Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:33650:643KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Petr
Vybíral Matouš
 
 
Jakubčík Roman
Šaur Ivo
 
 
-11-98-9 1301
2.Andorko Pavel
Nechvátal Petr
 
 
Rybár Dušan ml.
Juras Pavel
 
 
11-6-811103211
3.Adam PetrJakubčík Roman56-68 3121
4.Nechvátal PetrRybár Dušan ml.-8-12-13  0322
5.Andorko PavelJuras Pavel8-767 3132
6.Vybíral MatoušŠaur Ivo1176  3042
7.Nechvátal PetrJakubčík Roman-998-443252
8.Andorko PavelRybár Dušan ml.-1-4-4  0353
9.Vybíral MatoušJuras Pavel10-1093 3163
10.Adam PetrŠaur Ivo-910-7653273
11.Andorko PavelJakubčík Roman-8-6-10  0374
12.Vybíral MatoušRybár Dušan ml.-129-7653284
13.Adam PetrJuras Pavel8-10-76-92385
14.Nechvátal PetrŠaur Ivo7-7-8-8 1386
15.Vybíral MatoušJakubčík Roman999  3096
16.Adam PetrRybár Dušan ml.-8-6-11  0397
17.Nechvátal PetrJuras Pavel6-11118 31107
18.Andorko PavelŠaur Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adam Petr22Jakubčík Roman13
Nechvátal Petr22Rybár Dušan ml.31
Andorko Pavel12Juras Pavel13
Vybíral Matouš40Šaur Ivo12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky BVrchní
rozhodčí:
Vysloužil Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:Škvařil Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:40638:704nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vičík Oldřich
Mach Ondřej
 
 
Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
-77-6-6 1301
2.Škvařil Petr
Vysloužil Jan
 
 
Konečný Jaroslav
Zajíc René
 
 
-10-6-3  0302
3.Vičík OldřichDamborský Bohumil9-6-6-6 1303
4.Vysloužil JanHimal Tomáš-6-12-10  0304
5.Škvařil PetrZajíc René-7-2-5  0305
6.Mach OndřejKonečný Jaroslav7-6-59-52306
7.Vysloužil JanDamborský Bohumil-989-573216
8.Škvařil PetrHimal Tomáš9-9-7-7 1317
9.Mach OndřejZajíc René-9-11-9  0318
10.Vičík OldřichKonečný Jaroslav-7-2128123228
11.Škvařil PetrDamborský Bohumil5-899 3138
12.Mach OndřejHimal Tomáš-85-6983248
13.Vičík OldřichZajíc René-96615 3158
14.Vysloužil JanKonečný Jaroslav13-4-9563268
15.Mach OndřejDamborský Bohumil734  3078
16.Vičík OldřichHimal Tomáš115-38 3188
17.Vysloužil JanZajíc René-7-7-6  0389
18.Škvařil PetrKonečný Jaroslav-39-81073299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vičík Oldřich31Damborský Bohumil13
Vysloužil Jan22Himal Tomáš22
Škvařil Petr22Zajíc René31
Mach Ondřej22Konečný Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Brhel Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18496:405SKST Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melichar Libor
Lorenc David
 
 
Wirth Imrich
Grufík Kamil
 
 
-71079 3110
2.Šebesta Štefan
Veselý Jan
 
 
Kalivoda Petr
Němeček Radek
 
 
66-6-1483220
3.Veselý JanWirth Imrich-859-7-92321
4.Šebesta ŠtefanGrufík Kamil-2-11-8  0322
5.Lorenc DavidKalivoda Petr569  3032
6.Melichar LiborNěmeček Radek746  3042
7.Šebesta ŠtefanWirth Imrich-6-10-4  0343
8.Lorenc DavidGrufík Kamil-11287 3153
9.Melichar LiborKalivoda Petr253  3063
10.Veselý JanNěmeček Radek334  3073
11.Lorenc DavidWirth Imrich-9-74-9 1374
12.Melichar LiborGrufík Kamil1-668 3184
13.Veselý JanKalivoda Petr8-573 3194
14.Šebesta ŠtefanNěmeček Radek846  30104
15.Melichar LiborWirth Imrich         
16.Veselý JanGrufík Kamil         
17.Šebesta ŠtefanKalivoda Petr         
18.Lorenc DavidNěmeček Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Veselý Jan21Wirth Imrich30
Šebesta Štefan12Grufík Kamil12
Lorenc David21Kalivoda Petr03
Melichar Libor30Němeček Radek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:SPIN Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14489:383TJ Jiskra Strážnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaverka Lubomír
Morávek Jindřich
 
 
Pagáč Martin
Zítka Patrik
 
 
-5837 3110
2.Lanová Renata
Frolek Radek
 
 
Bobrzyk David
Šimon Peter
 
 
689  3020
3.Morávek JindřichŠimon Peter77-9-9133230
4.Frolek RadekBobrzyk David875  3040
5.Vaverka LubomírZítka Patrik-12586 3150
6.Lanová RenataPagáč Martin3-787 3160
7.Frolek RadekŠimon Peter9-76-8-102361
8.Vaverka LubomírBobrzyk David67-84 3171
9.Lanová RenataZítka Patrik-9-86-9 1372
10.Morávek JindřichPagáč Martin-9792 3182
11.Vaverka LubomírŠimon Peter611-107 3192
12.Lanová RenataBobrzyk David694  30102
13.Morávek JindřichZítka Patrik9    10  
14.Frolek RadekPagáč Martin         
15.Lanová RenataŠimon Peter         
16.Morávek JindřichBobrzyk David         
17.Frolek RadekZítka Patrik         
18.Vaverka LubomírPagáč Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Morávek Jindřich20Šimon Peter12
Frolek Radek11Bobrzyk David03
Vaverka Lubomír30Zítka Patrik11
Lanová Renata21Pagáč Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vyškov AVrchní
rozhodčí:
Novotný Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sochorova 552/15, tělocvična SOŠ Vyškov (odbočit z hlavní u benzinky CAROIL, pak první doleva, a pak po 200 metrech doprava a dozádu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:39699:692nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kapusta Ján
Libánek Ondřej
 
 
Fábo Ján
Novotný Petr
 
 
-97-77-72301
2.Trávniček Boris
Beránek Pavel
 
 
Pelikán Jan
Šmídek Roman
 
 
-99-65103211
3.Trávniček BorisFábo Ján-2-7-9  0312
4.Kapusta JánPelikán Jan9-12-15-6 1313
5.Libánek OndřejŠmídek Roman-99-68-92314
6.Beránek PavelNovotný Petr546  3024
7.Kapusta JánFábo Ján-6-10-7  0325
8.Libánek OndřejPelikán Jan-8-14-8  0326
9.Beránek PavelŠmídek Roman3-78-623236
10.Trávniček BorisNovotný Petr-7437 3146
11.Libánek OndřejFábo Ján-3-7-9  0347
12.Beránek PavelPelikán Jan10-9310 3157
13.Trávniček BorisŠmídek Roman7-11-6773267
14.Kapusta JánNovotný Petr-8-96883277
15.Beránek PavelFábo Ján81011  3087
16.Trávniček BorisPelikán Jan-169-65-62388
17.Kapusta JánŠmídek Roman-896-993298
18.Libánek OndřejNovotný Petr-9-9-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trávniček Boris22Fábo Ján31
Kapusta Ján22Pelikán Jan31
Libánek Ondřej04Šmídek Roman13
Beránek Pavel40Novotný Petr13

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy