Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:KST Vyškov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:20506:389KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Petr
Vybíral Matouš
 
 
Kapusta Ján
Libánek Ondřej
 
 
-69-8-9 1301
2.Andorko Pavel
Nechvátal Petr
 
 
Drápal Petr
 
 
WO    3011
3.Andorko PavelKapusta Ján-9966 3121
4.Šalamoun LubomírLibánek Ondřej2-3-11-4 1322
5.Nechvátal PetrDrápal Petr-1275-753232
6.Vybíral MatoušWO    3042
7.Šalamoun LubomírKapusta Ján-89-5-6 1343
8.Nechvátal PetrLibánek Ondřej45-811 3153
9.Vybíral MatoušDrápal Petr88-6-993263
10.Andorko PavelWO    3073
11.Nechvátal PetrKapusta Ján-679-713283
12.Vybíral MatoušLibánek Ondřej-5-59963293
13.Andorko PavelDrápal Petr66-78 31103
14.Šalamoun Lubomír         
15.Vybíral MatoušKapusta Ján         
16.Andorko PavelLibánek Ondřej         
17.Šalamoun LubomírDrápal Petr         
18.Nechvátal Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Andorko Pavel20Kapusta Ján12
Šalamoun Lubomír02Libánek Ondřej12
Nechvátal Petr30Drápal Petr03
Vybíral Matouš20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky BVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:37628:653TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javůrek Martin
Slavíček Martin
 
 
Mosnák Milan
Mocek Milan
 
 
-56-5-3 1301
2.Vičík Oldřich
Mach Ondřej
 
 
Jangl Marek
Kubík Josef
 
 
-10-6-9  0302
3.Javůrek MartinMocek Milan95-96 3112
4.Vičík OldřichMosnák Milan-68-7-10 1313
5.Mach OndřejJangl Marek-99-65-82314
6.Slavíček MartinKubík Josef7-985 3124
7.Vičík OldřichMocek Milan-8-9-7  0325
8.Mach OndřejMosnák Milan99-410 3135
9.Slavíček MartinJangl Marek-9-986143245
10.Javůrek MartinKubík Josef6-93-7-112346
11.Mach OndřejMocek Milan7109  3056
12.Slavíček MartinMosnák Milan7-5-8-8 1357
13.Javůrek MartinJangl Marek87-6-273267
14.Vičík OldřichKubík Josef-9-5144-32368
15.Slavíček MartinMocek Milan98-13-5-122369
16.Javůrek MartinMosnák Milan-97-85-723610
17.Vičík OldřichJangl Marek-8    01  
18.Mach OndřejKubík Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Javůrek Martin22Mocek Milan22
Vičík Oldřich03Mosnák Milan31
Mach Ondřej21Jangl Marek12
Slavíček Martin22Kubík Josef21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
Hamadeh Nabil
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5384:283KST Oltec Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galanda František
Pelikán Jan
 
 
Vaverka Lubomír
Lanová Renata
 
 
27-510 3110
2.Fábo Ján
Novotný Petr
 
 
Orel Eduard
Pukl Ondřej
 
 
6510  3020
3.Galanda FrantišekVaverka Lubomír796  3030
4.Pelikán JanOrel Eduard-165811 3140
5.Novotný PetrPukl Ondřej769  3050
6.Fábo JánLanová Renata79-811 3160
7.Pelikán JanVaverka Lubomír1324  3070
8.Novotný PetrOrel Eduard6-8-7653280
9.Fábo JánPukl Ondřej888  3090
10.Galanda FrantišekLanová Renata989  30100
11.Novotný PetrVaverka Lubomír         
12.Fábo JánOrel Eduard         
13.Galanda FrantišekPukl Ondřej         
14.Pelikán JanLanová Renata         
15.Fábo JánVaverka Lubomír         
16.Galanda FrantišekOrel Eduard         
17.Pelikán JanPukl Ondřej         
18.Novotný PetrLanová Renata         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Galanda František20Vaverka Lubomír02
Pelikán Jan20Orel Eduard02
Novotný Petr20Pukl Ondřej02
Fábo Ján20Lanová Renata02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Salajka Milan
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:25596:541TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čechovský Václav
Salajka Milan
 
 
Kosík Tomáš
Ilčík Ondřej
 
 
-8-168-7 1301
2.Drábek Ivo
Mikeska Michal
 
 
Veselý Jan
Lorenc David
 
 
85-99 3111
3.Mikeska MichalKosík Tomáš11-157 3121
4.Drábek IvoLorenc David-46-4-2 1322
5.Salajka MilanGallus Petr st.577  3032
6.Čechovský VáclavVeselý Jan7-869 3142
7.Drábek IvoKosík Tomáš64-9-1-62343
8.Salajka MilanLorenc David-88-11-6 1344
9.Čechovský VáclavIlčík Ondřej385  3054
10.Mikeska MichalVeselý Jan5119  3064
11.Salajka MilanKosík Tomáš-8-68-8 1365
12.Čechovský VáclavLorenc David-81084 3175
13.Mikeska MichalIlčík Ondřej-8645 3185
14.Drábek IvoVeselý Jan9-10-35-82386
15.Čechovský VáclavKosík Tomáš89-6-863296
16.Mikeska MichalLorenc David618  30106
17.Drábek IvoIlčík Ondřej         
18.Salajka MilanVeselý Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikeska Michal40Kosík Tomáš22
Drábek Ivo03Lorenc David22
Salajka Milan12Gallus Petr st.01
Čechovský Václav40Veselý Jan12
   Ilčík Ondřej02
Připomínky nejsou. Hosté střídají: Ilčík Ondřej za Galuse Petra st. - v zápase č. 9



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SPIN Lednice AVrchní
rozhodčí:
Baťka Stanislav
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 618, 691 44 Lednice, Sportovní hala ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:28590:545SPIN Lednice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vedral David
Pagáč Martin
 
 
Rybár Dušan ml.
Rybár Dušan st.
 
 
898  3010
2.Zítka Patrik
Svoboda Michal
 
 
Jakubčík Roman
Lacho František
 
 
-66-8-8 1311
3.Zítka PatrikRybár Dušan ml.-81137 3121
4.Pagáč MartinJakubčík Roman-2-5-4  0322
5.Svoboda MichalRybár Dušan st.-9-6-7  0323
6.Vedral DavidLacho František-8344 3133
7.Pagáč MartinRybár Dušan ml.-81188 3143
8.Svoboda MichalJakubčík Roman-6-58-7 1344
9.Vedral DavidRybár Dušan st.4105  3054
10.Zítka PatrikLacho František69-8-873264
11.Svoboda MichalRybár Dušan ml.-989-773274
12.Vedral DavidJakubčík Roman-2106-8-72375
13.Zítka PatrikRybár Dušan st.542  3085
14.Pagáč MartinLacho František-67-611-62386
15.Vedral DavidRybár Dušan ml.-8662 3196
16.Zítka PatrikJakubčík Roman6-66-8332106
17.Pagáč MartinRybár Dušan st.129   20  
18.Svoboda MichalLacho František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zítka Patrik40Rybár Dušan ml.04
Pagáč Martin12Jakubčík Roman31
Svoboda Michal12Rybár Dušan st.12
Vedral David31Lacho František12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:21570:510TJ Sokol Lanžhot B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Darmovzal Zdeněk
Wirth Imrich
 
 
Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
586  3010
2.Kalivoda Petr
Grufík Kamil
 
 
Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
-613-8-8 1311
3.Wirth ImrichDamborský Bohumil-9-69883221
4.Grufík KamilHimal Tomáš-13-3-10  0322
5.Kalivoda PetrZajíc René-106-8-7 1323
6.Darmovzal ZdeněkKonečný Jaroslav8117  3033
7.Grufík KamilDamborský Bohumil-7878 3143
8.Kalivoda PetrHimal Tomáš-10113-1173253
9.Darmovzal ZdeněkZajíc René1278  3063
10.Wirth ImrichKonečný Jaroslav89-98 3173
11.Kalivoda PetrDamborský Bohumil-59-76-72374
12.Darmovzal ZdeněkHimal Tomáš827  3084
13.Wirth ImrichZajíc René-78-67-62385
14.Grufík KamilKonečný Jaroslav819  3095
15.Darmovzal ZdeněkDamborský Bohumil893  30105
16.Wirth ImrichHimal Tomáš4    10  
17.Grufík KamilZajíc René         
18.Kalivoda PetrKonečný Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wirth Imrich21Damborský Bohumil13
Grufík Kamil21Himal Tomáš12
Kalivoda Petr12Zajíc René21
Darmovzal Zdeněk40Konečný Jaroslav03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy