Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Švejda Alois
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32399:492TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Oldřich
Švejda Alois
 
 
Suský Stanislav
Hanák Jiří
 
 
58-8-10-102301
2.Stibor Tomáš
Vutov Ivan
 
 
Valoušek František
Anth Zdeněk
 
 
-4-5-6  0302
3.Švejda AloisAnth Zdeněk-7-89-6 1303
4.Vutov IvanHanák Jiří-9-119-3 1304
5.Pešek OldřichValoušek František979  3014
6.Stibor TomášSuský Stanislav-8-1015-9 1315
7.Vutov IvanAnth Zdeněk-5-2-6  0316
8.Pešek OldřichHanák Jiří13-4-88-82317
9.Stibor TomášValoušek František9-9-3883227
10.Švejda AloisSuský Stanislav-2-10-9  0328
11.Pešek OldřichAnth Zdeněk-5-8710-82329
12.Stibor TomášHanák Jiří-6-7-9  03210
13.Švejda AloisValoušek František         
14.Vutov IvanSuský Stanislav         
15.Stibor TomášAnth Zdeněk         
16.Švejda AloisHanák Jiří         
17.Vutov IvanValoušek František         
18.Pešek OldřichSuský Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švejda Alois02Anth Zdeněk30
Vutov Ivan02Hanák Jiří30
Pešek Oldřich12Valoušek František02
Stibor Tomáš12Suský Stanislav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Rančík Antonín
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:35419:520STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalivoda Martin
Lacho František
 
 
Cupák Zdeněk
Bařina Leoš
 
 
-9-6-6  0301
2.Zlámal Martin
Rančík Antonín
 
 
Brozák Radomír
Dyrčíková Lucie
 
 
-7-49-10 1302
3.Lacho FrantišekCupák Zdeněk97-94 3112
4.Zlámal MartinDyrčíková Lucie-4-4-9  0313
5.Kalivoda MartinBrozák Radomír11-4116 3123
6.Rančík AntonínBařina Leoš-13-4-5  0324
7.Zlámal MartinCupák Zdeněk-4-6-9  0325
8.Kalivoda MartinDyrčíková Lucie8-6-5-8 1326
9.Rančík AntonínBrozák Radomír-1011-6-7 1327
10.Lacho FrantišekBařina Leoš5-73-573237
11.Kalivoda MartinCupák Zdeněk-9-59-2 1338
12.Rančík AntonínDyrčíková Lucie-13-7-8  0339
13.Lacho FrantišekBrozák Radomír105-118 3149
14.Zlámal MartinBařina Leoš-2-8-4  03410
15.Rančík AntonínCupák Zdeněk         
16.Lacho FrantišekDyrčíková Lucie         
17.Zlámal MartinBrozák Radomír         
18.Kalivoda MartinBařina Leoš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lacho František30Cupák Zdeněk21
Zlámal Martin03Dyrčíková Lucie30
Kalivoda Martin12Brozák Radomír12
Rančík Antonín03Bařina Leoš21
---



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stavoimpex Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Brhel Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:18483:402Stavoimpex Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádel Ladislav
Mesaroš Petr
 
 
Koutný František
Trcala Miroslav
 
 
377  3010
2.Malík Vladimír
Brychta Edo
 
 
Boruta Matěj
Petrželka Tomáš
 
 
-9869 3120
3.Mádel LadislavKoutný František7-4-5453230
4.Malík VladimírPetrželka Tomáš-59-4-6 1331
5.Mesaroš PetrTrcala Miroslav710-77 3141
6.Brychta EdoBoruta Matěj57-104 3151
7.Malík VladimírKoutný František9-8-9-4 1352
8.Mesaroš PetrPetrželka Tomáš-757-1073262
9.Brychta EdoTrcala Miroslav1041  3072
10.Mádel LadislavBoruta Matěj68-85 3182
11.Mesaroš PetrKoutný František7-10-7753292
12.Brychta EdoPetrželka Tomáš-333-13532102
13.Mádel LadislavTrcala MiroslavWO    30  
14.Skala JánBoruta Matěj         
15.Brychta EdoKoutný František         
16.Mádel LadislavPetrželka Tomáš         
17.Skala JánTrcala Miroslav         
18.Mesaroš PetrBoruta Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mádel Ladislav20Koutný František12
Malík Vladimír02Petrželka Tomáš12
Mesaroš Petr30Trcala Miroslav02
Brychta Edo30Boruta Matěj02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CVrchní
rozhodčí:
Frolek Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30183:362TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frolek Radek
Bureš Martin
 
 
Volek Pavel ml.
Kratochvíl Jaroslav
 
 
12-5-8-8 1301
2.
 
 
Šubík Jiří
Zástěra Libor
 
 
WO    0302
3.Frolek RadekVolek Pavel ml.-8-11-8  0303
4.Bureš MartinZástěra Libor-9-8-7  0304
5.Jamný PavelKratochvíl Jaroslav-6-3-5  0305
6.Šubík JiříWO    0306
7.Bureš MartinVolek Pavel ml.-9-3-8  0307
8.Jamný PavelZástěra Libor-69-8-4 1308
9.Kratochvíl JaroslavWO    0309
10.Frolek RadekŠubík Jiří-9-89-6 13010
11.Jamný PavelVolek Pavel ml.         
12.Zástěra Libor         
13.Frolek RadekKratochvíl Jaroslav         
14.Bureš MartinŠubík Jiří         
15.Volek Pavel ml.         
16.Frolek RadekZástěra Libor         
17.Bureš MartinKratochvíl Jaroslav         
18.Jamný PavelŠubík Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Frolek Radek02Volek Pavel ml.20
Bureš Martin02Zástěra Libor20
Jamný Pavel02Kratochvíl Jaroslav10
   Šubík Jiří10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:36573:587SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Jiří st.
Charvát Vavřinec
 
 
Příkaský Zbyněk
Malošek Radek
 
 
-8-4-8  0301
2.Kubík Josef
Jangl Marek
 
 
Kolář David
Chvátal Tomáš
 
 
-98-9-7 1302
3.Charvát VavřinecMalošek Radek-9-5-3  0303
4.Soukal Jiří st.Kolář David-810-20-11 1304
5.Kubík JosefPříkaský Zbyněk8128  3014
6.Jangl MarekChvátal Tomáš-88-7183224
7.Soukal Jiří st.Malošek Radek-6-11-9  0325
8.Kubík JosefKolář David92-61 3135
9.Jangl MarekPříkaský Zbyněk524  3045
10.Charvát VavřinecChvátal Tomáš5-6-5853255
11.Kubík JosefMalošek Radek-6458 3165
12.Jangl MarekKolář David6-910-7-52366
13.Charvát VavřinecPříkaský Zbyněk-89-4-9 1367
14.Soukal Jiří st.Chvátal Tomáš-1097-7-52368
15.Jangl MarekMalošek Radek74-4-10-32369
16.Charvát VavřinecKolář David-6-10-9  03610
17.Soukal Jiří st.Příkaský Zbyněk9    10  
18.Kubík JosefChvátal Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Charvát Vavřinec13Malošek Radek31
Soukal Jiří st.03Kolář David31
Kubík Josef30Příkaský Zbyněk12
Jangl Marek22Chvátal Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Šlancar Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:34601:613SK Baník Ratíškovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladký Rostislav
Šafařík Jan
 
 
Bábíček Josef
Kuchařič Jiří st.
 
 
577  3010
2.Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
Charvát Vít ml.
Kordula Jiří
 
 
-4997 3120
3.Šafařík JanKuchařič Jiří st.-128-28-122321
4.Šlancar JiříBábíček Josef-410-88-92322
5.Kuchař PavelCharvát Vít ml.-9-8-5  0323
6.Hladký RostislavKordula Jiří517  3033
7.Šlancar JiříKuchařič Jiří st.-695-763243
8.Kuchař PavelBábíček Josef-10-6-9  0344
9.Hladký RostislavCharvát Vít ml.688  3054
10.Šafařík JanKordula Jiří-36-8-8 1355
11.Kuchař PavelKuchařič Jiří st.-108-711-62356
12.Hladký RostislavBábíček Josef-75-9-6 1357
13.Šafařík JanCharvát Vít ml.-108-10-7 1358
14.Šlancar JiříKordula Jiří-5665 3168
15.Hladký RostislavKuchařič Jiří st.848  3078
16.Šafařík JanBábíček Josef-911-1-7 1379
17.Šlancar JiříCharvát Vít ml.-5-710-7 13710
18.Kuchař PavelKordula Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šafařík Jan04Kuchařič Jiří st.22
Šlancar Jiří22Bábíček Josef40
Kuchař Pavel03Charvát Vít ml.31
Hladký Rostislav31Kordula Jiří12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy