Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky BVrchní
rozhodčí:
Vysloužil Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BRozhodčí:Škvařil Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:33504:536TJ Jiskra Strážnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavíček Martin
Škvařil Petr
 
 
Frolek Radek
Lanová Renata
 
 
9-411-7163210
2.Vičík Oldřich
Mach Ondřej
 
 
Orel Eduard
Morávek Jindřich
 
 
-9-11-2  0311
3.Vičík OldřichMorávek Jindřich595  3021
4.Škvařil PetrFrolek Radek-9-8-9  0322
5.Mach OndřejOrel Eduard-11-5-10  0323
6.Slavíček MartinLanová Renata-116126 3133
7.Škvařil PetrMorávek Jindřich-8-5-11  0334
8.Mach OndřejFrolek Radek-6-7-9  0335
9.Slavíček MartinOrel Eduard579  3045
10.Vičík OldřichLanová Renata-697-11-102346
11.Mach OndřejMorávek Jindřich-4-6-4  0347
12.Slavíček MartinFrolek Radek555  3057
13.Vičík OldřichOrel Eduard-10-846-72358
14.Škvařil PetrLanová Renata-98-98-92359
15.Slavíček MartinMorávek Jindřich-12-7-7  03510
16.Vičík OldřichFrolek Radek7-9   11  
17.Škvařil PetrOrel Eduard         
18.Mach OndřejLanová Renata         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vičík Oldřich12Morávek Jindřich31
Škvařil Petr03Frolek Radek21
Mach Ondřej03Orel Eduard21
Slavíček Martin31Lanová Renata21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:31675:634KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Petr
Vybíral Matouš
 
 
Kosík Tomáš
Melichar Libor
 
 
-7-96-8 1301
2.Nechvátal Petr
Andorko Pavel
 
 
Veselý Jan
Brhel Richard
 
 
3-728 3111
3.Andorko PavelBrhel Richard67-66 3121
4.Nechvátal PetrMelichar Libor711-66 3131
5.Adam PetrKosík Tomáš-710-612-52332
6.Vybíral MatoušVeselý Jan467  3042
7.Nechvátal PetrBrhel Richard-710-8-5 1343
8.Adam PetrMelichar Libor57-1010 3153
9.Vybíral MatoušKosík Tomáš-95-3553263
10.Andorko PavelVeselý Jan109-83 3173
11.Adam PetrBrhel Richard-7-6812-62374
12.Vybíral MatoušMelichar Libor10-7129 3184
13.Andorko PavelKosík Tomáš7-7135 3194
14.Nechvátal PetrVeselý Jan-5-8104-112395
15.Vybíral MatoušBrhel Richard-9-108-6 1396
16.Andorko PavelMelichar Libor-10-9-10  0397
17.Nechvátal PetrKosík Tomáš5-386 31107
18.Adam PetrVeselý Jan9    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Andorko Pavel31Brhel Richard31
Nechvátal Petr22Melichar Libor13
Adam Petr12Kosík Tomáš13
Vybíral Matouš31Veselý Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vyškov AVrchní
rozhodčí:
Srna Antonín
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sochorova 552/15, tělocvična SOŠ Vyškov (odbočit z hlavní u benzinky CAROIL, pak první doleva, a pak po 200 metrech doprava a dozádu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1010:30290:396T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drápal Petr
Trávniček Boris
 
 
Jakubčík Roman
Šaur Ivo
 
 
-9-8-4  0301
2.Libánek Ondřej
Trávníček Michal
 
 
Rybár Dušan ml.
Mikuš Martin
 
 
-11-3-9  0302
3.Trávniček BorisJakubčík Roman-9-6-4  0303
4.Drápal PetrRybár Dušan ml.-4-78-9 1304
5.Trávníček MichalŠaur Ivo-2-8-4  0305
6.Libánek OndřejMikuš Martin656  3015
7.Drápal PetrJakubčík Roman-6-8-9  0316
8.Trávníček MichalRybár Dušan ml.-1-1-5  0317
9.Libánek OndřejŠaur Ivo893  3027
10.Trávniček BorisMikuš Martin6112  3037
11.Trávníček MichalJakubčík Roman-4-8-8  0338
12.Libánek OndřejRybár Dušan ml.-7-6-4  0339
13.Trávniček BorisŠaur Ivo-7-3-4  03310
14.Drápal PetrMikuš Martin9    10  
15.Libánek OndřejJakubčík Roman         
16.Trávniček BorisRybár Dušan ml.         
17.Drápal PetrŠaur Ivo         
18.Trávníček MichalMikuš Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Trávniček Boris12Jakubčík Roman30
Drápal Petr02Rybár Dušan ml.30
Trávníček Michal03Šaur Ivo21
Libánek Ondřej21Mikuš Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:33662:636TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mocek Milan
Mosnák Milan
 
 
Himal Tomáš
Damborský Bohumil
 
 
-810-1011-52301
2.Šťavík Ondřej
Jangl Marek
 
 
Konečný Jaroslav
Zajíc René
 
 
-6-117873211
3.Mosnák MilanHimal Tomáš-8-74693221
4.Šťavík OndřejDamborský Bohumil993  3031
5.Mocek MilanKonečný Jaroslav-5867 3141
6.Jangl MarekZajíc René-8-75-3 1342
7.Šťavík OndřejHimal Tomáš-108-11-10 1343
8.Mocek MilanDamborský Bohumil114-610 3153
9.Jangl MarekKonečný Jaroslav-8-6-10  0354
10.Mosnák MilanZajíc René-7-58423264
11.Mocek MilanHimal Tomáš9134  3074
12.Jangl MarekDamborský Bohumil-7-5-5  0375
13.Mosnák MilanKonečný Jaroslav-6-7-10  0376
14.Šťavík OndřejZajíc René-10756 3186
15.Jangl MarekHimal Tomáš-759-10-72387
16.Mosnák MilanDamborský Bohumil10-71-8103297
17.Šťavík OndřejKonečný Jaroslav-81557 31107
18.Mocek MilanZajíc René-6-10-4  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mosnák Milan31Himal Tomáš22
Šťavík Ondřej31Damborský Bohumil13
Mocek Milan30Konečný Jaroslav22
Jangl Marek04Zajíc René12
Z důvodu přerušení dodávky elektřiny bylo utkání v době od 20.00 do 20.20 hodin přerušeno.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Salajka Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:108TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čechovský Martin
Vacenovský Pavel
 
 

 
 
WO    3010
2.Král Jiří
Hřebačka Michal
 
 
Polášek Michal
Polášek Miroslav
 
 
575  3020
3.Hřebačka MichalPolášek Michal445  3030
4.Král JiříPolášek Miroslav367  3040
5.Salajka MilanUher Lukáš558  3050
6.Čechovský MartinKalivoda PetrWO    3060
7.Král JiříPolášek Michal961  3070
8.Salajka MilanPolášek Miroslav645  3080
9.Čechovský MartinUher Lukáš364  3090
10.Hřebačka MichalKalivoda PetrWO    30100
11.Salajka MilanPolášek Michal         
12.Čechovský MartinPolášek Miroslav         
13.Hřebačka MichalUher Lukáš         
14.Král JiříKalivoda Petr         
15.Čechovský MartinPolášek Michal         
16.Hřebačka MichalPolášek Miroslav         
17.Král JiříUher Lukáš         
18.Salajka MilanKalivoda Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hřebačka Michal10Polášek Michal02
Král Jiří20Polášek Miroslav02
Salajka Milan20Uher Lukáš02
Čechovský Martin10   
WO30WO03
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
Hamadeh Nabil
HOSTUJÍCÍ:SPIN Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:36617:630SPIN Lednice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fábo Ján
Novotný Petr
 
 
Vedral David
Bednařík Marcel
 
 
1611  3010
2.Pelikán Jan
Galanda František
 
 
Zítka Patrik
Pagáč Martin
 
 
-59-88-32311
3.Galanda FrantišekVedral David-77-8-7 1312
4.Pelikán JanBednařík Marcel5107  3022
5.Novotný PetrZítka Patrik-8-584-82323
6.Fábo JánPagáč Martin1168  3033
7.Pelikán JanVedral David-95-8-5 1334
8.Novotný PetrBednařík Marcel-7-6-6  0335
9.Fábo JánZítka Patrik810-95 3145
10.Galanda FrantišekPagáč Martin-8-75-10 1346
11.Novotný PetrVedral David-8-98-8 1347
12.Fábo JánBednařík Marcel-67-81183257
13.Galanda FrantišekZítka Patrik-7-8-5  0358
14.Pelikán JanPagáč Martin66-56 3168
15.Fábo JánVedral David-5116-9-92369
16.Galanda FrantišekBednařík Marcel12-117-793279
17.Pelikán JanZítka Patrik-8-9-7  03710
18.Novotný PetrPagáč Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Galanda František13Vedral David40
Pelikán Jan22Bednařík Marcel13
Novotný Petr03Zítka Patrik31
Fábo Ján31Pagáč Martin12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy