Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vyškov AVrchní
rozhodčí:
Srna Antonín
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sochorova 552/15, tělocvična SOŠ Vyškov (odbočit z hlavní u benzinky CAROIL, pak první doleva, a pak po 200 metrech doprava a dozádu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1015:31400:468KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srna Antonín
Olejníček Vojtěch
 
 
Adam Petr
Vybíral Matouš
 
 
5-11-6-8 1301
2.Kapusta Ján
Libánek Ondřej
 
 
Nechvátal Petr
Andorko Pavel
 
 
-8867 3111
3.Libánek OndřejVybíral Matouš7-5-9-4 1312
4.Srna AntonínNechvátal Petr-8-7117-92313
5.Kapusta JánAdam Petr-3-87-11 1314
6.Olejníček VojtěchAndorko Pavel-89-7-6 1315
7.Srna AntonínVybíral Matouš-99-10-6 1316
8.Kapusta JánNechvátal Petr11-6-3-8 1317
9.Olejníček VojtěchAdam Petr-510-9-10 1318
10.Libánek OndřejAndorko Pavel11-96-7-62319
11.Kapusta JánVybíral Matouš-7-67-9 13110
12.Olejníček VojtěchNechvátal Petr         
13.Libánek OndřejAdam Petr         
14.Srna AntonínAndorko Pavel         
15.Olejníček VojtěchVybíral Matouš         
16.Libánek OndřejNechvátal Petr         
17.Srna AntonínAdam Petr         
18.Kapusta JánAndorko Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Libánek Ondřej02Vybíral Matouš30
Srna Antonín02Nechvátal Petr20
Kapusta Ján03Adam Petr20
Olejníček Vojtěch02Andorko Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
Studýnka Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34700:687TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mocek Milan
Hoch Vítek
 
 
Javůrek Martin
Slavíček Martin
 
 
99-8-6-82301
2.Jangl Marek
Mosnák Milan
 
 
Vičík Oldřich
Mach Ondřej
 
 
79-99 3111
3.Jangl MarekJavůrek Martin-6-5913-72312
4.Mocek MilanVičík Oldřich678  3022
5.Mosnák MilanSlavíček Martin167-5-4-102323
6.Hoch VítekMach Ondřej89-59 3133
7.Mocek MilanJavůrek Martin11612  3043
8.Mosnák MilanVičík Oldřich466  3053
9.Hoch VítekSlavíček Martin-5-6-12  0354
10.Jangl MarekMach Ondřej087  3064
11.Mosnák MilanJavůrek Martin-6-58-8 1365
12.Hoch VítekVičík Oldřich-9-8-6  0366
13.Jangl MarekSlavíček Martin-7-9-5  0367
14.Mocek MilanMach Ondřej-8-851223277
15.Hoch VítekJavůrek Martin-779-283287
16.Jangl MarekVičík Oldřich-95-97-32388
17.Mocek MilanSlavíček Martin7-145-9103298
18.Mosnák MilanMach Ondřej59-12-11532108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jangl Marek13Javůrek Martin22
Mocek Milan40Vičík Oldřich22
Mosnák Milan22Slavíček Martin31
Hoch Vítek22Mach Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BVrchní
rozhodčí:
Frolek Radek
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:430:22497:487TJ Jiskra Strážnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jamný Petr
Vránová Radana
 
 
Fábo Ján
Kubín Jiří
 
 
-8-4-5  0301
2.Frolek Radek
Obrdlík Štěpán
 
 
Šmídek Roman
Pelikán Jan
 
 
9-414-883211
3.Frolek RadekFábo Ján-10-6-4  0312
4.Jamný PetrPelikán Jan-41068 3122
5.Vránová RadanaKubín Jiří75-94 3132
6.Obrdlík ŠtěpánŠmídek Roman648  3042
7.Jamný PetrFábo Ján-8-88993252
8.Vránová RadanaPelikán Jan-8-9-4  0353
9.Obrdlík ŠtěpánKubín Jiří6-77-9163263
10.Frolek RadekŠmídek Roman13-3107 3173
11.Vránová RadanaFábo Ján-4-2-8  0374
12.Obrdlík ŠtěpánPelikán Jan288  3084
13.Frolek RadekKubín Jiří55-137 3194
14.Jamný PetrŠmídek Roman101011  30104
15.Obrdlík ŠtěpánFábo Ján-5-9   02  
16.Frolek RadekPelikán Jan         
17.Jamný PetrKubín Jiří         
18.Vránová RadanaŠmídek Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frolek Radek21Fábo Ján21
Jamný Petr30Pelikán Jan12
Vránová Radana12Kubín Jiří03
Obrdlík Štěpán30Šmídek Roman03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:26586:547SKST Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Jan
Lorenc David
 
 
Vacenovský Pavel
Stašek Lubomír
 
 
-107-106-62301
2.
 
 
Král Jiří
Schenel David
 
 
WO    0302
3.Lorenc DavidKrál Jiří-12-94-5 1303
4.Kosík TomášVacenovský Pavel7-376 3113
5.Gallus Petr st.Stašek Lubomír188-9-893223
6.Veselý JanSchenel David44-111 3133
7.Kosík TomášKrál Jiří10-4510 3143
8.Gallus Petr st.Vacenovský Pavel-8-5-8  0344
9.Veselý JanStašek Lubomír177  3054
10.Lorenc DavidSchenel David4310  3064
11.Gallus Petr st.Král Jiří-7-74-4 1365
12.Veselý JanVacenovský Pavel97-912 3175
13.Lorenc DavidStašek Lubomír-10885 3185
14.Kosík TomášSchenel David459  3095
15.Veselý JanKrál Jiří-5911-2-82396
16.Lorenc DavidVacenovský Pavel-13767 31106
17.Kosík TomášStašek Lubomír-4    01  
18.Gallus Petr st.Schenel David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lorenc David31Král Jiří31
Kosík Tomáš30Vacenovský Pavel13
Gallus Petr st.12Stašek Lubomír03
Veselý Jan31Schenel David03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Bezucha Jan
HOSTUJÍCÍ:SPIN Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:23561:516T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybár Dušan ml.
Rybár Dušan st.
 
 
Pagáč Martin
Bednařík Marcel
 
 
6-998 3110
2.Jakubčík Roman
Rančík Antonín
 
 
Šimon Peter
Zítka Patrik
 
 
5-99-9-52311
3.Rybár Dušan ml.Bednařík Marcel-954-983221
4.Rančík AntonínZítka Patrik-5949 3131
5.Rybár Dušan st.Pagáč Martin56-78 3141
6.Jakubčík RomanŠimon Peter8-655 3151
7.Rančík AntonínBednařík Marcel9-7-2-4 1352
8.Rybár Dušan st.Zítka Patrik-5-109-6 1353
9.Jakubčík RomanPagáč Martin7107  3063
10.Rybár Dušan ml.Šimon Peter835  3073
11.Rybár Dušan st.Bednařík Marcel-51077 3183
12.Jakubčík RomanZítka Patrik-2-48-6 1384
13.Rybár Dušan ml.Pagáč Martin-67611 3194
14.Rančík AntonínŠimon Peter-98-78-92395
15.Jakubčík RomanBednařík Marcel397  30105
16.Rybár Dušan ml.Zítka Patrik         
17.Rančík AntonínPagáč Martin         
18.Rybár Dušan st.Šimon Peter         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rybár Dušan ml.30Bednařík Marcel13
Rančík Antonín12Zítka Patrik21
Rybár Dušan st.21Pagáč Martin03
Jakubčík Roman31Šimon Peter12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Švejda Alois
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:Zajíc René
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:Himal Tomáš
Datum dle rozpisu28. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:19495:431TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
Darmovzal Zdeněk
Kalivoda Petr
 
 
-89119 3110
2.Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
Grufík Kamil
Wirth Imrich
 
 
836  3020
3.Konečný JaroslavDarmovzal Zdeněk-9-2-9  0321
4.Zajíc RenéKalivoda Petr876  3031
5.Himal TomášGrufík Kamil101010  3041
6.Damborský BohumilWirth Imrich-12-736113251
7.Zajíc RenéDarmovzal Zdeněk-410-9953261
8.Himal TomášKalivoda Petr4511  3071
9.Damborský BohumilGrufík Kamil55-85 3181
10.Konečný JaroslavWirth Imrich-5-3-8  0382
11.Himal TomášDarmovzal Zdeněk10-7-6-10 1383
12.Damborský BohumilKalivoda Petr951  3093
13.Konečný JaroslavGrufík Kamil-9-12-8  0394
14.Zajíc RenéWirth Imrich-7446 31104
15.Damborský BohumilDarmovzal Zdeněk         
16.Konečný JaroslavKalivoda Petr         
17.Zajíc RenéGrufík Kamil         
18.Himal TomášWirth Imrich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Konečný Jaroslav03Darmovzal Zdeněk21
Zajíc René30Kalivoda Petr03
Himal Tomáš21Grufík Kamil12
Damborský Bohumil30Wirth Imrich12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy