Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Bezucha Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:26640:573T.J. Sokol Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalivoda Martin
Lacho František
 
 
Malošek Radek
Chvátal Tomáš
 
 
178-9-9-92301
2.Rančík Antonín
Juras Pavel
 
 
Drábek Milan
Rybecký Marek
 
 
-96-85-122302
3.Kalivoda MartinMalošek Radek-7-9-4  0303
4.Lacho FrantišekChvátal Tomáš-6-8610-72304
5.Rančík AntonínDrábek Milan139-59 3114
6.Juras PavelRybecký Marek987  3024
7.Lacho FrantišekMalošek Radek-10968 3134
8.Rančík AntonínChvátal Tomáš-9-106-9 1335
9.Juras PavelDrábek Milan6710  3045
10.Kalivoda MartinRybecký Marek783  3055
11.Zlámal MartinMalošek Radek-5-4-8  0356
12.Juras PavelChvátal Tomáš84-93 3166
13.Kalivoda MartinDrábek Milan11-94-1363276
14.Lacho FrantišekRybecký Marek-76811 3186
15.Juras PavelMalošek Radek393  3096
16.Kalivoda MartinChvátal Tomáš511-6-12632106
17.Lacho FrantišekDrábek Milan-7-9-9  03  
18.Zlámal MartinRybecký Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kalivoda Martin31Malošek Radek22
Lacho František21Chvátal Tomáš22
Rančík Antonín11Drábek Milan03
Juras Pavel40Rybecký Marek03
Zlámal Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Švejda Alois
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:31298:414SK Baník Ratíškovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švejda Alois
Stibor Tomáš
 
 
Charvát Vít ml.
Kuchařič Jiří st.
 
 
-6-7-7  0301
2.Pešek Oldřich
Vutov Ivan
 
 
Bábíček Josef
Hrbáček Milan
 
 
-691110 3111
3.Stibor TomášKuchařič Jiří st.-5-7-8  0312
4.Vutov IvanBábíček Josef-9-9-4  0313
5.Pešek OldřichCharvát Vít ml.8-3-8-6 1314
6.Švejda AloisHrbáček Milan10-4-5-6 1315
7.Vutov IvanKuchařič Jiří st.6-4-10-7 1316
8.Pešek OldřichBábíček Josef-455-6-72317
9.Švejda AloisCharvát Vít ml.-5-5-10  0318
10.Stibor TomášHrbáček Milan-7-46-7 1319
11.Pešek OldřichKuchařič Jiří st.-4-10-5  03110
12.Švejda AloisBábíček Josef-7-6   02  
13.Stibor TomášCharvát Vít ml.         
14.Vutov IvanHrbáček Milan         
15.Švejda AloisKuchařič Jiří st.         
16.Stibor TomášBábíček Josef         
17.Vutov IvanCharvát Vít ml.         
18.Pešek OldřichHrbáček Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stibor Tomáš02Kuchařič Jiří st.30
Vutov Ivan02Bábíček Josef20
Pešek Oldřich03Charvát Vít ml.20
Švejda Alois02Hrbáček Milan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:28608:535TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Jaroslav
Volek Pavel ml.
 
 
Kubík Josef
Soukal Jiří ml.
 
 
963  3010
2.Sedláček Zdeněk
Šubík Jiří
 
 
Otáhal Jan
Hoch Vítek
 
 
8-8-7-9 1311
3.Sedláček ZdeněkKubík Josef-6-6-10  0312
4.Šubík JiříHoch Vítek936  3022
5.Kratochvíl JaroslavOtáhal Jan-8118-1053232
6.Volek Pavel ml.Soukal Jiří ml.762  3042
7.Šubík JiříKubík Josef-8-8-7  0343
8.Kratochvíl JaroslavHoch Vítek336  3053
9.Volek Pavel ml.Otáhal Jan7-839 3163
10.Sedláček ZdeněkSoukal Jiří ml.-48-76-82364
11.Kratochvíl JaroslavKubík Josef-11-75-7 1365
12.Volek Pavel ml.Hoch Vítek467  3075
13.Sedláček ZdeněkOtáhal Jan-7-69-6 1376
14.Šubík JiříSoukal Jiří st.-10-12-9  0377
15.Volek Pavel ml.Kubík Josef4712  3087
16.Sedláček ZdeněkHoch Vítek377  3097
17.Šubík JiříOtáhal Jan-7-9-5  0398
18.Kratochvíl JaroslavSoukal Jiří st.69-85 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedláček Zdeněk13Kubík Josef31
Šubík Jiří13Hoch Vítek04
Kratochvíl Jaroslav31Otáhal Jan22
Volek Pavel ml.40Soukal Jiří ml.11
   Soukal Jiří st.11
Kobylí střídání. Zápas č.14. Za Soukal ml. nastoupil Soukal st.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
Studnička Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:12441:307TJ Sokol Vracov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Přemysl
Koutný František
 
 

 
 
WO    3010
2.Studnička Ondřej
Boruta Matěj
 
 
Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
-7-8-16  0311
3.Koutný FrantišekŠlancar Jiří1010-67 3121
4.Boruta MatějKuchař Pavel78-94 3131
5.Studnička OndřejHušek Jindřich11107  3041
6.Kouřil PřemyslWO    3051
7.Boruta MatějŠlancar Jiří-10-10-7  0352
8.Studnička OndřejKuchař Pavel8-889 3162
9.Kouřil PřemyslHušek Jindřich-7434 3172
10.Koutný FrantišekWO    3082
11.Studnička OndřejŠlancar Jiří7-58-793292
12.Kouřil PřemyslKuchař Pavel10814  30102
13.Koutný FrantišekHušek Jindřich         
14.Boruta Matěj         
15.Kouřil PřemyslŠlancar Jiří         
16.Koutný FrantišekKuchař Pavel         
17.Boruta MatějHušek Jindřich         
18.Studnička Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koutný František10Šlancar Jiří12
Boruta Matěj11Kuchař Pavel03
Studnička Ondřej30Hušek Jindřich02
Kouřil Přemysl20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov AVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:Stavoimpex Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, okres Břeclav, Kraj - malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17499:395STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brozák Radomír
Dyrčíková Lucie
 
 
Skala Ján
Brychta Edo
 
 
6-8-9633210
2.Cupák Zdeněk
Bařina Leoš
 
 
Mesaroš Petr
Mádel Ladislav
 
 
-11-85-1 1311
3.Brozák RadomírMesaroš Petr-6-10-8  0312
4.Dyrčíková LucieBrychta Edo-96-107-92313
5.Bařina LeošSkala Ján739  3023
6.Cupák ZdeněkMádel Ladislav157  3033
7.Dyrčíková LucieMesaroš Petr39-4-773243
8.Bařina LeošBrychta Edo10-4105 3153
9.Cupák ZdeněkSkala Ján535  3063
10.Brozák RadomírMádel Ladislav7119  3073
11.Bařina LeošMesaroš Petr-7-10-8  0374
12.Cupák ZdeněkBrychta Edo736  3084
13.Brozák RadomírSkala Ján263  3094
14.Dyrčíková LucieMádel Ladislav7128  30104
15.Cupák ZdeněkMesaroš Petr-13    01  
16.Brozák RadomírBrychta Edo         
17.Dyrčíková LucieSkala Ján         
18.Bařina LeošMádel Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brozák Radomír21Mesaroš Petr21
Dyrčíková Lucie21Brychta Edo12
Bařina Leoš21Skala Ján03
Cupák Zdeněk30Mádel Ladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Valoušek František
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:20495:447TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Jiří
Anth Zdeněk
 
 
Kamenský Petr
Černý Zdeněk
 
 
-697-7163210
2.Suský Stanislav
Valoušek František
 
 
Bureš Martin
Grabovský Jaroslav ml.
 
 
-9766 3120
3.Hanák JiříKamenský Petr-9218-783230
4.Suský StanislavBureš Martin565  3040
5.Valoušek FrantišekČerný Zdeněk-3-3-8  0341
6.Anth ZdeněkGrabovský Jaroslav ml.-6298 3151
7.Suský StanislavKamenský Petr-49-3-7 1352
8.Valoušek FrantišekBureš Martin-2965 3162
9.Anth ZdeněkČerný Zdeněk375  3072
10.Hanák JiříGrabovský Jaroslav ml.10-4-14-7 1373
11.Valoušek FrantišekKamenský Petr-8-9-2  0374
12.Anth ZdeněkBureš Martin569  3084
13.Hanák JiříČerný Zdeněk66-87 3194
14.Suský StanislavGrabovský Jaroslav ml.555  30104
15.Anth ZdeněkKamenský Petr         
16.Hanák JiříBureš Martin         
17.Suský StanislavČerný Zdeněk         
18.Valoušek FrantišekGrabovský Jaroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hanák Jiří21Kamenský Petr21
Suský Stanislav21Bureš Martin03
Valoušek František12Černý Zdeněk12
Anth Zdeněk30Grabovský Jaroslav ml.12

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy