Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky BVrchní
rozhodčí:
Škvařil Petr
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín ARozhodčí:Vysloužil Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:30530:467T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Ondřej
Vičík Oldřich
 
 
Bezucha Jan
Šaur Ivo
 
 
-87-6-9 1301
2.Vysloužil Jan
Škvařil Petr
 
 
Mikuš Martin
Juras Pavel
 
 
565  3011
3.Vičík OldřichŠaur Ivo-10-95-10 1312
4.Vysloužil JanJuras Pavel-5-8-9  0313
5.Škvařil PetrMikuš Martin454  3023
6.Mach OndřejWO    3033
7.Vysloužil JanŠaur Ivo9-5-79-52334
8.Škvařil PetrJuras Pavel-9-13-2  0335
9.Mach OndřejMikuš Martin-4105-5-92336
10.Vičík OldřichWO    3046
11.Škvařil PetrŠaur Ivo-6-8-7  0347
12.Mach OndřejJuras Pavel-6-910-5 1348
13.Vičík OldřichMikuš Martin956  3058
14.Vysloužil JanWO    3068
15.Mach OndřejŠaur Ivo-910-7-5 1369
16.Vičík OldřichJuras Pavel-87-610-923610
17.Vysloužil JanMikuš Martin         
18.Škvařil Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vičík Oldřich12Šaur Ivo40
Vysloužil Jan02Juras Pavel40
Škvařil Petr12Mikuš Martin12
Mach Ondřej03   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:23598:541KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šalomoun Ivo
Vybíral Matouš
 
 
Himal Tomáš
Lehocký Vojtěch
 
 
-3-54-8 1301
2.Nechvátal Petr
Andorko Pavel
 
 
Konečný Jaroslav
Zajíc René
 
 
-8-859-72302
3.Andorko PavelHimal Tomáš983  3012
4.Nechvátal PetrKonečný Jaroslav6104  3022
5.Adam PetrLehocký Vojtěch349  3032
6.Vybíral MatoušZajíc René-87118 3142
7.Nechvátal PetrHimal Tomáš-3-5141-32343
8.Adam PetrKonečný Jaroslav1078  3053
9.Vybíral MatoušLehocký Vojtěch-81068 3163
10.Andorko PavelZajíc René-8-5-9  0364
11.Adam PetrHimal Tomáš-511-99-72365
12.Vybíral MatoušKonečný Jaroslav-78108 3175
13.Andorko PavelLehocký Vojtěch5910  3085
14.Šalomoun IvoZajíc René-78-89-62386
15.Vybíral MatoušHimal Tomáš-9486 3196
16.Andorko PavelKonečný Jaroslav-9388 31106
17.Šalomoun IvoLehocký Vojtěch-8-866 22  
18.Adam PetrZajíc René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Andorko Pavel31Himal Tomáš22
Nechvátal Petr11Konečný Jaroslav04
Adam Petr21Lehocký Vojtěch03
Vybíral Matouš40Zajíc René21
Šalomoun Ivo01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:430:18331:323TJ Jiskra Strážnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lanová Renata
Frolek Radek
 
 

 
 
WOWOWO  3010
2.Vaverka Lubomír
Tomeček Tomáš
 
 
Wirth Imrich
Kalivoda Petr
 
 
-10-7-6  0311
3.Lanová RenataNěmeček Radek9-1278 3121
4.Vaverka LubomírWirth Imrich-3-7-7  0322
5.Frolek RadekKalivoda Petr-77-9683232
6.Tomeček TomášWOWOWO  3042
7.Vaverka LubomírNěmeček Radek455  3052
8.Frolek RadekWirth Imrich-87107 3162
9.Tomeček TomášKalivoda Petr-888-793272
10.Lanová RenataWOWOWO  3082
11.Frolek RadekNěmeček Radek553  3092
12.Tomeček TomášWirth Imrich-6-6-6  0393
13.Lanová RenataKalivoda Petr-8-6-9  0394
14.Vaverka LubomírWOWOWO  30104
15.Tomeček TomášNěmeček Radek         
16.Lanová RenataWirth Imrich         
17.Vaverka LubomírKalivoda Petr         
18.Frolek Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lanová Renata11Němeček Radek03
Vaverka Lubomír11Wirth Imrich21
Frolek Radek30Kalivoda Petr12
Tomeček Tomáš11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:SPIN Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:13434:348SKST Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melichar Libor
Lorenc David
 
 
Pagáč Martin
Zítka Patrik
 
 
12-488 3110
2.Veselý Jan
Mikulecký Marek
 
 
Šimon Peter
Bobrzyk David
 
 
-6-56633220
3.Veselý JanŠimon Peter10-94-573230
4.Mikulecký MarekBobrzyk David7-877 3140
5.Lorenc DavidZítka Patrik87-33 3150
6.Melichar LiborPagáč Martin566  3060
7.Mikulecký MarekŠimon Peter85-7-893270
8.Lorenc DavidBobrzyk David638  3080
9.Melichar LiborZítka Patrik-10428 3190
10.Veselý JanPagáč Martin10-4-9-10 1391
11.Lorenc DavidŠimon Peter758  30101
12.Melichar LiborBobrzyk David         
13.Veselý JanZítka Patrik         
14.Mikulecký MarekPagáč Martin         
15.Melichar LiborŠimon Peter         
16.Veselý JanBobrzyk David         
17.Mikulecký MarekZítka Patrik         
18.Lorenc DavidPagáč Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Veselý Jan11Šimon Peter03
Mikulecký Marek20Bobrzyk David02
Lorenc David30Zítka Patrik02
Melichar Libor20Pagáč Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vyškov AVrchní
rozhodčí:
Srna Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sochorova 552/15, tělocvična SOŠ Vyškov (odbočit z hlavní u benzinky CAROIL, pak první doleva, a pak po 200 metrech doprava a dozádu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:22564:515KST Vyškov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beránek Pavel
Trávniček Boris
 
 
Čechovský Martin
Král Jiří
 
 
6116  3010
2.Kapusta Ján
Libánek Ondřej
 
 
Bohunský Rostislav
Drábek Ivo
 
 
10-678 3120
3.Trávniček BorisČechovský Martin10-95-963230
4.Libánek OndřejBohunský Rostislav-9-6-8  0331
5.Kapusta JánSalajka Milan6109  3041
6.Beránek PavelDrábek Ivo9-7210 3151
7.Libánek OndřejČechovský Martin-7-87-7 1352
8.Kapusta JánBohunský Rostislav9-11-16963262
9.Beránek PavelSalajka Milan8-9-85113272
10.Trávniček BorisDrábek Ivo116-79 3182
11.Kapusta JánČechovský Martin-67-8-8 1383
12.Beránek PavelBohunský Rostislav813-13-13133293
13.Trávniček BorisSalajka Milan63-10-9932103
14.Libánek OndřejDrábek Ivo         
15.Beránek PavelČechovský Martin         
16.Trávniček BorisBohunský Rostislav         
17.Libánek OndřejSalajka Milan         
18.Kapusta JánDrábek Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trávniček Boris30Čechovský Martin21
Libánek Ondřej02Bohunský Rostislav12
Kapusta Ján21Salajka Milan03
Beránek Pavel30Drábek Ivo02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:27Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33619:596nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mocek Milan
Kubík Josef
 
 
Fábo Ján
Novotný Petr
 
 
8-9-11-8 1301
2.Mosnák Milan
Šťavík Ondřej
 
 
Pelikán Jan
Šmídek Roman
 
 
243  3011
3.Mosnák MilanFábo Ján-96-6-10 1312
4.Mocek MilanPelikán Jan746  3022
5.Šťavík OndřejŠmídek Roman9-78-453232
6.Kubík JosefNovotný Petr-3-7-11  0333
7.Mocek MilanFábo Ján-4-6-10  0334
8.Šťavík OndřejPelikán Jan-66104 3144
9.Kubík JosefŠmídek Roman979  3054
10.Mosnák MilanNovotný Petr-7877 3164
11.Šťavík OndřejFábo Ján-88-6-8 1365
12.Kubík JosefPelikán Jan8-5-88-62366
13.Mosnák MilanŠmídek Roman-88-7-5 1367
14.Mocek MilanNovotný Petr744  3077
15.Kubík JosefFábo Ján-6-6-9  0378
16.Mosnák MilanPelikán Jan-116-6-6 1379
17.Mocek MilanŠmídek Roman-11757 3189
18.Šťavík OndřejNovotný Petr611-85 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mosnák Milan13Fábo Ján40
Mocek Milan31Pelikán Jan22
Šťavík Ondřej31Šmídek Roman13
Kubík Josef13Novotný Petr13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy