Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Šlancar Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5381:243TJ Agrotec Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladký Rostislav
Blažek Jiří
 
 
Pešek Oldřich
Čepera Roman
 
 
785  3010
2.Šlancar Jiří
Hušek Jindřich
 
 
Hanák Zdeněk
Stibor Tomáš
 
 
-96109 3120
3.Blažek JiříPešek Oldřich7127  3030
4.Hušek JindřichStibor Tomáš64-810 3140
5.Šlancar JiříČepera Roman47-64 3150
6.Hladký RostislavHanák Zdeněk799  3060
7.Hušek JindřichPešek Oldřich11-712 3170
8.Šlancar JiříStibor Tomáš-10823 3180
9.Hladký RostislavČepera Roman165  3090
10.Blažek JiříHanák Zdeněk3131  30100
11.Šlancar JiříPešek Oldřich8    10  
12.Hladký RostislavStibor Tomáš         
13.Blažek JiříČepera Roman         
14.Hušek JindřichHanák Zdeněk         
15.Hladký RostislavPešek Oldřich         
16.Blažek JiříStibor Tomáš         
17.Hušek JindřichČepera Roman         
18.Šlancar JiříHanák Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blažek Jiří20Pešek Oldřich02
Hušek Jindřich20Stibor Tomáš02
Šlancar Jiří20Čepera Roman02
Hladký Rostislav20Hanák Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:27Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:8445:263TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubík Josef
Charvát Vavřinec
 
 

 
 
WO    3010
2.Hoch Vítek
Vajbar Antonín
 
 
Kalivoda Martin
Zlámal Martin
 
 
4-106-7-92311
3.Charvát VavřinecKalivoda Martin-1086-8-42312
4.Kubík JosefMaděrič Zdeněk978  3022
5.Soukal Jiří st.Zlámal Martin108-98 3132
6.Hoch VítekWO    3042
7.Kubík JosefKalivoda Martin334  3052
8.Soukal Jiří st.Maděrič Zdeněk8118  3062
9.Hoch VítekZlámal Martin8611  3072
10.Charvát VavřinecWO    3082
11.Soukal Jiří st.Kalivoda Martin986  3092
12.Hoch VítekMaděrič Zdeněk-9725 31102
13.Charvát VavřinecZlámal Martin         
14.Kubík Josef         
15.Hoch VítekKalivoda Martin         
16.Charvát VavřinecMaděrič Zdeněk         
17.Kubík JosefZlámal Martin         
18.Soukal Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Charvát Vavřinec01Kalivoda Martin12
Kubík Josef20Maděrič Zdeněk03
Soukal Jiří st.30Zlámal Martin02
Hoch Vítek20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít ml.
HOSTUJÍCÍ:Stavoimpex Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:36576:612Stavoimpex Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bábíček Josef
Charvát Vít ml.
 
 
Mádel Ladislav
Mesaroš Petr
 
 
103-98 3110
2.Charvát Vít st.
Hradil Kryštof
 
 
Malík Vladimír
Brychta Edo
 
 
-8798 3120
3.Charvát Vít st.Mesaroš Petr-7-7-8  0321
4.Hradil KryštofMádel Ladislav-5-4-6  0322
5.Charvát Vít ml.Brychta Edo87-4-7-72323
6.Bábíček JosefMalík Vladimír117-84 3133
7.Hradil KryštofMesaroš Petr-9-6-7  0334
8.Charvát Vít ml.Mádel Ladislav987  3044
9.Bábíček JosefBrychta Edo369  3054
10.Charvát Vít st.Malík Vladimír89-11-663264
11.Charvát Vít ml.Mesaroš Petr-66812 3174
12.Bábíček JosefMádel Ladislav49-9-10-92375
13.Charvát Vít st.Brychta Edo-7-2-8  0376
14.Hradil KryštofMalík Vladimír-9-87-6 1377
15.Bábíček JosefMesaroš Petr-910-11-8 1378
16.Charvát Vít st.Mádel Ladislav-6-7-5  0379
17.Hradil KryštofBrychta Edo-8-88-6 13710
18.Charvát Vít ml.Malík Vladimír48   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Charvát Vít st.13Mesaroš Petr31
Hradil Kryštof04Mádel Ladislav31
Charvát Vít ml.21Brychta Edo31
Bábíček Josef22Malík Vladimír12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
Příkaský Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:36576:628TJ Jiskra Strážnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář David
Drábek Milan
 
 
Kamenský Petr
Tomeček Tomáš
 
 
10-6-7-8 1301
2.Příkaský Zbyněk
Chvátal Tomáš
 
 
Lanová Renata
Frolek Radek
 
 
699  3011
3.Kolář DavidFrolek Radek-105-7-1 1312
4.Chvátal TomášTomeček Tomáš-7-28-2 1313
5.Drábek MilanKamenský Petr-10-8115-82314
6.Příkaský ZbyněkLanová Renata9-56-873224
7.Chvátal TomášFrolek Radek-971212 3134
8.Drábek MilanTomeček Tomáš10-8-7-9 1335
9.Příkaský ZbyněkKamenský Petr879  3045
10.Kolář DavidLanová Renata-910-109-52346
11.Drábek MilanFrolek Radek6-7-10-9 1347
12.Příkaský ZbyněkTomeček Tomáš6-236 3157
13.Kolář DavidKamenský Petr-68-6-6 1358
14.Chvátal TomášLanová Renata-7-8-9  0359
15.Příkaský ZbyněkFrolek Radek109-8-1093269
16.Kolář DavidTomeček Tomáš-6-10-6  03610
17.Chvátal TomášKamenský Petr         
18.Drábek MilanLanová Renata         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolář David04Frolek Radek22
Chvátal Tomáš12Tomeček Tomáš31
Drábek Milan03Kamenský Petr21
Příkaský Zbyněk40Lanová Renata21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:24589:509TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Zdeněk
Zástěra Libor
 
 
Hanák Jiří
Suský Stanislav
 
 
-95-5-7 1301
2.Kratochvíl Jaroslav
Volek Pavel ml.
 
 
Vala Vítězslav
Anth Zdeněk
 
 
372  3011
3.Kratochvíl JaroslavAnth Zdeněk99-74 3121
4.Zástěra LiborHanák Jiří9-58-9-72322
5.Sedláček ZdeněkSuský Stanislav-6-6-5  0323
6.Volek Pavel ml.Vala Vítězslav758  3033
7.Zástěra LiborAnth Zdeněk-9769 3143
8.Sedláček ZdeněkHanák Jiří-3-119-9 1344
9.Volek Pavel ml.Suský Stanislav725  3054
10.Kratochvíl JaroslavVala Vítězslav8-10310 3164
11.Sedláček ZdeněkAnth Zdeněk-7-84-8 1365
12.Volek Pavel ml.Hanák Jiří6-8-11-7 1366
13.Kratochvíl JaroslavSuský Stanislav1072  3076
14.Zástěra LiborVala Vítězslav710-97 3186
15.Volek Pavel ml.Anth Zdeněk176  3096
16.Kratochvíl JaroslavHanák Jiří-988-101432106
17.Zástěra LiborSuský Stanislav-1610   11  
18.Sedláček ZdeněkVala Vítězslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kratochvíl Jaroslav40Anth Zdeněk13
Zástěra Libor21Hanák Jiří31
Sedláček Zdeněk03Suský Stanislav12
Volek Pavel ml.31Vala Vítězslav03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
Vašík Michal
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:31334:440STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Přemysl
Koutný František
 
 
Cupák Zdeněk
Bařina Leoš
 
 
877  3010
2.Petrželka Tomáš
Vašík Michal
 
 
Dyrčíková Lucie
Brozák Radomír
 
 
-3-8-1  0311
3.Koutný FrantišekCupák Zdeněk9-5-4-4 1312
4.Kouřil PřemyslDyrčíková Lucie-7-748-32313
5.Petrželka TomášBrozák Radomír-88-5-6 1314
6.Vašík MichalBařina Leoš-812109 3124
7.Kouřil PřemyslCupák Zdeněk-8-6-9  0325
8.Petrželka TomášDyrčíková Lucie-6-9-9  0326
9.Vašík MichalBrozák Radomír6-9-6-9 1327
10.Boruta MatějBařina Leoš-7-9-7  0328
11.Petrželka TomášCupák Zdeněk-2-6-5  0329
12.Vašík MichalDyrčíková Lucie-11-69-5 13210
13.Boruta MatějBrozák Radomír-5-6-5  03  
14.Kouřil PřemyslBařina Leoš         
15.Vašík MichalCupák Zdeněk         
16.Boruta MatějDyrčíková Lucie         
17.Kouřil PřemyslBrozák Radomír         
18.Petrželka TomášBařina Leoš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koutný František01Cupák Zdeněk30
Kouřil Přemysl02Dyrčíková Lucie30
Petrželka Tomáš03Brozák Radomír20
Vašík Michal12Bařina Leoš11
Boruta Matěj01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy