Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Rančík Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14492:378T.J. Sokol Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lacho František
Kalivoda Martin
 
 
Koutný František
Kouřil Přemysl
 
 
7128  3010
2.Rančík Antonín
Juras Pavel
 
 
Studnička Ondřej
Vašík Michal
 
 
457  3020
3.Juras PavelKouřil Přemysl7-10-107-82321
4.Lacho FrantišekStudnička Ondřej-7-107683231
5.Rančík AntonínKoutný František434  3041
6.Kalivoda MartinVašík Michal1045  3051
7.Lacho FrantišekKouřil Přemysl9-6-11-9 1352
8.Rančík AntonínStudnička Ondřej857  3062
9.Kalivoda MartinKoutný František35-84 3172
10.Juras PavelVašík Michal-117-59163282
11.Rančík AntonínKouřil Přemysl-9-7-7  0383
12.Kalivoda MartinStudnička Ondřej575  3093
13.Juras PavelKoutný František847  30103
14.Lacho FrantišekVašík Michal667  30  
15.Kalivoda MartinKouřil Přemysl         
16.Juras PavelStudnička Ondřej         
17.Lacho FrantišekKoutný František         
18.Rančík AntonínVašík Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Juras Pavel21Kouřil Přemysl30
Lacho František11Studnička Ondřej03
Rančík Antonín21Koutný František03
Kalivoda Martin30Vašík Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Švejda Alois
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:36420:522TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Oldřich
Vutov Ivan
 
 
Šubík Jiří
Sedláček Zdeněk
 
 
87-10-1093210
2.Stibor Tomáš
Oškrdal Jan
 
 
Volek Pavel ml.
Kratochvíl Jaroslav
 
 
-7-2-5  0311
3.Vutov IvanVolek Pavel ml.-6-7-10  0312
4.Stibor Tomᚊubík Jiří-710-4-6 1313
5.Pešek OldřichKratochvíl Jaroslav-10-1169103223
6.Oškrdal JanSedláček Zdeněk4-9-89103233
7.Stibor TomášVolek Pavel ml.-3-7-9  0334
8.Pešek OldřichŠubík Jiří7-1010-7-72335
9.Oškrdal JanKratochvíl Jaroslav-10-7-6  0336
10.Vutov IvanSedláček Zdeněk-5-7-10  0337
11.Pešek OldřichVolek Pavel ml.-6-176-92338
12.Oškrdal JanŠubík Jiří-5-11-10  0339
13.Vutov IvanKratochvíl Jaroslav-6-11-3  03310
14.Stibor TomášSedláček Zdeněk-7-7   02  
15.Oškrdal JanVolek Pavel ml.         
16.Vutov IvanŠubík Jiří         
17.Stibor TomášKratochvíl Jaroslav         
18.Pešek OldřichSedláček Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vutov Ivan03Volek Pavel ml.30
Stibor Tomáš02Šubík Jiří30
Pešek Oldřich12Kratochvíl Jaroslav21
Oškrdal Jan12Sedláček Zdeněk11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov AVrchní
rozhodčí:
Brozák Radomír
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, okres Břeclav, Kraj - malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:18541:444STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brozák Radomír
Dyrčíková Lucie
 
 
Příkaský Zbyněk
Chvátal Tomáš
 
 
-8-74-10 1301
2.Cupák Zdeněk
Bařina Leoš
 
 
Kolář David
Drábek Milan
 
 
410-6-6-102302
3.Brozák RadomírChvátal Tomáš-479-11-92303
4.Dyrčíková LuciePříkaský Zbyněk498  3013
5.Bařina LeošKolář David-97-9-10 1314
6.Cupák ZdeněkDrábek Milan517  3024
7.Dyrčíková LucieChvátal Tomáš279  3034
8.Bařina LeošPříkaský Zbyněk9-4810 3144
9.Cupák ZdeněkKolář David5-10-5853254
10.Brozák RadomírDrábek Milan8-5-9783264
11.Bařina LeošChvátal Tomáš-9986 3174
12.Cupák ZdeněkPříkaský Zbyněk644  3084
13.Brozák RadomírKolář David6911  3094
14.Dyrčíková LucieDrábek Milan835  30104
15.Cupák ZdeněkChvátal Tomáš         
16.Brozák RadomírPříkaský Zbyněk         
17.Dyrčíková LucieKolář David         
18.Bařina LeošDrábek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brozák Radomír21Chvátal Tomáš12
Dyrčíková Lucie30Příkaský Zbyněk03
Bařina Leoš21Kolář David12
Cupák Zdeněk30Drábek Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Vala Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:21584:498TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suský Stanislav
Hanák Jiří
 
 
Kordula Petr
Hrubý Otto
 
 
6712  3010
2.Vala Vítězslav
Anth Zdeněk
 
 
Kuchařič Jiří st.
Charvát Vít st.
 
 
-86116 3120
3.Hanák JiříKuchařič Jiří st.-9810-543230
4.Suský StanislavCharvát Vít ml.-11-81113-162331
5.Vala VítězslavKordula Jiří8-16-8-5 1332
6.Anth ZdeněkHrubý Otto9-1042 3142
7.Suský StanislavKuchařič Jiří st.-96-9-9 1343
8.Vala VítězslavCharvát Vít ml.-6-5-2  0344
9.Anth ZdeněkKordula Jiří727  3054
10.Hanák JiříHrubý Otto911-105 3164
11.Vala VítězslavKuchařič Jiří st.-56-53-32365
12.Anth ZdeněkCharvát Vít ml.581  3075
13.Hanák JiříKordula Jiří328  3085
14.Suský StanislavHrubý Otto9-1477 3195
15.Anth ZdeněkKuchařič Jiří st.1056  30105
16.Hanák JiříCharvát Vít ml.         
17.Suský StanislavKordula Jiří         
18.Vala VítězslavHrubý Otto         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hanák Jiří30Kuchařič Jiří st.22
Suský Stanislav12Charvát Vít ml.21
Vala Vítězslav03Kordula Jiří12
Anth Zdeněk40Hrubý Otto03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CVrchní
rozhodčí:
Frolek Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:24585:511TJ Jiskra Strážnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamenský Petr
Černý Zdeněk
 
 
Soukal Jiří st.
Soukal Jiří ml.
 
 
864  3010
2.Frolek Radek
Pukl Ondřej
 
 
Charvát Vavřinec
Kubík Josef
 
 
9-7-10-6 1311
3.Černý ZdeněkKubík Josef-9-887-62312
4.Kamenský PetrCharvát Vavřinec477  3022
5.Bureš MartinSoukal Jiří ml.461  3032
6.Frolek RadekSoukal Jiří st.-134-7673242
7.Kamenský PetrKubík Josef-575-7103252
8.Bureš MartinCharvát Vavřinec106-25 3162
9.Frolek RadekSoukal Jiří ml.-12-114743272
10.Černý ZdeněkSoukal Jiří st.-67-106-92373
11.Bureš MartinKubík Josef-9-489-52374
12.Frolek RadekCharvát Vavřinec-45-6543284
13.Pukl OndřejSoukal Jiří ml.11-3611 3194
14.Kamenský PetrSoukal Jiří st.-6-783732104
15.Frolek RadekKubík Josef-124-5-6 13  
16.Pukl OndřejCharvát Vavřinec-8    01  
17.Kamenský PetrSoukal Jiří ml.         
18.Bureš MartinSoukal Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Zdeněk02Kubík Josef21
Kamenský Petr30Charvát Vavřinec03
Bureš Martin21Soukal Jiří ml.03
Frolek Radek30Soukal Jiří st.12
Pukl Ondřej10   
Střídání Pukl Ondřej za Černý Zdenek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stavoimpex Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:12438:367Stavoimpex Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brychta Edo
Malík Vladimír
 
 
Šafařík Jan
Šafaříková Sandra
 
 
779  3010
2.Mesaroš Petr
Mádel Ladislav
 
 
Hušek Jindřich
Kuchař Pavel
 
 
668  3020
3.Brychta EdoKuchař Pavel9-976 3130
4.Malík VladimírŠafaříková Sandra-9-7-10  0331
5.Mádel LadislavHušek Jan1168  3041
6.Mesaroš PetrŠafařík Jan8510  3051
7.Malík VladimírKuchař Pavel-6-9-4  0352
8.Mádel LadislavŠafaříková Sandra9-10156 3162
9.Mesaroš PetrHušek Jan6710  3072
10.Brychta EdoŠafařík Jan8-9-9873282
11.Mádel LadislavKuchař Pavel5-419 3192
12.Mesaroš PetrŠafaříková Sandra8-8813 31102
13.Brychta EdoHušek Jan3613  30  
14.Malík VladimírŠafařík Jan         
15.Mesaroš PetrKuchař Pavel         
16.Brychta EdoŠafaříková Sandra         
17.Malík VladimírHušek Jan         
18.Mádel LadislavŠafařík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brychta Edo20Kuchař Pavel12
Malík Vladimír02Šafaříková Sandra12
Mádel Ladislav30Hušek Jan02
Mesaroš Petr30Šafařík Jan02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy