Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Valoušek František
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:33466:536STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vala Vítězslav
Anth Zdeněk
 
 
Cupák Zdeněk
Bařina Leoš
 
 
49-99 3110
2.Suský Stanislav
Hanák Jiří
 
 
Brozák Radomír
Dyrčíková Lucie
 
 
849  3020
3.Anth ZdeněkCupák Zdeněk-5-49-10 1321
4.Suský StanislavBrozák Radomír9-5-5-5 1322
5.Vala VítězslavDyrčíková Lucie-4-39-9 1323
6.Hanák JiříBařina Leoš-6899 3133
7.Suský StanislavCupák Zdeněk-69-7-1 1334
8.Vala VítězslavBrozák Radomír6-4-7-9 1335
9.Hanák JiříDyrčíková Lucie-996-8-62336
10.Anth ZdeněkBařina Leoš-8-510-9 1337
11.Vala VítězslavCupák Zdeněk5-7-5-8 1338
12.Hanák JiříBrozák Radomír-6596 3148
13.Anth ZdeněkDyrčíková Lucie6-9-13-9 1349
14.Suský StanislavBařina Leoš-6-10-6  03410
15.Hanák JiříCupák Zdeněk         
16.Anth ZdeněkBrozák Radomír         
17.Suský StanislavDyrčíková Lucie         
18.Vala VítězslavBařina Leoš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Anth Zdeněk03Cupák Zdeněk30
Suský Stanislav03Brozák Radomír21
Vala Vítězslav03Dyrčíková Lucie30
Hanák Jiří21Bařina Leoš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
Studnička Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:34392:485TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Přemysl
Studnička Ondřej
 
 
Volek Pavel ml.
Kratochvíl Jaroslav
 
 
-9-8-4  0301
2.Valko Jan
Šnajdr Michal
 
 
Zástěra Libor
Šubík Jiří
 
 
-9-104-8 1302
3.Kouřil PřemyslVolek Pavel ml.-4-77-1 1303
4.Valko JanKratochvíl Jaroslav9-8-7-5 1304
5.Šnajdr MichalZástěra Libor7-7-5-7 1305
6.Studnička OndřejŠubík Jiří6-5610 3115
7.Valko JanVolek Pavel ml.-3-66-4 1316
8.Šnajdr MichalKratochvíl Jaroslav-6-5-8  0317
9.Studnička OndřejZástěra Libor-687-773227
10.Kouřil PřemyslŠubík Jiří-10-5-15  0328
11.Šnajdr MichalVolek Pavel ml.-6-7-8  0329
12.Studnička OndřejKratochvíl Jaroslav9-595 3139
13.Kouřil PřemyslZástěra Libor-7-42-10 13310
14.Valko JanŠubík Jiří-67-7-3 13  
15.Studnička OndřejVolek Pavel ml.         
16.Kouřil PřemyslKratochvíl Jaroslav         
17.Valko JanZástěra Libor         
18.Šnajdr MichalŠubík Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kouřil Přemysl03Volek Pavel ml.30
Valko Jan02Kratochvíl Jaroslav21
Šnajdr Michal03Zástěra Libor21
Studnička Ondřej30Šubík Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
Příkaský Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:21547:496SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář David
Drábek Milan
 
 
Charvát Vít st.
Šrédl Pavel
 
 
-89-7-9 1301
2.Příkaský Zbyněk
Chvátal Tomáš
 
 
Kordula Jiří
Hrbáček Milan
 
 
769  3011
3.Chvátal TomášHrbáček Milan9-8-109-42312
4.Kolář DavidKordula Jiří7510  3022
5.Drábek MilanŠrédl Pavel579  3032
6.Příkaský ZbyněkCharvát Vít st.5-1239 3142
7.Kolář DavidHrbáček Milan-7-2-8  0343
8.Drábek MilanKordula Jiří-512-7-9 1344
9.Příkaský ZbyněkŠrédl Pavel57-67 3154
10.Chvátal TomášCharvát Vít st.-9-65893264
11.Drábek MilanHrbáček Milan-77-11-1 1365
12.Příkaský ZbyněkKordula Jiří6106  3075
13.Chvátal Tomᚊrédl Pavel7613  3085
14.Kolář DavidCharvát Vít st.8-6-11783295
15.Příkaský ZbyněkHrbáček Milan872  30105
16.Chvátal TomášKordula Jiří10-87  21  
17.Kolář DavidŠrédl Pavel         
18.Drábek MilanCharvát Vít st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chvátal Tomáš21Hrbáček Milan31
Kolář David21Kordula Jiří12
Drábek Milan12Šrédl Pavel03
Příkaský Zbyněk40Charvát Vít st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:05Konec
utkání
10:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:22551:411TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Jiří st.
Hoch Vítek
 
 
Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
-11-886-42301
2.Kubík Josef
Jangl Marek
 
 

 
 
WO    3011
3.Soukal Jiří st.Hladký Rostislav-6-712-10 1312
4.Kubík JosefŠlancar Jiří9-9-69103222
5.Hoch VítekKuchař Pavel-5-1108-72323
6.Jangl MarekWO    3033
7.Kubík JosefHladký Rostislav4-3-9-11 1334
8.Hoch VítekŠlancar Jiří7-4-3573244
9.Jangl MarekKuchař Pavel5-8116 3154
10.Soukal Jiří st.WO    3064
11.Hoch VítekHladký Rostislav-4525 3174
12.Jangl MarekŠlancar Jiří17-85 3184
13.Soukal Jiří st.Kuchař Pavel-7-4-13  0385
14.Kubík JosefWO    3095
15.Jangl MarekHladký Rostislav396  30105
16.Soukal Jiří st.Šlancar Jiří         
17.Kubík JosefKuchař Pavel         
18.Hoch Vítek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Soukal Jiří st.02Hladký Rostislav22
Kubík Josef11Šlancar Jiří03
Hoch Vítek21Kuchař Pavel21
Jangl Marek30   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stavoimpex Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Brhel Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:12433:283Stavoimpex Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádel Ladislav
Brychta Edo
 
 
Kamenský Petr
Lanová Renata
 
 
9-767 3110
2.Malík Vladimír
Mesaroš Petr
 
 
Látal Roman
Grabovský Jaroslav ml.
 
 
-9865 3120
3.Mádel LadislavKamenský Petr-8938 3130
4.Malík VladimírGrabovský Jaroslav ml.-88-7213240
5.Brychta EdoLátal Roman3105  3050
6.Mesaroš PetrLanová Renata567  3060
7.Malík VladimírKamenský Petr-9-98-6 1361
8.Brychta EdoGrabovský Jaroslav ml.WO    3071
9.Mesaroš PetrLátal Roman369  3081
10.Mádel LadislavLanová Renata4-867 3191
11.Brychta EdoKamenský Petr-6-9-5  0392
12.Mesaroš PetrGrabovský Jaroslav ml.WO    30102
13.Mádel LadislavLátal Roman         
14.Malík VladimírLanová Renata         
15.Mesaroš PetrKamenský Petr         
16.Mádel LadislavGrabovský Jaroslav ml.         
17.Malík VladimírLátal Roman         
18.Brychta EdoLanová Renata         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mádel Ladislav20Kamenský Petr21
Malík Vladimír11Grabovský Jaroslav ml.01
Brychta Edo11Látal Roman02
Mesaroš Petr20Lanová Renata02
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Švejda Alois
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:38635:683T.J. Sokol Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Oldřich
Švejda Alois
 
 
Lacho František
Maděrič Zdeněk
 
 
-9579 3110
2.Stibor Tomáš
Oškrdal Jan
 
 
Zlámal Martin
Rančík Antonín
 
 
-9-56-8 1311
3.Švejda AloisRančík Antonín-107-8-9 1312
4.Stibor TomášLacho František-5-5-9  0313
5.Pešek OldřichZlámal Martin589  3023
6.Oškrdal JanMaděrič Zdeněk-88123 3133
7.Stibor TomášRančík Antonín-5-2-1  0334
8.Pešek OldřichLacho František-7975 3144
9.Oškrdal JanZlámal Martin8-9-6553254
10.Švejda AloisMaděrič Zdeněk6919  3064
11.Pešek OldřichRančík Antonín-6-68993274
12.Oškrdal JanLacho František-57-29-72375
13.Švejda AloisZlámal Martin-5-6-12  0376
14.Stibor TomášMaděrič Zdeněk-8665 3186
15.Oškrdal JanRančík Antonín8-10-89-72387
16.Švejda AloisLacho František-811-3-6 1388
17.Stibor TomášZlámal Martin-7-510-8 1389
18.Čepera RomanMaděrič Zdeněk-310-10-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švejda Alois13Rančík Antonín31
Stibor Tomáš13Lacho František31
Pešek Oldřich30Zlámal Martin22
Oškrdal Jan22Maděrič Zdeněk13
Čepera Roman01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy