Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice CVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:36673:666MK Řeznovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lehocký Vojtěch
Lustig Adam
 
 
Tureček Petr
Chmelík Daniel
 
 
-77-8-6 1301
2.Netolička Lubomír
Dohnal František
 
 
Skála Richard
Střítežský Roman
 
 
-7996 3111
3.Lehocký VojtěchTureček Petr-85-8-7 1312
4.Dohnal FrantišekStřítežský Roman14-1212-1383222
5.Netolička LubomírChmelík Daniel-11-4-7  0323
6.Lustig AdamSkála Richard-6-85-10 1324
7.Dohnal FrantišekTureček Petr-98-8-7 1325
8.Netolička LubomírStřítežský Roman-810-7493235
9.Lustig AdamChmelík Daniel63-86 3145
10.Lehocký VojtěchSkála Richard8-95-1143255
11.Netolička LubomírTureček Petr3-7-10593265
12.Lustig AdamStřítežský Roman-7-8-4  0366
13.Lehocký VojtěchChmelík Daniel-14599 3176
14.Dohnal FrantišekSkála Richard-75-8873286
15.Lustig AdamTureček Petr-7-3-5  0387
16.Lehocký VojtěchStřítežský Roman95-5-10143297
17.Dohnal FrantišekChmelík Daniel6109  30107
18.Netolička LubomírSkála Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lehocký Vojtěch31Tureček Petr31
Dohnal František31Střítežský Roman13
Netolička Lubomír21Chmelík Daniel13
Lustig Adam13Skála Richard12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:35513:566TJ Sokol Rebešovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Goldmann Tomáš
Mečl Zdeněk
 
 
Juřík Adam
Mišejka Lubomír ml.
 
 
109-1-9-72301
2.Tuhý Roman
Ondrovčák Ladislav
 
 
Němec Stanislav
Sedláček Josef
 
 
-9747 3111
3.Tuhý RomanJuřík Adam-56-8-9 1312
4.Mečl ZdeněkMišejka Lubomír ml.-5-6-7  0313
5.Goldmann TomášSedláček Josef567  3023
6.Ondrovčák LadislavNěmec Stanislav1248  3033
7.Mečl ZdeněkJuřík Adam-6-6-7  0334
8.Goldmann TomášMišejka Lubomír ml.-5-5-7  0335
9.Ondrovčák LadislavSedláček Josef-11186 3145
10.Tuhý RomanNěmec Stanislav-11-39-2 1346
11.Goldmann TomášJuřík Adam3-339 3156
12.Ondrovčák LadislavMišejka Lubomír ml.3-99-8-22357
13.Tuhý RomanSedláček Josef-8-77-6 1358
14.Mečl ZdeněkNěmec Stanislav6-8-61093268
15.Ondrovčák LadislavJuřík Adam-6-39-4 1369
16.Tuhý RomanMišejka Lubomír ml.-7-7-9  03610
17.Mečl ZdeněkSedláček Josef4-8   11  
18.Goldmann TomášNěmec Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tuhý Roman04Juřík Adam31
Mečl Zdeněk12Mišejka Lubomír ml.40
Goldmann Tomáš21Sedláček Josef12
Ondrovčák Ladislav22Němec Stanislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Prace AVrchní
rozhodčí:
Mrkvica Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Prace, Ponětovská 204Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31658:641SK Prace A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrkvica Lukáš
Kuklínek Miloš
 
 
Záděra František
Vašulín Karel
 
 
968  3010
2.Hofírek Dominik
Lattenberg Richard
 
 
Paták Zdeněk
Kolbert Radek
 
 
-67-9883220
3.Lattenberg RichardKolbert Radek-7-1110-8 1321
4.Kuklínek MilošZáděra František-3-6-5  0322
5.Mrkvica LukášVašulín Karel954  3032
6.Hofírek DominikPaták Zdeněk12-8-611-122333
7.Kuklínek MilošKolbert Radek158-1015 3143
8.Mrkvica LukášZáděra František-12882 3153
9.Hofírek DominikVašulín Karel-6548 3163
10.Lattenberg RichardPaták Zdeněk8-7-6-4 1364
11.Mrkvica LukášKolbert Radek667  3074
12.Hofírek DominikZáděra František6-9710 3184
13.Lattenberg RichardVašulín Karel9-7-6-8 1385
14.Kuklínek MilošPaták Zdeněk-5-4-7  0386
15.Hofírek DominikKolbert Radek387  3096
16.Hofírek FilipZáděra František9-8-7-4 1397
17.Kuklínek MilošVašulín Karel-15-97-10 1398
18.Mrkvica LukášPaták Zdeněk49-78 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lattenberg Richard03Kolbert Radek13
Kuklínek Miloš13Záděra František22
Mrkvica Lukáš40Vašulín Karel22
Hofírek Dominik31Paták Zdeněk31
Hofírek Filip01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I DVrchní
rozhodčí:
Kvardová Dana
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:14442:332TJ Sokol Brno I D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvarda Lubomír
Pavlíček Jan
 
 
Rotrekl David
Robek Petr
 
 
95-8-563210
2.Ryšavý Filip
Dočekal Petr
 
 
Krejčí Dalibor
Macek Ondřej
 
 
-71099 3120
3.Ryšavý FilipMacek Ondřej763  3030
4.Kvarda LubomírRotrekl David-9845 3140
5.Dočekal PetrKrejčí Dalibor-599-873250
6.Pavlíček JanRobek Petr4-4-6763260
7.Kvarda LubomírMacek Ondřej445  3070
8.Dočekal PetrRotrekl David-7795 3180
9.Pavlíček JanKrejčí Dalibor-86-6-9 1381
10.Ryšavý FilipRobek Petr-112-7923291
11.Dočekal PetrMacek OndřejWO    30101
12.Pavlíček JanRotrekl David         
13.Ryšavý FilipKrejčí Dalibor         
14.Kvarda LubomírRobek Petr         
15.Pavlíček JanMacek Ondřej         
16.Ryšavý FilipRotrekl David         
17.Kvarda LubomírKrejčí Dalibor         
18.Dočekal PetrRobek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ryšavý Filip20Macek Ondřej02
Kvarda Lubomír20Rotrekl David02
Dočekal Petr20Krejčí Dalibor11
Pavlíček Jan11Robek Petr02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otnice AVrchní
rozhodčí:
Vojáček Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Lažánky ARozhodčí:Heřmanský Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 352 Otnice, Tělocvična ZŠRozhodčí:Heřmanský Martin
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:33668:633TJ Lažánky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Jaromír
Šebeček Marek
 
 
Kadlec Milan
Urbánek Pavel
 
 
989  3010
2.Rafaj Zdeněk st.
Heřmanský Martin
 
 
Galla Martin
Brandštettr Tomáš
 
 
88-6-5-102311
3.Rafaj Zdeněk st.Galla Martin-5-9-6  0312
4.Vojáček JaromírBrandštettr Tomáš883  3022
5.Heřmanský MartinKadlec Milan-9-1284-92323
6.Šebeček MarekUrbánek Pavel3112  3033
7.Vojáček JaromírGalla Martin767  3043
8.Heřmanský MartinBrandštettr Tomáš8-6-8-9 1344
9.Šebeček MarekKadlec Milan8-889 3154
10.Rafaj Zdeněk st.Urbánek Pavel-9127-773264
11.Heřmanský MartinGalla Martin-8-6-6  0365
12.Šebeček MarekBrandštettr Tomáš5-69-7-72366
13.Rafaj Zdeněk st.Kadlec Milan3-96-10-102367
14.Vojáček JaromírUrbánek Pavel5812  3077
15.Šebeček MarekGalla Martin774  3087
16.Rafaj Zdeněk st.Brandštettr Tomáš-7710-4-122388
17.Vojáček JaromírKadlec Milan7-5-8-7 1389
18.Heřmanský MartinUrbánek Pavel-63-7-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rafaj Zdeněk st.13Galla Martin22
Vojáček Jaromír31Brandštettr Tomáš31
Heřmanský Martin04Kadlec Milan31
Šebeček Marek31Urbánek Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Velešovice AVrchní
rozhodčí:
Rulíšek Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velešovice 278, 683 01, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16478:395TJ Velešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Marek
Mráz David
 
 
Götz Bořivoj
Frimmer Ján
 
 
467  3010
2.Rulíšek Karel
Fianta René
 
 
Hynšt Martin
Daněk Zdeněk st.
 
 
9-10-8893220
3.Mráz DavidFrimmer Ján7-10-6583230
4.Fianta RenéHynšt Martin-6-9-8  0331
5.Jelínek MarekDaněk Zdeněk st.896  3041
6.Rulíšek KarelGötz Bořivoj914  3051
7.Fianta RenéFrimmer Ján8-6-8-5 1352
8.Jelínek MarekHynšt Martin896  3062
9.Rulíšek KarelDaněk Zdeněk st.-9982 3172
10.Mráz DavidGötz Bořivoj-9-87593282
11.Jelínek MarekFrimmer Ján-76-8-9 1383
12.Rulíšek KarelHynšt Martin973  3093
13.Mráz DavidDaněk Zdeněk st.966  30103
14.Fianta RenéGötz Bořivoj         
15.Rulíšek KarelFrimmer Ján         
16.Mráz DavidHynšt Martin         
17.Fianta RenéDaněk Zdeněk st.         
18.Jelínek MarekGötz Bořivoj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mráz David30Frimmer Ján21
Fianta René02Hynšt Martin12
Jelínek Marek21Daněk Zdeněk st.03
Rulíšek Karel30Götz Bořivoj02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy