Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Valoušek František
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:22572:491TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valoušek František
Fridrich Bronislav
 
 
Pešek Oldřich
Švejda Alois
 
 
4107  3010
2.Hanák Jiří
Vala Vítězslav
 
 
Hanák Zdeněk
Oškrdal Jan
 
 
777  3020
3.Vala VítězslavPešek Oldřich-710108 3130
4.Valoušek FrantišekŠvejda Alois-964-6-72331
5.Fridrich BronislavOškrdal Jan5-7-15-9 1332
6.Hanák JiříHanák Zdeněk25-114 3142
7.Valoušek FrantišekPešek Oldřich61-8-5-72343
8.Fridrich BronislavŠvejda Alois-9-3-2  0344
9.Hanák JiříOškrdal Jan798  3054
10.Vala VítězslavHanák Zdeněk7-983 3164
11.Fridrich BronislavPešek Oldřich7-39-6-92365
12.Hanák JiříŠvejda Alois686  3075
13.Vala VítězslavOškrdal Jan6103  3085
14.Valoušek FrantišekHanák Zdeněk-67-6593295
15.Hanák JiříPešek Oldřich5-77-10732105
16.Vala VítězslavŠvejda Alois         
17.Valoušek FrantišekOškrdal Jan         
18.Fridrich BronislavHanák Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vala Vítězslav30Pešek Oldřich22
Valoušek František12Švejda Alois21
Fridrich Bronislav03Oškrdal Jan12
Hanák Jiří40Hanák Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov AVrchní
rozhodčí:
Brozák Radomír
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, okres Břeclav, Kraj - malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:13448:328STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brozák Radomír
Dyrčíková Lucie
 
 
Šaur Ivo
Kalivoda Martin
 
 
546  3010
2.Cupák Zdeněk
Vráblík Jan
 
 
Zlámal Martin
Maděrič Zdeněk
 
 
69-92 3120
3.Dyrčíková LucieŠaur Ivo636  3030
4.Vráblík JanKalivoda Martin-8-68-9 1331
5.Brozák RadomírZlámal Martin857  3041
6.Cupák ZdeněkMaděrič Zdeněk662  3051
7.Vráblík JanŠaur Ivo-10-9-6  0352
8.Brozák RadomírKalivoda Martin-15-97693262
9.Cupák ZdeněkZlámal Martin425  3072
10.Dyrčíková LucieMaděrič Zdeněk-3584 3182
11.Brozák RadomírŠaur Ivo-9-8-6  0383
12.Cupák ZdeněkKalivoda Martin768  3093
13.Dyrčíková LucieZlámal Martin666  30103
14.Vráblík JanMaděrič Zdeněk         
15.Cupák ZdeněkŠaur Ivo         
16.Dyrčíková LucieKalivoda Martin         
17.Vráblík JanZlámal Martin         
18.Brozák RadomírMaděrič Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dyrčíková Lucie30Šaur Ivo21
Vráblík Jan02Kalivoda Martin12
Brozák Radomír21Zlámal Martin03
Cupák Zdeněk30Maděrič Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
Šnajdr Radomír
HOSTUJÍCÍ:Stavoimpex Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:30330:372Stavoimpex Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutný František
Valko Jan
 
 

 
 
WO    3010
2.Šnajdr Radomír
Křiva Zdeněk
 
 
Řežáb Jiří
Mádel Ladislav
 
 
9-5-11-6 1311
3.Křiva ZdeněkŘežáb Jiří-3-3-10  0312
4.Šnajdr RadomírBrychta Edo86-7-5-22313
5.Valko JanMádel Ladislav7-3-6-5 1314
6.Koutný FrantišekWO    3024
7.Šnajdr RadomírŘežáb Jiří-7-7-9  0325
8.Valko JanBrychta Edo7-4-11-5 1326
9.Koutný FrantišekMádel Ladislav-7-5-6  0327
10.Křiva ZdeněkWO    3037
11.Valko JanŘežáb Jiří-4-4-5  0338
12.Koutný FrantišekBrychta Edo-5-6-7  0339
13.Křiva ZdeněkMádel Ladislav-5-6-7  03310
14.Šnajdr Radomír         
15.Koutný FrantišekŘežáb Jiří         
16.Křiva ZdeněkBrychta Edo         
17.Šnajdr RadomírMádel Ladislav         
18.Valko Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Křiva Zdeněk02Řežáb Jiří30
Šnajdr Radomír02Brychta Edo30
Valko Jan03Mádel Ladislav30
Koutný František02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:Volek Pavel ml.
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:28599:563TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Jaroslav
Volek Pavel ml.
 
 
Kamenský Petr
Morávek Jindřich
 
 
9-89-753210
2.Šubík Jiří
Zástěra Libor
 
 
Pukl Ondřej
Orel Eduard
 
 
-9-106-9 1311
3.Šubík JiříKamenský Petr-5-4-9  0312
4.Zástěra LiborMorávek Jindřich-3-6-5  0313
5.Kratochvíl JaroslavPukl Ondřej-51278 3123
6.Volek Pavel ml.Orel Eduard585  3033
7.Zástěra LiborKamenský Petr-7-975-42334
8.Kratochvíl JaroslavMorávek Jindřich9108  3044
9.Volek Pavel ml.Pukl Ondřej483  3054
10.Šubík JiříOrel Eduard-5-11-8  0355
11.Kratochvíl JaroslavKamenský Petr-137-9-9 1356
12.Volek Pavel ml.Morávek Jindřich555  3066
13.Šubík JiříPukl Ondřej-10867 3176
14.Zástěra LiborOrel Eduard798  3086
15.Volek Pavel ml.Kamenský Petr-8-108-3 1387
16.Šubík JiříMorávek Jindřich-5-8-10  0388
17.Zástěra LiborPukl Ondřej1087  3098
18.Kratochvíl JaroslavOrel Eduard719  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šubík Jiří13Kamenský Petr40
Zástěra Libor22Morávek Jindřich22
Kratochvíl Jaroslav31Pukl Ondřej04
Volek Pavel ml.31Orel Eduard13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
Příkaský Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5362:242SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příkaský Zbyněk
Malošek Radek
 
 
Soukal Jiří ml.
Otáhal Jan
 
 
588  3010
2.Kolář David
Chvátal Tomáš
 
 
Soukal Jiří st.
Vajbar Antonín
 
 
-483-673220
3.Malošek RadekOtáhal Jan-7544 3130
4.Kolář DavidSoukal Jiří ml.66-68 3140
5.Chvátal TomášSoukal Jiří st.682  3050
6.Příkaský ZbyněkVajbar Antonín564  3060
7.Kolář DavidOtáhal Jan686  3070
8.Chvátal TomášSoukal Jiří ml.79-85 3180
9.Příkaský ZbyněkSoukal Jiří st.8810  3090
10.Malošek RadekVajbar Antonín836  30100
11.Chvátal TomášOtáhal Jan-85   11  
12.Příkaský ZbyněkSoukal Jiří ml.         
13.Malošek RadekSoukal Jiří st.         
14.Kolář DavidVajbar Antonín         
15.Příkaský ZbyněkOtáhal Jan         
16.Malošek RadekSoukal Jiří ml.         
17.Kolář DavidSoukal Jiří st.         
18.Chvátal TomášVajbar Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malošek Radek20Otáhal Jan02
Kolář David20Soukal Jiří ml.02
Chvátal Tomáš20Soukal Jiří st.02
Příkaský Zbyněk20Vajbar Antonín02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Kuchařič Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:36478:560TJ Agrotec Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kordula Jiří
Charvát Vít st.
 
 
Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
-8-77-7 1301
2.Kuchařič Jiří st.
Charvát Vít ml.
 
 
Hušek Jindřich
Hladký Rostislav
 
 
9-78-12103211
3.Charvát Vít ml.Kuchař Pavel117-99 3121
4.Charvát Vít st.Šlancar Jiří-8-10-7  0322
5.Kordula JiříHušek Jindřich-7-4-6  0323
6.Kuchařič Jiří st.Hladký Rostislav-9-11-5  0324
7.Charvát Vít st.Kuchař Pavel8-10-66-72325
8.Kordula JiříŠlancar Jiří-99-7383235
9.Kuchařič Jiří st.Hušek Jindřich-5-109-10 1336
10.Charvát Vít ml.Hladký Rostislav7-6-1-8 1337
11.Kordula JiříKuchař Pavel-781410 3147
12.Bábíček JosefŠlancar Jiří-7-77-1 1348
13.Charvát Vít ml.Hušek Jindřich4-10-5-8 1349
14.Charvát Vít st.Hladký Rostislav-4-8-7  03410
15.Bábíček JosefKuchař Pavel         
16.Charvát Vít ml.Šlancar Jiří         
17.Charvát Vít st.Hušek Jindřich         
18.Kordula JiříHladký Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Vít ml.12Kuchař Pavel12
Charvát Vít st.03Šlancar Jiří21
Kordula Jiří21Hušek Jindřich30
Kuchařič Jiří st.02Hladký Rostislav30
Bábíček Josef01   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy