Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Švejda Alois
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1015:35410:493TJ Agrotec Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švejda Alois
Oškrdal Jan
 
 
Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
-98-9-6 1301
2.Pešek Oldřich
Hanák Zdeněk
 
 
Hladký Rostislav
Blažek Jiří
 
 
-46-65-52302
3.Švejda AloisHladký Rostislav-7-5-4  0303
4.Hanák ZdeněkŠlancar Jiří-3-9-10  0304
5.Oškrdal JanKuchař Pavel-8-12-6  0305
6.Pešek OldřichBlažek Jiří-8-10-8  0306
7.Hanák ZdeněkHladký Rostislav-5-6-3  0307
8.Oškrdal JanŠlancar Jiří-11-7-9  0308
9.Pešek OldřichKuchař Pavel-982-783218
10.Švejda AloisBlažek Jiří577  3028
11.Oškrdal JanHladký Rostislav-4-6-7  0329
12.Pešek OldřichŠlancar Jiří83-79 3139
13.Švejda AloisKuchař Pavel-569-793249
14.Hanák ZdeněkBlažek Jiří-10-8-5  03410
15.Pešek OldřichHladký Rostislav         
16.Švejda AloisŠlancar Jiří         
17.Hanák ZdeněkKuchař Pavel         
18.Oškrdal JanBlažek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švejda Alois21Hladký Rostislav30
Hanák Zdeněk03Šlancar Jiří21
Oškrdal Jan03Kuchař Pavel12
Pešek Oldřich21Blažek Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Zlámal Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:36570:608TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Martin
Maděrič Zdeněk
 
 
Soukal Jiří st.
Hoch Vítek
 
 
8-76-7-62301
2.Lacho František
Kalivoda Martin
 
 
Jangl Marek
Kubík Josef
 
 
-612-7-15 1302
3.Zlámal MartinJangl Marek-6-8-4  0303
4.Maděrič ZdeněkKubík Josef-8-6-5  0304
5.Lacho FrantišekHoch Vítek57-68 3114
6.Kalivoda MartinSoukal Jiří st.-9684 3124
7.Maděrič ZdeněkJangl Marek-6-6-6  0325
8.Lacho FrantišekKubík Josef-47118 3135
9.Kalivoda MartinHoch Vítek-98-8-12 1336
10.Zlámal MartinSoukal Jiří st.5-7-49-12337
11.Lacho FrantišekJangl Marek103-11-6-92338
12.Kalivoda MartinKubík Josef-4-128483248
13.Zlámal MartinHoch Vítek-14923 3158
14.Maděrič ZdeněkSoukal Jiří st.-13912-8-102359
15.Kalivoda MartinJangl Marek-7-65-12 13510
16.Zlámal MartinKubík Josef5    10  
17.Maděrič ZdeněkHoch Vítek         
18.Lacho FrantišekSoukal Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zlámal Martin12Jangl Marek40
Maděrič Zdeněk03Kubík Josef12
Lacho František21Hoch Vítek12
Kalivoda Martin22Soukal Jiří st.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stavoimpex Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Brhel Richard
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:8388:277Stavoimpex Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skala Ján
Brychta Edo
 
 
Hrbáček Milan
Charvát Vít st.
 
 
256  3010
2.Řežáb Jiří
Mádel Ladislav
 
 
Kuchařič Jiří st.
Charvát Vít ml.
 
 
8-847 3120
3.Mádel LadislavKuchařič Jiří st.-96-61233230
4.Skala JánCharvát Vít ml.-5-6-3  0331
5.Brychta EdoKordula Jiří5-9711 3141
6.Řežáb JiříHrbáček Milan937  3051
7.Skala JánKuchařič Jiří st.464  3061
8.Brychta EdoCharvát Vít ml.778  3071
9.Řežáb JiříKordula Jiří288  3081
10.Mádel LadislavHrbáček Milan4-777 3191
11.Brychta EdoKuchařič Jiří st.499  30101
12.Řežáb JiříCharvát Vít ml.6    10  
13.Mádel LadislavKordula Jiří         
14.Skala JánHrbáček Milan         
15.Řežáb JiříKuchařič Jiří st.         
16.Mádel LadislavCharvát Vít ml.         
17.Skala JánKordula Jiří         
18.Brychta EdoHrbáček Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mádel Ladislav20Kuchařič Jiří st.03
Skala Ján11Charvát Vít ml.11
Brychta Edo30Kordula Jiří02
Řežáb Jiří20Hrbáček Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:37624:664SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Zdeněk
Martinek Tomáš
 
 
Kolář David
Drábek Milan
 
 
912-10-7-92301
2.Pukl Ondřej
Orel Eduard
 
 
Příkaský Zbyněk
Chvátal Tomáš
 
 
77-9-8-52302
3.Pukl OndřejChvátal Tomáš-3-10-9  0303
4.Černý ZdeněkPříkaský Zbyněk-8410-793213
5.Martinek TomášDrábek Milan568  3023
6.Orel EduardKolář David-88-9-7 1324
7.Černý ZdeněkChvátal Tomáš-89-2563234
8.Martinek TomášPříkaský Zbyněk-5-957-62335
9.Orel EduardDrábek Milan66-912 3145
10.Pukl OndřejKolář David-91111-10-82346
11.Martinek TomášChvátal Tomáš51010  3056
12.Orel EduardPříkaský Zbyněk10-6-10-7 1357
13.Pukl OndřejDrábek Milan-5117-5143267
14.Černý ZdeněkKolář David-7-13-6  0368
15.Orel EduardChvátal Tomáš-8811-3-72369
16.Pukl OndřejPříkaský Zbyněk-7-8-4  03610
17.Černý ZdeněkDrábek Milan         
18.Martinek TomášKolář David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pukl Ondřej13Chvátal Tomáš22
Černý Zdeněk21Příkaský Zbyněk31
Martinek Tomáš21Drábek Milan03
Orel Eduard13Kolář David30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Valoušek František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:40620:706TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suský Stanislav
Hanák Jiří
 
 
Kratochvíl Jaroslav
Volek Pavel ml.
 
 
10-699 3110
2.Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
Sedláček Zdeněk
Šubík Jiří
 
 
-9-7-12  0311
3.Hanák JiříŠubík Jiří267  3021
4.Suský StanislavSedláček Zdeněk8-9-3-4 1322
5.Valoušek FrantišekKratochvíl Jaroslav-4-6-5  0323
6.Vala VítězslavVolek Pavel ml.-8-9-2  0324
7.Suský StanislavŠubík Jiří-5887 3134
8.Valoušek FrantišekSedláček Zdeněk-11-8-6  0335
9.Vala VítězslavKratochvíl Jaroslav8-3-71273245
10.Hanák JiříVolek Pavel ml.-1011-59-92346
11.Valoušek FrantišekŠubík Jiří74-5-2-52347
12.Vala VítězslavSedláček Zdeněk-757-873257
13.Hanák JiříKratochvíl Jaroslav1587  3067
14.Suský StanislavVolek Pavel ml.-16-4-8  0368
15.Vala VítězslavŠubík Jiří10-812-9-52369
16.Hanák JiříSedláček Zdeněk-1079-893279
17.Suský StanislavKratochvíl Jaroslav9-4-61053289
18.Valoušek FrantišekVolek Pavel ml.-2-3-4  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanák Jiří31Šubík Jiří22
Suský Stanislav22Sedláček Zdeněk22
Valoušek František04Kratochvíl Jaroslav13
Vala Vítězslav22Volek Pavel ml.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov AVrchní
rozhodčí:
Brozák Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, okres Břeclav, Kraj - malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13463:364STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brozák Radomír
Dyrčíková Lucie
 
 
Koutný František
Trcala Miroslav
 
 
11-456 3110
2.Cupák Zdeněk
Vráblík Jan
 
 
Rachunek Martin
Valko Jan
 
 
958  3020
3.Brozák RadomírKoutný František119-114 3130
4.Gajan Pavel ml.Valko Jan-9-88-6 1331
5.Dyrčíková LucieTrcala Miroslav6-8-5933241
6.Cupák ZdeněkRachunek Martin679  3051
7.Gajan Pavel ml.Koutný František-8-119-6 1352
8.Dyrčíková LucieValko Jan856  3062
9.Cupák ZdeněkTrcala MiroslavWO    3072
10.Brozák RadomírRachunek Martin89-117 3182
11.Dyrčíková LucieKoutný František8-108-1083292
12.Cupák ZdeněkValko Jan687  30102
13.Brozák RadomírTrcala Miroslav         
14.Gajan Pavel ml.Rachunek Martin         
15.Cupák ZdeněkKoutný František         
16.Brozák RadomírValko Jan         
17.Gajan Pavel ml.Trcala Miroslav         
18.Dyrčíková LucieRachunek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brozák Radomír20Koutný František12
Gajan Pavel ml.02Valko Jan12
Dyrčíková Lucie30Trcala Miroslav01
Cupák Zdeněk20Rachunek Martin02
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy