Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:11422:351TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoch Vítek
Vajbar Antonín
 
 
Oškrdal Jan
Pešek Oldřich
 
 
9910  3010
2.Kubík Josef
Charvát Vavřinec
 
 
Hanák Zdeněk
Vutov Ivan
 
 
497  3020
3.Charvát VavřinecPešek Oldřich-9-9-8  0321
4.Hoch VítekOškrdal Jan877  3031
5.Vajbar AntonínVutov Ivan-716117 3141
6.Kubík JosefHanák Zdeněk864  3051
7.Hoch VítekPešek Oldřich-9-7-4  0352
8.Vajbar AntonínOškrdal Jan-11388 3162
9.Kubík JosefVutov Ivan985  3072
10.Charvát VavřinecHanák Zdeněk884  3082
11.Vajbar AntonínPešek Oldřich-5-5-5  0383
12.Kubík JosefOškrdal Jan9512  3093
13.Charvát VavřinecVutov Ivan577  30103
14.Hoch VítekHanák Zdeněk-6    01  
15.Kubík JosefPešek Oldřich         
16.Charvát VavřinecOškrdal Jan         
17.Hoch VítekVutov Ivan         
18.Vajbar AntonínHanák Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Charvát Vavřinec21Pešek Oldřich30
Hoch Vítek11Oškrdal Jan03
Vajbar Antonín21Vutov Ivan03
Kubík Josef30Hanák Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Šlancar Jiří
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 17:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:8379:292TJ Agrotec Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlancar Jiří
Hušek Jindřich
 
 
Kalivoda Martin
Maděrič Zdeněk
 
 
10-8-8753210
2.Hladký Rostislav
Blažek Jiří
 
 
Zlámal Martin
Rančík Antonín
 
 
7115  3020
3.Blažek JiříKalivoda Martin9-7-8-7 1321
4.Hušek JindřichZlámal Martin886  3031
5.Šlancar JiříMaděrič Zdeněk384  3041
6.Hladký RostislavRančík Antonín848  3051
7.Hušek JindřichKalivoda Martin514-14 3161
8.Šlancar JiříZlámal Martin976  3071
9.Hladký RostislavMaděrič Zdeněk677  3081
10.Blažek JiříRančík Antonín7-10WOWO 3191
11.Šlancar JiříKalivoda Martin-3776 31101
12.Hladký RostislavZlámal Martin8    10  
13.Blažek JiříMaděrič Zdeněk         
14.Hušek JindřichRančík Antonín         
15.Hladký RostislavKalivoda Martin         
16.Blažek JiříZlámal Martin         
17.Hušek JindřichMaděrič Zdeněk         
18.Šlancar JiříRančík Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blažek Jiří11Kalivoda Martin12
Hušek Jindřich20Zlámal Martin02
Šlancar Jiří30Maděrič Zdeněk02
Hladký Rostislav20Rančík Antonín02
Utkání zahájeno po dohrání utkání 1. ligy



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
Kolář David
HOSTUJÍCÍ:Stavoimpex Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:38582:652Stavoimpex Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvátal Tomáš
Chvátal Antonín
 
 
Mádel Ladislav
Mesaroš Petr
 
 
-7-9811-82301
2.Kolář David
Drábek Milan
 
 
Brychta Edo
Malík Vladimír
 
 
9-710-763211
3.Chvátal TomášMesaroš Petr19-79 3121
4.Chvátal AntonínMádel Ladislav12-4-8-3 1322
5.Drábek MilanBrychta Edo7-1-77-72323
6.Kolář DavidMalík Vladimír5-66-4113233
7.Chvátal AntonínMesaroš Petr-5-8-8  0334
8.Drábek MilanMádel Ladislav-68-8-5 1335
9.Kolář DavidBrychta Edo-9-10-13  0336
10.Chvátal TomášMalík Vladimír8107  3046
11.Drábek MilanMesaroš Petr1010-8-6-92347
12.Kolář DavidMádel Ladislav-6-9-4  0348
13.Chvátal TomášBrychta Edo7-369 3158
14.Chvátal AntonínMalík Vladimír-109-6-9 1359
15.Kolář DavidMesaroš Petr8-99-4103269
16.Chvátal TomášMádel Ladislav-11-10-12  03610
17.Chvátal AntonínBrychta Edo         
18.Drábek MilanMalík Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chvátal Tomáš31Mesaroš Petr22
Chvátal Antonín03Mádel Ladislav40
Drábek Milan03Brychta Edo21
Kolář David22Malík Vladimír12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:33683:664SK Baník Ratíškovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchařič Jiří st.
Charvát Vít ml.
 
 
Kamenský Petr
Tomeček Tomáš
 
 
-811-88-122301
2.Hrbáček Milan
Charvát Vít st.
 
 
Černý Zdeněk
Bureš Martin
 
 
-7-3-7  0302
3.Hrbáček MilanKamenský Petr109-1-573212
4.Bábíček JosefTomeček Tomáš146  3022
5.Charvát Vít ml.Bureš Martin4-375 3132
6.Kuchařič Jiří st.Černý Zdeněk711-9-993242
7.Bábíček JosefKamenský Petr89-5-953252
8.Charvát Vít ml.Tomeček Tomáš115-69 3162
9.Kuchařič Jiří st.Bureš Martin5-7-6-9 1363
10.Hrbáček MilanČerný Zdeněk-58-711-92364
11.Charvát Vít ml.Kamenský Petr7-778 3174
12.Kuchařič Jiří st.Tomeček Tomáš8810  3084
13.Hrbáček MilanBureš Martin-89-5-8 1385
14.Bábíček JosefČerný Zdeněk-99-7623295
15.Kuchařič Jiří st.Kamenský Petr4-76-10-62396
16.Hrbáček MilanTomeček Tomáš9-107-7-72397
17.Bábíček JosefBureš Martin99-78 31107
18.Charvát Vít ml.Černý Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrbáček Milan13Kamenský Petr13
Bábíček Josef40Tomeček Tomáš13
Charvát Vít ml.30Bureš Martin22
Kuchařič Jiří st.22Černý Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
Studnička Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:39566:612TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutný František
Trcala Miroslav
 
 
Suský Stanislav
Hanák Jiří
 
 
-1086-1083210
2.Kouřil Přemysl
Vašík Michal
 
 
Vala Vítězslav
Anth Zdeněk
 
 
-8-10-13  0311
3.Petrželka TomášAnth Zdeněk-95-8-5 1312
4.Vašík MichalHanák Jiří-63-9-8 1313
5.Kouřil PřemyslSuský Stanislav7-7-7533223
6.Studnička OndřejVala Vítězslav7-9-9-8 1324
7.Vašík MichalAnth Zdeněk-48-24-102325
8.Kouřil PřemyslHanák Jiří911-69 3135
9.Studnička OndřejSuský Stanislav-4148-9-82336
10.Petrželka TomášVala Vítězslav-94-3-9 1337
11.Kouřil PřemyslAnth Zdeněk-1010-9553247
12.Studnička OndřejHanák Jiří-7-8-9  0348
13.Petrželka TomášSuský Stanislav-8-8-6  0349
14.Vašík MichalVala Vítězslav-88-6993259
15.Studnička OndřejAnth Zdeněk-49-6-5 13510
16.Petrželka TomášHanák Jiří8    10  
17.Vašík MichalSuský Stanislav         
18.Kouřil PřemyslVala Vítězslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petrželka Tomáš03Anth Zdeněk31
Vašík Michal12Hanák Jiří21
Kouřil Přemysl30Suský Stanislav21
Studnička Ondřej04Vala Vítězslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1023:39523:614STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabec Lukáš
Zástěra Libor
 
 
Cupák Zdeněk
Bařina Leoš
 
 
-5-7-6  0301
2.Kratochvíl Jaroslav
Volek Pavel ml.
 
 
Brozák Radomír
Dyrčíková Lucie
 
 
6-7610 3111
3.Hrabec LukášCupák Zdeněk-5-2-1  0312
4.Zástěra LiborDyrčíková Lucie-9-8-11  0313
5.Kratochvíl JaroslavBrozák Radomír126-36 3123
6.Volek Pavel ml.Bařina Leoš98-95 3133
7.Zástěra LiborCupák Zdeněk-10-3-4  0334
8.Kratochvíl JaroslavDyrčíková Lucie7-106-8123244
9.Volek Pavel ml.Brozák Radomír8-96-1273254
10.Hrabec LukášBařina Leoš-9-7-4  0355
11.Kratochvíl JaroslavCupák Zdeněk-2-312-2 1356
12.Volek Pavel ml.Dyrčíková Lucie-6-86983266
13.Hrabec LukášBrozák Radomír-10-6-7  0367
14.Zástěra LiborBařina Leoš7311  3077
15.Volek Pavel ml.Cupák Zdeněk-5-7-8  0378
16.Hrabec LukášDyrčíková Lucie-2-10-5  0379
17.Zástěra LiborBrozák Radomír-95-10-9 13710
18.Kratochvíl JaroslavBařina Leoš-78   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrabec Lukáš04Cupák Zdeněk40
Zástěra Libor13Dyrčíková Lucie22
Kratochvíl Jaroslav21Brozák Radomír22
Volek Pavel ml.31Bařina Leoš12
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy