Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky BVrchní
rozhodčí:
Zelinka Oldřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:24601:539TJ Holásky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javůrek Martin
Slavíček Martin
 
 
Drábek Ivo
Mikeska Michal
 
 
11-6-118113210
2.Vičík Oldřich
Mach Ondřej
 
 
Čechovský Martin
Čechovský Václav
 
 
-109-8753220
3.Javůrek MartinČechovský Martin2-8106 3130
4.Vičík OldřichČechovský Václav-115-5-9 1331
5.Mach OndřejMikeska Michal-69-99-82332
6.Slavíček MartinDrábek Ivo-6995 3142
7.Vičík OldřichČechovský Martin9-97-8-82343
8.Mach OndřejČechovský Václav73-95 3153
9.Slavíček MartinMikeska Michal768  3063
10.Javůrek MartinDrábek Ivo1043  3073
11.Mach OndřejČechovský Martin7-788 3183
12.Slavíček MartinČechovský Václav9109  3093
13.Javůrek MartinMikeska Michal5-4-10-7 1394
14.Vičík OldřichDrábek Ivo-9-97-2 1395
15.Slavíček MartinČechovský Martin-8877 31105
16.Javůrek MartinČechovský Václav-9-11   02  
17.Vičík OldřichMikeska Michal         
18.Mach OndřejDrábek Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Javůrek Martin21Čechovský Martin13
Vičík Oldřich03Čechovský Václav12
Mach Ondřej21Mikeska Michal21
Slavíček Martin40Drábek Ivo12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:26612:568KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Matouš
Adam Petr
 
 
Fábo Ján
Kubín Jiří
 
 
-8-73-7 1301
2.Andorko Pavel
Nechvátal Petr
 
 
Šmídek Roman
Pelikán Jan
 
 
866  3011
3.Andorko PavelFábo Ján-3-5-11  0312
4.Adam PetrPelikán Jan4-107-7-32313
5.Nechvátal PetrŠmídek Roman-98-12943223
6.Vybíral MatoušKubín Jiří-375-10103233
7.Adam PetrFábo Ján-813-89-82334
8.Nechvátal PetrPelikán Jan-81288 3144
9.Vybíral MatoušŠmídek Roman-105-7683254
10.Andorko PavelKubín Jiří633  3064
11.Nechvátal PetrFábo Ján-787-3-62365
12.Vybíral MatoušPelikán Jan-66118 3175
13.Andorko PavelŠmídek Roman9910  3085
14.Adam PetrKubín Jiří597  3095
15.Vybíral MatoušFábo Ján-49-9-4 1396
16.Andorko PavelPelikán Jan459  30106
17.Adam PetrŠmídek Roman         
18.Nechvátal PetrKubín Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Andorko Pavel31Fábo Ján40
Adam Petr12Pelikán Jan13
Nechvátal Petr21Šmídek Roman03
Vybíral Matouš31Kubín Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vyškov AVrchní
rozhodčí:
Srna Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sochorova 552/15, tělocvična SOŠ Vyškov (odbočit z hlavní u benzinky CAROIL, pak první doleva, a pak po 200 metrech doprava a dozádu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:23526:489KST Vyškov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kapusta Ján
Srna Antonín
 
 
Kalivoda Petr
Baláž Branislav
 
 
113-6-6-62301
2.Beránek Pavel
Libánek Ondřej
 
 
Wirth Imrich
Němeček Radek
 
 
87-103 3111
3.Beránek PavelKalivoda Petr978  3021
4.Drápal PetrWirth Imrich-9-4-5  0322
5.Libánek OndřejNěmeček Radek4-10810 3132
6.Kapusta JánBaláž Branislav-1787-593242
7.Drápal PetrKalivoda Petr-8-76543252
8.Libánek OndřejWirth Imrich510-87 3162
9.Kapusta JánNěmeček Radek22-911 3172
10.Beránek PavelBaláž Branislav-5-97-8 1373
11.Libánek OndřejKalivoda Petr979  3083
12.Srna AntonínWirth Imrich-8-4-5  0384
13.Beránek PavelNěmeček Radek1082  3094
14.Drápal PetrBaláž Branislav-1-3-3  0395
15.Srna AntonínKalivoda Petr686  30105
16.Beránek PavelWirth Imrich         
17.Drápal PetrNěmeček Radek         
18.Libánek OndřejBaláž Branislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beránek Pavel21Kalivoda Petr04
Drápal Petr12Wirth Imrich21
Libánek Ondřej30Němeček Radek03
Kapusta Ján20Baláž Branislav21
Srna Antonín11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
Studýnka Antonín
HOSTUJÍCÍ:SPIN Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:32603:587TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mosnák Milan
Mocek Milan
 
 
Pagáč Martin
Zítka Patrik
 
 
-10-94-5 1301
2.Jangl Marek
Šťavík Ondřej
 
 
Vedral David
Bednařík Marcel
 
 
-889-953211
3.Mosnák MilanVedral David-3-3-11  0312
4.Šťavík OndřejBednařík Marcel-5-71-7 1313
5.Mocek MilanZítka Patrik-9-57-9 1314
6.Jangl MarekPagáč Martin968  3024
7.Šťavík OndřejVedral David-54-7-9 1325
8.Mocek MilanBednařík Marcel9-88-1003235
9.Jangl MarekZítka Patrik87-811 3145
10.Mosnák MilanPagáč Martin-57-3453255
11.Mocek MilanVedral David1099  3065
12.Jangl MarekBednařík Marcel-878-793275
13.Mosnák MilanZítka Patrik68-85 3185
14.Šťavík OndřejŠimon Peter-843-9103295
15.Jangl MarekVedral David-5-7-10  0396
16.Mosnák MilanBednařík Marcel-285-6932106
17.Šťavík OndřejZítka Patrik599  30  
18.Mocek MilanŠimon Peter         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mosnák Milan31Vedral David31
Šťavík Ondřej12Bednařík Marcel13
Mocek Milan21Zítka Patrik12
Jangl Marek31Pagáč Martin02
   Šimon Peter01
Hosté střídání: Místo Pagáč Martin Šimon Peter



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:36427:529T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaverka Lubomír
Tomeček Tomáš
 
 
Rybár Dušan ml.
Jakubčík Roman
 
 
7-4-7973210
2.Černý Zdeněk
Martinek Tomáš
 
 
Juras Pavel
Šaur Ivo
 
 
697  3020
3.Tomeček TomášRybár Dušan ml.-6-9-9  0321
4.Černý ZdeněkRybár Dušan st.-4-2-2  0322
5.Lanová RenataJakubčík Roman-2-3-3  0323
6.Vaverka LubomírJuras Pavel6-8-7443233
7.Černý ZdeněkRybár Dušan ml.-9-58-9 1334
8.Martinek TomášRybár Dušan st.68-5-4-72335
9.Vaverka LubomírJakubčík Roman-7-7-6  0336
10.Tomeček TomášJuras Pavel-11-108-9 1337
11.Martinek TomášRybár Dušan ml.-5-6-2  0338
12.Vaverka LubomírRybár Dušan st.8-53-973248
13.Tomeček TomášJakubčík Roman-3-98-5 1349
14.Černý ZdeněkJuras Pavel87-5-6-823410
15.Vaverka LubomírRybár Dušan ml.-8-89  12  
16.Tomeček TomášRybár Dušan st.         
17.Černý ZdeněkJakubčík Roman         
18.Martinek TomášJuras Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tomeček Tomáš03Rybár Dušan ml.30
Černý Zdeněk03Rybár Dušan st.21
Lanová Renata01Jakubčík Roman30
Vaverka Lubomír21Juras Pavel21
Martinek Tomáš02   
Strřídání Martinek Tomáš za Lanová Renata



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:24607:534SKST Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilčík Ondřej
Kosík Tomáš
 
 
Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
6-1194 3110
2.Veselý Jan
Melichar Libor
 
 
Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
8-5-1010-32311
3.Veselý JanHimal Tomáš-11-5-11  0312
4.Ilčík OndřejZajíc René859  3022
5.Melichar LiborKonečný Jaroslav-107-10-9 1323
6.Brhel RichardDamborský Bohumil8118  3033
7.Ilčík OndřejHimal Tomáš-510-59-82334
8.Melichar LiborZajíc René-9-8-5  0335
9.Brhel RichardKonečný Jaroslav797  3045
10.Veselý JanDamborský Bohumil697  3055
11.Kosík TomášHimal Tomáš-81211-10-72356
12.Brhel RichardZajíc René65-103 3166
13.Veselý JanKonečný Jaroslav8129  3076
14.Ilčík OndřejDamborský BohumilWO    3086
15.Brhel RichardHimal Tomáš-6589 3196
16.Veselý JanZajíc René-6-8-8  0397
17.Ilčík OndřejKonečný Jaroslav275  30107
18.Kosík TomášDamborský Bohumil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Jan22Himal Tomáš31
Ilčík Ondřej21Zajíc René22
Melichar Libor02Konečný Jaroslav13
Brhel Richard40Damborský Bohumil02
Kosík Tomáš01   
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy