Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SPIN Lednice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 618, 691 44 Lednice, Sportovní hala ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:35700:666nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zítka Patrik
Svoboda Michal
 
 
Babák Petr
Šturm Jan
 
 
-6-66-17 1301
2.Vedral David
Pagáč Martin
 
 
Javůrek Martin
Slavíček Martin
 
 
5-75-7-42302
3.Zítka PatrikSlavíček Martin76-9-993212
4.Pagáč MartinŠturm Jan654  3022
5.Svoboda MichalJavůrek Martin-49-6-9 1323
6.Vedral DavidBabák Petr-98-78-112324
7.Pagáč MartinSlavíček Martin-7-8-6  0325
8.Svoboda MichalŠturm Jan379  3035
9.Vedral DavidJavůrek Martin2-566 3145
10.Zítka PatrikBabák Petr6-9-66-82346
11.Bednařík MarcelSlavíček Martin911-127 3156
12.Vedral DavidŠturm Jan685  3066
13.Zítka PatrikJavůrek Martin566  3076
14.Pagáč MartinBabák Petr-7-9910-82377
15.Vedral DavidSlavíček Martin5-511-853287
16.Zítka PatrikŠturm Jan-9-85-8 1388
17.Pagáč MartinJavůrek Martin10-11-6983298
18.Bednařík MarcelBabák Petr8-4-3-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zítka Patrik22Slavíček Martin13
Pagáč Martin22Šturm Jan13
Svoboda Michal11Javůrek Martin13
Vedral David31Babák Petr40
Bednařík Marcel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
Kalivoda Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:28625:562TJ Sokol Lanžhot B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalivoda Petr
Wirth Imrich
 
 
Andorko Pavel
Nechvátal Petr
 
 
-9-68-9 1301
2.Grufík Kamil
Sláma Miroslav
 
 
Ondrovčák Ladislav
Adam Petr
 
 
-8710-9-92302
3.Sláma MiroslavAndorko Pavel-6-7-9  0303
4.Grufík KamilAdam Petr-8-11710-132304
5.Wirth ImrichNechvátal Petr-8-9-9  0305
6.Kalivoda PetrOndrovčák Ladislav-111038 3115
7.Grufík KamilAndorko Pavel-9-3-2  0316
8.Wirth ImrichAdam Petr-11816 3126
9.Kalivoda PetrNechvátal Petr878  3036
10.Darmovzal ZdeněkOndrovčák Ladislav685  3046
11.Wirth ImrichAndorko Pavel410-9-873256
12.Kalivoda PetrAdam Petr-6-10-9  0357
13.Darmovzal ZdeněkNechvátal Petr427  3067
14.Grufík KamilOndrovčák Ladislav669  3077
15.Kalivoda PetrAndorko Pavel-548-1163287
16.Darmovzal ZdeněkAdam Petr8135  3097
17.Grufík KamilNechvátal Petr-67411 31107
18.Wirth ImrichOndrovčák Ladislav107   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sláma Miroslav01Andorko Pavel22
Grufík Kamil22Adam Petr22
Wirth Imrich21Nechvátal Petr13
Kalivoda Petr31Ondrovčák Ladislav03
Darmovzal Zdeněk30   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Himal Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:39624:647TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
Čechovský Václav
Bohunský Rostislav
 
 
4-7-88133210
2.Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
Mikeska Michal
Drábek Ivo
 
 
-9-81-5 1311
3.Damborský BohumilČechovský Václav10-7-8-11 1312
4.Zajíc RenéMikeska Michal-88-9-7 1313
5.Konečný JaroslavBohunský Rostislav-8109-8-92314
6.Himal TomášDrábek Ivo-10-37-7 1315
7.Zajíc RenéČechovský Václav-78-4-6 1316
8.Konečný JaroslavMikeska Michal8-9-9683226
9.Himal TomášBohunský Rostislav-64-4-9 1327
10.Damborský BohumilDrábek Ivo311-6-14113237
11.Konečný JaroslavČechovský Václav7-8-8-7 1338
12.Himal TomášMikeska Michal-769-5103248
13.Damborský BohumilBohunský Rostislav-108-11-9 1349
14.Zajíc RenéDrábek Ivo738  3059
15.Himal TomášČechovský Václav-9710WO 3169
16.Damborský BohumilMikeska Michal-7-5-12  03610
17.Zajíc RenéBohunský Rostislav         
18.Konečný JaroslavDrábek Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Damborský Bohumil13Čechovský Václav31
Zajíc René12Mikeska Michal22
Konečný Jaroslav12Bohunský Rostislav30
Himal Tomáš22Drábek Ivo12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Jakubčík Roman
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:28612:564T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubčík Roman
Šaur Ivo
 
 
Galanda František
Pelikán Jan
 
 
379  3010
2.Rybár Dušan st.
Juras Pavel
 
 
Fábo Ján
Novotný Petr
 
 
-7-789103220
3.Rybár Dušan st.Fábo Ján-9-6-5  0321
4.Juras PavelGalanda František7-77-783231
5.Šaur IvoPelikán Jan879  3041
6.Jakubčík RomanNovotný Petr5-688 3151
7.Juras PavelFábo Ján108-8-7-92352
8.Šaur IvoŠmídek Roman-12-96-5 1353
9.Jakubčík RomanPelikán Jan131  3063
10.Rybár Dušan st.Novotný Petr9-666 3173
11.Šaur IvoFábo Ján10-6-106-82374
12.Jakubčík RomanŠmídek Roman-8-99-5 1375
13.Rybár Dušan st.Pelikán Jan-7-8-5  0376
14.Juras PavelNovotný Petr14-6108 3186
15.Jakubčík RomanFábo Ján5-8-8483296
16.Rybár Dušan st.Šmídek Roman54-96 31106
17.Juras PavelPelikán Jan         
18.Šaur IvoNovotný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rybár Dušan st.22Fábo Ján31
Juras Pavel21Galanda František01
Šaur Ivo12Pelikán Jan12
Jakubčík Roman31Novotný Petr03
   Šmídek Roman21
Střídání: Galanda František -> Šmídek Roman



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Brhel Vladimír
HOSTUJÍCÍ:KST Vyškov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:21558:486SKST Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosík Tomáš
Melichar Libor
 
 
Srna Antonín
Kapusta Ján
 
 
675  3010
2.Lorenc David
Veselý Jan
 
 
Libánek Ondřej
Drápal Petr
 
 
4-84-9-52311
3.Kosík TomášKapusta Ján-7-7-8  0312
4.Melichar LiborLibánek Ondřej6-42-9103222
5.Lorenc DavidDrápal Petr-1010-13-10 1323
6.Veselý JanSrna Antonín774  3033
7.Melichar LiborKapusta Ján428  3043
8.Lorenc DavidLibánek Ondřej61211  3053
9.Veselý JanDrápal Petr-3-96-5 1354
10.Kosík TomášSrna Antonín775  3064
11.Lorenc DavidKapusta Ján-10-75-4 1365
12.Veselý JanLibánek Ondřej5-899 3175
13.Kosík TomášDrápal Petr-8876 3185
14.Melichar LiborSrna Antonín71011  3095
15.Veselý JanKapusta Ján-71010-81132105
16.Kosík TomášLibánek Ondřej109-8  21  
17.Melichar LiborDrápal Petr         
18.Lorenc DavidSrna Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kosík Tomáš21Kapusta Ján22
Melichar Libor30Libánek Ondřej03
Lorenc David12Drápal Petr21
Veselý Jan31Srna Antonín03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22551:474TJ Jiskra Strážnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jamný Petr
Morávek Jindřich
 
 
Mosnák Milan
Mocek Milan
 
 
67-8-9-22301
2.Vaverka Lubomír
Obrdlík Štěpán
 
 
Kubík Josef
Jangl Marek
 
 
4-688 3111
3.Obrdlík ŠtěpánMosnák Milan576  3021
4.Morávek JindřichKubík Josef78-5-883231
5.Jamný PetrJangl Marek555  3041
6.Vaverka LubomírMocek Milan-5-10-6  0342
7.Morávek JindřichMosnák Milan6-1010-583252
8.Jamný PetrKubík Josef594  3062
9.Vaverka LubomírJangl Marek-6-86-8 1363
10.Obrdlík ŠtěpánMocek Milan-96-107-82364
11.Jamný PetrMosnák Milan6-138-1073274
12.Vaverka LubomírKubík Josef-567-863284
13.Obrdlík ŠtěpánJangl Marek562  3094
14.Morávek JindřichMocek Milan6-687 31104
15.Vaverka LubomírMosnák Milan         
16.Obrdlík ŠtěpánKubík Josef         
17.Morávek JindřichJangl Marek         
18.Jamný PetrMocek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Obrdlík Štěpán21Mosnák Milan03
Morávek Jindřich30Kubík Josef03
Jamný Petr30Jangl Marek12
Vaverka Lubomír12Mocek Milan21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy