Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky BVrchní
rozhodčí:
Škvařil Petr
HOSTUJÍCÍ:SPIN Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:14440:366TJ Holásky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javůrek Martin
Slavíček Martin
 
 
Zítka Patrik
Pagáč Martin
 
 
-6-6-5  0301
2.Babák Petr
Vičík Oldřich
 
 
Baťka Stanislav
Mikuš Josef
 
 
639  3011
3.Babák PetrZítka Patrik99-64 3121
4.Javůrek MartinPagáč Martin7510  3031
5.Slavíček MartinBaťka Stanislav948  3041
6.Vičík OldřichMikuš Josef2-82-5-102342
7.Javůrek MartinZítka Patrik61011  3052
8.Slavíček MartinPagáč Martin975  3062
9.Vičík OldřichBaťka Stanislav757  3072
10.Babák PetrMikuš Josef536  3082
11.Slavíček MartinZítka Patrik-11455 3192
12.Vičík OldřichPagáč Martin-6-11-9  0393
13.Babák PetrBaťka StanislavWO    0394
14.Javůrek MartinMikuš Josef6109  30104
15.Vičík OldřichZítka Patrik-11    01  
16.Babák PetrPagáč Martin         
17.Javůrek MartinBaťka Stanislav         
18.Slavíček MartinMikuš Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Babák Petr20Zítka Patrik03
Javůrek Martin30Pagáč Martin12
Slavíček Martin30Baťka Stanislav02
Vičík Oldřich12Mikuš Josef12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:20499:441KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Matouš
Adam Petr
 
 
Darmovzal Zdeněk
Kalivoda Petr
 
 
-948-793210
2.Andorko Pavel
Nechvátal Petr
 
 
Wirth Imrich
Němeček Radek
 
 
675  3020
3.Nechvátal PetrDarmovzal Zdeněk-9-6-3  0321
4.Adam PetrKalivoda Petr-91089 3131
5.Andorko PavelWirth Imrich95-99 3141
6.Vybíral MatoušNěmeček Radek8108  3051
7.Adam PetrDarmovzal Zdeněk-1-8-9  0352
8.Andorko PavelKalivoda Petr8-710-843262
9.Vybíral MatoušWirth Imrich68-84 3172
10.Nechvátal PetrNěmeček Radek825  3082
11.Andorko PavelDarmovzal Zdeněk-63-4-5 1383
12.Vybíral MatoušKalivoda Petr9-9-19-2 1384
13.Nechvátal PetrWirth Imrich65-64 3194
14.Adam PetrNěmeček Radek365  30104
15.Vybíral MatoušDarmovzal Zdeněk         
16.Nechvátal PetrKalivoda Petr         
17.Adam PetrWirth Imrich         
18.Andorko PavelNěmeček Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nechvátal Petr21Darmovzal Zdeněk30
Adam Petr21Kalivoda Petr12
Andorko Pavel21Wirth Imrich03
Vybíral Matouš21Němeček Radek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Salajka Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37662:681nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bohunský Rostislav
Čechovský Václav
 
 
Konečný Jaroslav
Zajíc René
 
 
1079  3010
2.Drábek Ivo
Mikeska Michal
 
 
Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
-7-9-6  0311
3.Bohunský RostislavDamborský Bohumil-78-10-8 1312
4.Mikeska MichalHimal Tomáš-7-6-7  0313
5.Drábek IvoZajíc René9-2-9-11 1314
6.Čechovský VáclavKonečný Jaroslav7-9-4-5 1315
7.Mikeska MichalDamborský Bohumil-7-695-92316
8.Drábek IvoHimal Tomáš59-88 3126
9.Čechovský VáclavZajíc René8-81010 3136
10.Bohunský RostislavKonečný Jaroslav777  3046
11.Drábek IvoDamborský Bohumil-58-9-7 1347
12.Čechovský VáclavHimal Tomáš8-9-9863257
13.Bohunský RostislavZajíc René810-8-753267
14.Mikeska MichalKonečný Jaroslav-1111-9-2 1368
15.Čechovský VáclavDamborský Bohumil4-6-7963278
16.Bohunský RostislavHimal Tomáš-7-65-5 1379
17.Mikeska MichalZajíc René8-106-953289
18.Drábek IvoKonečný Jaroslav989  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bohunský Rostislav22Damborský Bohumil31
Mikeska Michal13Himal Tomáš22
Drábek Ivo22Zajíc René13
Čechovský Václav31Konečný Jaroslav22
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
Hamadeh Nabil
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:10425:269KST Oltec Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fábo Ján
Novotný Petr
 
 
Jakubčík Roman
Rybár Dušan st.
 
 
4108  3010
2.Pelikán Jan
Šmídek Roman
 
 

 
 
WO    3020
3.Pelikán JanWO    3030
4.Novotný PetrJakubčík Roman-6-7117-42331
5.Šmídek RomanRybár Dušan st.-91098 3141
6.Fábo JánRančík Antonín296  3051
7.Novotný PetrWO    3061
8.Šmídek RomanJakubčík Roman-7-11-6  0362
9.Fábo JánRybár Dušan st.688  3072
10.Pelikán JanRančík Antonín-5888 3182
11.Šmídek RomanWO    3092
12.Fábo JánJakubčík Roman9-79-7932102
13.Pelikán JanRybár Dušan st.         
14.Novotný PetrRančík Antonín         
15.Fábo Ján         
16.Pelikán JanJakubčík Roman         
17.Novotný PetrRybár Dušan st.         
18.Šmídek RomanRančík Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pelikán Jan10Jakubčík Roman21
Novotný Petr01Rybár Dušan st.02
Šmídek Roman11Rančík Antonín02
Fábo Ján30   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vyškov AVrchní
rozhodčí:
Drápal Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sochorova 552/15, tělocvična SOŠ Vyškov (odbočit z hlavní u benzinky CAROIL, pak první doleva, a pak po 200 metrech doprava a dozádu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:37701:722nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trávniček Boris
Drápal Petr
 
 
Kraus Jan
Hašlík Jakub
 
 
-7-1085-132301
2.Kapusta Ján
Libánek Ondřej
 
 
Melichar Libor
Mikulecký Marek
 
 
-9-7-9  0302
3.Trávniček BorisMelichar Libor789  3012
4.Libánek OndřejHašlík Jakub-65106 3122
5.Drápal PetrMikulecký Marek979  3032
6.Kapusta JánKraus Jan6-9148 3142
7.Libánek OndřejMelichar Libor-5-7-8  0343
8.Drápal PetrHašlík Jakub-812-6-10 1344
9.Kapusta JánMikulecký Marek16-513-833254
10.Trávniček BorisKraus Jan-5-6107103264
11.Drápal PetrMelichar Libor-26-9-7 1365
12.Kapusta JánHašlík Jakub-7-5-9  0366
13.Trávniček BorisMikulecký Marek99-111 3176
14.Libánek OndřejKraus Jan-613-81053286
15.Kapusta JánMelichar Libor-5-897-62387
16.Trávniček BorisHašlík Jakub9-37-5-82388
17.Libánek OndřejMikulecký Marek-9869 3198
18.Drápal PetrKraus Jan-8-689-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Trávniček Boris31Melichar Libor31
Libánek Ondřej31Hašlík Jakub31
Drápal Petr13Mikulecký Marek04
Kapusta Ján22Kraus Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:26559:521TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mocek Milan
Mosnák Milan
 
 
Kamenský Petr
Morávek Jindřich
 
 
7134  3010
2.Šťavík Ondřej
Hřebačka Tomáš
 
 
Vránová Radana
Frolek Radek
 
 
9-575 3120
3.Šťavík OndřejMorávek Jindřich-128-14-8 1321
4.Mocek MilanFrolek Radek-7-6-11  0322
5.Hřebačka TomášVránová Radana-10-78983232
6.Mosnák MilanKamenský Petr868  3042
7.Mocek MilanMorávek Jindřich92-67 3152
8.Hřebačka TomášFrolek Radek73-28 3162
9.Mosnák MilanVránová Radana-5-62-9 1363
10.Šťavík OndřejKamenský Petr3-8-7763273
11.Hřebačka TomášMorávek Jindřich-8-8-5  0374
12.Mosnák MilanFrolek Radek7-6-4-4 1375
13.Šťavík OndřejVránová Radana510-11-973285
14.Mocek MilanKamenský Petr-710106 3195
15.Mosnák MilanMorávek Jindřich6-443 31105
16.Šťavík OndřejFrolek Radek49   20  
17.Mocek MilanVránová Radana         
18.Hřebačka TomášKamenský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šťavík Ondřej21Morávek Jindřich22
Mocek Milan21Frolek Radek21
Hřebačka Tomáš21Vránová Radana12
Mosnák Milan22Kamenský Petr03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy