Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
Vašík Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12446:288TJ Sokol Vracov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trcala Miroslav
Koutný František
 
 
Pešek Oldřich
Švejda Alois
 
 
-564-683210
2.Vašík Michal
Valko Jan
 
 

 
 
WO    3020
3.Vašík MichalPešek Oldřich-7768 3130
4.Valko JanŠvejda Alois47-810 3140
5.Trcala MiroslavHanák Zdeněk3106  3050
6.Koutný FrantišekWO    3060
7.Valko JanPešek Oldřich-11-5-3  0361
8.Trcala MiroslavŠvejda Alois897  3071
9.Koutný FrantišekHanák Zdeněk5-109-983281
10.Vašík MichalWO    3091
11.Trcala MiroslavPešek Oldřich65-10-9-92392
12.Koutný FrantišekŠvejda Alois736  30102
13.Vašík MichalHanák Zdeněk         
14.Valko Jan         
15.Koutný FrantišekPešek Oldřich         
16.Vašík MichalŠvejda Alois         
17.Valko JanHanák Zdeněk         
18.Trcala Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vašík Michal10Pešek Oldřich21
Valko Jan11Švejda Alois03
Trcala Miroslav21Hanák Zdeněk02
Koutný František20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:23535:487TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zástěra Libor
Sedláček Zdeněk
 
 
Zlámal Martin
Maděrič Zdeněk
 
 
955  3010
2.Kratochvíl Jaroslav
Volek Pavel ml.
 
 
Lacho František
Šaur Ivo
 
 
7-10-7-9 1311
3.Sedláček ZdeněkŠaur Ivo-8-6-8  0312
4.Kratochvíl JaroslavLacho František8-69-4-102313
5.Zástěra LiborZlámal Martin-5797 3123
6.Volek Pavel ml.Maděrič Zdeněk948  3033
7.Kratochvíl JaroslavŠaur Ivo-3-6-4  0334
8.Zástěra LiborLacho František-79108 3144
9.Volek Pavel ml.Zlámal Martin-8377 3154
10.Sedláček ZdeněkMaděrič Zdeněk-8-10-8  0355
11.Zástěra LiborŠaur Ivo13-67-953265
12.Volek Pavel ml.Lacho František69-87 3175
13.Sedláček ZdeněkZlámal Martin57-810 3185
14.Kratochvíl JaroslavMaděrič Zdeněk264  3095
15.Volek Pavel ml.Šaur Ivo-8478 31105
16.Sedláček ZdeněkLacho František-4-710  12  
17.Kratochvíl JaroslavZlámal Martin         
18.Zástěra LiborMaděrič Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedláček Zdeněk12Šaur Ivo22
Kratochvíl Jaroslav12Lacho František12
Zástěra Libor30Zlámal Martin03
Volek Pavel ml.40Maděrič Zdeněk12
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
Příkaský Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:35620:601TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drábek Milan
Chvátal Tomáš
 
 
Hanák Jiří
Suský Stanislav
 
 
-8-7-9  0301
2.Příkaský Zbyněk
Kotásková Petra
 
 
Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
567  3011
3.Kotásková PetraHanák Jiří8-8-10-3 1312
4.Chvátal TomášVala Vítězslav-6443 3122
5.Drábek MilanSuský Stanislav3-1057 3132
6.Příkaský ZbyněkValoušek František697  3042
7.Chvátal TomášHanák Jiří-8-310-4 1343
8.Drábek MilanVala Vítězslav65-6-6-62344
9.Příkaský ZbyněkSuský Stanislav888  3054
10.Kotásková PetraValoušek František-4339 3164
11.Drábek MilanHanák Jiří-7-6-8  0365
12.Příkaský ZbyněkVala Vítězslav-5687 3175
13.Kotásková PetraSuský Stanislav-9-8-9  0376
14.Chvátal TomášValoušek František-8-8-10  0377
15.Příkaský ZbyněkHanák Jiří7-11-4-10 1378
16.Kotásková PetraVala Vítězslav6-1029 3188
17.Chvátal TomášSuský Stanislav78-6-9-82389
18.Drábek MilanValoušek František3-210-11-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotásková Petra22Hanák Jiří40
Chvátal Tomáš13Vala Vítězslav13
Drábek Milan13Suský Stanislav22
Příkaský Zbyněk31Valoušek František22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít st.
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:38582:629STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchařič Jiří st.
Charvát Vít ml.
 
 
Bařina Leoš
Dyrčíková Lucie
 
 
5106  3010
2.Kordula Jiří
Hrbáček Milan
 
 
Cupák Zdeněk
Brozák Radomír
 
 
-78-7-5 1311
3.Charvát Vít ml.Cupák Zdeněk-8-56-6 1312
4.Kordula JiříDyrčíková Lucie-1-3-6  0313
5.Hrbáček MilanBrozák Radomír3-977 3123
6.Kuchařič Jiří st.Bařina Leoš8-97-563233
7.Kordula JiříCupák Zdeněk-4-3-10  0334
8.Hrbáček MilanDyrčíková Lucie-8-8-7  0335
9.Kuchařič Jiří st.Brozák Radomír107-154 3145
10.Charvát Vít ml.Bařina Leoš665  3055
11.Hrbáček MilanCupák Zdeněk-6-6-8  0356
12.Kuchařič Jiří st.Dyrčíková Lucie-9-9-8  0357
13.Charvát Vít ml.Brozák Radomír39-59 3167
14.Kordula JiříBařina Leoš-9-7-9  0368
15.Kuchařič Jiří st.Cupák Zdeněk7-1112-893278
16.Charvát Vít ml.Dyrčíková Lucie6-8-9-7 1379
17.Charvát Vít st.Brozák Radomír7-5810 3189
18.Hrbáček MilanBařina Leoš11-5-5-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Vít ml.22Cupák Zdeněk31
Kordula Jiří03Dyrčíková Lucie40
Hrbáček Milan13Brozák Radomír04
Kuchařič Jiří st.31Bařina Leoš22
Charvát Vít st.10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
Studýnka Antonín
HOSTUJÍCÍ:Stavoimpex Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:30321:410Stavoimpex Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Jiří st.
Hoch Vítek
 
 
Mádel Ladislav
Řežáb Jiří
 
 
-10-3-7  0301
2.Vajbar Antonín
Soukal Jiří ml.
 
 
Brychta Edo
Skala Ján
 
 
-8-8-8  0302
3.Soukal Jiří st.Řežáb Jiří-9-6-7  0303
4.Soukal Jiří ml.Brychta Edo68-7-9-72304
5.Vajbar AntonínSkala Ján358  3014
6.Hoch VítekMádel Ladislav-6-12-8  0315
7.Soukal Jiří ml.Řežáb Jiří-19-811-32316
8.Vajbar AntonínBrychta Edo-7-6-6  0317
9.Hoch VítekSkala Ján-5-10-10  0318
10.Soukal Jiří st.Mádel Ladislav-8-137-4 1319
11.Vajbar AntonínŘežáb Jiří-4-57-15 13110
12.Hoch VítekBrychta Edo9    10  
13.Soukal Jiří st.Skala Ján         
14.Soukal Jiří ml.Mádel Ladislav         
15.Hoch VítekŘežáb Jiří         
16.Soukal Jiří st.Brychta Edo         
17.Soukal Jiří ml.Skala Ján         
18.Vajbar AntonínMádel Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Soukal Jiří st.02Řežáb Jiří30
Soukal Jiří ml.02Brychta Edo20
Vajbar Antonín12Skala Ján11
Hoch Vítek02Mádel Ladislav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Šlancar Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:28562:496TJ Agrotec Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlancar Jiří
Šafařík Jan
 
 
Kamenský Petr
Černý Zdeněk
 
 
8-698 3110
2.Hladký Rostislav
Hušek Jan
 
 
Orel Eduard
Martinek Tomáš
 
 
4-795 3120
3.Šlancar JiříKamenský Petr8-62-993230
4.Šafařík JanČerný Zdeněk-12-958-52331
5.Hušek JanOrel Eduard-748-8-82332
6.Hladký RostislavMartinek Tomáš8-896 3142
7.Šafařík JanKamenský Petr-4WOWO  0343
8.Hušek JanČerný Zdeněk8-858 3153
9.Hladký RostislavOrel Eduard2-1063 3163
10.Šlancar JiříMartinek Tomáš-7-82693273
11.Hušek JanKamenský Petr-8-911-7 1374
12.Hladký RostislavČerný Zdeněk-7695 3184
13.Šlancar JiříOrel Eduard511-6-5103294
14.Šafařík JanMartinek TomášWOWOWO  0395
15.Hladký RostislavKamenský Petr-8797 31105
16.Šlancar JiříČerný Zdeněk7-13   11  
17.Šafařík JanOrel Eduard         
18.Hušek JanMartinek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šlancar Jiří30Kamenský Petr22
Šafařík Jan02Černý Zdeněk12
Hušek Jan12Orel Eduard12
Hladký Rostislav40Martinek Tomáš02
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy