Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Švejda Alois
HOSTUJÍCÍ:Stavoimpex Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:31322:412Stavoimpex Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Oldřich
Vutov Ivan
 
 
Skala Ján
Brychta Edo
 
 
4-989 3110
2.Stibor Tomáš
Oškrdal Jan
 
 
Mádel Ladislav
Mesaroš Petr
 
 
-116-8-8 1311
3.Stibor TomášMesaroš Petr-6-2-9  0312
4.Oškrdal JanSkala Ján-7-9-8  0313
5.Vutov IvanBrychta Edo-7-6-4  0314
6.Pešek OldřichMádel Ladislav-4-74-4 1315
7.Oškrdal JanMesaroš Petr-9-7-9  0316
8.Vutov IvanSkala Ján-8-988-52317
9.Pešek OldřichBrychta Edo11-7-5-11 1318
10.Stibor TomášMádel Ladislav-8-7-6  0319
11.Vutov IvanMesaroš Petr-89-6-7 13110
12.Pešek OldřichSkala Ján         
13.Stibor TomášBrychta Edo         
14.Oškrdal JanMádel Ladislav         
15.Pešek OldřichMesaroš Petr         
16.Stibor TomášSkala Ján         
17.Oškrdal JanBrychta Edo         
18.Vutov IvanMádel Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stibor Tomáš02Mesaroš Petr30
Oškrdal Jan02Skala Ján20
Vutov Ivan03Brychta Edo20
Pešek Oldřich02Mádel Ladislav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Zlámal Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:36553:596TJ Jiskra Strážnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalivoda Martin
Lacho František
 
 
Kamenský Petr
Frolek Radek
 
 
910-5-9-82301
2.Zlámal Martin
Rančík Antonín
 
 
Morávek Jindřich
Orel Eduard
 
 
6-58-963211
3.Kalivoda MartinMorávek Jindřich-898-8103221
4.Lacho FrantišekKamenský Petr-10-109-4 1322
5.Zlámal MartinFrolek Radek-109-8-9 1323
6.Rančík AntonínOrel Eduard4122  3033
7.Lacho FrantišekMorávek Jindřich-1-7-5  0334
8.Zlámal MartinKamenský Petr-7-46-10 1335
9.Rančík AntonínFrolek Radek9-8-6-8 1336
10.Kalivoda MartinOrel Eduard10-1156 3146
11.Zlámal MartinMorávek Jindřich8-10-5-5 1347
12.Rančík AntonínKamenský Petr6-868 3157
13.Kalivoda MartinFrolek Radek8-6-7-7 1358
14.Lacho FrantišekOrel Eduard-77-9-4 1359
15.Rančík AntonínMorávek Jindřich57-6-8-923510
16.Kalivoda MartinKamenský Petr-8-96-6 13  
17.Lacho FrantišekFrolek Radek         
18.Zlámal MartinOrel Eduard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalivoda Martin21Morávek Jindřich31
Lacho František03Kamenský Petr21
Zlámal Martin03Frolek Radek30
Rančík Antonín22Orel Eduard12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Valoušek František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:33524:566TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suský Stanislav
Hanák Jiří
 
 
Soukal Jiří st.
Hoch Vítek
 
 
6-487 3110
2.Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
Kubík Josef
Vajbar Antonín
 
 
68-9-2-82311
3.Hanák JiříHoch Vítek8-4-108-72312
4.Suský StanislavKubík Josef-4-29-4 1313
5.Valoušek FrantišekVajbar Antonín-9-4-8  0314
6.Vala VítězslavSoukal Jiří st.3-695 3124
7.Suský StanislavHoch Vítek-911-7-11 1325
8.Valoušek FrantišekKubík Josef-4-8-7  0326
9.Vala VítězslavVajbar Antonín-9-710-6 1327
10.Hanák JiříSoukal Jiří st.466  3037
11.Valoušek FrantišekHoch Vítek4-869 3147
12.Vala VítězslavKubík Josef7-11-3-10 1348
13.Hanák JiříVajbar Antonín4115  3058
14.Suský StanislavJangl Marek-5-3710-62359
15.Vala VítězslavHoch Vítek8-69-12-823510
16.Hanák JiříKubík Josef         
17.Suský StanislavVajbar Antonín         
18.Valoušek FrantišekJangl Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanák Jiří21Hoch Vítek31
Suský Stanislav03Kubík Josef30
Valoušek František12Vajbar Antonín21
Vala Vítězslav13Soukal Jiří st.02
   Jangl Marek10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov AVrchní
rozhodčí:
Brozák Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, okres Břeclav, Kraj - malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9425:321STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cupák Zdeněk
Bařina Leoš
 
 
Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
104-36 3110
2.Brozák Radomír
Dyrčíková Lucie
 
 
Hušek Jan
Hladký Rostislav
 
 
6127  3020
3.Dyrčíková LucieHladký Rostislav-986-6-102321
4.Bařina LeošHušek Jindřich133-8-10113231
5.Brozák RadomírŠlancar Jiří839  3041
6.Cupák ZdeněkKuchař Pavel857  3051
7.Bařina LeošHladký Rostislav986  3061
8.Brozák RadomírHušek Jindřich559  3071
9.Cupák ZdeněkŠlancar Jiří948  3081
10.Dyrčíková LucieKuchař Pavel-5923 3191
11.Brozák RadomírHladký Rostislav-57-73732101
12.Cupák ZdeněkHušek Jindřich126   20  
13.Dyrčíková LucieŠlancar Jiří         
14.Bařina LeošKuchař Pavel         
15.Cupák ZdeněkHladký Rostislav         
16.Dyrčíková LucieHušek Jindřich         
17.Bařina LeošŠlancar Jiří         
18.Brozák RadomírKuchař Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dyrčíková Lucie11Hladký Rostislav12
Bařina Leoš20Hušek Jindřich02
Brozák Radomír30Šlancar Jiří02
Cupák Zdeněk20Kuchař Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
Šnajdr Radomír
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:37586:621SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutný František
Trcala Miroslav
 
 
Příkaský Zbyněk
Kotásková Petra
 
 
6-772 3110
2.Valko Jan
Šnajdr Michal
 
 
Kolář David
Chvátal Tomáš
 
 
99-3-14-52311
3.Šnajdr MichalChvátal Tomáš-8106-7103221
4.Valko JanPříkaský Zbyněk-1110-2-8 1322
5.Trcala MiroslavKolář David-6108-9-52323
6.Koutný FrantišekKotásková Petra884  3033
7.Valko JanChvátal Tomáš-665-663243
8.Trcala MiroslavPříkaský Zbyněk67-9-11-82344
9.Koutný FrantišekKolář David-7-78493254
10.Šnajdr MichalKotásková Petra-129-6-5 1355
11.Trcala MiroslavChvátal Tomáš2-10-7-1 1356
12.Koutný FrantišekPříkaský Zbyněk5-5-9-13 1357
13.Šnajdr MichalKolář David-6-8-5  0358
14.Valko JanKotásková Petra5-5-2-9 1359
15.Koutný FrantišekChvátal Tomáš2124  3069
16.Šnajdr MichalPříkaský Zbyněk-6-7-5  03610
17.Valko JanKolář David9-6   11  
18.Trcala MiroslavKotásková Petra         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šnajdr Michal13Chvátal Tomáš13
Valko Jan12Příkaský Zbyněk40
Trcala Miroslav03Kolář David21
Koutný František31Kotásková Petra21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:30291:395TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bábíček Josef
Charvát Vít ml.
 
 
Volek Pavel ml.
Kratochvíl Jaroslav
 
 
-8-6-6  0301
2.Kordula Jiří
Hrbáček Milan
 
 
Zástěra Libor
Sedláček Zdeněk
 
 
-7-10-1  0302
3.Kordula JiříVolek Pavel ml.-2-4-9  0303
4.Hrbáček MilanZástěra Libor-6-8-4  0304
5.Charvát Vít ml.Kratochvíl Jaroslav-869-12-52305
6.Bábíček JosefSedláček Zdeněk639  3015
7.Hrbáček MilanVolek Pavel ml.-8-9-6  0316
8.Charvát Vít ml.Zástěra Libor6-7-94-42317
9.Bábíček JosefKratochvíl Jaroslav11-8-5-6 1318
10.Kordula JiříSedláček Zdeněk7-8-7-6 1319
11.Charvát Vít ml.Volek Pavel ml.-4-5-2  03110
12.Bábíček JosefZástěra Libor3    10  
13.Kordula JiříKratochvíl Jaroslav         
14.Hrbáček MilanSedláček Zdeněk         
15.Bábíček JosefVolek Pavel ml.         
16.Kordula JiříZástěra Libor         
17.Hrbáček MilanKratochvíl Jaroslav         
18.Charvát Vít ml.Sedláček Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kordula Jiří02Volek Pavel ml.30
Hrbáček Milan02Zástěra Libor20
Charvát Vít ml.03Kratochvíl Jaroslav20
Bábíček Josef11Sedláček Zdeněk11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy