Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:35490:560TTC Moravská Slavia Brno E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mečl Zdeněk
Goldmann Tomáš
 
 
Chmelík Daniel
Sirbu Jakub
 
 
-11-7-4  0301
2.Ondrovčák Ladislav
Šalomoun Ivo
 
 
Střítežský Roman
Skála Richard
 
 
10-4-106-92302
3.Goldmann TomášSirbu Jakub-4-8-3  0303
4.Mečl ZdeněkStřítežský Roman9-3-58-32304
5.Šalomoun IvoChmelík Daniel99-10-9-82305
6.Ondrovčák LadislavSkála Richard-6974 3115
7.Mečl ZdeněkSirbu Jakub-8-7-3  0316
8.Šalomoun IvoStřítežský Roman-9-765-102317
9.Ondrovčák LadislavChmelík Daniel-8779 3127
10.Goldmann TomášSkála Richard-63-3-9 1328
11.Šalomoun IvoSirbu Jakub-9-67483238
12.Ondrovčák LadislavStřítežský Roman11-89-6-102339
13.Goldmann TomášChmelík Daniel39-610 3149
14.Mečl ZdeněkSkála Richard-6-5-3  03410
15.Ondrovčák LadislavSirbu Jakub-5-4   02  
16.Goldmann TomášStřítežský Roman         
17.Mečl ZdeněkChmelík Daniel         
18.Šalomoun IvoSkála Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Goldmann Tomáš12Sirbu Jakub21
Mečl Zdeněk03Střítežský Roman30
Šalomoun Ivo12Chmelík Daniel12
Ondrovčák Ladislav21Skála Richard21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice CVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:5361:239MK Řeznovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolička Lubomír
Lehocký Vojtěch
 
 
Mišejka Luboš
Šenkýř Jiří
 
 
8910  3010
2.Lustig Adam
Frühauf Michael
 
 
Němec Stanislav
Šenkýř Jan
 
 
764  3020
3.Lehocký VojtěchMišejka Luboš6-778 3130
4.Netolička LubomírŠenkýř Jiří497  3040
5.Frühauf MichaelNěmec Stanislav425  3050
6.Lustig AdamŠenkýř Jan4128  3060
7.Netolička LubomírMišejka Luboš-7-8-2  0361
8.Frühauf MichaelŠenkýř Jiří795  3071
9.Lustig AdamNěmec Stanislav-3994 3181
10.Lehocký VojtěchŠenkýř Jan777  3091
11.Frühauf MichaelMišejka LubošWO    30101
12.Lustig AdamŠenkýř Jiří         
13.Lehocký VojtěchNěmec Stanislav         
14.Netolička LubomírŠenkýř Jan         
15.Lustig AdamMišejka Luboš         
16.Lehocký VojtěchŠenkýř Jiří         
17.Netolička LubomírNěmec Stanislav         
18.Frühauf MichaelŠenkýř Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lehocký Vojtěch20Mišejka Luboš11
Netolička Lubomír11Šenkýř Jiří02
Frühauf Michael20Němec Stanislav02
Lustig Adam20Šenkýř Jan02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I DVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:28655:588TJ Sokol Brno I D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prachař Tomáš
Pavlíček Jan
 
 
Kolbert Radek
Záděra Kamil
 
 
96-5-8-82301
2.Ryšavý Filip
Dočekal Petr
 
 
Záděra František
Vašulín Karel
 
 
7109  3011
3.Ryšavý FilipKolbert Radek-4862 3121
4.Pavlíček JanVašulín Karel581  3031
5.Dočekal PetrZáděra František-62-8-5 1332
6.Prachař TomášZáděra Kamil595  3042
7.Pavlíček JanKolbert Radek-187-983252
8.Dočekal PetrVašulín Karel766  3062
9.Prachař TomášZáděra František-66-5-4 1363
10.Ryšavý FilipZáděra Kamil-77-105-112364
11.Dočekal PetrKolbert Radek5118  3074
12.Prachař TomášVašulín Karel10-4-104-112375
13.Ryšavý FilipZáděra František10-84-8-32376
14.Pavlíček JanZáděra Kamil12-738 3186
15.Prachař TomášKolbert Radek-798-1173296
16.Ryšavý FilipVašulín Karel-10-73-6 1397
17.Pavlíček JanZáděra František-7629 31107
18.Dočekal PetrZáděra Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ryšavý Filip13Kolbert Radek04
Pavlíček Jan40Vašulín Karel22
Dočekal Petr21Záděra František31
Prachař Tomáš22Záděra Kamil12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Prace AVrchní
rozhodčí:
Mrkvica Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Prace, Ponětovská 204Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:33541:573TJ Sokol Brno-Židenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrkvica Lukáš
Kuklínek Miloš
 
 
Krejčí Dalibor
Novak Adam
 
 
449  3010
2.Lattenberg Richard
Hofírek Dominik
 
 
Rotrekl David
Robek Petr
 
 
10-79-6-62311
3.Lattenberg RichardKrejčí Dalibor-11-8-8  0312
4.Kuklínek MilošRotrekl David-6-9-13  0313
5.Mrkvica LukášRobek Petr876  3023
6.Hofírek DominikNovak Adam-81167 3133
7.Kuklínek MilošKrejčí Dalibor-8-5-7  0334
8.Mrkvica LukášRotrekl David6-798 3144
9.Hofírek DominikRobek Petr1267  3054
10.Lattenberg RichardNovak Adam-12-10-9  0355
11.Mrkvica LukášKrejčí Dalibor-13-99-8 1356
12.Hofírek DominikRotrekl David3-8-2-5 1357
13.Hofírek FilipRobek Petr-6789 3167
14.Kuklínek MilošNovak Adam-7-611-5 1368
15.Hofírek DominikKrejčí Dalibor-12-59-10 1369
16.Hofírek FilipRotrekl David7-8-5-9 13610
17.Kuklínek MilošRobek Petr-3    01  
18.Mrkvica LukášNovak Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lattenberg Richard02Krejčí Dalibor40
Kuklínek Miloš03Rotrekl David31
Mrkvica Lukáš21Robek Petr03
Hofírek Dominik22Novak Adam21
Hofírek Filip11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Velešovice AVrchní
rozhodčí:
Rulíšek Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Lažánky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velešovice 278, 683 01, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:13444:361TJ Velešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Marek
Mráz David
 
 
Kadlec Milan
Sova Jan
 
 
8-8-9873210
2.Rulíšek Karel
Dvořák Jan
 
 
Galla Martin
Brandštettr Tomáš
 
 
9-8-6-11 1311
3.Rulíšek KarelGalla Martin789  3021
4.Dvořák JanBrandštettr Tomáš9711  3031
5.Jelínek MarekSova Jan-9-5-5  0332
6.Mráz DavidKadlec Milan1057  3042
7.Dvořák JanGalla Martin510-6-9143252
8.Jelínek MarekBrandštettr Tomáš632  3062
9.Mráz DavidSova Jan835  3072
10.Rulíšek KarelKadlec Milan274  3082
11.Jelínek MarekGalla Martin-9-39953292
12.Mráz DavidBrandštettr Tomáš6-676 31102
13.Rulíšek KarelSova Jan         
14.Dvořák JanKadlec Milan         
15.Mráz DavidGalla Martin         
16.Rulíšek KarelBrandštettr Tomáš         
17.Dvořák JanSova Jan         
18.Jelínek MarekKadlec Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rulíšek Karel20Galla Martin03
Dvořák Jan20Brandštettr Tomáš03
Jelínek Marek21Sova Jan11
Mráz David30Kadlec Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otnice AVrchní
rozhodčí:
Vojáček Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany BRozhodčí:Heřmanský Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 352 Otnice, Tělocvična ZŠRozhodčí:Heřmanský Martin
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:21531:449TJ Sokol Otnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Jaromír
Šebeček Marek
 
 
Götz Bořivoj
Masařík Michal
 
 
61011  3010
2.Rafaj Zdeněk st.
Salajka Jaroslav ml.
 
 
Frimmer Ján
Hynšt Martin
 
 
-7-9-7  0311
3.Rafaj Zdeněk st.Götz Bořivoj358  3021
4.Vojáček JaromírMasařík Michal368  3031
5.Salajka Jaroslav ml.Frimmer Ján-8-1012-10 1332
6.Šebeček MarekHynšt Martin985  3042
7.Vojáček JaromírGötz Bořivoj6-976 3152
8.Salajka Jaroslav ml.Masařík Michal-7-8-7  0353
9.Šebeček MarekFrimmer Ján989  3063
10.Rafaj Zdeněk st.Hynšt Martin-9-3-9  0364
11.Salajka Jaroslav ml.Götz Bořivoj6-9-8-8 1365
12.Šebeček MarekMasařík Michal286  3075
13.Rafaj Zdeněk st.Frimmer Ján8-7-91113285
14.Vojáček JaromírHynšt Martin55-76 3195
15.Šebeček MarekGötz Bořivoj-11-955732105
16.Rafaj Zdeněk st.Masařík Michal-6    01  
17.Vojáček JaromírFrimmer Ján         
18.Salajka Jaroslav ml.Hynšt Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rafaj Zdeněk st.21Götz Bořivoj13
Vojáček Jaromír30Masařík Michal12
Salajka Jaroslav ml.03Frimmer Ján12
Šebeček Marek40Hynšt Martin12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy