Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Salajka Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 93, Brno 620 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:23547:495TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čechovský Martin
Čechovský Václav
 
 
Javůrek Martin
Vičík Oldřich
 
 
14-77-923210
2.Drábek Ivo
Mikeska Michal
 
 
Slavíček Martin
Mach Ondřej
 
 
1084  3020
3.Čechovský VáclavJavůrek Martin-675-853230
4.Čechovský MartinSlavíček Martin1068  3040
5.Salajka MilanMach Ondřej-5-7-9  0341
6.Mikeska MichalVičík Oldřich-9-8-7  0342
7.Čechovský MartinJavůrek Martin-1210-8943252
8.Salajka MilanSlavíček Martin-76-10973262
9.Mikeska MichalMach Ondřej-8169-1023272
10.Čechovský VáclavVičík Oldřich-779-7123282
11.Salajka MilanJavůrek Martin8-7-48-52383
12.Mikeska MichalSlavíček Martin-8-98563293
13.Čechovský VáclavMach Ondřej457  30103
14.Čechovský MartinVičík Oldřich         
15.Mikeska MichalJavůrek Martin         
16.Čechovský VáclavSlavíček Martin         
17.Čechovský MartinMach Ondřej         
18.Salajka MilanVičík Oldřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čechovský Václav30Javůrek Martin12
Čechovský Martin20Slavíček Martin03
Salajka Milan12Mach Ondřej12
Mikeska Michal21Vičík Oldřich11
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
Hamadeh Nabil
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:36576:594KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fábo Ján
Šmídek Roman
 
 
Adam Petr
Vybíral Matouš
 
 
-14-9-10  0301
2.Pelikán Jan
Galanda František
 
 
Andorko Pavel
Nechvátal Petr
 
 
-29-5-7 1302
3.Galanda FrantišekAndorko Pavel-5-69-9 1303
4.Pelikán JanVybíral Matouš-8-11-11  0304
5.Šmídek RomanNechvátal Petr9-375 3114
6.Fábo JánAdam Petr845  3024
7.Pelikán JanAndorko Pavel-6-7-9  0325
8.Šmídek RomanVybíral Matouš7-9-10-7 1326
9.Fábo JánNechvátal Petr810-58 3136
10.Galanda FrantišekAdam Petr-7-812-6 1337
11.Šmídek RomanAndorko Pavel-6275 3147
12.Fábo JánVybíral Matouš-9947 3157
13.Galanda FrantišekNechvátal Petr-6-4-8  0358
14.Pelikán JanAdam Petr-77-10753268
15.Fábo JánAndorko Pavel637  3078
16.Galanda FrantišekVybíral Matouš-98-9-11 1379
17.Pelikán JanNechvátal Petr6-7-9-6 13710
18.Šmídek RomanAdam Petr-9-9-8  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Galanda František04Andorko Pavel22
Pelikán Jan13Vybíral Matouš31
Šmídek Roman21Nechvátal Petr22
Fábo Ján40Adam Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
Kalivoda Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Vyškov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
23:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:34695:651nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Darmovzal Zdeněk
Pyskatá Denisa
 
 
Trávniček Boris
Srna Antonín
 
 
-71112-943210
2.Grufík Kamil
Kalivoda Petr
 
 
Kapusta Ján
Libánek Ondřej
 
 
-48-7-6 1311
3.Pyskatá DenisaKapusta Ján98-9-5-72312
4.Kalivoda PetrLibánek Ondřej-7-11-7  0313
5.Grufík KamilTrávniček Boris-5-99-9 1314
6.Darmovzal ZdeněkSrna Antonín3106  3024
7.Kalivoda PetrKapusta Ján-6-7-6  0325
8.Grufík KamilLibánek Ondřej3-88-10123235
9.Darmovzal ZdeněkTrávniček Boris565  3045
10.Pyskatá DenisaSrna Antonín8-678 3155
11.Grufík KamilKapusta Ján11-108-8-122356
12.Darmovzal ZdeněkLibánek Ondřej485  3066
13.Pyskatá DenisaTrávniček Boris186  3076
14.Kalivoda PetrSrna Antonín-9-88783286
15.Darmovzal ZdeněkKapusta Ján2-9-123-82387
16.Pyskatá DenisaLibánek Ondřej789  3097
17.Kalivoda PetrTrávniček Boris7-6-108-72398
18.Grufík KamilSrna Antonín-66-7-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pyskatá Denisa31Kapusta Ján40
Kalivoda Petr13Libánek Ondřej13
Grufík Kamil13Trávniček Boris22
Darmovzal Zdeněk31Srna Antonín13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SPIN Lednice AVrchní
rozhodčí:
Loukota Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 618, 691 44 Lednice, Sportovní hala ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:31272:423TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikuš Josef
Hanák František
 
 
Mosnák Milan
Kubík Josef
 
 
-4-5-3  0301
2.Pagáč Martin
Svoboda Michal
 
 
Jangl Marek
Mocek Milan
 
 
7-4-4-9 1302
3.Svoboda MichalMosnák Milan-4-57-4 1303
4.Mikuš JosefKubík Josef-3-4-7  0304
5.Hanák FrantišekMocek Milan-4-4-8  0305
6.Pagáč MartinJangl Marek714-57 3115
7.Mikuš JosefMosnák Milan9-8-39-22316
8.Hanák FrantišekKubík Josef-4-4-5  0317
9.Pagáč MartinMocek Milan-5-99-11 1318
10.Svoboda MichalJangl Marek-4-611-5 1319
11.Hanák FrantišekMosnák Milan-7-9-7  03110
12.Pagáč MartinKubík Josef         
13.Svoboda MichalMocek Milan         
14.Mikuš JosefJangl Marek         
15.Pagáč MartinMosnák Milan         
16.Svoboda MichalKubík Josef         
17.Mikuš JosefMocek Milan         
18.Hanák FrantišekJangl Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda Michal02Mosnák Milan30
Mikuš Josef02Kubík Josef20
Hanák František03Mocek Milan20
Pagáč Martin11Jangl Marek11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Jakubčík Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:13432:349T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubčík Roman
Šaur Ivo
 
 
Frolek Radek
Orel Eduard
 
 
74-95 3110
2.Rybár Dušan ml.
Rybár Dušan st.
 
 
Lanová Renata
Žajdlík Ludvík
 
 
-87-6763220
3.Rybár Dušan ml.Orel Eduard473  3030
4.Rybár Dušan st.Frolek Radek-8-11-9  0331
5.Šaur IvoŽajdlík Ludvík3-58-663241
6.Jakubčík RomanLanová Renata61214  3051
7.Rybár Dušan st.Orel Eduard9-288 3161
8.Šaur IvoFrolek Radek-4867 3171
9.Jakubčík RomanŽajdlík Ludvík106-87 3181
10.Rybár Dušan ml.Lanová Renata782  3091
11.Šaur IvoOrel Eduard7-96-8632101
12.Jakubčík RomanFrolek Radek7-1023 31  
13.Rybár Dušan ml.Žajdlík Ludvík         
14.Rybár Dušan st.Lanová Renata         
15.Jakubčík RomanOrel Eduard         
16.Rybár Dušan ml.Frolek Radek         
17.Rybár Dušan st.Žajdlík Ludvík         
18.Šaur IvoLanová Renata         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rybár Dušan ml.20Orel Eduard03
Rybár Dušan st.11Frolek Radek11
Šaur Ivo30Žajdlík Ludvík02
Jakubčík Roman20Lanová Renata02
-----



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Himal Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21549:441TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
Kosík Tomáš
Lorenc David
 
 
6-7-83-142301
2.Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
Veselý Jan
Hašlík Jakub
 
 
24-92 3111
3.Konečný JaroslavKosík Tomáš-8-9-5  0312
4.Zajíc RenéLorenc David3-75-8-112313
5.Himal TomášVeselý Jan-1147-793223
6.Damborský BohumilHašlík Jakub645  3033
7.Zajíc RenéKosík Tomáš710-7-263243
8.Himal TomášLorenc David77-86 3153
9.Damborský BohumilVeselý Jan867  3063
10.Konečný JaroslavHašlík Jakub-8-9-11  0364
11.Himal TomášKosík Tomáš24-5-873274
12.Damborský BohumilLorenc David287  3084
13.Konečný JaroslavVeselý Jan84-128 3194
14.Zajíc RenéHašlík Jakub688  30104
15.Damborský BohumilKosík Tomáš5-3   11  
16.Konečný JaroslavLorenc David         
17.Zajíc RenéVeselý Jan         
18.Himal TomášHašlík Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Konečný Jaroslav12Kosík Tomáš12
Zajíc René21Lorenc David12
Himal Tomáš30Veselý Jan03
Damborský Bohumil30Hašlík Jakub12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy