
5.Drábek IvoPukl Ondřej7145  3032
6.Bohunský RostislavLanová Renata-1112-6783242
7.Čechovský VáclavVaverka Lubomír658  3052
8.Drábek IvoOrel Eduard663  3062
9.Bohunský RostislavPukl Ondřej874  3072
10.Mikeska MichalLanová Renata-769-823282
11.Drábek IvoVaverka Lubomír3-699 3192
12.Bohunský RostislavOrel Eduard885  30102
13.Mikeska MichalPukl Ondřej-6    01  
14.Čechovský VáclavLanová Renata         
15.Bohunský RostislavVaverka Lubomír         
16.Mikeska MichalOrel Eduard         
17.Čechovský VáclavPukl Ondřej         
18.Drábek IvoLanová Renata         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikeska Michal11Vaverka Lubomír12
Čechovský Václav11Orel Eduard12
Drábek Ivo30Pukl Ondřej02
Bohunský Rostislav30Lanová Renata02
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
Hamadeh Nabil
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:7395:278KST Oltec Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galanda František
Pelikán Jan
 
 
Kraus Jan
Zaťko Karel
 
 
1052  3010
2.Fábo Ján
Novotný Petr
 
 
Veselý Jan
Mikulecký Marek
 
 
-54-71073220
3.Galanda FrantišekVeselý Jan-10-10-8  0321
4.Pelikán JanKraus Jan653  3031
5.Novotný PetrMikulecký Marek787  3041
6.Fábo JánZaťko Karel455  3051
7.Pelikán JanVeselý Jan13512  3061
8.Novotný PetrKraus Jan510-32 3171
9.Fábo JánMikulecký Marek275  3081
10.Galanda FrantišekZaťko Karel5146  3091
11.Novotný PetrVeselý Jan-7997 31101
12.Fábo JánKraus Jan         
13.Galanda FrantišekMikulecký Marek         
14.Pelikán JanZaťko Karel         
15.Fábo JánVeselý Jan         
16.Galanda FrantišekKraus Jan         
17.Pelikán JanMikulecký Marek         
18.Novotný PetrZaťko Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Galanda František11Veselý Jan12
Pelikán Jan20Kraus Jan02
Novotný Petr30Mikulecký Marek02
Fábo Ján20Zaťko Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
Darmovzal Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:33418:502T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Darmovzal Zdeněk
Wirth Imrich
 
 
Jakubčík Roman
Juras Pavel
 
 
9-9811 3110
2.Němeček Radek
Koníček Marek
 
 
Rybár Dušan ml.
Rybár Dušan st.
 
 
7-62-6-42311
3.Wirth ImrichRybár Dušan ml.-10-8-6  0312
4.Němeček RadekJakubčík Roman-3-8-3  0313
5.Koníček MarekJuras Pavel-76-5-6 1314
6.Darmovzal ZdeněkRybár Dušan st.548  3024
7.Němeček RadekRybár Dušan ml.11-6-9-4 1325
8.Koníček MarekJakubčík Roman-8-4-5  0326
9.Darmovzal ZdeněkJuras Pavel-8493 3136
10.Wirth ImrichRybár Dušan st.-12868 3146
11.Koníček MarekRybár Dušan ml.-210-5-3 1347
12.Darmovzal ZdeněkJakubčík Roman-4-55-10 1348
13.Wirth ImrichJuras Pavel10-9-6-7 1349
14.Němeček RadekRybár Dušan st.-3-9-3  03410
15.Darmovzal ZdeněkRybár Dušan ml.         
16.Wirth ImrichJakubčík Roman         
17.Němeček RadekJuras Pavel         
18.Koníček MarekRybár Dušan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wirth Imrich12Rybár Dušan ml.30
Němeček Radek03Jakubčík Roman30
Koníček Marek03Juras Pavel21
Darmovzal Zdeněk21Rybár Dušan st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SPIN Lednice AVrchní
rozhodčí:
Baťka Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 618, 691 44 Lednice, Sportovní hala ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:32651:627SPIN Lednice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vedral David
Pagáč Martin
 
 
Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
914-78 3110
2.Zítka Patrik
Svoboda Michal
 
 
Konečný Jaroslav
Zajíc René
 
 
-6-4-8  0311
3.Zítka PatrikHimal Tomáš8-7915 3121
4.Pagáč MartinDamborský Bohumil-79-10533231
5.Mikuš JosefZajíc René-4-6-4  0332
6.Vedral DavidKonečný Jaroslav963  3042
7.Pagáč MartinHimal Tomáš610-8-6-42343
8.Mikuš JosefDamborský Bohumil9-4-3-8 1344
9.Vedral DavidZajíc René10-95-963254
10.Zítka PatrikKonečný Jaroslav2-8-17-92355
11.Mikuš JosefHimal Tomáš11-11-9-9 1356
12.Vedral DavidDamborský Bohumil465  3066
13.Zítka PatrikZajíc René49-8-10-82367
14.Pagáč MartinKonečný Jaroslav55-48 3177
15.Vedral DavidHimal Tomáš9-9-9853287
16.Zítka PatrikDamborský Bohumil6-279 3197
17.Pagáč MartinZajíc René1-797 31107
18.Mikuš JosefKonečný Jaroslav-12-8   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zítka Patrik22Himal Tomáš22
Pagáč Martin31Damborský Bohumil13
Mikuš Josef03Zajíc René22
Vedral David40Konečný Jaroslav12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy