Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Švejda Alois
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:35433:516SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švejda Alois
Čepera Roman
 
 
Chvátal Tomáš
Příkaský Zbyněk
 
 
-9-8-7  0301
2.Vutov Ivan
Oškrdal Jan
 
 
Kolář David
Drábek Milan
 
 
8-5-7-9 1302
3.Čepera RomanPříkaský Zbyněk-7-8-8  0303
4.Vutov IvanChvátal Tomáš-8-8-6  0304
5.Oškrdal JanKolář David-10-9-8  0305
6.Stibor TomášDrábek Milan5-47-10-102306
7.Vutov IvanPříkaský Zbyněk9-5-16683216
8.Oškrdal JanChvátal Tomáš10-12-9-5 1317
9.Stibor TomášKolář David8-11-7993227
10.Čepera RomanDrábek Milan-5-6-4  0328
11.Oškrdal JanPříkaský Zbyněk-7-6-9  0329
12.Stibor TomášChvátal Tomáš119-612 3139
13.Čepera RomanKolář David-9-85-7 13310
14.Vutov IvanDrábek Milan         
15.Stibor TomášPříkaský Zbyněk         
16.Čepera RomanChvátal Tomáš         
17.Vutov IvanKolář David         
18.Oškrdal JanDrábek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čepera Roman03Příkaský Zbyněk21
Vutov Ivan11Chvátal Tomáš21
Oškrdal Jan03Kolář David21
Stibor Tomáš21Drábek Milan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Rančík Antonín
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:31195:392SK Baník Ratíškovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Martin
Maděrič Zdeněk
 
 
Kuchařič Jiří st.
Charvát Vít ml.
 
 
-4957 3110
2.
 
 
Hrbáček Milan
Kordula Jiří
 
 
WO    0311
3.Zlámal MartinKuchařič Jiří st.-7-1-8  0312
4.Maděrič ZdeněkCharvát Vít ml.-5-1-3  0313
5.Mikuš TomášKordula Jiří-6-36-6 1314
6.Hrbáček MilanWO    0315
7.Maděrič ZdeněkKuchařič Jiří st.-67-911-92316
8.Mikuš TomášCharvát Vít ml.-5-3-3  0317
9.Kordula JiříWO    0318
10.Zlámal MartinHrbáček Milan-5-66-7 1319
11.Mikuš TomášKuchařič Jiří st.-7-6-6  03110
12.Charvát Vít ml.         
13.Zlámal MartinKordula Jiří         
14.Maděrič ZdeněkHrbáček Milan         
15.Kuchařič Jiří st.         
16.Zlámal MartinCharvát Vít ml.         
17.Maděrič ZdeněkKordula Jiří         
18.Mikuš TomášHrbáček Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zlámal Martin02Kuchařič Jiří st.30
Maděrič Zdeněk02Charvát Vít ml.20
Mikuš Tomáš03Kordula Jiří10
   Hrbáček Milan10
WO03WO30
------



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
Studnička Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:26608:564TJ Sokol Vracov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutný František
Kouřil Přemysl
 
 
Hoch Vítek
Vajbar Antonín
 
 
588  3010
2.Studnička Ondřej
Vašík Michal
 
 
Kubík Josef
Charvát Vavřinec
 
 
-9-10-5  0311
3.Koutný FrantišekKubík Josef-8-7-5  0312
4.Vašík MichalHoch Vítek8-9-6493222
5.Studnička OndřejVajbar Antonín711-97 3132
6.Kouřil PřemyslCharvát Vavřinec79-87 3142
7.Vašík MichalKubík Josef11-10-59-82343
8.Studnička OndřejHoch Vítek-9-914563253
9.Kouřil PřemyslVajbar Antonín49-108 3163
10.Koutný FrantišekCharvát Vavřinec66-108 3173
11.Studnička OndřejKubík Josef-6668 3183
12.Kouřil PřemyslHoch Vítek-69-96123293
13.Koutný FrantišekVajbar Antonín-87-55-92394
14.Vašík MichalCharvát Vavřinec-5-9125-32395
15.Kouřil PřemyslKubík Josef598  30105
16.Koutný FrantišekHoch Vítek         
17.Vašík MichalVajbar Antonín         
18.Studnička OndřejCharvát Vavřinec         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koutný František12Kubík Josef22
Vašík Michal12Hoch Vítek03
Studnička Ondřej30Vajbar Antonín12
Kouřil Přemysl40Charvát Vavřinec12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11438:347TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Jaroslav
Volek Pavel ml.
 
 
Šafařík Jan
Hušek Jindřich
 
 
7-83-4-92301
2.Šubík Jiří
Zástěra Libor
 
 
Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
1051  3011
3.Šubík JiříŠafařík Jan8-579 3121
4.Zástěra LiborŠlancar Jiří1075  3031
5.Kratochvíl JaroslavHušek Jindřich7-8-4-8 1332
6.Volek Pavel ml.Kuchař Pavel679  3042
7.Zástěra LiborŠafařík Jan967  3052
8.Kratochvíl JaroslavŠlancar Jiří-75-9843262
9.Volek Pavel ml.Hušek Jindřich7108  3072
10.Šubík JiříKuchař Pavel8107  3082
11.Kratochvíl JaroslavŠafařík Jan359  3092
12.Volek Pavel ml.Šlancar Jiří-684-3732102
13.Šubík JiříHušek Jindřich11-89  21  
14.Zástěra LiborKuchař Pavel         
15.Volek Pavel ml.Šafařík Jan         
16.Šubík JiříŠlancar Jiří         
17.Zástěra LiborHušek Jindřich         
18.Kratochvíl JaroslavKuchař Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šubík Jiří20Šafařík Jan03
Zástěra Libor20Šlancar Jiří03
Kratochvíl Jaroslav21Hušek Jindřich11
Volek Pavel ml.30Kuchař Pavel02
Bez Připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Průdek Daniel
HOSTUJÍCÍ:Stavoimpex Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:40539:588Stavoimpex Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Jiří
Anth Zdeněk
 
 
Mesaroš Petr
Mádel Ladislav
 
 
-99-89103210
2.Suský Stanislav
Průdek Daniel
 
 
Brychta Edo
Malík Vladimír
 
 
-7-9-7  0311
3.Suský StanislavMesaroš Petr-3-86-6 1312
4.Anth ZdeněkBrychta Edo6-1094 3122
5.Hanák JiříMádel Ladislav9-86-673232
6.Průdek DanielMalík Vladimír7-5-8-8 1333
7.Anth ZdeněkMesaroš Petr-8-10-4  0334
8.Hanák JiříBrychta Edo8-862 3144
9.Průdek DanielMádel Ladislav-4-7-6  0345
10.Suský StanislavMalík Vladimír-83-10243255
11.Hanák JiříMesaroš Petr-69-6-5 1356
12.Průdek DanielBrychta Edo-9-2-10  0357
13.Suský StanislavMádel Ladislav-67-72-32358
14.Anth ZdeněkMalík Vladimír6-9-8573268
15.Průdek DanielMesaroš Petr-9-10-9  0369
16.Suský StanislavBrychta Edo-8-6-5  03610
17.Anth ZdeněkMádel Ladislav         
18.Hanák JiříMalík Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suský Stanislav13Mesaroš Petr40
Anth Zdeněk21Brychta Edo22
Hanák Jiří21Mádel Ladislav21
Průdek Daniel04Malík Vladimír12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov AVrchní
rozhodčí:
Brozák Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, okres Břeclav, Kraj - malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34674:634STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cupák Zdeněk
Gajan Pavel ml.
 
 
Frolek Radek
Orel Eduard
 
 
-9-6-8  0301
2.Brozák Radomír
Bařina Leoš
 
 
Kamenský Petr
Morávek Jindřich
 
 
9-8-56-62302
3.Gajan Pavel ml.Morávek Jindřich-6-5-11  0303
4.Brozák RadomírFrolek Radek114-69 3113
5.Dyrčíková LucieKamenský Petr-8587 3123
6.Cupák ZdeněkOrel Eduard-46813 3133
7.Brozák RadomírMorávek Jindřich-10-11-9  0334
8.Dyrčíková LucieFrolek Radek826  3044
9.Cupák ZdeněkKamenský Petr-710-85113254
10.Gajan Pavel ml.Orel Eduard-28-104-72355
11.Dyrčíková LucieMorávek Jindřich-11-12-10  0356
12.Cupák ZdeněkFrolek Radek358  3066
13.Bařina LeošKamenský Petr-9-93-10 1367
14.Brozák RadomírOrel Eduard9-4-4-10 1368
15.Cupák ZdeněkMorávek Jindřich4-1046 3178
16.Bařina LeošFrolek Radek5-71011 3188
17.Brozák RadomírKamenský Petr6-8107 3198
18.Dyrčíková LucieOrel Eduard54-6-9532108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gajan Pavel ml.02Morávek Jindřich31
Brozák Radomír22Frolek Radek04
Dyrčíková Lucie31Kamenský Petr13
Cupák Zdeněk40Orel Eduard22
Bařina Leoš11   
Střídáni Gajana P. ml. za Bařinu Leoše

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy