Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Bezucha Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:38656:666nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šaur Ivo
Jakubčík Roman
 
 
Babák Petr
Vičík Oldřich
 
 
-12910-883210
2.Rybár Dušan ml.
Rybár Dušan st.
 
 
Javůrek Martin
Slavíček Martin
 
 
-8-98423220
3.Rybár Dušan ml.Javůrek Martin837  3030
4.Rybár Dušan st.Vičík Oldřich9-99-9113240
5.Šaur IvoSlavíček Martin-6-9-5  0341
6.Jakubčík RomanBabák Petr-8-10-7  0342
7.Rybár Dušan st.Javůrek Martin-5-5-7  0343
8.Šaur IvoVičík Oldřich77-97 3153
9.Jakubčík RomanSlavíček Martin-910-6-9 1354
10.Rybár Dušan ml.Babák Petr9-5-46-52355
11.Šaur IvoJavůrek Martin-9210-833265
12.Jakubčík RomanVičík Oldřich758  3075
13.Rybár Dušan ml.Slavíček Martin-105-7-9 1376
14.Rybár Dušan st.Babák Petr-4-5-9  0377
15.Jakubčík RomanJavůrek Martin95-711 3187
16.Rybár Dušan ml.Vičík Oldřich-79117 3197
17.Rybár Dušan st.Slavíček Martin-4-8-16  0398
18.Šaur IvoBabák Petr7-11-7-10 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rybár Dušan ml.22Javůrek Martin13
Rybár Dušan st.13Vičík Oldřich04
Šaur Ivo22Slavíček Martin40
Jakubčík Roman22Babák Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Švejda Alois
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:34417:484KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Himal Tomáš
Lehocký Vojtěch
 
 
Adam Petr
Vybíral Matouš
 
 
-4-109193210
2.Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
Nechvátal Petr
Andorko Pavel
 
 
-5-5-7  0311
3.Lehocký VojtěchVybíral Matouš6-7-97-92312
4.Himal TomášAndorko Pavel-8-5-9  0313
5.Zajíc RenéAdam Petr-314-55-92314
6.Konečný JaroslavNechvátal Petr-43-8-7 1315
7.Pešek OldřichVybíral Matouš9-87-783225
8.Zajíc RenéAndorko Pavel-9-8-11  0326
9.Konečný JaroslavAdam Petr-5-6-9  0327
10.Lehocký VojtěchNechvátal Petr-6-7-11  0328
11.Zajíc RenéVybíral Matouš44-8-10-92329
12.Konečný JaroslavAndorko Pavel8-10-29-723210
13.Lehocký VojtěchAdam Petr-6    01  
14.Pešek OldřichNechvátal Petr         
15.Konečný JaroslavVybíral Matouš         
16.Lehocký VojtěchAndorko Pavel         
17.Pešek OldřichAdam Petr         
18.Zajíc RenéNechvátal Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lehocký Vojtěch02Vybíral Matouš21
Himal Tomáš01Andorko Pavel30
Zajíc René03Adam Petr20
Konečný Jaroslav03Nechvátal Petr20
Pešek Oldřich10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
Kalivoda Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:33564:569TJ Jiskra Strážnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Darmovzal Zdeněk
Polášek Zdenek
 
 
Obrdlík Štěpán
Jamný Petr
 
 
7-12-9-4 1301
2.Kalivoda Petr
Wirth Imrich
 
 
Vaverka Lubomír
Frolek Radek
 
 
7-2-114-82302
3.Polášek ZdenekObrdlík Štěpán-4-4-5  0303
4.Kalivoda PetrJamný Petr86-5-5-52304
5.Wirth ImrichVaverka Lubomír-97-81093214
6.Darmovzal ZdeněkFrolek Radek578  3024
7.Kalivoda PetrObrdlík Štěpán-8-7-7  0325
8.Wirth ImrichJamný Petr4-77-7-72326
9.Darmovzal ZdeněkVaverka Lubomír1026  3036
10.Polášek ZdenekFrolek Radek-886-6-32337
11.Wirth ImrichObrdlík Štěpán-10-775-42338
12.Darmovzal ZdeněkJamný Petr417  3048
13.Polášek ZdenekVaverka Lubomír-111149 3158
14.Kalivoda PetrFrolek Radek10-7-5-15 1359
15.Darmovzal ZdeněkObrdlík Štěpán184  3069
16.Polášek ZdenekJamný Petr-6-6-7  03610
17.Kalivoda PetrVaverka Lubomír         
18.Wirth ImrichFrolek Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Polášek Zdenek13Obrdlík Štěpán31
Kalivoda Petr03Jamný Petr31
Wirth Imrich12Vaverka Lubomír03
Darmovzal Zdeněk40Frolek Radek21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SPIN Lednice AVrchní
rozhodčí:
Jelínek Jaromír
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 618, 691 44 Lednice, Sportovní hala ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36631:634nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zítka Patrik
Pagáč Martin
 
 
Kosík Tomáš
Ilčík Ondřej
 
 
-106-7-4 1301
2.Bednařík Marcel
Vedral David
 
 
Veselý Jan
Melichar Libor
 
 
564  3011
3.Bednařík MarcelMelichar Libor676  3021
4.Zítka PatrikIlčík Ondřej9-6-94-102322
5.Pagáč MartinVeselý Jan-11-991253232
6.Vedral DavidKosík Tomáš598  3042
7.Zítka PatrikMelichar Libor-8-8-8  0343
8.Pagáč MartinIlčík Ondřej-9-13-6  0344
9.Vedral DavidVeselý Jan7-568 3154
10.Bednařík MarcelKosík Tomáš-8-5-8  0355
11.Pagáč MartinMelichar Libor9-9-8-10 1356
12.Vedral DavidIlčík Ondřej4-86-843266
13.Bednařík MarcelVeselý Jan-510-11813276
14.Zítka PatrikKosík Tomáš-89-8-4 1377
15.Vedral DavidMelichar Libor8-885 3187
16.Bednařík MarcelIlčík Ondřej-39-8-7 1388
17.Zítka PatrikVeselý Jan-4-7-3  0389
18.Pagáč MartinKosík Tomáš-1879 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bednařík Marcel22Melichar Libor22
Zítka Patrik04Ilčík Ondřej31
Pagáč Martin22Veselý Jan13
Vedral David40Kosík Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Salajka Milan
HOSTUJÍCÍ:KST Vyškov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11446:331TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salajka Milan
Drábek Ivo
 
 
Drápal Petr
Trávniček Boris
 
 
7-9-67-92301
2.Čechovský Martin
Mikeska Michal
 
 
Kapusta Ján
Libánek Ondřej
 
 
-71011-903211
3.Čechovský MartinTrávniček Boris495  3021
4.Drábek IvoKapusta Ján3-10-41023231
5.Salajka MilanLibánek Ondřej8-872 3141
6.Mikeska MichalSrna Antonín31011  3051
7.Drábek IvoTrávniček Boris879  3061
8.Salajka MilanKapusta Ján488  3071
9.Mikeska MichalLibánek Ondřej-899-873281
10.Čechovský MartinSrna Antonín74-94 3191
11.Salajka MilanTrávniček Boris484  30101
12.Mikeska MichalDrápal Petr         
13.Čechovský MartinLibánek Ondřej         
14.Drábek IvoSrna Antonín         
15.Mikeska MichalTrávniček Boris         
16.Čechovský MartinDrápal Petr         
17.Drábek IvoLibánek Ondřej         
18.Salajka MilanSrna Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čechovský Martin20Trávniček Boris03
Drábek Ivo20Kapusta Ján02
Salajka Milan30Libánek Ondřej02
Mikeska Michal20Srna Antonín02
Připomínky nejsou. V utkání č. 12 hosté střídají: Drápal Petr za Kapusta Jána



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
Hamadeh Nabil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:35664:646TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fábo Ján
Novotný Petr
 
 
Šťavík Ondřej
Jangl Marek
 
 
71214  3010
2.Pelikán Jan
Galanda František
 
 
Mocek Milan
Mosnák Milan
 
 
-9-4-9  0311
3.Galanda FrantišekMosnák Milan6-999 3121
4.Pelikán JanŠťavík Ondřej95-10-7-92322
5.Šmídek RomanJangl Marek-69-14-7 1323
6.Fábo JánMocek Milan26-65 3133
7.Pelikán JanMosnák Milan87-710 3143
8.Šmídek RomanŠťavík Ondřej6-8-6-5 1344
9.Fábo JánJangl Marek829  3054
10.Galanda FrantišekMocek Milan-44-107-42355
11.Šmídek RomanMosnák Milan-9-977-72356
12.Fábo JánŠťavík Ondřej-75-13663266
13.Novotný PetrJangl Marek-5-2-6  0367
14.Pelikán JanMocek Milan-886-8-92368
15.Fábo JánMosnák Milan947  3078
16.Novotný PetrŠťavík Ondřej-576-4-82379
17.Pelikán JanJangl Marek278  3089
18.Šmídek RomanMocek Milan-10-7-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Galanda František11Mosnák Milan13
Pelikán Jan22Šťavík Ondřej31
Šmídek Roman04Jangl Marek22
Fábo Ján40Mocek Milan31
Novotný Petr02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy