Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
Příkaský Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:641:28684:602SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příkaský Zbyněk
Malošek Radek
 
 
Rančík Antonín
Zlámal Martin
 
 
45-7-8-92301
2.Kolář David
Chvátal Tomáš
 
 
Kalivoda Martin
Lacho František
 
 
538  3011
3.Chvátal TomášRančík Antonín-107-127-92312
4.Příkaský ZbyněkKalivoda Martin119-77 3122
5.Kolář DavidLacho František89-5-943232
6.Malošek RadekZlámal Martin-2474 3142
7.Příkaský ZbyněkRančík Antonín4-968 3152
8.Kolář DavidKalivoda Martin8-108-6-52353
9.Malošek RadekLacho František-864-6-102354
10.Chvátal TomášZlámal Martin988  3064
11.Kolář DavidRančík Antonín-126-8873274
12.Malošek RadekKalivoda Martin-13-8106-52375
13.Chvátal TomášLacho František6-13-8-2 1376
14.Příkaský ZbyněkZlámal Martin84-74 3186
15.Malošek RadekRančík Antonín13611  3096
16.Chvátal TomášKalivoda Martin38-7-9632106
17.Příkaský ZbyněkLacho František         
18.Kolář DavidZlámal Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chvátal Tomáš22Rančík Antonín13
Příkaský Zbyněk30Kalivoda Martin22
Kolář David21Lacho František21
Malošek Radek22Zlámal Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:11469:323SK Baník Ratíškovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchařič Jiří st.
Charvát Vít ml.
 
 
Hanák Zdeněk
Stibor Tomáš
 
 
6135  3010
2.Hrbáček Milan
Bábíček Josef
 
 
Švejda Alois
Pešek Oldřich
 
 
-926-9-32311
3.Hrbáček MilanPešek Oldřich88-69 3121
4.Bábíček JosefStibor Tomáš365  3031
5.Charvát Vít ml.Švejda Alois7-9-8343241
6.Kuchařič Jiří st.Hanák Zdeněk728  3051
7.Bábíček JosefPešek Oldřich475  3061
8.Charvát Vít ml.Stibor Tomáš363  3071
9.Kuchařič Jiří st.Švejda Alois-867-963281
10.Hrbáček MilanHanák Zdeněk9118  3091
11.Charvát Vít ml.Pešek Oldřich-743-9-122392
12.Kuchařič Jiří st.Stibor Tomáš366  30102
13.Hrbáček MilanŠvejda Alois         
14.Bábíček JosefHanák Zdeněk         
15.Kuchařič Jiří st.Pešek Oldřich         
16.Hrbáček MilanStibor Tomáš         
17.Bábíček JosefŠvejda Alois         
18.Charvát Vít ml.Hanák Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrbáček Milan20Pešek Oldřich12
Bábíček Josef20Stibor Tomáš03
Charvát Vít ml.21Švejda Alois02
Kuchařič Jiří st.30Hanák Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:21559:383TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Jiří st.
Soukal Jiří ml.
 
 

 
 
WO    3010
2.Vajbar Antonín
Kubík Josef
 
 
Šubík Jiří
Zástěra Libor
 
 
6-4-4-9 1311
3.Soukal Jiří st.Kratochvíl Jaroslav8-62-9-72312
4.Kubík JosefZástěra Libor59-910 3122
5.Vajbar AntonínŠubík Jiří-7-478-72323
6.Hoch VítekWO    3033
7.Kubík JosefKratochvíl Jaroslav839  3043
8.Vajbar AntonínZástěra Libor-810-1-6 1344
9.Hoch VítekŠubík Jiří-5-48-8 1345
10.Soukal Jiří st.WO    3055
11.Vajbar AntonínKratochvíl JaroslavWO    3065
12.Hoch VítekZástěra Libor-118-8-5 1366
13.Soukal Jiří st.Šubík Jiří74-69 3176
14.Kubík JosefWO    3086
15.Hoch VítekKratochvíl JaroslavWO    3096
16.Soukal Jiří st.Zástěra Libor11-999 31106
17.Kubík JosefŠubík Jiří107-77 31  
18.Vajbar Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Soukal Jiří st.21Kratochvíl Jaroslav11
Kubík Josef20Zástěra Libor22
Vajbar Antonín02Šubík Jiří21
Hoch Vítek02   
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Blažek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:23547:494TJ Agrotec Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jiří
Kuchař Pavel
 
 
Trcala Miroslav
Studnička Ondřej
 
 
9-988 3110
2.Hušek Jan
Hušek Jindřich
 
 
Valko Jan
Šnajdr Radomír
 
 
979  3020
3.Kuchař PavelStudnička Ondřej11-6-7-8 1321
4.Blažek JiříTrcala Miroslav-5-10-10  0322
5.Ebach PetrValko Jan-3-38-9 1323
6.Hušek JanŠnajdr Radomír-9682 3133
7.Blažek JiříStudnička Ondřej-6859 3143
8.Ebach PetrTrcala Miroslav-9-5-5  0344
9.Hušek JanValko Jan1172  3054
10.Kuchař PavelŠnajdr Radomír269  3064
11.Ebach PetrStudnička Ondřej-8-6-9  0365
12.Hušek JanTrcala Miroslav473  3075
13.Kuchař PavelValko Jan-117-9-8 1376
14.Blažek JiříŠnajdr Radomír5-735 3186
15.Hušek JanStudnička Ondřej8137  3096
16.Kuchař PavelTrcala Miroslav8-13109 31106
17.Blažek JiříValko Jan-6-7   02  
18.Ebach PetrŠnajdr Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuchař Pavel22Studnička Ondřej22
Blažek Jiří21Trcala Miroslav22
Ebach Petr03Valko Jan21
Hušek Jan40Šnajdr Radomír03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stavoimpex Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:31590:578nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádel Ladislav
Brychta Edo
 
 
Cupák Zdeněk
Gajan Pavel ml.
 
 
778  3010
2.Skala Ján
 
 
Brozák Radomír
Bařina Leoš
 
 
WO    0311
3.Skala JánCupák Zdeněk-7-7-8  0312
4.Mádel LadislavBrozák Radomír-95-10-4 1313
5.Brychta EdoBařina Leoš4312  3023
6.Mesaroš PetrGajan Pavel ml.776  3033
7.Mádel LadislavCupák Zdeněk-9-4-6  0334
8.Brychta EdoBrozák Radomír4-9-8-7 1335
9.Mesaroš PetrBařina Leoš625  3045
10.Skala JánGajan Pavel ml.-82-7783255
11.Brychta EdoCupák Zdeněk-8-610-11 1356
12.Mesaroš PetrBrozák Radomír1091  3066
13.Skala JánBařina Leoš-89-49-52367
14.Mádel LadislavGajan Pavel ml.995  3077
15.Mesaroš PetrCupák Zdeněk6-47-6-62378
16.Skala JánBrozák Radomír-73-9-5 1379
17.Mádel LadislavBařina Leoš-97-8873289
18.Brychta EdoGajan Pavel ml.6109  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Skala Ján13Cupák Zdeněk40
Mádel Ladislav22Brozák Radomír31
Brychta Edo22Bařina Leoš13
Mesaroš Petr31Gajan Pavel ml.04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CVrchní
rozhodčí:
Frolek Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:25599:533TJ Jiskra Strážnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamenský Petr
Frolek Radek
 
 
Suský Stanislav
Hanák Jiří
 
 
66-79 3110
2.Martinek Tomáš
Černý Zdeněk
 
 
Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
59-10-893220
3.Černý ZdeněkHanák Jiří4-5-84-72321
4.Martinek TomášVala Vítězslav-9-1010673231
5.Frolek RadekSuský Stanislav7-5-7-8 1332
6.Kamenský PetrValoušek František428  3042
7.Martinek TomášHanák Jiří-4-898-112343
8.Frolek RadekVala Vítězslav8-1048 3153
9.Kamenský PetrSuský Stanislav7-75-943263
10.Černý ZdeněkValoušek František-7-66863273
11.Frolek RadekHanák Jiří-5-573-72374
12.Kamenský PetrVala Vítězslav-8-991183284
13.Černý ZdeněkSuský Stanislav1456  3094
14.Martinek TomášValoušek František5-3610 31104
15.Kamenský PetrHanák Jiří-95-6  12  
16.Černý ZdeněkVala Vítězslav         
17.Martinek TomášSuský Stanislav         
18.Frolek RadekValoušek František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černý Zdeněk21Hanák Jiří30
Martinek Tomáš21Vala Vítězslav03
Frolek Radek12Suský Stanislav12
Kamenský Petr30Valoušek František03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy