Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Švejda Alois
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:38560:647TJ Sokol Vracov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Oldřich
Stibor Tomáš
 
 
Koutný František
Kouřil Přemysl
 
 
-912-8-7 1301
2.Hanák Zdeněk
Vutov Ivan
 
 
Studnička Ondřej
Vašík Michal
 
 
-7-9-9  0302
3.Hanák ZdeněkKouřil Přemysl7-4-2-5 1303
4.Vutov IvanKoutný František8-711-7-42304
5.Pešek OldřichVašík Michal10-11-1110103214
6.Stibor TomášStudnička Ondřej97-9-7-62315
7.Vutov IvanKouřil Přemysl10-3-4-7 1316
8.Pešek OldřichKoutný František-69113 3126
9.Stibor TomášVašík Michal313-9-1093236
10.Hanák ZdeněkStudnička Ondřej-8-6-6  0337
11.Pešek OldřichKouřil Přemysl865  3047
12.Stibor TomášKoutný František6-4-3-5 1348
13.Hanák ZdeněkVašík Michal-9912-1273258
14.Vutov IvanStudnička Ondřej7-478 3168
15.Stibor TomášKouřil Přemysl-5-5-7  0369
16.Hanák ZdeněkKoutný František-6-14-3 13610
17.Vutov IvanVašík Michal         
18.Pešek OldřichStudnička Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hanák Zdeněk13Kouřil Přemysl31
Vutov Ivan12Koutný František31
Pešek Oldřich30Vašík Michal03
Stibor Tomáš13Studnička Ondřej21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Rančík Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:33456:514TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juras Pavel
Rančík Antonín
 
 
Šubík Jiří
Zástěra Libor
 
 
494  3010
2.Lacho František
Kalivoda Martin
 
 
Volek Pavel ml.
Kratochvíl Jaroslav
 
 
-88-10-6 1311
3.Kalivoda MartinVolek Pavel ml.-6-4-3  0312
4.Lacho FrantišekKratochvíl Jaroslav-11595 3122
5.Zlámal MartinZástěra Libor-119-59-82323
6.Juras PavelŠubík Jiří-8-6-7  0324
7.Lacho FrantišekVolek Pavel ml.-76-12-6 1325
8.Zlámal MartinKratochvíl Jaroslav-5-8-6  0326
9.Juras PavelZástěra Libor-67-7-4 1327
10.Kalivoda MartinŠubík Jiří-8-9-7  0328
11.Zlámal MartinSedláček Zdeněk466  3038
12.Juras PavelKratochvíl Jaroslav-394-5-52339
13.Kalivoda MartinZástěra Libor9-18-943249
14.Lacho FrantišekŠubík Jiří5-811-11-323410
15.Juras PavelSedláček Zdeněk-7-8   02  
16.Kalivoda MartinKratochvíl Jaroslav         
17.Lacho FrantišekZástěra Libor         
18.Zlámal MartinŠubík Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalivoda Martin12Volek Pavel ml.20
Lacho František12Kratochvíl Jaroslav21
Zlámal Martin12Zástěra Libor21
Juras Pavel03Šubík Jiří30
   Sedláček Zdeněk01
--



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Vala Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:21579:481TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suský Stanislav
Hanák Jiří
 
 
Příkaský Zbyněk
Chvátal Tomáš
 
 
12-59-8-72301
2.Vala Vítězslav
Anth Zdeněk
 
 
Kolář David
Drábek Milan
 
 
766  3011
3.Hanák JiříKolář David668  3021
4.Suský StanislavPříkaský Zbyněk7-711-5-92322
5.Vala VítězslavChvátal Tomáš-46-9-4 1323
6.Anth ZdeněkDrábek Milan-15-99-8 1324
7.Suský StanislavKolář David165  3034
8.Vala VítězslavPříkaský Zbyněk-10-12-14  0335
9.Anth ZdeněkChvátal Tomáš249  3045
10.Hanák JiříDrábek Milan1085  3055
11.Vala VítězslavKolář David-3283 3165
12.Anth ZdeněkPříkaský Zbyněk-7-89-8 1366
13.Hanák JiříChvátal Tomáš6-773 3176
14.Suský StanislavDrábek Milan-64108 3186
15.Anth ZdeněkKolář David375  3096
16.Hanák JiříPříkaský Zbyněk773  30106
17.Suský StanislavChvátal Tomáš-9    01  
18.Vala VítězslavDrábek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanák Jiří40Kolář David04
Suský Stanislav21Příkaský Zbyněk31
Vala Vítězslav12Chvátal Tomáš12
Anth Zdeněk22Drábek Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov AVrchní
rozhodčí:
Brozák Radomír
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, okres Břeclav, Kraj - malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13466:343STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brozák Radomír
Dyrčíková Lucie
 
 
Charvát Vít st.
Hrubý Otto
 
 
88-10-983210
2.Cupák Zdeněk
Bařina Leoš
 
 
Kuchařič Jiří st.
Charvát Vít ml.
 
 
86-77 3120
3.Brozák RadomírKuchařič Jiří st.746  3030
4.Bařina LeošCharvát Vít ml.-47-10-8 1331
5.Cupák ZdeněkCharvát Vít st.675  3041
6.Dyrčíková LucieHrubý Otto466  3051
7.Bařina LeošKuchařič Jiří st.-458-8-92352
8.Cupák ZdeněkCharvát Vít ml.-7746 3162
9.Dyrčíková LucieCharvát Vít st.548  3072
10.Brozák RadomírHrubý Otto52-96 3182
11.Cupák ZdeněkKuchařič Jiří st.113-7-943292
12.Dyrčíková LucieCharvát Vít ml.656  30102
13.Brozák RadomírCharvát Vít st.         
14.Bařina LeošHrubý Otto         
15.Dyrčíková LucieKuchařič Jiří st.         
16.Brozák RadomírCharvát Vít ml.         
17.Bařina LeošCharvát Vít st.         
18.Cupák ZdeněkHrubý Otto         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brozák Radomír20Kuchařič Jiří st.12
Bařina Leoš02Charvát Vít ml.12
Cupák Zdeněk30Charvát Vít st.02
Dyrčíková Lucie30Hrubý Otto02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stavoimpex Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:26565:540Stavoimpex Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mesaroš Petr
Skala Ján
 
 
Soukal Jiří st.
Otáhal Jan
 
 
13-9-8-7 1301
2.Mádel Ladislav
Brychta Edo
 
 
Charvát Vavřinec
Kubík Josef
 
 
-55-7-8 1302
3.Skala JánKubík Josef8-10-2-2 1303
4.Mádel LadislavCharvát Vavřinec7138  3013
5.Brychta EdoOtáhal Jan685  3023
6.Mesaroš PetrSoukal Jiří st.9-773 3133
7.Mádel LadislavKubík Josef-9-8-7  0334
8.Brychta EdoCharvát Vavřinec846  3044
9.Mesaroš PetrOtáhal Jan7513  3054
10.Skala JánSoukal Jiří st.12-5-5-5 1355
11.Brychta EdoKubík Josef5-798 3165
12.Mesaroš PetrCharvát Vavřinec55-97 3175
13.Skala JánOtáhal Jan7-8-9-9 1376
14.Mádel LadislavSoukal Jiří st.6-859 3186
15.Mesaroš PetrKubík Josef79-95 3196
16.Skala JánCharvát VavřinecWO    0397
17.Mádel LadislavOtáhal Jan3511  30107
18.Brychta EdoSoukal Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Skala Ján03Kubík Josef22
Mádel Ladislav31Charvát Vavřinec03
Brychta Edo30Otáhal Jan13
Mesaroš Petr40Soukal Jiří st.12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:42693:746TJ Agrotec Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamenský Petr
Černý Zdeněk
 
 
Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
-99-10963210
2.Grabovský Jaroslav ml.
Bureš Martin
 
 
Blažek Jiří
Hušek Jindřich
 
 
-7-3-2  0311
3.Grabovský Jaroslav ml.Blažek Jiří58-3-573221
4.Bureš MartinŠlancar Jiří9-83-583231
5.Černý ZdeněkKuchař Pavel10-96-973241
6.Kamenský PetrHušek Jindřich-10112-9-92342
7.Bureš MartinBlažek Jiří-3-12-8  0343
8.Černý ZdeněkŠlancar Jiří-15-3-12  0344
9.Kamenský PetrKuchař Pavel1068  3054
10.Grabovský Jaroslav ml.Hušek Jindřich-89-28-72355
11.Černý ZdeněkBlažek Jiří87-5-9-32356
12.Kamenský PetrŠlancar Jiří-78-6-5 1357
13.Grabovský Jaroslav ml.Kuchař Pavel466  3067
14.Bureš MartinHušek Jindřich10-56-8103277
15.Kamenský PetrBlažek Jiří89-6-793287
16.Grabovský Jaroslav ml.Šlancar Jiří4-49-5-92388
17.Bureš MartinKuchař Pavel-78-4-9 1389
18.Černý ZdeněkHušek Jindřich-8-149-12 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grabovský Jaroslav ml.22Blažek Jiří22
Bureš Martin22Šlancar Jiří31
Černý Zdeněk13Kuchař Pavel13
Kamenský Petr22Hušek Jindřich31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy