Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11427:317TJ Jiskra Strážnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamenský Petr
Černý Zdeněk
 
 
Stibor Tomáš
Pešek Oldřich
 
 
6-1196 3110
2.Bureš Martin
Grabovský Jaroslav ml.
 
 
Hanák Zdeněk
Dobiáš Rudolf
 
 
58-78 3120
3.Grabovský Jaroslav ml.Pešek Oldřich-4-912-4 1321
4.Černý ZdeněkStibor Tomáš874  3031
5.Bureš MartinHanák Zdeněk787  3041
6.Kamenský PetrDobiáš Rudolf242  3051
7.Černý ZdeněkPešek Oldřich56-39 3161
8.Bureš MartinStibor Tomáš835  3071
9.Kamenský PetrHanák Zdeněk-9728 3181
10.Grabovský Jaroslav ml.Dobiáš Rudolf93-73 3191
11.Bureš MartinPešek Oldřich-10-7-11  0392
12.Kamenský PetrStibor Tomáš1109  30102
13.Grabovský Jaroslav ml.Hanák Zdeněk         
14.Černý ZdeněkDobiáš Rudolf         
15.Kamenský PetrPešek Oldřich         
16.Grabovský Jaroslav ml.Stibor Tomáš         
17.Černý ZdeněkHanák Zdeněk         
18.Bureš MartinDobiáš Rudolf         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Grabovský Jaroslav ml.11Pešek Oldřich21
Černý Zdeněk20Stibor Tomáš03
Bureš Martin21Hanák Zdeněk02
Kamenský Petr30Dobiáš Rudolf02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stavoimpex Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Brhel Vladimír
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25590:548Stavoimpex Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skala Ján
Brychta Edo
 
 
Lacho František
Kalivoda Martin
 
 
6-13-135-72301
2.Mesaroš Petr
Mádel Ladislav
 
 
Rančík Antonín
Juras Pavel
 
 
-7648 3111
3.Mádel LadislavJuras Pavel11-109-1113221
4.Skala JánKalivoda Martin8-7-213-52322
5.Brychta EdoLacho František-987-2-82323
6.Mesaroš PetrRančík Antonín77-99 3133
7.Skala JánJuras Pavel-9-4-3  0334
8.Brychta EdoKalivoda Martin7911  3044
9.Mesaroš PetrLacho František-8782 3154
10.Mádel LadislavRančík Antonín1284  3064
11.Brychta EdoJuras Pavel-89-71083274
12.Mesaroš PetrKalivoda Martin-853-673284
13.Mádel LadislavLacho František85-103 3194
14.Skala JánRančík Antonín-9-11-4  0395
15.Mesaroš PetrJuras Pavel538  30105
16.Mádel LadislavKalivoda Martin94   20  
17.Skala JánLacho František         
18.Brychta EdoRančík Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mádel Ladislav30Juras Pavel13
Skala Ján03Kalivoda Martin12
Brychta Edo21Lacho František12
Mesaroš Petr40Rančík Antonín12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Blažek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:38678:681TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jiří
Kuchař Pavel
 
 
Suský Stanislav
Valoušek František
 
 
6911  3010
2.Šafařík Jan
Šafaříková Sandra
 
 
Anth Zdeněk
Vala Vítězslav
 
 
99-9-583220
3.Šafařík JanAnth Zdeněk-6-7-9  0321
4.Kuchař PavelSuský Stanislav-857-9-72322
5.Šafaříková SandraVala Vítězslav-89-68-62323
6.Blažek JiříValoušek František97-14-11-102324
7.Kuchař PavelAnth Zdeněk-10-8-7  0325
8.Šafaříková SandraSuský Stanislav95-87 3135
9.Blažek JiříVala Vítězslav-9-9-9  0336
10.Šafařík JanValoušek František827  3046
11.Šafaříková SandraAnth Zdeněk-11-8-10  0347
12.Blažek JiříSuský Stanislav9-9-78-152348
13.Šafařík JanVala Vítězslav5-47-983258
14.Kuchař PavelValoušek František9-2105 3168
15.Blažek JiříAnth Zdeněk-118-8-11 1369
16.Šafařík JanSuský Stanislav8-9-7363279
17.Kuchař PavelVala Vítězslav-6-9118-1023710
18.Šafaříková SandraValoušek František-5-4-5  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šafařík Jan31Anth Zdeněk40
Kuchař Pavel13Suský Stanislav22
Šafaříková Sandra12Vala Vítězslav31
Blažek Jiří04Valoušek František12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:33328:442STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otáhal Jan
Hoch Vítek
 
 
Gajan Pavel ml.
Dyrčíková Lucie
 
 
7-48-1273210
2.Soukal Jiří st.
Soukal Jiří ml.
 
 
Cupák Zdeněk
Bařina Leoš
 
 
-8-7-3  0311
3.Otáhal JanCupák Zdeněk-7-6-2  0312
4.Soukal Jiří st.Dyrčíková Lucie-3-49-4 1313
5.Soukal Jiří ml.Gajan Pavel ml.9-4-77-72314
6.Hoch VítekBařina Leoš-6-7-4  0315
7.Soukal Jiří st.Cupák Zdeněk-8-5-9  0316
8.Soukal Jiří ml.Dyrčíková Lucie-4-7-8  0317
9.Hoch VítekGajan Pavel ml.-10553 3127
10.Otáhal JanBařina Leoš-8-66-6 1328
11.Soukal Jiří ml.Cupák Zdeněk-3-5-7  0329
12.Hoch VítekDyrčíková Lucie8-10-8-8 13210
13.Otáhal JanGajan Pavel ml.-5-6-4  03  
14.Soukal Jiří st.Bařina Leoš         
15.Hoch VítekCupák Zdeněk         
16.Otáhal JanDyrčíková Lucie         
17.Soukal Jiří st.Gajan Pavel ml.         
18.Soukal Jiří ml.Bařina Leoš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Otáhal Jan02Cupák Zdeněk30
Soukal Jiří st.02Dyrčíková Lucie30
Soukal Jiří ml.03Gajan Pavel ml.11
Hoch Vítek12Bařina Leoš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Kuchařič Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:17497:412SK Baník Ratíškovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchařič Jiří st.
Bábíček Josef
 
 
Trcala Miroslav
Studnička Ondřej
 
 
7109  3010
2.Hrbáček Milan
Kordula Jiří
 
 
Koutný František
Šnajdr Radomír
 
 
9116  3020
3.Bábíček JosefStudnička Ondřej-9-10-7  0321
4.Kordula JiříKoutný František9-109-8-92322
5.Hrbáček MilanŠnajdr Radomír858  3032
6.Kuchařič Jiří st.WO    3042
7.Kordula JiříStudnička Ondřej-1399-2143252
8.Hrbáček MilanKoutný František-6-5-11  0353
9.Kuchařič Jiří st.Šnajdr Radomír-108-4973263
10.Bábíček JosefWO    3073
11.Hrbáček MilanStudnička Ondřej11-48-983283
12.Kuchařič Jiří st.Koutný František5-1058 3193
13.Bábíček JosefŠnajdr Radomír-71058 31103
14.Kordula Jiří         
15.Kuchařič Jiří st.Studnička Ondřej         
16.Bábíček JosefKoutný František         
17.Kordula JiříŠnajdr Radomír         
18.Hrbáček Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bábíček Josef11Studnička Ondřej12
Kordula Jiří11Koutný František21
Hrbáček Milan21Šnajdr Radomír03
Kuchařič Jiří st.20   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
Příkaský Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:27552:568SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příkaský Zbyněk
Malošek Radek
 
 
Volek Pavel ml.
Kratochvíl Jaroslav
 
 
-10910-9103210
2.Chvátal Tomáš
Kolář David
 
 
Zástěra Libor
Šubík Jiří
 
 
7-6-5-10 1311
3.Malošek RadekVolek Pavel ml.-78-3-7 1312
4.Kolář DavidKratochvíl Jaroslav-2-610993222
5.Chvátal Tomᚊubík Jiří-9-15-6 1323
6.Příkaský ZbyněkZástěra Libor796  3033
7.Kolář DavidVolek Pavel ml.-7-2-1  0334
8.Chvátal TomášKratochvíl Jaroslav-5-6-8  0335
9.Příkaský ZbyněkŠubík Jiří-8796 3145
10.Malošek RadekZástěra Libor-996-9103255
11.Chvátal TomášVolek Pavel ml.-5-1312993265
12.Příkaský ZbyněkKratochvíl Jaroslav3106  3075
13.Malošek RadekŠubík Jiří710-75 3185
14.Kolář DavidZástěra Libor3-4614 3195
15.Příkaský ZbyněkVolek Pavel ml.-10888 31105
16.Malošek RadekKratochvíl Jaroslav9    10  
17.Kolář DavidŠubík Jiří         
18.Chvátal TomášZástěra Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malošek Radek21Volek Pavel ml.22
Kolář David21Kratochvíl Jaroslav12
Chvátal Tomáš12Šubík Jiří12
Příkaský Zbyněk40Zástěra Libor03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy